KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+41
twinsi
bobica83
MARA
mijaki
Mirjana
dacans
Botox
lilya
cufta
korpica
tetreb
dragmilk
Orline
BiKsi :)
zoxa
HappyGirl
JAmajka
cicsa80
caci
MAAKKI
Gramatika
missile
Bjanka
cici
Tanja83
Vuchica
bak
plavaptica
neca73
bulevarka
KoMetaK
Tinche
SladZana
LaFolie
nena beba
nina :)
hany
Ema78
Milijana
dr mali pariz
maus
45 posters

Strana 28 od 32 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 29/3/2013, 20:14

Hvala vam tete mile na savetima...i na brizi.

A jesam imala strah kako ce da reaguje jer kada se deca uspanice i ono sto je malo strasno je tada puuuuno strasno.

BataK moj mili je bio diiiivan. Odusevio me je. Majke mi...
Prvo mu je stavila hidrogen jer je dr rekla da ima neki veliki cep, pa je lezao desetak minuta i coolirao pa posle na ispiranju je malte ne sam drzao bubreznjak...ko da je uzivao. Miran ko buba. A necete verovati sta je sve izaslo iz tako malih usica. Dusic moj, koliko ga je samo mucilo.
Ipak nismo zavrslili jer dr kaze da ima necega i u srednjem uvcetu, ali to se ne moze ispiranjem srediti vec je rekla da ga inhaliram dva puta dnevno sa fizioloskim. Kontrola za 20 dana. Eto...ostatak dana smo proveli u druzenju i uzivanciji, cak smo i kod tate na poslu bili.

Cula sam se i sa Lelom, dobro je. Trombociti su oko 100, hemoglobin 120, lepo se oporavlja. Rezultati kostane srzi su super. Jedino virusologija da stigne pa ide kuci. A to je za koji dan.
Sve u svemu najverovatniji uzrok takvom opadanju krvne slike je FERVEX! Lela ga je pila dosta u poslednje vreme. Hvala Bogu pa je to.

Ivinite, ne stizem da iscitam. Nadam se da cu sutra. Ljubim vam decicu milu i nadam se da ste svi dobro.

ljubac od nas troje!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 29/3/2013, 20:34

Pticice nisam vidjela da su i vama izasli novi zubici radost

Bravo za BataKa sto je bio hrabar Very Happy

Meta, na skretanju sa bulevara prema parkingu rektorata, kad sam krenula da skrecem ovaj iza mene nas udari sa desne strane, jer se nije zaustavio kad sam ja poceka skretanje....ali kako je to izveo ne znam....zvali policiju, vjestak ce na kraju da kaze ko je kriv...mada sam ja isla ok trakom i brzinom...oboje vrata su ostecena i retrovizor polomljen, i jeste i nije steta, njemu nista jer je dzip pa nas je branikom udario Mad dobro je sve proslo kako je moglo.
A ja sa sve haljinom i frizurom, sredila se Razz policajci su uzivali a ja se smrzla Laughing
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 29/3/2013, 20:36

Kod Andreja boginje..nego sta..jel ste mislili da ce nas zaobici nesto v
Mili mm jedino da predje u savetnike lol! to mu ionako odlicno ide..ja od srca cestitam tebi na muzevljevoj promociji yes znas kako kazu iza svakog uspesnog muskarca stoji jos uspesnija zena Wink
Cufto..ja ipak najvise volim zanimanje onih koji imaju savetnike..e to su king
Meta ljubimo vas kad vec vi ne mozete da se ljubite..pa kad ste se vec sastali ajd se bar malo istiskajte grljenje Marija draga nadam se iskreno da je sve ok sa tobom..za kola manje vise, ne znam jedino sta kaze tm za njih lol! drzimo fige za kumu da i dalje gura lagano i bez problema molitva
Sofka..a kad bre draga kod vas stize prolece lol! ff c
Anci zubonjo lepa..bravo za leve jedinice...znaci i Tica nasa nestrpljivo broji sate i dane do 20. zuba b lol!
Batak gde si ti..jel nas cujes bar ti..kad mama Tinche izgleda ima problem sa sluhom...alo bre di ste, kako ste lol! usne
Maaki..ti znaci moras opet frizuru da spremas za utorak lol! lol!
Cvrle tebe ljubim pod svakako i obavezno, sa zubima ili bez sreca onako svalerski sto kaze mama Mira sreca
Misice di si ti sunny ti kalaisano..izvukla telefon pa se vise ne javlja Razz Razz
Lilya kako ide selidba..ima li kraja njoj ili vama Wink Razz love
Miss..a di si ti mlada damo sa snizenim fsh...mudrujes..ili popravljas nesto love
Pari kako izdrzavas sama sa b b ...sestro slatka..tri nedelje v
BAK trudnajo lepa, sedis li ti na tim jajima, da narastu veeeeelika poljubac
hmmm..dal' sam nekog zboravila zbunjen ako jesam verujte nije namerno..pokusavam d apostrjavam ko misica i sad sam sigurna da ona to sve pise na papiric..ne more biti da je drugacije zbunjen yes lol! osmeh srce
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 29/3/2013, 20:39

I eto javila se Tinche..bravo za naseg najdivnijeg BataKa as as as srca1
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 29/3/2013, 21:00

Tince, bravo za BataKa, velikog decaka!! g g
Super da su Leli rezultati dobri! Bas se radujem! g g
Daco, uh bre, pa jel moze da vas zaobidje nesto?! c Dusa mala nasmejana, sad i sa boginjama da ratuje usne
Sofka, zaboravih da te ljubnem! usne Pita Daca kad vam dolazi prolece, koje crno prolece kod njih, vidis da ga nema ni kod nas ove godine! lol!
Maaki, sumnjiv meni taj tvoj dr Wink lol! Vazno da ti budes dobro, a mozda on zeli da te vidja cesce Very Happy
Marija, vazno da niste vi povredjeni! yes A auto ce se srediti. yes
Ja pre neki dan kad sam bila u NS i sa Dacom u kolima, puce nesto, ja pomislih udario je neko, okrecem se i vidim coveka kako pada na ulicu sa glavom na betonu, ne mrda. Izbezumile se obe! Pretpostavljam da je prelazio pesacki na crvenom, ispred busa, i zena koja ga je pokupila nije ga ni videla. Meni je bilo prvi put u zivotu da vidim udes uzivo i nekog ko je povredjen affraid No Zato zene, vodite racuna kad vozite i imate bus/kamion/kombi/bilo koje vozilo koje vam ne daje preglednost, nikad se ne zna ko moze da izleti! No JA se svakodnevno susrecem sa istim problemom na BG ulicama, ko da ljudi vrse kolektivno samoubistvo! Saobracajna kultura i vozaca i pesaka ravna nuli! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 29/3/2013, 21:22

Mišice, kraljice, telefon u blicu, svaka čast! queen Sledeći dobitak nek bude neka kuća na Mljetu! Laughing

Marijapg, uh, samo kad ste dobro.

Bravo za Baticu hrabricu! A vest o Leli me oduševila! Super za dobre nalaze, baš mi je nekako laknulo! Najlepsa jutra u martu - Page 28 561840 Najlepsa jutra u martu - Page 28 275568

Stisak
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sofka 29/3/2013, 21:26

Daco ne treba mi prolece, hocu odma leto lol! osmeh srce
Meto evo i tebi https://www.youtube.com/watch?v=U5-3_vaiGSU lol!
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 29/3/2013, 22:03

Daco sestro slatka postroji nas, k'o da si Mišica queen
Dakle, ni boginje vas nisu zaobišle Shocked Samo mogu da te virtuelno prigrlim i da vam poželim brz oporavak zagrljaj usne
Sofče, i ja bi konkretno-leto, odmah!
Meta, ako je tm-u herpes već izašao, onda jedino da mu kupiš flaster za herpes. Ako nije, hladan oblog ili crno vino. Al samo oblog od vina, inače može za čas da se zaboravi na herpes Laughing usne
Marija, nek ste vi živi i bez povreda!
BataK je bio na visini zadatka anđeo srca
Bravo za Leline rezultate bravo Ostadoh bez daha kad sam pročitala da je verovatno od fervexa h
Maakki, tražio je dodatne analize? sreca Ja bi opet zaboravila neki bitan papir lol!
'de nam je ministarka? Uobrazila se, već Very Happy
Ćufto, spremaš nam neki vic, garant!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 29/3/2013, 22:12

Meta, ja sam negde već čitala da treba skuvati čaj od žalfije, pa tako skuvane listiće žalfije staviti na mesto gde je herpes niko! Da što pre budete oni stari, orni za igralište! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 29/3/2013, 22:15

Veče, Jutra!
BataK, nisam sumnjala da će biti na visini zadatka! Medenjak hrabar!
Daco, danas sam bauljala po fejsu i poslah nekoj Daci frend requiest, možda si ti. Ustvari sam mislila da si ti.
Mili, od sad onakvi nokti svake nedelje, nema više opuštanja!

Za razliku od Mete, ja sam popodne pravila decu, al van laboratorije. Smorila sam muža, još spava, a ja oribala svašta po kujni. I novine pročitala. Odoh sad da ga budim, kafa servirana, pa ću da ga razbijem u kartama. Najavila sam mu i da ću ga voditi sa mnom na pijacu, možete da zamislite koliko je hepi.
lol!
Ako se pobuni, staviću mu sliku na fejsbuk. lol!
Ajd ostajte mi vesele, odoh da budim 'muškog sisara', vala baš su muški sisari.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 29/3/2013, 22:20

Sofka, kakav klip!!! Bravo!

Bravo i za BataKa što je bio hrabar i što se izlečio. Andrejeve bognje da prođu

Pažnja Fervex...... i opet sam zaboravila šta sam sve htela da napišem....

Marija...sve je dobro prošlo

Miss, tebe krenulo u poslednje vreme, i ova akcija je moža plodonosna

Pozdrav SU......i ljubm sve ostale

Hit dana je Ministarka


Poslednji izmenio cufta dana 29/3/2013, 22:22, izmenjeno ukupno 1 puta
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 29/3/2013, 22:21

Jao zene moje drage, pa ja sam izgleda unela zabunu. Hvala vam na iskrenim cestitkama, ali on je SAVETNIKA ZA KREDITE Very Happy Nije to bas ONAJ savetnik koji nista ne radi, i nema nikakve odgovornosti. Meni je zato i smesno sto se tako zove, pa ga diram vec mesec dana. E sad, jeste da je firma jaka, jeste da je danas, kaze, bilo kao da je potpisivao ugovor za fudbalski klub (samo jos reporteri falili), da ga cene, izgleda i vise nego sto je ocekivao i sto je najvaznije, da smo bezbedni sto se tice posla i finansija na duzi period, neki kazu i do penzije, al u nasoj zemlji nista TOLIKO sigurno nije!
Danas se oprastao sa starom firmom, bili na veceri, dobio poklone, dosao u 21h, deca pospala, ja sad odmaram i razmisljam da li sutra ili prekositra da skoknem do Nisa Rolling Eyes Legle dve plate i zaostali godisnji odmor mm-a, a meni svasta treba Laughing
Daco, znam da je katastrofa, ali i sama znas da je bolje da tako mali sve preleze te boginje. Ja sam ih lezala u 15 i poludela...
Lela je dobro, znala sam da ce biti lazna uzbuna. Kako sam znala? Pa ja uvek verujem u dobar ishod yes
I za BAtu sam znala da ce biti na visini zadatka, to je nas BAtaK, divan od rodjenja osmeh srce
Biksi, samo prolete Shocked
Marija, udes, najvaznije je da ste dobro, jer i najmanji udarci mogu znaju da naprave ozbiljne povrede No
Ajd malo da gledam Ivana Wink
Miss... hopa cupa, malo, a?
Al samo da vam kazem, ja sam i dalje ministarka lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 29/3/2013, 22:33

[img]Najlepsa jutra u martu - Page 28 14uyj9[/img]


za savetnika
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 29/3/2013, 22:33

veče!
Javljam se drugi put danas-kakav uspeh u krađi vremena. Wink
Pčelice-i pretpostavila sam-tvojpm opuštenom pričom-da si tiveć neko vreme jedna od nad. Very Happy
Ljubi svoje klince,i iskreno-žao mi je što si prošla tako,ia opet-kodblizanačkih me ništa ne č
čudi...a zašto- ne bih sad detaljisala. Samo se ti što pre oporavi.
Miss-nov avatar-prva ass. mi bila-svetlo na kraju Vasione !! neka si ti,blago nama, iscedila svog m.sisara Very Happy kad drugi ne mogu Wink
Meta,uživaj u zagrljaju!
Batak-Vanilica= veeeliko srce!
Bakiša-uživaj!
Daco,..sad i boginje...ajd s vedrije str.da posmatramo- bolje je što je sad dobio, nego,npr.pubertet...
Mnogo mi drago za Lelu,a fervex-imojoj mami zabranjen-pravi joj karambol s leukocitima...
Oppet sam sama s decom...muž otperlijao na basket-ko da on treba stomak da skida.
Bili smo svi u šetnji sa Novosađanima,uživali.
odoh-
uzbuna-obojeeeeee
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 29/3/2013, 22:43

Dobro vece, kao sto mozete da pretpostavite kako je nakon citavig dana spremanja za majstorima, mrtva sam umirna i naravno da nije sve gotovo. Nemam snage ni da se zalim, ali bi imala snage a ubujem nekog majstora. Da ne duzim, taj sto je danas trebalo da dodje da jos nesto zavrsi nije dosao posto ima frku u drugom sranu koji radi. Msm, sta da vam kazem.
Nije mi tesko da radim, al mi tesko da slusam tudje gluposti i ispravljam tudje greske, a u stanu ih ima za medalju. Nema veze, sve cemo mi ti dovesti u red yes

Oper nisam sve citala, ali sam procitala da je Lela dobro malo je reci da sam se samo obradovala. Jako sam srecna, bas sam mnigo mislila na nju ovih dana. Hvala Tinche na dobrom vestima ljubav
Ja sam inace za taj Fervex svasta cula i uopste ga ne pijem.

Zene, odo da prilegnem, boli me svaki misic. Imam nekoliko zuljeva od trljanja po sakana, nije strasno, samo se nadam da ce me proci do sutra da mogu a nastavim tamo gde sam stala.

Ajd lepo spavajate i nesto divno sanjajte ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 29/3/2013, 22:46



lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 29/3/2013, 23:04

A sada malo zanimljivosti. Na kraju moje ulice živela je čuvena "Marica glumica" (Marica Popović) za koju kažu da je bila najbolja "gospođa ministarka". Kada je kretala u pozorište, ceo kraj je izlazio da je pozdravi. Kuću u obliku zamka kao iz Ivice i Marice sagradio joj je jedan od njenih obožavatelja (pre II svetskog rata politički vrlo aktivan). Angažovao je jednog ruskog arhitektu, jer je Marica izlazeći iz kraljeve kockarnice jednom rekla: "kakav divan pogled na Savu".
U toj kraljevoj kockarnici danas se nalazi Lucijino i moje jaslice i vrtić Very Happy !
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 29/3/2013, 23:16

[img]Najlepsa jutra u martu - Page 28 2s60mra[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 29/3/2013, 23:18

Meta, ima u apotekama da se kupi providni flaster za herpes, mislim da se zove herpatch ili nesto tako. Klasika je aciklovir mast, ali on deluje samo u prvih 72 h od pojave, tj dok se ne pojave malo beli plikovi...Takodje, pomaze i vitamin b u kombinaciji sa vitaminom c, cini mi se da se beviplex pije 3x2, a vit c od 500mg.

Sto se tice ferveksa i ostalih slicnih preparata, kao i onih septoleta za sisanje, jos dok sam bila student na predavanjima iz oRL su nam skrenuli paznju da ih treba izbegavati... ne secam se tacno zbog cega i kako, ali od tada, trudim se da odlezim makar dan ili dva kada me uhvati prehlada , da se nalivam cajevima, vocem i lukom, a ako je malo ozbiljnije onda uzmem aspirin...Ne znam da li gresim ili ne,ali nisam prisalica tih magicnih napitaka.

Marrija,pusti kola i frizuru i diplomu, vazno je da ti nista ne fali...

Tince, za s srednje uvo je bitno i da Bati nosic uvek bude cist, da mu se iz nosa i sinusa nista ne sliva ka grlu, kao i da ne dise na usta kada spava. Stos je da mu gornji disajni putevi budu mirni kako bi eventualno sekret iz srednjeg uva mogao da se slije, a i da iz gla ne predje nesto u uvo...

Toliko sam zapamtila... doduse secam se i nekih ljubavnika i ministarki, ali o tome sutra...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 29/3/2013, 23:23

Ćufto, jel beše Luciji brzo prošle boginje?
Daco, brzo će proći, nemoj da se brineš. Very Happy Bolje tako nego kao ja, ja sam boginje ležala u 7 razredu osnovne škole. Svi su mi se smejali. Laughing
Pariz, nije baš svetlo na kraju vasione, nego centar jedne galaksije, al sviđa mi se asocijacija. Videh i tebe i Zvezdaniće na fb, poslah i mesidž, dal je stiglo ne znam, nisam znala kako da lajkujem! Shocked Radim u softverima za konstruisanje, za složene proračune, modeliranje, obradu exp podataka i sve razne zavrzlame, al za ove 'životne' aktuelne stvari sam duduk. No jurim Hepi da me nauči, možda i uspem. Msm da je uhvatim. Za ovo drugo ne garantujem.
lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 29/3/2013, 23:29

E da, diploma. Kad su mene zvali da idem na svečanu dodelu, javila se moja mama i samo mi je prenela 'da idem po diplomu'. Jedva sam se setila po koju diplomu. Vrtela sam po glavi razne kurseve, strane jezike, al fakultet mi na pamet nije pao. lol!
Na dodelu sam zakasnila, dovezlo me vojno vozilo i ušla sam u amfiteatar u pratnji jednog vojnika.
lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 29/3/2013, 23:42

Drugari moji, nisam se ja zabrinula za kola i gluposti, vise se salim na svoj racun, hvala Bogu sve je odlicno proslo. yes
Muski sisar je danas bio odlican, nije kritikovao, mada inije imaozbog cega posebno Very Happy

Miss mogla sam i ja taman pod ruku cika policajce pa sa njima za diplomu lol!

Daco i boginje? Mad ali bolje sto je manji nego posle....

Ne hvalih se.....radila sam mensin test, upadoh u onaj 1%, sad ste ga ugasile kad tek krenem da prosipam pamet Razz

Volim d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 29/3/2013, 23:49

Jel sad jasno zašto ja ne vozim? Nikad nisam polagala, niti nameravam. Bar za sada. Samo mi sudar nedostaje. Laughing
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 30/3/2013, 00:00

Sad pogledah sastav ferveksa, pa se setih da sam i ja zavrsila u hitnu sa njim. No Skroz sam zaboravila da je to bilo to, ostalo mi je samo u secanju da sam alergicna na paracetamol, to je pretpostavka. Tad sam uzela samo 1 kesicu i sutradan sam krenula da se osipam i cesem i da nije bilo drugarice koja je radila u hitnoj da me odvuce tamo, ko zna sta bi mi se desilo! Cele nedleje sam 2x dnevno isla da primam infuzije, jer sam imala gusenja i nevidjene osipe! Pazite sa njim!

Mili, sad da predas muzu finansije u kuci u ruke kad je postao savetnik! Laughing lol! Pa ti rece dok je on vodio finansije u kuci - uvek minus, kako li ce druge sad da savetuje Wink lol! JEsi li mu ti bila preporuka? lol!
Miss po diplomu sa vojnikom, Marija za malo sa policajcima! queen queen lol! lol!
Marija, cestitke za mensu! g
Pari, ljubi tvoje zvezdanice! love
Lilya, srecno preseljenje sutra! Detalje cete laganeze, ne brini! yes

Hvala vam za savete za herpes! Sutra mu kupujem nesto u apoteci. Moja cimerka je cesto mucila muke sa tim i znam da je grejala koricu hleba na sporetu i stavljala je na usta i pomagalo joj, ali moj sisar nece. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 30/3/2013, 00:02

E, da Miss, ja ti posala zahtev za prijatelja na FB, ne znam jesi li me dodala Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 28 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 32 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu