KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 20/3/2013, 00:35

yes yes yes cekaj me pa cemo zajedno Wink ma ne moras da ranis ujutru, samo izbegni izmedju 10-11
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 20/3/2013, 00:37

hany :: yes yes yes cekaj me pa cemo zajedno Wink

Dogovoreno ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 20/3/2013, 00:38

ljubav
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 20/3/2013, 09:44

Ja idem jedan korak unazad, otkazali mi pregled, Milica nije tu nekoliko narednih dana, ponudili mi u zamenu nekog drugog lekara, ja nisam htela. Cekam sledeci mesec...
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/3/2013, 10:21

ja bila na prvim konsultacijama ,opet mi dali da odradim trombofilije ...ali moja gospoda nemogu da mi daju upute za odredjene analize ,smatraju da mi komisija u mom gradu (u socijalnom )to nece odobriti.zamislite ,ovih dana idem da poguram da dobijem bar neki uput ,jer je to ipak vto a napisala mi je dr.sada te pretrage ....moj dr ovde kaze -nezna dali imaju refundaciju sa odredjenim klinikama u bg ili nisu (po pitanju tih pretraga),da sad ne pisem o tome na ovoj temi .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 20/3/2013, 14:45

BRBLJIVA, idi sa preporukama, tj spiskom analiza kod svog ginekologa i mora da moze da ti da upute, koliko toliko. yes

Krk, ti najbolje osecas sta je za tebe dobro uciniti. zagrljaj

Ja sutra popodne idem po hormone, i bas imam tremu. Ne znam da li da ih pregledam u labu, ili kad stignem kuci i sednem. Mm juce nije hteo da radi spermogram, on tek ima tremu kad treba da ga vidimo kakav je. Laughing Kaze, nije dovoljno spavao, sto je istina, pa se plasi da ce mu zbog toga rezultati biti losi, i pomeramo za par dana, imamo fore za toliko. v
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/3/2013, 15:54

missile ::BRBLJIVA, idi sa preporukama, tj spiskom analiza kod svog ginekologa i mora da moze da ti da upute, koliko toliko. yes

Krk, ti najbolje osecas sta je za tebe dobro uciniti. zagrljaj

Ja sutra popodne idem po hormone, i bas imam tremu. Ne znam da li da ih pregledam u labu, ili kad stignem kuci i sednem. Mm juce nije hteo da radi spermogram, on tek ima tremu kad treba da ga vidimo kakav je. Laughing Kaze, nije dovoljno spavao, sto je istina, pa se plasi da ce mu zbog toga rezultati biti losi, i pomeramo za par dana, imamo fore za toliko. v
misii,hvala .znam sve to .isla sam kod njega ,ali se majstor pravi sunatv.kao,mneznam dali imamo refundciju sa nekim ,pa nezna..ja kazem i zna da je u pitanju vto ....ali dzabe ,pa pitam daj mi bar nesto da odradim bilo gde na uput ,kaze ..idi u socijalno da vidis dali i gde se rade ove analize ,ali nece ti odobriti da ides na uput jer to nije u sklopu vto! affraid zamisli !!!!!!!!!!!!!!!! Sad c ma samo motka je za njih fd
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 20/3/2013, 17:21

Brbljiva reci da te salju na te analize jer si u prethodnom postupku bila trudna i da si imala spontani, i da lekari ne zele da te puste u novi postupak bez tih analiza...nece da te truju hormonima a da nisu sve proverili.
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/3/2013, 17:33

ama jesam, rekla sve....prave se ludi.ma ja cu svakako te analize da uradim,dal privatno dal na uput ,nego kad vec moze -sto da ne odem na uput,jos u nisu to ide brze u odnosu na bg ....strasno !n No neznam sta cu ej....ne mogu da verujem Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 20/3/2013, 17:37

Brbljiva jer mozes da odes na ginekologiju u bolnicu i da potrazis tamo doktora pa pitaj za uput, zaobidji te u domu zdravlja, kod nas oni ne mogu da daju te upute bez odobrenja ginekologa iz bolnice
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 20/3/2013, 18:10

Brbljiva, potpuno mi je poznata ta priča iz DZ po unutrašnjostiQ! No
Nama je dr od analiza dao uput samo za krvnu grupu, sve ostalo smo morali privatno!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/3/2013, 18:12

ivi ::Brbljiva jer mozes da odes na ginekologiju u bolnicu i da potrazis tamo doktora pa pitaj za uput, zaobidji te u domu zdravlja, kod nas oni ne mogu da daju te upute bez odobrenja ginekologa iz bolnice
ivi ,pa gde si ti ti bre ?saljem ti pp lol!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 20/3/2013, 18:32

Hany i Niny, hvala vam puno na informacijama, ja ću čim pre... meni nije problem ni odmah u osam da budem tamo.. Iz Kragujevca sam, tako da ću da "poranim" baš, jer kad sam čekala godinu dana i pet dana ću ako trebam, samo da to već jednom počne. Ne mogu da dočekam. igra
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 20/3/2013, 19:24

Brbljiva ako ti je dr Jasmina pisala analize koje se rade predpostavljam da ti je spomenula i Niski klinicki centar, meni rekla za ogtt uradi ovde u Nisu to je njen predlog a ti mozes gde hoces ja sam radila privatno u svom gradu jer sam se uklapala zbog posla,uzmi uput za odeljenje gde se rade analize lupam endikrinolog i odradi u nisu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/3/2013, 19:27

ama zeneee,nece dr da mi da upu za hematologiju ..otici cu do socijalno svog da mi napisu napismeno da nezele da mi daju uput ,pa cemo videti.jako sa besna ,ovo jos nisam dozivela affraid
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 20/3/2013, 21:58

BRBLJIVA76 ::cure ,malo mi nejasno ..kontracept tablete pocinjem tog dana kako i pise na tabletama ili nema veze sta koji da pise ,bitno da ih uzmem ? razumete ? dali trebam npr ,ako dobijem utorak -da pocne od tablete utorak ,pa nadalje ili ...?

Odgovoricu ti ovde da ne bih zatrpavale temu o klinikama, nije bitno koji dan pise na tabletici, to je cisto kao podsetnik da znas da li si taj dan popila tabletu!
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 20/3/2013, 22:09

Bila sam danas u Visegradskoj, FSH mi je povisen (12.9 a granica je 11.5), treba da uzimam kontracepciju 2 ciklusa, pa da se javim u junu... tek... i to kaze dr ako bude tada u redu onda ce mi raditi, a ako ne nista affraid
Totalno sam se smorila, sad mi je znaci sve neizvesno do juna.

Sta mislite, kolika je mogucnost da se od 2 kutije kontraceptiva to ne sredi i da me zbog toga odbiju? Pomagajte Crying or Very sad
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 20/3/2013, 22:17

Imas temu povisen Fsh, pa procunjaj. Ima i onaj recept za snizavanje, sa smokvama i maslinovim uljem, vredi probati.

Nema malodusnosti, vici dobro je, brzo ce jun yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 20/3/2013, 22:19

Bak hvala Very Happy Idem da nadjem tu temu. A inace meni je FSH godinama unazad povisen, uvek je oko 12, 13. I na II komisiji 2011. je bio 13. tako da mislim da je dobro sto ne raste dalje, vec miruje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 20/3/2013, 22:20

Niny, jun je lep mesec cveće
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/3/2013, 22:21

nas mesec ivi ....imas pp...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 20/3/2013, 22:23

Sta nam je sa IVV krenu li sa bocama?

Mislim na tebe... cvet
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 20/3/2013, 22:26

Zene, stisak i sretno.

Korpice, mislim na tebe ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 21/3/2013, 00:26

Niny, držimo fige da se spusti...Malo ćemo i da kafenišemo da te oraspoložimo Very Happy A jun će brzo, šta fali ribama (msm u horoskopu)
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 21/3/2013, 00:33

draganica ::Niny, držimo fige da se spusti...Malo ćemo i da kafenišemo da te oraspoložimo Very Happy A jun će brzo, šta fali ribama (msm u horoskopu)

Bas si me nasmejala  b Ribe su cool, nemam nista protiv yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu