KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragana76ns 8/5/2013, 11:51

Jeeeeeeeeeeeeee...............pratis me :))))))))) i ja sam imala 8 jc
samo cu da skakucem BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 216281BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 216281BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 216281BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 216281BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 216281BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 216281BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 216281
BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 694552BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 861442BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 694552BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 861442BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 694552BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 861442BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 694552BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 861442BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 694552BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 861442BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 694552BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 861442BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 694552BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 861442BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 694552BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 861442
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ninica2 8/5/2013, 12:02

E Biksi bas si kokoska hahahahaa no se ljutis volem ja tebe osmeh srce Za veselu i punu ljubavi zuraju u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica smiledraw smiledraw smiledraw ljubav ljubav ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od zoxa 8/5/2013, 12:07

Koko navijamo najaceeee jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od noja 8/5/2013, 12:15

likeit tsh extra !
8 komada jeeeeeeee yuhuuuuuuuuuuu
A sad zurezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa likeit
Zapeasyjemoooooooooooo
jumping jumping jumping
vv vv vv
juriš juriš juriš
Saljemo poljupce kvocki beba u kolicima poljubci poljubci poljubci
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od twinsi 8/5/2013, 12:19

To BiKsi koko naša navijamo jako najjače juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1


Ma ima da se daju i te kako da se daju yes yes yes i to pjevajući v d v d v d v d v d v d v d v d v d
v d v d v
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 13:22

Hvala za navijanje, srcad ste!

He, he, Draganovićka, eto me tvojim stopama, Bože zdravlja! Very Happy Neću da se bunim!

Noja, jes, i ja sam zadovoljna kakav je tsh.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lilly13 8/5/2013, 14:05

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcTENpQXGxdWrsbuCPUp8nZ-0bBeZzXji02rBxLNlMoaeiYjaKmkig
ispod slike piše : recept-punjena jaja 8kom

tek se sad uključujem ali bolje ikad nego nikad, ljubim te puno

i malo prašine vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 8/5/2013, 14:33

bixi draga kad ces dobiti odgovor iz labora da pravimo zurku radost radost yes yes 8 celija jel ces i zamrzavati ? likeit
igracice igracice sreca sreca b b b f

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragmilk 8/5/2013, 14:50

Osam komata! Bravo, najdraza nasa Kvocko f bb
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 15:23

Hvala drugari moji mili!

Leno, ja ih neću zamrzavati, al već doktori u laboratoriji hoće, ako bude bilo šta za zamrzivač! lol!

Muči me pronizon, uzeti ili jok?!

Antitela su mi bila 269 pre mesec ipo, pa sad po zadnjem nalazu su 149. Imam mutaciju na pai 4g5g to znate. Čula sam se sa hematologom, ona kaže da se čujem sa endokrinologom, da ona to ne odredjuje, to je njihov resor, al da 10 mg pronizona neće da škodi. E sad, ja imam pronizon, i mogu da ga pijem, kud sve, tu i to, nego me zanima da li sam zakasnila sada, jer je trebalo kad sam krenula sa stimulacijom da ga počenem, i ne znam da li odmah smem sa dozom od 10mg, kako se posle to pije, kako ukida. Pokušavam telefonom da dodjem do prof Šumarac, al na par brojeva na Kliničkom je nisam dobila. Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Erata 8/5/2013, 15:35

Biksi, bravo za 8 lepotica! Sad je red na momke, da daju sve od sebe, a hoce - Rodjeni je to! :-D To je definitivno najsimpaticniji nadimak za muza. :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od OKacica 8/5/2013, 15:43

Biksi, nema me par dana i propustim ovakve vesti!!!

Drzim pesnice draga!!!

poljubac
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 15:44

Hvala erato! Ja ga zovem Cole, Coki, Coke i Rodjeni, i ponekad Žućko, on se ne buni! Very Happy

Okačice, tnx!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lilya 8/5/2013, 16:10

Stizem na vreme yes
Na kraj sveta da odem, tvoj dnevnik ne bih propustila Very Happy

Bravo za osam jc bravo bravo bravo
Petoclana ekipa sa ove strane okeana navija za muvanje u labu <3
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od plavaptica 8/5/2013, 16:19

8 komada jeeeeeee likeit Odlicna brojka i ja sam imala isto yes
A sada luda zurka vv vv v juriš juriš juriš juriš
O pronizonu se ipak konsultuj sa endokrinologom oko doze. Pocinje se i ukida postepeno, pa je najbolje da ti to propise dr.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od MAAKKI 8/5/2013, 16:43

maus ::Biksina poruka

JOS UVEK SAM KOMA I GROGI,JAJNICI BAS BOLE. IZVADJENO 8 JAJACA

Ajmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo zurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

Bravo mnogo mi lep taj broj bice tu bebica ihahajjjj.
A sad zurka b b b b b b b b b b b b b b b b b b
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bubi80 8/5/2013, 17:04

Bravo Biksi za osmicu! radost radost radost

Navijamo za zuraju u labu! juriš juriš juriš juriš
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

Bice tu lepih bebica beba beba beba beba beba beba beba beba

d d d d d d d d
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sofka 8/5/2013, 17:30

radost radost radost SRECNO TI BILO KOKICE DRAGA radost radost radost
vv vv vv vv vv vv vv vv
poljubac
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od djole42 8/5/2013, 17:43

Neka zurka traje ,nek se spoje ,pa nek se dele i nek nam se vesele radost igracice igra vv juriš juriš juriš navijacica navijači1 igra bravo navijacica navijacica navijacica
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od nena beba 8/5/2013, 17:52

Bravoooo! Osam!!! Uvek sam govorila da je 7-8 najbolje. Dovoljno da nije frka kao sa 2-3, dal će se i kako oploditi, a ne previše pa Su kvalitetnije...
Ajd sad lepo tako i dalje...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SannI-AlL 8/5/2013, 17:55

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
vv vv vv vv vv vv vv vv
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 8/5/2013, 17:59

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 388958

Boli me stomak onako prilično, pa ležim, hvala vam puno! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 692299
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od korpica 8/5/2013, 18:03

Biksi,bravo za 8 jajnih celija radost
Da sto pre prodju bolovi
A sada zurka!
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od heart84 8/5/2013, 18:17

Auuuuuuuuuuu ala ja kasnim affraid affraid affraid

BIKSI NEKA JE SA SRECOM igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lavanda 8/5/2013, 18:24

jajasca oko Uskrsa + ti kvocka = divna simbolika = mora sve da bude SUPER SUPER!
saljem ti sve moje pozitivne misli.
lavanda
lavanda

Broj poruka : 16
Location : Beograd
Datum upisa : 06.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 7 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu