KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 8/4/2013, 12:10

Devojke, pošto je naša Niny mlada za klub38+, a upravo je zakoračila u postupak, lagano, ovde je pravo mesto da joj poželim mir, spokoj, unutrašnju ravnotežu, i sreća bebeća će uskoro doći! radost yes

b b b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/4/2013, 12:21

missile ::Devojke, pošto je naša Niny mlada za klub38+, a upravo je zakoračila u postupak, lagano, ovde je pravo mesto da joj poželim mir, spokoj, unutrašnju ravnotežu, i sreća bebeća će uskoro doći! radost yes

b b b

Hvala ti, divna si zagrljaj ljubav Juče sam krenula sa kontracepcijom, napravila sam prvi mali korak... b b b
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/4/2013, 12:28

Niny zagrljaj !!!

poljubac
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 8/4/2013, 12:38

Niny ::Juče sam krenula sa kontracepcijom, napravila sam prvi mali korak... b b b
Znam za to, ali se ne hvališ da si krenula i sa prikupljanjem pozitivne energije Wink negde sam čitala da se treba intenzivno družiti s decom, sa svom decom koju vidimo, dok se borimo da zatrudnimo. Oni valjda prenose pozitivnu energiju, i možda bude još veću želju za potomstvom.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 8/4/2013, 12:40

missile ::negde sam čitala da se treba intenzivno družiti s decom, sa svom decom koju vidimo, dok se borimo da zatrudnimo. Oni valjda prenose pozitivnu energiju, i možda bude još veću želju za potomstvom.

ja sam ovo pocela da primjenjujem u potpunosti yes djeca lijece u svakom smislu smajli angel
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/4/2013, 13:10

missile ::ali se ne hvališ da si krenula i sa prikupljanjem pozitivne energije Wink negde sam čitala da se treba intenzivno družiti s decom, sa svom decom koju vidimo, dok se borimo da zatrudnimo. Oni valjda prenose pozitivnu energiju, i možda bude još veću želju za potomstvom.

To baš pomenuh na drugoj temi osmeh srce U pravu si skroz, igranje sa dečicom je stvarno odlična terapija, nakupismo se juče mnogo pozitivne energije, i ubuduće treba to praktikovati, samo što nemam baš mnogo dece u okolini, al potrudiću se Very Happy

Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 8/4/2013, 13:15

saglasna sam - druženje sa djecom je baš terapeutski! Very Happy

ja kod sestre idem po svoju dozu - kod nje troje svih uzrasta (od skoro tinejdžera do trogodišnjaka).
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/4/2013, 15:01

Da sto su meni isto rekli :-)
Ja Imam Costa dece moje kumce Koje sam krrstila je 3 dan posle et bio kod mene na cetiri Dana :-)
Nini osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 8/4/2013, 19:55

Devojke želim da vas sve pozdravim i da vam poželim srećne buduće korake

sreca trudnica sreca trudnica sreca trudnica sreca trudnica
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 8/4/2013, 20:34

I ja se pridruzujem lijepim zeljama, Niny i svima ostalima, mnoooogoooo srece...Navijamo igracice
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bubi80 8/4/2013, 21:32

Ne stizem sve da pratim samo zelim da pozelim puno srece svima
i puno novih trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 8/4/2013, 21:35

srcasti poljupci Devojke zelim sve da vas pozdravim i ulijem pozitivne energije.
Ja sam prosle godine 2 marta u Visegradskoj dobila nazad tri embriona,kako ih je tada dr.nazvala evo vasih kuglica koje sam gledala na monitoru i posle tacno 14 dana saznala da je moja beta ihaaaj i posle dve nedelje saznala da cemo imati blizance.
Jedan mali savet koji verujem da je pomogao da se hormoni lepo rasporedjuju gde im je mesto (to sam ja tako preformulisala)sto vise setajte tempom koji vama odgovara dok primate terapiju,ja sam prosle godine sibala pi onom ludom snegu koji je ko lud padao i prijalo mi je da se onako ljudski umorim .
Trudila sam se da jedem sto vise povrca i dosta pomorandzi i trudila sam se ali bas bas da se sto vise smejem.
I sada dok ovo kuckam gledam njih dvojicu kako mirno dremaju u svojim kolicima.
Svima vama zelim isti ovakav prizor kao ovaj sada pored mene a dok se to nedesi a u procesu ste samo se ponasajte onako kako vama prija a svima nam je lepo kada smo srecni i nasmejani. bb bb bb bb bb bb bb
Sve vas ljubim
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/4/2013, 22:05

Ja sam se danas posteno nasetala :-)
Nadam se da ce imati efekta na ove moje kuglice :))

Juce sam bila na UZ. Povecana mi je terapija na 6 menopura. Prvo mi je stigao rezultat estradiola - 148 ng/ml. Mislila sam da je to malo nakon 3 dana stimulacije, pa sam sva nikakva otisla na kliniku.
Bila sam kod Goce na UZ. Pregled je trajao pola minute. Samo je rekla da je sve super i da mi povecava za jednu bocicu, prvenstveno zbog endometrijuma, a i da malo desni jajnik zivne.
Bila sam presrecna, jer sam se spremala da ne valja nista.

Najvaznije mi je da sam se ispraksirala sa menopurom. Prva 2 puta me je znoj oblio, a danas sam prevazisla samu sebe. Prosla sam kroz 6 bocica skroz profi, bez vracanja, bez muka sa klipom...krenula 20 minuta ranije, a zavrsila za nepunih 5. Srece moje... Very Happy

Osecam da jajnici rade - nadam se da ne tripujem :)

Dosta sam smirena, ne razmisljam mnogo. I dalje imam isti osecaj - da sam u dobrim rukama i da na klinici znaju sta rade. Nadam se da ce tako i ostati.

Ljubim vas poljubci
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/4/2013, 22:09

Malo nam je tema o akciji mrtva. Nadam se da akcija zivi.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 8/4/2013, 22:37

Sanjicice, tako je divno procitati ovako nesto :) Ulila si mi neku pozitivnu energiju, ja se iskreno nadam da cu i ja, kao i sve ostale djevojke ovdje koje to toliko zele, isto to dozivjeti. Veliki pozdrav za dva mala djecaka i tebe naravno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 9/4/2013, 00:22

Draga Sanjicice, veliki pozdrav za tebe i jos vece hvala za podrsku likeit

Erato pa to se blizi aspiracija, odbrojavas od deset sreca

veliki zagrljaj za sve korake d
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 9/4/2013, 08:48

drage moje ja sam se sad tako iznervirala došlo mi da plačem... pa zaboravila sam piti Klomifen v , trebala sa piti po 2 od onog dana kad sam počela primati Menopur, danas je četvrti dan injekcija i ja tek danas uzela, obzirom da je probna terapija u pitanju i da imam sutra još jednu injekciju ja mislila da i večeras popijem 2 Klomifena, znači umesto pet dana po 2 bilo bi dva dana po 4... Rolling Eyes
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/4/2013, 09:09

erato ::Najvaznije mi je da sam se ispraksirala sa menopurom. Prva 2 puta me je znoj oblio, a danas sam prevazisla samu sebe. Prosla sam kroz 6 bocica skroz profi, bez vracanja, bez muka sa klipom...krenula 20 minuta ranije, a zavrsila za nepunih 5. Srece moje... Very Happy
Haha, to mene čeka! lol!
Erato, bravo za odlično napredovanje!!!!! radost

pegaz ::drage moje ja sam se sad tako iznervirala došlo mi da plačem... pa zaboravila sam piti Klomifen v , trebala sa piti po 2 od onog dana kad sam počela primati Menopur, danas je četvrti dan injekcija i ja tek danas uzela, obzirom da je probna terapija u pitanju i da imam sutra još jednu injekciju ja mislila da i večeras popijem 2 Klomifena, znači umesto pet dana po 2 bilo bi dva dana po 4... Rolling Eyes
Pegaz, ne na svoju ruku, pogotovo ne DUPLU dozu!!!! Danas kod dr i da pitaš šta ćeš dalje!!! OBAVEZNO! I piši nam obavezno šta je bilo... Rolling Eyes cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/4/2013, 09:19

Pegaz, ne ni slucajno!!!! Ne smes, jako velike probleme moze da napravi!!!
Samo lepo reci dr sta se desilo i nemas brige yes Nije smak sveta.
Navijam za folikul da procveta i sve iznenadi zalivanje
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/4/2013, 09:19

Erato, niny, i ostale koracaljke, samo napred radost radost radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 9/4/2013, 09:32

Koraci ff
Erato,lepo napredujes,neka se tako i nastavi igracice igracice igracice
Estradiol ti je dobar.Meni se u pocetku slabo povecavao i odjednom,bum,bukvalno za 2 dana skocio i to dosta
Pegaz,rekle su ti vec cure,nikako ne povecavaj dozu leka,ni slucajno!
Sanjicice,bas mi je drago da te cujem
ljubav ljubav ljubav puno tebe i deckice
Podseti me na sebe.Koliko sam samo jurila po BG,trcala za prevozom,da mi je neko rekao ne bih verovala.Po snegu,hladnoci ali preziveh Very Happy
Danas 8 dan od ET.Dobro se osecam,nemam nikakve simptome.Jedino me malo plasi to sto mi se blizi datum ciklusa.Jos to da preguram i posle cu lako
d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/4/2013, 09:37

korpica ::Koraci ff
Erato,lepo napredujes,neka se tako i nastavi igracice igracice igracice
Estradiol ti je dobar.Meni se u pocetku slabo povecavao i odjednom,bum,bukvalno za 2 dana skocio i to dosta
Pegaz,rekle su ti vec cure,nikako ne povecavaj dozu leka,ni slucajno!
Sanjicice,bas mi je drago da te cujem
ljubav ljubav ljubav puno tebe i deckice
Podseti me na sebe.Koliko sam samo jurila po BG,trcala za prevozom,da mi je neko rekao ne bih verovala.Po snegu,hladnoci ali preziveh Very Happy
Danas 8 dan od ET.Dobro se osecam,nemam nikakve simptome.Jedino me malo plasi to sto mi se blizi datum ciklusa.Jos to da preguram i posle cu lako
d

Korpice, pola cekanja proslo.... drzim fige iz sve snage!!!! ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/4/2013, 10:27

Korpice roda roda roda roda Jos samo par dana radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 9/4/2013, 10:35

Korpice, navijam iz sve snage igracice
Pegaz, nemoj da panicis, ne smijes piti toliko tableta, nadam se da si vec pozvala doktora...za sve ima rjesenje. Veliki pozdrav!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/4/2013, 12:13

KORPICE, otvaraj prozore!!! roda roda roda

Jesi pisala negde, koliko jć, koliko embriončića,.... Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu