KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+43
neca73
Botox
Orline
jaca*caca
tetreb
HappyGirl
KoMetaK
Tanja83
nina :)
dacans
Dacaa
zoxa
Gramatika
JAmajka
dr mali pariz
Kamilica
Shizika
djole42
BiKsi :)
Bjanka
Mrvica
anak
MAAKKI
Tinushka
lilya
LaFolie
Simona
plavaptica
hany
Mirjana
bak
kasia
korpica
caci
Ema78
maus
SladZana
missile
Tinche
Milijana
Vuchica
cufta
Sofka
47 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 14/3/2013, 11:32

Morala sam da podelim ovu neverovatnu vest sa vama: http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/cudo-zena-sa-pet-transplantiranih-organa-rodila-zdravo-dete/80324.phtml
Predivno osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 12:09

Čovečeeeeee, pa ja stalno govorim da je sve moguće u životu. Lili, neverovatno!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 12:13

Mirjana ja ipak nikako da skapiram tu vašu 'ljubav'...za mene je prava ljubav ona o kojij Orli piše msm o njenom divnom kumu...e toooo je za mene ljubav, sve ispod toga ništa lol! džaba meni i šank i Ćuftina terapija ako sam ja skomolala od pranja i krečenja...vi ostajete za mene KRALJICE...i nema više diskusije..viš kako Miss i Ćufta zamalo zaglibiše zbog iste lol! Mada sad upravo svatih da je ljubav kao nauka..ni tu ništa nema bez DOKAZA lol! A Ćufta..šta kažeš jel sam dobro povezala Razz
Obožavam vas sve..pogotovo Kraljice.. queen queen king
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 12:15

E moja Lilya, kod nas to još dugo ne može da BIDNE..nažalost...kod nas se još uvek samo bubreg i jetra transplatiraju..pet organa bilo kojih kod nas možda u sledećem veku..tuga tužna ova zemlja naša..a lepa No osmeh srce yes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 12:27

Ptico, ti slikaj to divno dete i tako se zabavljajte, pa nam danas daj neke slike.
Daco, sve si lepo zaključila, još da počneš da krečiš i farbaš kao nas tri....... Ne računaj na onog tvog što dežura da će se i baktati sa majstorima i upriličiti ti iznenađenje kao Orlinoj drugarici.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 13:01

Ma Ćufta ne računam ja na njega nego na pare što dobija za dežurstva yes Razz ..jer dok on dežura gore na poslu ja dežuram sa gremlinima kod kuće, što moraš priznati ne spada ni u malo lako dežurstvo lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 14/3/2013, 13:17

Mirjana ::

Čula sam da radiš nokte...okrugle pa na ćoše Shocked zbunjen Od kad čuh..pitam se kako li to izgleda usne

Pa okruglo, pa na cose lol!
Cufto, nema pomoci... nervira me muski sisar, do neba... al ja sam tvrd orah, uvek isteram svoje, tako cu i sad... samo je pitanje vremena i debelo ce da ispasta... i dugo.... yes

U medjuvremenu kod nas kisaaaa.. a ja nemam kisobran, a do kola imam 100 metara Rolling Eyes a na poslu dosadno...samo slusam o aferama i hapsenjima i svaleracijama koje su se desavale dok nisam bila tu.. jbg kolega mi je "ziva informacija" lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 14/3/2013, 13:26

Mili nervira i mene moj do neba i nazad nekad...a onda ja njemu uzmem karticu iz novčanika...decu u ruke i mahnem mu sa vrata sa karticom u ruci naravno...sve se promeni u minuti u moju korist... lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 13:26

Daco, onda si jos ludja , ako racunas na njegove pare od dezurstava  b  b . Sem ukoliko vas tamo placaju mnoooogo vise nego nas, a sigurno ne placaju. Onda nit' para a deurstvo kod kuce je UVEK teze nego na poslu. Razmotri ti to još jednom.

Mili, to je sigurnonešto u vezi sa njegovim novim poslom.....nije laka promena posla, razumi ga malo. Ili ga odmah prebij. Boljeda ga oplaviš nego da mu tiho natenane vraćaš - msm, poštenije je. Ali, mi ćemo se složiti sa čim god da ti odlučiš.
Neki dani su na poslu toliko jadni i dosadni........i deluju neprolazni.....grozno ti je...znam.



cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 13:27

Da, ta lova ih uvek potrese....nikada nisu ravnodušni..... ni mm....ne, neee....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 14/3/2013, 13:56

Dan jutra! Tek sad stizem, ceo dan neki haos

Sofka ::
sad ce Bakisa da me pacne Razz
Proslog leta, kad smo bili kod mojih u Beloj Crkvi, otisli mi na Dunav(kod tvrdjave Ram, ali s druge strane) i sad nema tu puno lada, a upeklo, nekih 35 stepeni..nadjosmo jedno drvo, i rece on, tu cemo, ja gledam dole, kad ono balege od krava, ali suve...bukvalno celo podrucje u okviru 100metara..
ja ponela cebence..gledam dragog, gledam govna(da prostis) gledam cebence..kako god da ga stavim, nogama ili glavom cu morati da se pruzim po govnima Razz i sad, nema povratka, pokazi koliko ga volis...a on me gleda..kaze pa ako ti nije po volji, ajde da se vratimo(znam da se nece vratiti samo me testira hehe) ma ne rekoh, nije strasno, suva su govna , ne smrdi puno..
I tako se mi smestili, po onoj vrucincini...on peca i uziva..a ja lezim na govnima i citam knjigu" kako se kalio celik" lol!
e sad, nije to kraj..
nije dugo potrajalo, naidje coban sa stadom krava, ali mnoooogo i one bas trcase yes nisam znala da krave umeju tako brzo da trce Shocked ja se digoh, a taman se navikla na miris suve balege...projurise krave tako, kao stampedo a coban za njima, jure jednu mladu kravu, kaze pobegla lol!
i tako su krave jurile levo desno , nekoliko puta...ja sam lezala na govnima, a dragi je uzivao pecajuci...
e ako to nije ljubav, ne znam sta je lol!

Kakav slikovit opis lol! Al da krave kakaju, kakaju lol! Tako smi jednom prisustvovali sceni, kod Belegisa, na adama, klinci neki kampovali, plaza, pesak, dunav topao, milina. I priveli devojcice, i sve po redu, a mi prekoputa, sta cemo, tu smo. I samo sto je svanulo, mm ustao da piski (mi na camcu spavamo) i dolazi, vristi od smeha. Oko njihovih satora bar 100 krava, guraju se da vide sta ima u satoru lol! lol! lol! lol! Plakali smo od smeha


Meta ::
missile ::ma koja je to 'smrdljiva' riba, a da nije pokvarena?
Sofka, pitaj muža kako se zove pa javljaj!
Mislim da je to smudj. On zivi u mulju, a ako u tom mulju ima jos nesto, eto i njega smrdljivog No Ja sam jela smrdljivog smudja. Rolling Eyes Mislim, pokusavala da jedem.
Otkad videh one crvice u recnim ribama kod nas, ni ne pomisljam da ih jedem, samo morske dolaze u obzir! yes

Smudj zivi na kamenoj obali, ne ide u mulj i grabljivica je, tj ne rovari po mulju, To su tebe gadno zeznuli No



lilya ::Dobar dan i dovidjenja i tako ce biti dok selidba ne bude gotova.

Meta, tesko da smudj smrdi i da se mota po mulju, pre ce biti da je som ili saran. Unapred se izvinjavam Bak ako sam pogresila za druga dva pomenuta, ali za smudja sam sigurna da ne ide u mulj. Svekar mi pecaros, a ja sliht snajka, znate vec, pa cesto postavljam pitanja o pecanju iz prostog razloga sto voli o tome da prica.


Lilya, bice od tebe nesto lol!

Maus, bravo za Milana king

Meta, nisu ti losi oni mafincici Embarassed

Kakv potop danas Shocked Doduse ne kao kod Marije, ali....

Cufto, imaju u Vojvodini vece plate od nas, kako u zdravstvu, tako i u prosveti yes Za prosvetu dokazano, a za zdravstvo cula. Moj komsija, ortoped, radio u Gradskoj. Sve redno, dezurstva.... Iskrsne mu posao u Pancevu i on predje. Slogirao se, maltene mu 30% veca plata, sa dezurstvima... Al da se i tamo nesto specijalo ovajde, nisam mislila

Idem, imam jos da raskrcujem posla
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 14:09

bak ::
Cufto, imaju u Vojvodini vece plate od nas, kako u zdravstvu, tako i u prosveti yes Za prosvetu dokazano, a za zdravstvo cula. Moj komsija, ortoped, radio u Gradskoj. Sve redno, dezurstva.... Iskrsne mu posao u Pancevu i on predje. Slogirao se, maltene mu 30% veca plata, sa dezurstvima... Al da se i tamo nesto specijalo ovajde, nisam mislila

I na univerzitetu u NS su plate osetno veće, imam koleginicu i prijateljicu koja je radila zajedno sa mnom, pa je prešla na novosadski elektrotehnički fakultet da predaje. Ja sam bila (kao gost) na novosadskom mašinskom, i utisak mi je da su odmakli lepo ispred beogradskog mašinskog, po organizaciji i programu. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 14:41

Ijuuuuuuu, pojma nism imala ovo o platama u Vojvodini.

Ja izgleda konacno ozdravila za ovu sezonu, i vec se danas uželela posla. Nešto mi pravite zazubice vi što pišete sa posla.....čak i Mili koja sluša neke gluposti od muškarca tračare
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 14:48

cufta :: Ijuuuuuuu, pojma nism imala ovo o platama u Vojvodini.

Ja izgleda konacno ozdravila za ovu sezonu, i vec se danas uželela posla. Nešto mi pravite zazubice vi što pišete sa posla.....čak i Mili koja sluša neke gluposti od muškarca tračare

Da, da, u Vojvodini je za nijansu život pristojniji. yes

Pisanje s posla - neko pije kafu s kolegama, neko ide na doručak, neko ide u banku, ja to ne radim, svoje slobodno vreme potrošim na vas. Stižem sve redovno da završim brzo, kad je hala (teren) e tu zaglavim. Nije da bih sedela džaba da nema vas, ali eto, ne merem da ne gvirnem na Kutak pa to ti je! lol! lol! lol! Ti Ćufto imaš posao koji ove avanture ne trpi. Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cicsa80 14/3/2013, 16:07

Da malo zvrljnem, da ne bude da samo fijucem. Very Happy
Hvala zene na interesovanju za me i Jevropu. Znam da necete zameriti sto necu pisati. Mnogo je bilo price, nadanja pre Sarajeva pa smo tresnuli. E sad cutim i radim Wink delacemo na svim poljima. Jeste mi mnogo lakse posle puta, lakse disem. Toliko... Austrija-ko je bio i prosao, zna da je tamo pod konac, pocev od autobahn-a Wink koji je ekstra obelezen, ljudi kulturni, kein stress dok su me cekali da povadim stvari koje su mi ispale u sneg u sred parkinga (ovde bi me za gusu hvatali), pao mini soping u Parndorfu...U avgustu se ponovo vracamo tamo 100%. Zao mi je sto tamo nasi pricaju da tako kod nas nece biti ni za 20god. a ovde se niko i ne trudi da nesto promeni na bolje. Zar je tesko ljudima da npr malo pomere kontejner sa puta(svima smeta) nego ga obilaze i psuju, zar je tesko djubre baciti u kantu, nasmejati se u prodavnici, otvoriti trudnici vrata na ulazu, pomoci coveku u invalidskim kolicima kad zeli da se popne na trotoar? Mi se stvarno trudimo i cinimo i vise od ovoga, znam da smo na neke ljude iz naseg okruzenja uticali da se i oni malo mrdnu iz dugogodisnje paucine i obrisu svoj kutak.
U nedelju me ujeo keric za nogu, tacno iznad clanka. Sva sreca nije me progrizao ali mi ostale dve tackice-modrice od njegovih ocnjaka. Spasila me moja sira trenerka i namreskane dokolenice.
Sinoc procitam za Sofkinu ljubav, pa nocas sanjam mrtvu babu kako je nakakala dugacko kao kobasica za Ginisa, pre neku noc sanjala Cuftu, pre toga Zeljka Joksimovica. On mi otvorio dusu, pricao koliko je nezadovoljan svojom zenom. lol!
I definitivno utisak koji me drzi od utorka i koji ce me jos duuuuuugo drzati je izlozba Razotkrivanje tela. Odusevljena sam! Zao mi je samo sto nisam mogla da pipnem nesto. Konacno sam pobrojala rebra. f Da nisam ovo sto sam, garant bih bila neki medicinar. Pre je na Discovery kanalu svakog ponedeljka bila emisija o operacijama i to onim bas teskim. Gutala sam ih.
Hahahaha, mene kad nema-nema a kad sam tu....
Ostajte u dobru i zdravlju.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 14/3/2013, 16:34

Drugari brzinski se javljam, iz Zavoda me sacekala poplava u kuci kod svekra i svekrve, u donjem stanu koji izdajemo c
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od plavaptica 14/3/2013, 16:36

Da, da to za Vojvodinu jeste izgleda istina. Meni je dosla koleginica iz Kovina i kad je pricala koliku je imala platu u njihovom DZ, ja joj nisam verovala, mislila duva se, pravi se nesto bitna, ...a sad kontam da u tome ima istine. Mozda predjem Dunav i ja, nikad se ne zna Rolling Eyes
Oduvek sam zamisljala kako je to uzeti neciju karticu i otici u shoping zbunjen , al za sada nista, mogu samo da zamisljam i trosim svoju Rolling Eyes
Nego pustimo te novce, kad su oni jos bili problem....
Mili, ne dozvoli da te nerviraju, nego odmah po kratkom postupku, ja znam da kad god resim nekom polako da vracam jos se vise nerviram.
Cicsa, neka Austrija postane tvoja sledeca omiljena zemlja molitva
Ana konacno zaspala posle celodnevnog skakanja i otimanja. Kad god primeti da tone u san, trgne se sva unezverena i nastavlja svoj program v
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od plavaptica 14/3/2013, 16:37

Au Marija, bas te krenulo No
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 14/3/2013, 16:38

Cicsa, samo ti ćuti i radi, jednom ćeš nas obradovati lepim vestima. Wink Ja po potpuno shvatam!
Nisi jedina koja je u Austriji doživela kulturološki šok. Ljubim i želim sve najlepše i najbolje!

osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 16:41

Cicsa queen da, da, da...pre neki dan sam ujutru pomislila šta je sa tobom, pa sam posle pročitala kako jezdiš gradovima. To je bilo garant kada si me sanjala

I mene je izložba oduševila, traje još 3 dana na Sajmu, ko je nije video stvarno će dosta propustiti.

Moram da vam kažem da mi je Lucija rekla da je zaljubljena u Aniju (Andriju) i da ga je ljubila, i da je on nju ljubio. A učiteljica mi je rekla da se i Vukašin zaljubio u nju (rekao joj Vukašinov otac).
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 14/3/2013, 16:46

Opa Lucija je popularna u vrticu radost dvojica od jedared Very Happy dusa slatka
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 14/3/2013, 16:53

Marija, ta velika voda je dobitak.....stiže beba.
Cicsa baš kako reče miss, samo radi.......radi.....radi.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 14/3/2013, 16:55

Cufto onda cu i kantama da dosipam Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cicsa80 14/3/2013, 17:22

Samo cu se jednom javiti kao Senka ili Racili u neeeekoj nedelji sa veeeelikim osmehom. "Riljaj, Lazo,riljaj..." Very Happy
Ima to Cufto, "pricaju zene po pijaci" Laughing da se duse u snu srecu pa se sanjaju istovremeno.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od korpica 14/3/2013, 17:32

Dan cure
Da vas sve pozdravim iz BG Very Happy
Od sutra pocinjem stimulaciju i sad sam tu gde jesam
Kradem od Zemunaca internet,samo pst da ne bih nagrabala Laughing
Hvala im lepo inace se ne bih mogla cuti sa vama Very Happy
Da vas sve puno d odoh malo da odmorim,naporan dan,trci jutros u klinicki,vracaj se,pa idi opet,smorila se nesto Rolling Eyes
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 36 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu