KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 5/6/2013, 00:33

Frida - dan kada je bio embrio transfer se ne racuna, to je nulti dan.
14 dan bi ti bio 10.05, ali kao sto je Ninche rekla, jedan dan nece napraviti veliku razliku, osim sto ce beta biti nesto manja, ali bice sigurno trocifrena.

Navijam i prasim za veliku Betu roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv vv
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 5/6/2013, 10:18

[quote="erato"]Idem kod Biljane Zivaljevic. Kod nje bih vodila i trudnocu ako bude ok. Ima dobar 4D UZ i dugo se bavi trudnocama. Verujem joj. Videcemo sta ce sutra biti. Hvala vam na podrsci :*[/quote
Ja verujem u tebe i u tvoju bebu zelim ti puno srece i snage na danasnjem uz

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 5/6/2013, 10:35

Hvala misic... srca
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/6/2013, 10:44

Frida, navijam i za tvoju lepu debelu betu!

Erato, danas mantram za tebe i tvog bebirona ~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cure, navijam, stiskam, ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od babybe 5/6/2013, 10:47

Drage moje,

Juce sam uradila betu 11 dan od et i bila je manje od 1. Svjesna sam da je skoro nemoguce da se do petka tj do 14 dana nesto promijeni al ne gubim nadu. radost
Zelim svima koje cekaju veliku betu, beta
a ostalima pravilno dupliranje i rast stomacica. roda roda roda
Ovo je bio 4-ti pokusaj u Cg i ako se nista ne promijeni sledeca stanica je Prag.
babybe
babybe

Broj poruka : 19
Location : Crna Gora
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 5/6/2013, 10:48

Frida navijam za beta i šaljem ti bebi prašinu vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 5/6/2013, 10:52

babybe drži se ... ova borba nije laka, ali mora da se gura napred zagrljaj . Veliki broj beba na kutku nam daje snagu i veru da ćemo jednog dana sve doći do svoje bebice. f

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od babybe 5/6/2013, 10:56

fightandfaith ::babybe drži se ... ova borba nije laka, ali mora da se gura napred zagrljaj . Veliki broj beba na kutku nam daje snagu i veru da ćemo jednog dana sve doći do svoje bebice. f
Poslije svega kroz sta smo prosli, jedino znam da necemo odustati.
:)
babybe
babybe

Broj poruka : 19
Location : Crna Gora
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 5/6/2013, 11:05

Draga moja podrsko jutros sam bila na uz u mom gradu, da napomenem da sam jedva nasla dr koji je hteo da mi radi uz, jer kada cuju da je vto niko nece kazu rano je jos. I sada da li me svi zezaju za moje pare ili ne stvarno ne znam zbunjen
Dr mi je reko da u mom trbuhu ne postoji nista, ja ga pitala kako nista kada je tolika beta, a on mi kaze da je moguce da je tolika zbog hormona. affraid
Sada stvarno ne znam on je jedan od boljih ginekologa kad nas, a opet ne verujem mu, jer osecam da je moja pahuljica i dalje kod mene.
Sta vi mislite da odem opet kod nekog drugog, van mog grada?
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 5/6/2013, 11:09

Stomačic, koja si nedelja i kada ti je doktorka rekla da bi trebalo da radiš UZ? Da nisi ti ipak otišla suviše rano na UZ? Meni se sve čini da sim malo požurila, pa ti si nam nedavno javila da je beta pozitivna Rolling Eyes Sećam se da smo mi u NF posle pozitivne bete čekali sigurno dve, ako ne i više nedelja za prvi UZ. yes

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 5/6/2013, 11:14

danas mi je 21 dan od transvera, Goca mi je rekla da se vidimo od 10 do 15, kao tada bi trbalo da se cuje i srculence?
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/6/2013, 11:16

Beta hcg je tolika od trudnoće. Jedino ako nisi primala pregnil, al mi se čini da nisi. Ne daj Bože, može biti biohemijska trudnoća, al tvoja visoka beta na to apsolutno ne ukazuje. Daleko bilo. Tebi su drugi dan vratili embrione, je li tako bi. Jedan dan aspirirali, a sledeći vratili, ili grešim?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 5/6/2013, 11:19

Stomacic od 10. do 15. juna? Ako je rekla tako verovatno bi trebalo da još malo budeš strpljiva. Ne znam ja sam već zaboravila jer sam poslednju VTO radila 2010. ali ima cura koje su radile nedavno, pa mogu da ti daju bolji odgovor. Ja verujem da ti je sve OK! Nema razloga da bude drugačije. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/6/2013, 11:24

A i sve zavisi kakav je ultrazvučni aparat. Je li stomačiću, je li te dr pregledao vaginalnom sondom?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 5/6/2013, 11:25

Stomacicu ja sam ubedjena da je sve u redu, ali ti si mnogo rano otislla na uz. Moze i taj dr biti stvarno dobar, ali da ima los uz aparat i da ne moze da vidi mesak. To se meni desilo prosli put. Ne sekiraj se. Ali sacekaj bar mesec da prodje od et i idi onda kod Ivanovica, tada bi trebalo i srculnece vec da moze da se cuje. Tu je tvoja mrvica sigurno, ne brini poljubac
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 5/6/2013, 11:26

Biksi embrion mi je vracen drugi dan od aspiracije, a od terapije primam samo progesteron na treci dan, cak ni utrogestan ne uzimam zbog alergije.


-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2607
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu