KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 24 od 29 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći

Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 25/10/2013, 16:46

Tinooooo srca srca srca srca srca srca Kakav divan dan, divno jutro, divan zivot u divnoj porodici love 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 25/10/2013, 18:37

srca srca srca srca srca srca srca 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Vuchica 25/10/2013, 21:50

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Tejkice, neka ti je sa srecom 6-ti mesendancic love
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 25/10/2013, 23:22

Srecan polurodjendancic smejalice dundice!!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Kakav prizor Tino! srca srca srca Verujem da vam je svaki dan ljubavlju okupan, jer pored vas dvoje takvih i dvoje divne decice i ne moze da bude drugacije! osmeh srce osmeh srce yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 26/10/2013, 18:19

osmeh srce  srce moje...pola godine.a sad-akcija!! svakim danom sve rapidnije. 
ljubim vas ja-znaš već. Čuvaj svoj porodični paket. vaše gnezdo.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bubi80 27/10/2013, 13:19

osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Srecan vam polurodjendanko!

Divni ste srca srca srca

Ljub:jdis: poljubci poljubci poljubci
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od MAAKKI 27/10/2013, 19:53

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Simona 30/10/2013, 07:47

Ijao Tinche kakva divna slika, kakva sreća srca Ja se često setim videa koji si ti stavila o sreći običnih dana i nastojim da to ne zaboravim. Ali ovo je bio jedan običan a neobičan dan - srećan vam polurodjendančić c 

Inače maločas videh neku stranicu na fb pa sam zato svratila do vas. Negde sam videla da je Aleksandar počeo da trenira džudo. Videh neku radnju za opremu pa da vam ostavim link, možda će trebati...

Uh, ovde se čudno ocrtava, ispisaše se silna neka slova, pozvaću te na tu stranicu na fb onda.

Pozdravčići za vas srca 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 1/11/2013, 11:35

Srećan polurođendanko maloj Tejkici, sa nedelju dana kašnjenja Embarassed Onaj VK mi samo potvrđuje da je ona najmilije stvorenje koje sam u životu videla!

BataK, druže, baš se radujem da te vidim!!!!

Ljubim vas, drugari predivni! ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 5/11/2013, 16:32



raspevani batak :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 5/11/2013, 18:10

Dusa raspevana i debelica koja ga pomno slusa srca srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 5/11/2013, 20:10

Njih dvoje su mi preslatki! Totalno da se raspilaviš! Ona je tako neodoljiva, samo se smeje, guzara jedna bebela!

Ljubim vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od zoxa 5/11/2013, 21:05

Evo ste mi inspirisali Ninu, uze odmah daljinski(mikrofon) pa sa baticom skupa pjeva deda mraze....
Tea je ista nasa seka, kaze.
Lutke su prave!!! srca1

Tea mene vise podsjeca na Ninu, po kilazi.
Maman nista ne pises, kako klopate, zubici, sta radite, sta ne?
Puse od nas!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 6/11/2013, 10:29

Kako Batica lepo peva, a Teica ga gleda ko u andjela!!! srca srca srca srca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 7/11/2013, 13:09

E evo i ovde raspevanog BataKa! srcasrcasrca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 15/11/2013, 15:19

dr mali pariz ::Šizi,Bata ište seku,tako to ide... Very Happy
Nesto sam gledala u dnevniku kakav je Batak bio u ovom periodu...i videh ovo. Odnosilo se na natpis na portikli "hocu seku"

I dobio je seku! Ko da sam je bas njemu rodila. Toliko je voli i obozava! Sve radi oko nje...nista mu nije bljak (ni balica, ni bljucka, ni kaka kada je presvlacim) u svemu ucestvuje i pomaze.
Recimo kada je kupam ja pre toga spremim garderobicu. A on u medjuvremenu dok sam u kupatilu izvadi pampers i lepo je razmota onako da bude spremna za pod guz, stavi je gore, pored nje me doceka pavloviceva, vigantol i jekoderm (za lice). Niko ga nije ucio. niko mu ne trazi.
Kad skinem pampers sa nje samo pita da li je kakila jer sa kakom idu na terasu a one druge u djubre ovde u kuci. Shvatio je to kao svoj zadatak...i odnese gde treba.
Hoce da je obuce, svuce, dodaje joj igracke, cuva dok sam ja u kupatilu. Zabavlja je uvece kada je nervozna. Ali je to sve sa puuuuno ljubavi. Bukvalno je obozava. Ne odnesem je na spavanje a da je on ne poljubi u nogicu...pa u glavicu, pa je zagrli onako sa zatvorenim okicama. Ugnjuri se u nju. Cesto tada prokomentarise: kako si mekana tejkice...mnogo si slatka. A isprati je bas svaki put sa: laku noc, lepo sanjaj, lepo spavaj...
Bas bas mi je drago sto imaju jedno drugo. Nadam se da ce ovakav odnos da ostane. Nekako osecam da hoce.

Sto se ritma tice lepo smo se uklopili svi. Ovo pisem najvise zbog njih...i mene, da ostane.
Ujutro se bude oko sedam. Prebacim ih u dnevnu da tamo uzivaju. Batak sam obavi kupatilo a ja oko nje i dam joj mleko. Posle sledi dorucak njemu pa dorucak njoj (zitarice) nju bucnem u krevetac i dok se uspavljuje spremim batu za vrtic i na brzinu ga odvezem. Ona je vec zaspala i to traje do 11h.
Dok spava poradim po kuci sta treba. Posle se zezam sa njom...popije i sokic pa polako po batu u vrtic oko 13h. Usput svo troje obavimo sta treba npr prodavnica ili nesto drugo i kuci smo do malo pre dva. Njoj dam rucak pa idu oboje na spavanje oko 14. Batak uvek prvi zaspi...dok ona malo peeeva..lupka...vrti se i na kraju zadrema. Tejka spava do oko 16h...nekad produzi, a batu obavezno budim oko 17h...jer posle uvece ga tesko oterati na spavanje. Kad ustane on ruca a ona nesto popije uglavnom...ili malo mleka ili sokic....
E, sad, kada nema treninga kod kuce smo, ona vecera oko 19h. A kada idemo na trening tamo joj dam veceru...bude u kolicima unutra. Gleda decu...sva je happy.
Uvece kupanjac, vecera bati, njoj mlekce. Ona je u kreveticu oko devet a on oko 22h.
Batu treneri bas dosta hvale. Iznenadili su se koliko cuti i radi. Dosta starije dece na pocetku trckara nesto svoje. A on se bas bas trudi. Znam da ima tu dosta i sto ja njemu pricam...objasnim da gleda u trenera ili u onog ko broji i pokazuje i da ce tako nauciti. Ali nosi on u sebi tu neku urodjenu disciplinu...ako to uopste postoji...a rekla bih da to ima moja sveki i mm. Nemacka je to neka crta.


Debelica je sou mekani s druge strane. Njoj sve ravno, ta ce sto godina da zivi. Sve moze samo da se nesto desava...a i kad se ne desava tu su stopalca da glaba. Nema veze.
Zubica jos nema, ali muce. Bata je prvi sa sedam meseci i deset dana dobio. Ne bi me nista cudilo da...videcemo.
Gledam batine snimke i citam sta je radio u ovom njenom sad uzrastu. Do boje glasa su isti. Iste navike, isti fazoni, iste "reci" dididididdededededaaaaaaj, sissssssss, tatatatatata....ma uzdasi su im isti.

Vidim da sam se bas raspisala. Koga mrzi neka ne cita sve. Ali meni sve vise znaci svaka rec koju ovde unesem. Shvatam to vracajuci se sad unazad na neke stvari. Zaboravi covek.

Evo novih Batakovih bisera:

Mama, ja te puno volim. I Tejkica te voli, i tata...a ja te volim cak i kada nemas cokoladu! :)

Mama, sta to gledas na kompjuteru?
Neku tortu sine, ali necu da je pravim.
Zasto?
Zato sto ima puno da se radi a to znaci da bi onda malo vremena imala za tebe i Tejkicu. A to necu.
Nema veze mamak (ponekad me jos uvek tako nazove) ti pravi neku drugu tortu koju ces lakse napraviti. A sada cemo da uzivamo. Ja te volim.


ovo je bio razgovor od sinoc. patosirao me...oci mi se napunile...on naravno primetio pa kaze: nemoj da si tuzna mama, sad ce tata da dodje pa cemo da budemo porodica!

ne znam odakle izvlaci sve ovo. ko deset godina da ima.
Mnogo se promenio...nema vise onog divljanja, inata...besa. Sve se nekako sleglo i opet je to moj mili decak. Dusa moja pametna.


Eto, to su moja deca. Moj mili bata i tejkica debelica smejalica...moji zivotici voljeni!

[Only admins are allowed to see this image]


Poslednji izmenio Tinche dana 17/11/2013, 07:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od buby 15/11/2013, 17:25

[Only admins are allowed to see this image]
citajuci tebe,jedva cekam takve radosti...brat i sestra love 
...ali stvarno,svaka tebi cast kad sve to tako postizes,tamo,vamo,vrtic,vodi tejkicu svuda,prilagodila si je i prosto navikla na taj tempo,vozis pa vam sve lagano...treba tu puuuno strpljenja i vremena...a ti vecito nasmejana i raspolozena..SVAKA CAST
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 15/11/2013, 17:28

Hvala Bubiska draga! I ti ces tako...jos vise sestra brata voli. Gledam u nedelju Dacine bubice...ko jedno su!

Tebi samo vozacka fali...sve ostalo imas i imaces. I stpljenja...i osmeha...
svaki trud oko njih se desetostruko isplati!!!!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 15/11/2013, 18:20

O lepote od posta srca srca srca srca 

Uzivaj, blago su oni, veeeeliko smajli angel smajli angel 
A ti si dusa yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SladZana 16/11/2013, 15:31

Divnoi ste drugari dragi, i divno je citati vas osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 16/11/2013, 23:54

SECERI NASMEJANI!!!!! likeit srca srca srca srca srca srca U batake gole vas ljubim! love ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 20/11/2013, 14:14

Tinche ::

Vidim da sam se bas raspisala. Koga mrzi neka ne cita sve. Ali meni sve vise znaci svaka rec koju ovde unesem. Shvatam to vracajuci se sad unazad na neke stvari. Zaboravi covek.
 
Sad mi to kažeš, kad sam sve lepo pročitala!!! lol! lol! lol! Šalim se, piši, važno je, a Dnevnik valjda tome i služi. osmeh srce 
 
 
Tinche ::
Evo novih Batakovih bisera:

Mama, ja te puno volim. I Tejkica te voli, i tata...a ja te volim cak i kada nemas cokoladu! :)

..................................................

ovo je bio razgovor od sinoc. patosirao me...oci mi se napunile...on naravno primetio pa kaze: nemoj da si tuzna mama, sad ce tata da dodje pa cemo da budemo porodica!

ne znam odakle izvlaci sve ovo. ko deset godina da ima.
Mnogo se promenio...nema vise onog divljanja, inata...besa. Sve se nekako sleglo i opet je to moj mili decak. Dusa moja pametna.


Eto, to su moja deca. Moj mili bata i tejkica debelica smejalica...moji zivotici voljeni!

Joj, jesu vala biseri!!!! Very Happy A odakle izvlači? Pa ja se secam vk koji si postavila i na kome ga ucis sta je porodica, izmedju ostalog. Ti jako puno radis s njim i toliko si mu posvecena da mene npr. ni najmanje ne cudi sve sto zna i sto kaze.

Necu da komentarisem ni Batu ni Tejkicu, jer svi znaju sta ja o njima mislim i koliko su mi dragi!!! osmeh srce osmeh srce 

Samo mogu da kazem da se od Tejkinog pelcera ne odvajam, uvek mi je u tasni, i do skoro je pomalo jos uvek mirisao na nju. :12b:Ozbiljno sam to shvatila. I kad pogledam, pomirisem, setim se i nje onako divne i mile, razvucen osmeh, i jako je divan osecaj!

Drugari, ljubim vas!!!!

ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od tuli 20/11/2013, 15:45

Tinuška, čitam i ne mogu izdvojiti samo jedan deo koji se urazao.
Sve što je napisano, napisalo je majčino divno srce.
Totalno se raznežih, ljubav me preplavi......srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Divni ste srca 
P.S. hoću još jednu bebu Very Happy
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 25/11/2013, 14:36

Zdravo tete drage... :)

Danas debelica ima punih sedam meseci.  d d d 


Bili smo na kontroli...ima 9650g. Sto znaci da je dobila 500g za mesec i nesto. Taman! Primila pentaxim i kontrola za dva meseca. KK isto ok. Eno je sada spava...u skafanderu jos uvek. Raskopcanom doduse...

Batu sam mislila da ostavim u vrticu ali sam ga ipak povela i bio je i on super. Sve mi je pomagao...dodavao, pakovao nalaze u fasciklu i istu stavljao u torbu...zabavljao Tejkicu, isao samnom do apoteke po vakcinu...drzao Tejkicu za ruku dok je primala. I usput se odusevljavao i svakoj drugoj bebi...ma dusa jedna.

Ostalo nista novo...kuca, vrtic, trening, kuca...Radujemo se vikendima kada organizujemo neku skitnju. Juce smo bili na rodjisu kod drugara, bilo nam je super.

[Only admins are allowed to see this image]


Ljubimo vas sve puuuno puno! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od djole42 25/11/2013, 19:48

Ljubi vas teta Djole tako nasmejane ,slatke ...
Ja uzivam da čitam sve što napišeš jer tako napišeš da imam utisak da sam tu negde oko vas a još kad postaviš sličku neku ...raspilavim se načisto !
osmeh srce 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 24 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 29 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu