KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 8/5/2013, 18:57

Biksi moja i mene je prvi dan

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 8/5/2013, 19:53

Biksi dushice.....jupiiiii bravooooo!!!!
uhuuuu zurkaaaaa
g g g g g g g

juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

.....lezi i mazi cmoka se nema razloga za preteranu hrabrost, bolovi od aspiraciju mogu biti vrtoglaviiii, ne nalivaj se vodom i budi nezna prema stomacicu!!!

Divno osam celijica!!!!
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 20:04

Hvala vam puno! Srce, ne kasnish, ne zezaj!

Ivka, tebi zelim broj jc bar kao moj! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 8/5/2013, 20:11

Hvala ti drago pilence.... love

Mene tako bole jajnici.... da se vec pitam ......aman kako ce biti sutra?
mada sada je toliko blizu da ne moram mnogo ni da se pitam  b

Drzim fige Biksi za visak i zamrzavanje koje cete koristiti za najmladje beba
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 20:17

Hvala Ivka! Nek bude dvoje sada, i dvoje kasnije, i ja ću biti prezadovoljna! Very Happy Kao što je moj Rodjeni prognozirao, sad dva dečaka, za koju godinu dve devojčice! lol! lepo je maštati~
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 8/5/2013, 20:20

Pa vidis.... ja zato i rangiram po starini, a ne po broju lol!

zivela prognoza Rodjenog!!!
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od saska1 8/5/2013, 20:49

Biksi evo stigih i ja za navijanje i najbolju žuraju u labu bravo draga odličan broj sada da se fino oplode pa da se obistini tatina prognoza wavecrowd wavecrowd wavecrowd juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Orline 8/5/2013, 21:44

Ihaj, KoKo, osam Komata, odlična brojKa, štaviše...

E sad neK se vole mačići, a ti spremaj gnezdo BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 11031
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 22:29

Kokošinjac spreman! Gnezdašce takodje! Malo sam zalivena kvasom, al kokoške i pilići vole žitarice! lol! Te deci valjda neće smetati!

P.S. Lolipop mi naručila batu, ti seku, i šta ja sad da radim?! Je li moram dvoje da radjam, ili će jedna od vas dve da se strpi?! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Niny 8/5/2013, 22:40

Bravo za 8 komada vv vv vv Odlicno bb d bb d bb
Navijam za dobru zurku u labu juriš juriš juriš
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Orline 8/5/2013, 23:04

Deder ne ljuti Bosanke nego dvoje rađaj, ionako reče da će biti onolipacni, ili toicakni, kak'ono... Staće onda dvoje komotno BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 275568 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 275568

A i da cola ne ljutiš, pošto je on poznat kao opasan Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lelas 8/5/2013, 23:22

Osam jajnih celija ,bravo!vv a sad neka bude dobra zurka u labu juriš juriš juriš
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od srna ns 9/5/2013, 00:07

Ja iz opravdanih razloga nisam bila prisutna par dana .......a od tad ovde zurka :)
Biksi cestitam na osam jc i navijam za zurkicu u labu i da sve protekne najbolje moguce :)
od sad sam tu i navijam jakoooooooooooooooooooo
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Ninche 9/5/2013, 04:43

Toooooo kvochko draga!!!!!
ajmo zurkaaaaaaa!!!
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Dacaa 9/5/2013, 08:38

Kokice nasa super brojka x v roda roda roda roda roda stizu i donose beba beba beba beba beba beba beba beba igra vv vv vv vv vv vv
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od LaFolie 9/5/2013, 09:25

roda ODLICNO BISKICE!!!!!!! STIZU RODE!!!!!!!!!!!!!!!! ljubav
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od caci 9/5/2013, 09:40

Biksi draga tek sad stigoh da ti pozelim srecan kraj ovog dnevnika trudnica trudnica trudnica
Osam jajsca good job pile nase skakutavo.
A sad za zurku u labu i to lepuuuu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 11:23

Orline ::Deder ne ljuti Bosanke nego dvoje rađaj, ionako reče da će biti onolipacni, ili toicakni, kak'ono... Staće onda dvoje komotno BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 275568 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 275568

A i da cola ne ljutiš, pošto je on poznat kao opasan Laughing
Nećemo remetiti medjunarodne odnose Laughing, taman posla, zato ću se razvući, porasti, šta god treba, samo da stane dvoje u mene ovoicnu! lol!

A ni Cola ne smem ljutiti, opasan je mnogo lol!, ko će mi posle ručkove spremati, cediti pomorandže, i ispunjavati sve moguće hirove! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 11:25

Bih maločas na klinici, za fraksiparin. Jedina info koju imam je da nisu dirali zamrznute spermiće, da su uzeli iz svežeg uzorka BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 805311. Zvaće me da mi kažu kad je et, a to može biti sutra ili prekosutra, po mom vidjenju stvari.

Hvala vam na navijanju i odličnoj energiji! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 692299
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od missile 9/5/2013, 11:43

BiKsi :) ::Jedina info koju imam je da nisu dirali zamrznute spermiće, da su uzeli iz svežeg uzorka BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 805311.

Bravo! f Sve se kockice sklopile, čak i Colove! d Navijam za lepe embriončiće piliće! b

A oni u RZZO neće da vas uzmu u postupak! Mad Spremi im i spermogram, da vide. Pa još kad im odeš sa stomakom.... lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Ninche 9/5/2013, 11:50

Biksi, koji su ti na kraju fraxi dali?
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 12:08

Daju mi fraksiparin od 0,3 na klinici, al čekam isporuku od kuće, treba da mi stigne cexlane od 0.4. Ja se nekako ne opterećujem ovim, nit mislim da je presudno, bar ne sada. :) Možda sam ja previše opuštena, al ja im na klinici nisam dozu ni pominjala. Vidim da negde daju fraski na mutacije tek po utvrdjenoj trudnoći, tako da mislim da je i ovo ovako ok.

Miss, uzela sam sa klinike zadnji nalaz spermograma, jer nam je bolji, da taj priložim uz dokumentaciju! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od missile 9/5/2013, 12:16

BiKsi :) ::Možda sam ja previše opuštena, al ja im na klinici nisam dozu ni pominjala.
Nadam se da jesi yes jer to ti je sada ključ uspeha! Samo vi uživajte, navijanje prepustite nama, i biće sve kako treba, nema jednog razloga da ne bude! Wink
ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Ninche 9/5/2013, 12:23

ma no worries Kvocko, ja tri mjeseca bila samo na aspirinu i to onom od 80, nisam ni znala da imam trombofilije :)... tek kad sam usla u 4. mjesec pocela se bockati :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 12:42

Eto, ti si dakle pravi primer da ja i dalje treba da budem opuštena! lol! Ja pijem ujedno i aspirin od 100mg.

Vidim dvocifreno brojiš, BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 612963!

Jesam vala Miss, prosto samu sebe iznenadjujem! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu