KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+43
neca73
Botox
Orline
jaca*caca
tetreb
HappyGirl
KoMetaK
Tanja83
nina :)
dacans
Dacaa
zoxa
Gramatika
JAmajka
dr mali pariz
Kamilica
Shizika
djole42
BiKsi :)
Bjanka
Mrvica
anak
MAAKKI
Tinushka
lilya
LaFolie
Simona
plavaptica
hany
Mirjana
bak
kasia
korpica
caci
Ema78
maus
SladZana
missile
Tinche
Milijana
Vuchica
cufta
Sofka
47 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 10/3/2013, 16:28

cufta :: Nema nikog, svi ste u setnjamna, a Biksi je najlepse!

Nisi sama Cufto Very Happy

Mi sad usli u kucu lol!

Ne mogu sad da citam poslednjih nekoliko strana, sutra cu, pa taman da vas sve postrojim kako valja Very Happy
CAOOOOOOOOOOOOO ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 10/3/2013, 16:58

Maus, uzivaj u onoj idili koju si opisivala....... travnjak.... Ana, Milan, Pipi, Dzeki.......i ko zna ko ce tu sve jos doci.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od djole42 10/3/2013, 17:05

Popodnevna kafica ?
Di ste cure ?
Ćuftice bolna....sad ću ja tebi jedan sos od kuvanog crnog vina i ima da te usosim i raztemperaturim odma! lol!
Ja ko Maus samo što udjoh u kuću ....počela da šetam tj. brzo hodanje ...ugojila se ......
Nekako mi se čulo ukusa promenilo od kad batalih cigarete pa mi hrana ima onaK baš leeeeeeeep ukus .....

Ljubim!

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 10/3/2013, 17:11

Evo i mene drugari, bilada se isfeniram Very Happy

Moze kafica moze Very Happy

Djole i ja kad sam ostavila cigare tek onda ukapirala kako je sve ukusno, pa sam 10kg dobila isprobavajuci sve i svasta v

Cufto bolovanje je zakon, ja ni to ne mogu kad mi treba, lakse mi bude da podjem na posao nego da me zivkaju i bude...

Ja bila vrijedna, spremila rucak sa sve supom, a ovaj moj dosao i kaze jeo je na poslu c doslo mi da ga pridavim
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od djole42 10/3/2013, 17:23

MarijaPG ::
Djole i ja kad sam ostavila cigare tek onda ukapirala kako je sve ukusno, pa sam 10kg dobila isprobavajuci sve i svasta v

Ja ne smem da stanem na vagu ....a ne smem ni da prijavim da su mi u petak na poslu pukle farmerke Embarassed lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od neca73 10/3/2013, 17:32

Cufto, dobro si cula, ja jutros isto slusala na RTS-u, oko 8, da je svaki treci samohrani roditelj otac, i da su u mnogo gorem polozaju od samohranih majki po pitanju alimentacije.

Biksi, bravo za 12 godina ljubavi, cestitam.

Lilya resice se to uskoro, ne brini. Ne placi, molim te. Dokle ste sad stigli? I mene je uhvatilo, setila sam se da sam prosle godine u ovo vreme bila u drugom stanju, pa sam odmah istrcala u setnju da se ne prepustim tuzi. Sinoc smo dosli sa skijanja, i odmah me jutros uhvatila depresija, cim sam se vratila kuci.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od caci 10/3/2013, 18:55

Vece jutra osmeh srce
Biksi 12 godina cveće
Cufto ajde vise bre tu temperaturu boks boks
danas sam se tako iznervirala na poslu ,to je nemoguce Mad Pravis balans i cutis da se neraspravljas Mad Doslo mi danas da c
Bilo je guzve danas pa nisam htela pred ljude al zato sutra nece proci tako lako. i sve to jedan kolega pravi haos i svage izmegu nas c
idem sad malo da pegla
e da seka je super prosla na operaciju,sad se polako oporavlja ,Hvala Bogu molitva
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 10/3/2013, 19:21

Prolece svima nama vraca neka teska secanja.....neki se i razbole zbog toga. Ali, i to kao i pocetak proleca prodju....
Caci, u svim firmama ima bar 3, a ne 1 kolega, koleginica, cep, slihtara, uvlaka...ne znam kako vi to u MK zovete. Sve je to normalno. U vreme kada smo bili mali, u vrticu i skoli smo ih boks .... tako bese u moje vreme
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Vuchica 10/3/2013, 19:22

lilya ::Zove me drugarica, u ponedeljak je trebalo da radi betu. Kaze krenulo braonkasto. Ja joj kazem da imam Progesteron Depo, da cu joj dostaviti samo da proveri sa svojom dr da li je to OK. Otvaram neseser sa ostacima stimulacije, Utrogestana, iglama, sprivevima... Ona me zove, kaze da joj dr rekla da danas urafi betu i da primi Progesteron. Glas joj nesiguran, placljiv. Dogivaramo se kako da joj dostavim. Uzimam neseser i vidim da imam jedan Cetrotide kojem je sad u februaru istekao rok. I odjednom krece reka suza iz mene. Mislila sam da sam vec sve sto je moglo isplakala, ali ne, ima tiga jos. I uvek ce ga biti sve dok ne postanemo roditelji. Ne vredi da vezbam strpljenje i hrabrost. Ne ide bre, tuzna sam jbt. Tuzna i nestrpljiva. Mm me gleda, ja nista ne govorim, samo placem, ali sve kapira i pocinje i on da place. U pm, kao kad je prvi put beta bila negativna. Mislila sam tako je strasno samo prvi put. I jeste, drugi put sam kao bila hrabra, a sad placem ko neka placipipi.
Divan pocetak vikenda u pm Rolling Eyes

srca ja citam, Lilya, i kontam da se osecam isto kao ti..... 'tuzna i nestpljiva'.... i uvek je tu neka knedla u grlu....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od neca73 10/3/2013, 19:36

Dupelizaci, izvinjavam se. Sutra idem tamo posle 7 dana, i samo sad citam mejlove koji su pristigli od istih. 30 mejlova, ako mi verujete, dokoni dupeuvlakaci. Kod mene ih je tacno 3 od ukupno 13, dobro sam i prosla. A kad sam ja bila dete, sto kaze cufta, rugali smo im se. Sada su sefovske i desne i leve ruke. Ambiciozni lenjivci i neradnici.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od neca73 10/3/2013, 19:39

Vucice, izvini, ja se nadovezala na cuftu, nisam videla tvoj post.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 10/3/2013, 20:01

I neznalice... pored ostalih epiteta. Naravno da šefovi vole. Isti su, pa im ne bude komplekse niže vrednosti, što pametni i edukovani stalno čine.
odoh da nastavim da gledam "šesir prof. Vujića"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Vuchica 10/3/2013, 20:48

neca73 ::Vucice, izvini, ja se nadovezala na cuftu, nisam videla tvoj post.

ja se izvinjavam devojkama, uleteh a citala sam neku stranu od pre.... lol!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 10/3/2013, 21:56

Samo da vam mahnem...

Meni je danas bas bio lep dan...malo ga pokvarila ova vecernja kisa, ali nema veze...uzivala sam...Kada bi cesce mm bio vikendom kuci, bilo bi super... ovako, ne znamo sta bismo pre...bas sam se uzelela jednog normalnog i opustenog vikenda... na zalost, ne pamtim kada je mm imao slobodan dan...

Elem, sutra me ceka sou... s tim u vezi, odoh u vecernju setnju, pa u krevet...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od caci 10/3/2013, 22:01

Tako tako dupelizac i slihtara i neznam sta jos ....ma da poludis od takvih Mad
I svi imaju muku od njega al kad doge vreme da se reaguje onda svi cute i on nastavlja po svome c
A ja cufto recima boks i spremna sam za sutra.

I konacno me zvali i dobila termin kod moje dr kardiologa,cekala skoro tri nedelje. Utorak uvece u 8 sati yes
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od hany 10/3/2013, 22:02

e i meni bas leppppp dan, ma nista mi nije moglo da pokvari raspolozenje, cak mi je i kisica odgovarala:), cufto rastaste li se ti i tempp :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 10/3/2013, 22:08

djole39 ::
Ja ne smem da stanem na vagu ....a ne smem ni da prijavim da su mi u petak na poslu pukle farmerke Embarassed lol!

Kad sam ja bila debeljuca, u leto, pukle su mi pantalone u pozorištu, imala sam na sebi još tanku majičicu, sve se videlo. Baš je bilo neprijatno.
lol!
cufta ::I neznalice... pored ostalih epiteta. Naravno da šefovi vole. Isti su, pa im ne bude komplekse niže vrednosti, što pametni i edukovani stalno čine.
Ćufto, nemam šta da dodam. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 10/3/2013, 22:20

Caci, super je što se seka oporavlja i što je sve lepo prošlo f
A tog smora sutra utepaj Wink
Biksi, srećan vam dan od very first kiss-a srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
cufta ::
temperatura sve vreme od pre podneva, ne posustaje
Pa dokle više No Dobro je da uzimaš odmor cvet usne

MarijaPG :: imam odlozen start na masinama pa ih navijem da rade u toku noci, ima li vajde ne znam.
E slušaj sad (ili da Missile sluša...bar teorijski se razume Laughing ). Uključujem ja mašinu, tj. izaberem program i ostalo i ukucam kad želim da se uključi i onda se zapitam koliko struje troši od tog momenta do momenta kad krene da prima vodu? Jer, ona već radi, tako?

missile ::
Muž otišao da kupi namirnice za onaj svoj čuveni ručak od barene ribe i povrća, sav je ushićen. Ispeći ću proju, dupla mera, da ima nešto da se prigricne. I slikaću taj ručak, da okačim sutra. Možda na kujni, možda na vicevima. Videćemo.

lol!

Sofka ::Inace, u Roterdamu zivi najvise Srba, mislim oko 5.000 yes .Ovde u Utrehtu, nemamo nasu crkvu, pa jednom mesecno iznajmljujemo prostor u katolickoj crkvi i tu montiramo oltar i stavljamo ikone.
Sto nas prota kaze, kofer crkva lol!
lol! Kofer pun bisera osmeh srce osmeh srce osmeh srce

cufta :: na "Studiu B", slucajno na TV. Moguce je i da ja nisam dobro razumela.
Slušala i ja na RTS-u. Dakle, evo o čemu se radi-ženama dodijalo da gledaju gladnu decu (pošto od muškaraca ne može da se iskamči alimentacije), pa počele da ostavljaju decu kod očeva.....ili se kao i uvek muški sisari više žale i teže podnose, u ovom slučaju sopstvenu decu, koju moraju sami da izdržavaju dok se ona ko zna sa kim.....
Izvinjavam se, ali stvarno ne mogu da svarim tu priču još od jutros!
djole39 ::
Nekako mi se čulo ukusa promenilo od kad batalih cigarete pa mi hrana ima onaK baš leeeeeeeep ukus .....
Uuuuu, tek će! yes Ja sam jela tonu pečene soje i kokica tih dana. Najmanje goji!

MarijaPG ::
Ja bila vrijedna, spremila rucak sa sve supom, a ovaj moj dosao i kaze jeo je na poslu c doslo mi da ga pridavim
Mali milion puta mi se to desilo! Sad mora da jede ako sam ja kuvala, bez obzira kad je pre toga jeo lol!

Kod nas standarno, s tim što smo posle ručka malo odmorili, a onda su tata i sin opet otišli u šetnju dok ih kiša nije prekinula, a ja se kupala i sređivala. Sad kafenišem i lutam kutkom, Cvrle spava, a mm kao i Missile-in m, gleda Utisak!
Ljuuuuub usne usne usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 10/3/2013, 22:28

Mirka, tako je. Tajmer troši struju do trenutka starta, ali to je malo, gotovo zanemarljivo.
Mm-ov ručak bio ok, idealan za post, pa ćemo ponoviti. Very Happy
Mirka, pitanjce: kad se posti na vodi, da li riba (barena) dolazi u obzir?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 10/3/2013, 23:03

Dobro vece,
Mi celog dana bili u selu, bilo je i vetra i kise, a najvise sunca... deca se izigrala, a mene sunce udarilo u glavu, pa sam posle odspavala sat i po Sleep Ostatak veceri proveli u kupanju i sredjivanju za sutra...
Vidim vi ovde bile vredne...
Kod nas jos nema kise, a nenormalno je toplo Shocked

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sofka 10/3/2013, 23:14

Miss na vodi je bez ribe, kad je ulje i vino, onda mozes da przis na ulju i uzmes vina, a kad je ulje i riba, onda moze i riba. Dolazeci Vaskrsnji post, je dosta tezak i uglavnom je radnim danima na vodi a vikend na ulju.
Sledeca nedelja je beli mrs i riba(znaci bez mesa), tj. svi mlecni proizvodi i riba.
Ako zelis da pratis post, mozes na ovom sajtu da vidis http://www.crkvenikalendar.com/
osmeh srce
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 10/3/2013, 23:22

Sofka, hvala! Post je zdrava stvar, pa razmišljam da ga ove godine u celini sprovedem. Jedini mi je problem doručak na poslu, al videću još.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 10/3/2013, 23:26

Missile, riba se jede u manje strogim postovima i to samo vikendom i mozda na neki praznik. Npr. Vaskrsnji post se po tipiku posti na vodi, sem vikendom. kada se moze spremati na ulju, a riba je dozvoljena samo na Blagovesti (ako nisu za vreme strasne sedmice) i na Cveti. E sad, treba pitati Svestenika kako postiti. Npr. ako je neko bolestan ilivmalokrvan ili trudan ili ne naviknut na post, taj ce sigurno malo opustenije postiti...da se tako izrazim. Dakle, smorih! Jasno? :)
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 10/3/2013, 23:26

Dobro vece, da se zapljunem i ja.
Jos jednom da zahvalim devojkama na brizi i podrsci ljubav
Biksi, sretna godisnjica prvog cmoka Very Happy

Mene, rad (citajte iznosenje gomile haosa iz novog stana, ciscenje itd) mentalno povratilo.
Sitacija je trenutno sledeca: veceras spavamo u Pancevu da bi ujutro sacekali majstore za vrata ulazna da nam ugrade. Mrtvi umorni od danasnjeg dana dogovorimo se kako i sta sutra, ode mm kod svog oca da prespava, ja kod mame ostala i evo ga zove u 22:30. Jeste da sutra stizu nova vrata, ali mi u Beogtadu zaboravili kljuc od starih, a keramicar koji je danas zavrsio jedan poneo sa sobom. Selo u kome on zivi dalje od Beograa i tako, javljam vam se sa puta za Beograd Rolling Eyes Odosmo po kljuc pa nazad ua PA. Kaze mm: "Sreca pa se ne selimo iz Beograda za Kikindu." lol!

Sto se struje tice, mi strogo vodimo racuna i dosta stedimo. Prvo, zbog zastite zivotne sredine, a drugo, zato sto ne volim da placam nesto sto mi realno ne treba. Bojler i masine za ves i sudove ukljucujemo nocu uglavnom, mali bojler i kuhinji kad mi treba, zamrzivac nemamo, TV nemamo (ne placamo pretplatu), odavno tekoh da ne peglam nista sem kosulja i to je to. E da, kad sam u jednoj prostoriji, ugasim svetlo u ostalim, kad ne radim na racunaru, on je iskljucen, ne drzim punjace u zidu sem ako ne punim telefone ili racunar i kuvamo na plin. I racuni su nam oko 1000 dinara tokom citave godine. E sad kako ce biti sa grejanjem na struju, videcemo. U svakom slucaju volim da stefim, a posebno volim da imam utisak da sam makar nesto dobro uradila za planetu stedeci energiju.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 10/3/2013, 23:30

Ih dok ja iskucam s mob-a, dijaspora vec dala. Objasnjenje Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 20 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu