KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/4/2013, 23:59

Ivka, bitno je da si ovo okrila, sa pravom terapijom, sledeća vto uspeva!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 7/4/2013, 00:06

Daj Boze Bixi.... Laughing
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 7/4/2013, 08:39

erato ::Pegaz, da dodam na sve ono sto je lakole napisala i svoje iskustvo sa menopurom u ova 2 dana: Kada ubacis spric sa rastvorom u bocicu sa prahom i kada se razmuti (a prah se razmuti odmah u kontaktu sa rastvorom) i kada sve uvlacis nazad u spric, moras vuci klip sprica u jednom potezu, jer ako malo popustis, vakuum ga povlaci nazad u bocicu i iscuri ti tecnost nazad u bocicu. Ti onda vuces da to vratis, ali moze se desiti da klip doteras do kraja, a da ipak ne uspes sve da izvuces. U tom slucaju vadis iglu, lupkas po spricu da razbijes mehurice vazduha, istisnes vazduh i onda nazad u bocicu - vratis svu tekucinu unutra i ispocetka, samo se potrudis da sve izvuces u jednom potezu.

Ja imam 5 bocica sa 2 rastvora - malo prostora u spricu...zeznem se, pa svaku bocicu po 2 puta - jeza ziva! Ali valjda cu se ispraksirati...

Brbljiva, kratki protokol krece od 2., ili 3. dana ciklusa, a u sredini ciklusa aspiracija. Sve se zavrsi u jednom ciklusu.

Super sam se snašla što se tiče šprice ali kad sa sebi zabola iglu pod kožu u rame v malo istisnem i izvuče mi se igla (izgleda sam kupila pogrešnu ovu malu iglicu za rame) i ja se ponovo ubodem i opet mi se izvuče c i ja opet ubodem i tako dok nisam sve ušpricala f to je samo za danas a od sutra opet kod med. sestre da mi daje. Inače odem u privatnu lab gde poznajem tu sestru pa mi ona da a ne mogu otići kod sebe u dom zdravlja jer mi Kopitovićka nije overila ni potpisala ovaj papir pa mi niko ne bi dao, samo piše probna stimulacija ispod šeme. Ali evo gotovo je snašla sam se... još tri dana...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 7/4/2013, 10:03

A zasto stavljas u rame ?? U butinu ili u stomek ti najbolje

Bixi kako bre nemozes

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 7/4/2013, 10:55

Devojke, hvala vam na odgovorima i na dobrodoslici! cmoka
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 7/4/2013, 10:57

Tako mi rekla Kopitovićka, u rame, ja juče primila u desno pa hajd rekoh danas ću u levo a znam da može i u stomak i u butku ali eto da ispoštujem kako mi je rečeno ne znam koja je razlika
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 7/4/2013, 11:02

pegaz ::Tako mi rekla Kopitovićka, u rame, ja juče primila u desno pa hajd rekoh danas ću u levo a znam da može i u stomak i u butku ali eto da ispoštujem kako mi je rečeno ne znam koja je razlika
Samo ti radi kako ti je rekla, i ja sam se tako bockala Very Happy
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 7/4/2013, 13:01

Ariesgirl ::Drage zenice, vec neko vreme vas pratim, ali se do sada nisam javljala. Odusevljava me pozitivna atmosfera na ovom forumu i to kako bodrite jedna drugu. Ne znam da li pisem na dobroj temi, ali s obzirom da sam nova, molim urednice da mi ne zamere i ako ima potrebe, da post prebace na odgovarajucu temu.
Spremam se za svoju prvu VTO, imam mnogo pitanja, nedoumica, strahova... S obzirom da mi situacija na poslu nije najsjajnija, da je vrlo stresna, da sam izlozena velikom pritisku, da ne mogu da izlazim sa posla radi terapija, zanima me da li zena kad udje u proces VTO, tj. kad pocne sa bockanjem, ima prava da ode na bolovanje i da li lekarska komisija, posle isteka prvih mesec dana bolovanja, hoce da ga produzi. Mnogo razmisljam unapred, ali mi ovo predstavlja veliki problem.
Hvala svima na odgovoru i zelim da vam postupci budu uspesni i da u najskorije vreme postanete mame.

Ariesgirl, dobrodosla Very Happy
Ja sam u prvom postupku bila na bolovanju od prvog diferelina ( duga sema bila u pitanju) pa mi bolovanje isteklo dan nakon aspiracije i komisija mi produzila jos mesec dana bez problema. E sad to zavisi sve od dr i komisije. Ove mije u komisiji su bile toliko fine da su mi rekle da vise ni ne dolazim ako mi treba produzetak negi samo mm da posaljem.
Ovde smo za sva pitanja da pokusamo da odgovorimo i koliko je u nasoj moci pomognemo yes

Ivka, sto rece Biksi, na vreme si otkrila mutaciju i to je najvaznije. Trebalo bi da odes kod hematologa da ti prepise terapiju i buces pokrivena i mirna. Evo linka za pdf o trombofilijama i ostalim analizama pa malo pogledaj: https://kutak.forumotion.com/f4-zenski-sterilitet

Koraci ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 7/4/2013, 13:11

Pegaz, samo nezno moras da volis svoje rame, i obavezno igla pod uglom od 45 ili jos ostrije kako bi zasecen vrh usao bez paranja koze...proanalziiras iglu, pa svoju ruku i odaberes mesto 10-12cm ispod vrha ramena, ili gde ti se vec ucini zgodno.... zagrljaj

Hvala Lilya vec intezivno rabim temu cvet

d danas je u stvari dobar dan ...koracaljke iskoristite ga d
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2013, 13:45

Evo mene dosadne opet Sad Sta se desava sa temperaturom dan nakon pucanja folikula? Meni je danas temperatura 37, nisam se valjda jos i prehladila! Samo mi jos kakav virus treba Sad
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 7/4/2013, 15:00

Nisi suzzo, ne brini to je dobar znak....nekada su zene tako utvrdjivale ovulaciju, u stvari to rade i danas zagrljaj
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 7/4/2013, 15:04

suzo, lekcija br. 2 (ne ljuti se, morala sam se našaliti Wink )
nakon pucanja folikula, na jajniku nastaje žuto tijelo koje luči progesteron. a od progesterona malo poraste temperatura.
čak i da je prehlada, ne brini, neće naškoditi. neki kažu da malo obaranje imuniteta može potpomoći implantaciji.
tek si na početku lutealne faze, ima još do kraja, opusti se malo. Wink

laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2013, 15:19

Ivka, hvala ti puno, ali sve me zivo boli, stomak, krsta, evo i temperatura...Prvi put prolazim krozo ovo sve, a inace sam malo i panicarka, pa je to spoj do ludila;)

Draga moja Lakole, sta bih ja bez tebe :) Lekcija br:1 bila uspjesna, i ova je, sada samo cekam lekciju br:3...
P.S. Sta znaci to opustiti se , ja sam zaboravila usne
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 7/4/2013, 15:56

suzo, samo ti pitaj. Wink
kad bude neko sledeći uspaničen i zabrinut, ti ćeš smirivati. Laughing
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2013, 18:01

lakole ::suzo, samo ti pitaj. Wink
kad bude neko sledeći uspaničen i zabrinut, ti ćeš smirivati. Laughing
Svecano obecavam Laughing I nemam vise temperaturu, sad je 36,4 ...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 7/4/2013, 18:43

Suzo queen si  b  b  b

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 7/4/2013, 19:05

Suzo bitno da je folikul puko i da ste bili vredni, a temperaturu meri jednom dnevno ujutru najbolje pre nego da ustanes, znam kako ti je ja sam moju merila tri puta dnevno i u jednom trenutku pomislila da je toplomer pokvaren, sad i ne stizem da merim cak sam sklonila toplomer jer mi unosi nervozu, opusti se nadji nesto sto ce te okupirati.
Za sada ti ide sve kako treba nadam se da ces nas sledece pitati kad trebas da odradis test i zasto kasni veštica
Koracaljke sve vas d
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2013, 19:38

lenabeograd ::Suzo queen si  b  b  b
Draga Leno, nikad nenormalnija u zivotu nisam bila lol! Mislim da ce mi poslije svega najvise trebati kakav dobar psihijatar affraid
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2013, 19:43

karakaca ::Suzo bitno da je folikul puko i da ste bili vredni, a temperaturu meri jednom dnevno ujutru najbolje pre nego da ustanes, znam kako ti je ja sam moju merila tri puta dnevno i u jednom trenutku pomislila da je toplomer pokvaren, sad i ne stizem da merim cak sam sklonila toplomer jer mi unosi nervozu, opusti se nadji nesto sto ce te okupirati.
Za sada ti ide sve kako treba nadam se da ces nas sledece pitati kad trebas da odradis test i zasto kasni veštica
Koracaljke sve vas d
Draga Karakaca, bili smo toliko vrijedni da mi je vise dodijalo...moram malo pauzirati, potpisujem za bolovanje Sleep Citav dan mjesrim temperaturu, i bila je 37, citav dan, da bi nekad popodne spala na normalnu i ostala je takva. Ne mogu vise da mjerim, makar ne danas. Ne nadam se mnogo, jer se plasim razocarenja, samo guram negdje naprijed, pa sta Bog da. Ipak, nadam se malo tome cemu se ti nadas :) Ljubim vas sve puno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 7/4/2013, 20:06

Mi smo ovde svi bolji nego psihijatar posebno mi zene koje su im ale stimulacije i embrio transfere mi smo ti zaj. . . Vek  b

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2013, 20:17

Leno, primjetila sam to :) Ne mijenjam psihijatre ni pod razno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 7/4/2013, 22:13

Ne bi ti preporucila lol!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/4/2013, 22:19

Leno, samo sam se malo šalila! lol! Evo ti link, da iščitaš temu kako se koristi citiranje više postova! https://kutak.forumotion.com/t1034-kako-se-koristi-multiqote
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/4/2013, 09:33

Hvala biksi

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/4/2013, 09:39

Ali ja sam dibidus za ovo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu