KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 9/4/2013, 13:45

Korpice samo napred igracice

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 9/4/2013, 14:01

Erato bravo za dobar izvještaj samo napred igracice igracice igracice igracice
Korpice navijamo jako da nas obraduješ velikom debelom betom yes
Pegaz nikako bez konsultacije s doktorom cure su ti već rekle
Koračaljke d
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 9/4/2013, 15:57

Koraci pozdrav osmeh srce

Erato,mislila sam da se pratimo,al izgleda da si ti dosta poodmakla kako to?
Ja sam na decapeptyl od 21i dan ciklusa to jest 04 04. osmeh srce

Korpice navijam jako jako. d d d

Drage koracaljke d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/4/2013, 16:27

Korpice, erato, bebice, niny drzimo fige roda roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/4/2013, 18:36

Niny, nek ti je sa srećom postupak!

Korpice, još malo pa se radujemo zajedno sa tobom!

Ja danas pustila krv više puta. Jednom za krvnu grupu,a drugi put za trombofilični skrining. (zaboravio medicinski bato da kaže medicinskog seci Laughing da treba i krvna grupa, i tako me bušiše više puta.) Rezultati ovih dana. Juče sam pustila krv za antitela i hormone za štitnu. Ovih dana leva ruka baš nadrljala, nju sam rešila da žrtvujem. Very Happy

Ostajete mi dobre i vesele.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/4/2013, 18:56

Bebice, krenule smo istog dana, ali sam ja na kratkom protokolu, pa sam krenula direktno sa stimulacijom.

Biksi bravo, opasno se spremas :-)

Korpice, navijamo, navijamo igracice igracice igracice
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/4/2013, 19:55

Biksi, jel nikad nisi radila krvnu grupu? Nek su ti sa srećom koraci, al što ponavljaš štitnu? Ljub!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/4/2013, 23:04

Ma radila krvnu, al ko zna gde li mi je to, medj onih hiljadu papira što imam, ko će to tražiti! lol! Satarila sam to negde. Embarassed

Dobila sam inače uput za antitela za štitnu, ponela bih to imunologu, planiram sledeće nedelje da ga posetim, pa ujedno odradila i tsh i ft4, jer su mi bili isto na uputu. Nisam znala kad ću se organizovati za Zlatibor, pa ispalo tako, kratko vreme od prethodnog vadjenja, al šta se može. Jedina dobra stvar je što na Institutu na Čigoti imaju bolje uslove, jednom mi je moja dr rekla da su kod njih validniji rezultati, ako ništa, valjda mi ft4 bude bolji nego onaj od neki dan.

Erato, koračaj, samo napred, biće to ok ovaj put! Da, ja se zahuktavam, mada sam nešto oladjena, možda je i bolje. Baš mi muž večeras kaže kako mu je to nešto sve brzo, ima utisak da je prošli put sve nekako duže trajalo. Pa naravno da je trajlo kad sam jedva kontracepciju preživela, pa diferilin skoro mesec dana, otegne se to, ovako, paf, tamo sam, krećemo 7. dan ciklusa verovatno i nakon jedno mesec dana sam trudna i to je to! Very Happy

Ostajte mi trudne i zaljubljene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 9/4/2013, 23:42

Sutra kontrola u Splitu, i nadamo se završetak "pregovora" sa genetičarkom. Nadamo se da ćemo sutra uspeti uhvatit i tog čuvenog hematologa Wink .
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/4/2013, 00:30

Srećno anak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 10/4/2013, 07:41

drzim palceve jako, najjace! I za komisiju i za Split... imaces ti dvije bebe, vidim ja! :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 10/4/2013, 09:05

Ninche ::drzim palceve jako, najjace! I za komisiju i za Split... imaces ti dvije bebe, vidim ja! :)
yes
igracice igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maus 10/4/2013, 10:33

Ajd` da se napokon upisem, jeste da iscitam sve i trudim se da budem u toku, ali ne uspem uvek da kuckam na ovoj temi.
Anak i tebe pratim na usvajanjima i citam sta se desilo i mogu misliti kako ste se iznervirali. Srecno danas na kontroli u Splitu.
Biksaco moja delis krv ki vodu lol!
Erato samo napred sa bockanjem. Ja sam bivsi Gocin pacijent, isto sam pocela bockanje u ovom periodu i zelim ti zavrsetak kao sto je bio moj.
Korpice jos malo do velike bete. Navijam draga navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Koracaljke sve vas ljubim igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/4/2013, 10:50

Pa Mimice kad je beg bio cicija! lol! Ja kad dajem, ja dajem! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 10/4/2013, 12:16

Drage moje
danas mi je 8 dan stimulacije


izvestaj sa uz

endo 9
fol.desno do 15-16 mm
fol.levo 16 - 17mm

sutra opet uz
kako vam se cini ,da li je za brigu endo od 9 ....

Srecno svima drzim palceve za sve nas...
Korpice SRECNOOOOO i VELIKU BETU DA NAM JAVIS srca
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 10/4/2013, 12:34

to je odlicno!!! bice bar 11mm osmeh srce imas jos par dana bockanja plus stopericu
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 10/4/2013, 12:41

BiKsi :) ::Ma radila krvnu, al ko zna gde li mi je to, medj onih hiljadu papira što imam, ko će to tražiti! lol! Satarila sam to negde. Embarassed

Dobila sam inače uput za antitela za štitnu, ponela bih to imunologu, planiram sledeće nedelje da ga posetim, pa ujedno odradila i tsh i ft4, jer su mi bili isto na uputu. Nisam znala kad ću se organizovati za Zlatibor, pa ispalo tako, kratko vreme od prethodnog vadjenja, al šta se može. Jedina dobra stvar je što na Institutu na Čigoti imaju bolje uslove, jednom mi je moja dr rekla da su kod njih validniji rezultati, ako ništa, valjda mi ft4 bude bolji nego onaj od neki dan.

Erato, koračaj, samo napred, biće to ok ovaj put! Da, ja se zahuktavam, mada sam nešto oladjena, možda je i bolje. Baš mi muž večeras kaže kako mu je to nešto sve brzo, ima utisak da je prošli put sve nekako duže trajalo. Pa naravno da je trajlo kad sam jedva kontracepciju preživela, pa diferilin skoro mesec dana, otegne se to, ovako, paf, tamo sam, krećemo 7. dan ciklusa verovatno i nakon jedno mesec dana sam trudna i to je to! Very Happy

Ostajte mi trudne i zaljubljene!
Ako ideš na pregled u Čigotu onda traži da te pregleda dr.Kata Kovačević(ili Kovačić nisam sigurna za prezime),ali je jedina Kata.Ona je tamo najbolja.Želim ti da baš budeš za mesec dana trudna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 10/4/2013, 13:08

Korpiceee navijamo za veliku beturinu sunny
Kako se trudnica oseca radost roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 10/4/2013, 14:15

maus ::Ajd` da se napokon upisem, jeste da iscitam sve i trudim se da budem u toku, ali ne uspem uvek da kuckam na ovoj temi.
Anak i tebe pratim na usvajanjima i citam sta se desilo i mogu misliti kako ste se iznervirali. Srecno danas na kontroli u Splitu.
Biksaco moja delis krv ki vodu lol!
Erato samo napred sa bockanjem. Ja sam bivsi Gocin pacijent, isto sam pocela bockanje u ovom periodu i zelim ti zavrsetak kao sto je bio moj.
Korpice jos malo do velike bete. Navijam draga navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Koracaljke sve vas ljubim igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Hvala draga moja poljubci

Ja se upravo vratila sa klinike. Primila 6 menopura. Sutra opet kod njih. Aspiraciju ne ocekujemo pre ponedeljka, ali svakako ce naredne nedelje biti i aspiracija i ET. Dr Biljana kaze da nema mnogo folikula, ali da ima i da je mnogo vazniji kvalitet od kvantiteta. To svi ovde znamo :-)) Nadam se da su kvalitetni. Inace ne znam ni koliko imam folikula, ni koliki mi je endometrijum, ali se time i ne opterecujem. Setam, setam...juce sat ipo, obijam djonove :-) Juce smo ja i sestric proslavili rodjendan, samo mi, a u subotu pravimo slavlje, pa sam okupirana tortom...tetka pravi naravno, nema narucivanja. Very Happy
A on svaki cas menja misljenje - cas hoce Nuki Nuki, cas kuglice, cas sladolede na torti, pa bager, pa tenk...na kraju cemo natrpati sve moguce ukrase na tortu.
Poslali su me i kod interniste. Radila D dimer i ok je, ne skace. Nastavljam sa aspirinom, pa sutra opet i kod interniste, jer moram prestati sa aspirinom 4 dana pre aspiracije, pa da se dogovorimo sta i kako.
To je to drage moje, idemo dalje...
Uzela sam i bolovanje i mogu vam reci da bas uzivam. Prava je lepota ne raditi, setkati...ma milina.

Koracaljke srecnooooo! radost
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 10/4/2013, 14:56

Erato, srecno radost
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 10/4/2013, 15:13

Erato uzivaj ljubav
Korpice navijam jako jako igra igra igra igra
Biksi c

KORACALJKE d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 10/4/2013, 15:16

Anak drzim palceve,srecno u Splitu osmeh srce
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 10/4/2013, 15:34

Korpice, Anak, Biksi c


Poslednji izmenio neca73 dana 11/4/2013, 09:31, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 10/4/2013, 17:07

Miss stiže Li? Kakvi su utisci?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 10/4/2013, 17:16

noja ::Korpice, erato, bebice, niny drzimo fige roda roda roda roda

Navijamo za naše buduće trudnice vv bb vv bb vv bb vv bb
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu