KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 23 od 29 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći

Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od tuli 4/10/2013, 14:39

Mima, koja si ti queen  b 
Potpuno si u pravu što se tiče Tinine fotogeničnosti, potpuno!
Ja totalno odlepim kad ti vidim decu nemam reči  
Dolazimo na ručak i dovodim jednog dečaka koji isto voli da kuva Very Happy
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 4/10/2013, 15:10

Hahahaha, jos uvek se smejem...krenula oko jedan po baticu u vrtic i bacim pogled u dnevnik kad ono Mimica nasa hvali mene...pa rekoh da joj pokazem da uglavnom stavljam slike gde jesam lepo ispala a i da ima onih drugih...pogotovo kada me prozove za slaganje face.

Poslah joj na pp, da je pitam da li je sigurna da cu i takva lepa biti, sa sve rogovima...a ona morala u dnevnik da turi!

Mima, jos uvek mi odzvanja tvoj smeh pomesan sa suzama kada si me zvala. Neprocenjivo...vredelo je sto sam i rogove stavila! hahahaha

Ljub ljub svima!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od lilya 4/10/2013, 15:35

Ijaoj bre koliko ste blesave osmeh srce 

Tino, ali stvarno si bas, bas fotogenicna yes 
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 4/10/2013, 17:04

He he, njih dvoje su stvarno precakani! Batak ima super komentare i pitanja! A ona je smejalica debelica, šećer! LJubim vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 5/10/2013, 11:49

Stalno debelici ponavljam da nema predstavu koliko je bogata sto ima brata i to starijeg. A blentaca me gleda i kezi se...shvatice jednog dana.

Jos kad im dodju braca od tetke...sreci nema kraja! :)

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 9/10/2013, 13:20

Videla sam sve ali nisam stigla da iskomentarisem Embarassed 
Fotkice sa slikanja su vam prelepe ..... srca srca 
VK smo gledali zajedno sa Markicem i smejali se i mi  b  b 
A to sto si rekla da je Teica bogata sto ima prvo svog rogenog brata i plus jos pune brace od tetke.....u parvu si mila moja...to jest pravo bogatstvo d d 
Ljubim pametnu lepu glavicu koja se lepo prilagodila u vrticu ljubav ljubav 
I Teicu debelicu ljubav ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od JAmajka 11/10/2013, 01:14

Tina,prelepi ste na zajedničkim fotografijama.Za naslovnu stranu nekog časopisa.Ljubim malog kuvara i seku-krofnicu:jdis: poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 11/10/2013, 09:45

Hvala Jamajka, i ovde stizes. Ljubim te u decicu tvoju milu pametnu.

Biser od jutros:
Malopre odvezla Bataka do vrtica, pomazem mu da se brze preobuje jer sam Tejkicu ostavila da spava, a on ko za baksuz naopako krece da ih obuva, cicak mu se izvukao...ja cupkam, kazem "daj meni sine, brze cemo" a na to ce on: "mamice (nisam vise mamak) idi kuci da se Tejkica ne probudi, ja cu sam polako. kada zurim onda pogresim. bicu dobar, sve je ok!" i tu me poljubi a ja [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] 
bem ti misa malog, koliko godina imas? Eto, moje pricanje od jutra do sutra,  goooodinama, se isplati vremenom. Tek ga je ova mala nadrljala onda.


Rastu...rastu...pa ce da nas prerastu.

Zadnjih, recimo, mesec dana me stalno pita koliko ima sati. I kada mu kazem da je recimo pola osam, on me pita: "a sta trebamo da radimo kada je pola osam?" ja mu kazem npr: "spremamo ze za kupanje, ja pravim veceru..." i tako tokom celog dana.
A u poslednje vreme je zapamtio te neke glavne radnje...i kada dodje vreme za to on mene opominje. Naravno, ne zna da gleda na sat, ali me stalno zapitkuje koliko ima. I kada dodje blizu osam krece da se trti ispred kupatila.


Poceo je da ustaje nocu kada debelici dune da trazi dudu. Popne se prsticima na precku od krevetica, cusne joj dudu u usta uz reci "evo ti dosado jedna, ne mogu da spavam!" Popne se u svoj krevet, pokrije se i nastavi da spava.
Sve se cuje, naravno. MM i ja uuuumremo ispod pokrivaca od smejanja. Matorko nas!!!

Sinoc smo bili u luna parku...odusevljen naravno. Bas je lepo vece bilo...toplo.

Ljubimo vas tete.osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 11/10/2013, 10:00

Ijao Tino srca srca srca srca srca Gurne joj cucu smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od JocY 11/10/2013, 10:12

"Evo ti dosado jedna ne mogu da spavam" hahahaha Polomih se od smeha. Bata je king 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 11/10/2013, 10:17

Divnu decicu Tinche imas, a sinaK ti je pametnica za medalju, vec vas odmenjuje! Bravo za Bataka sto cuva seku i sve zna!!! osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od zoxa 11/10/2013, 11:07

Ama preslatkoooo, ne da mu da spava Very Happy Very Happy
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 11/10/2013, 11:14

Rastu deca i postaju sve pametnija i mudrija....ja nista manje ne bi ocekivala od Bate. osmeh srce  Znam koliko je dobar,pametan,poslusan.
Jos me i odusevljava kako se odnosi prema Teici,jer zanm dece koja su veca od njega i koja su uzasno ljubomorna i koje nece ama bas nista da pomognu oko brata/sestre. yes yes 
Jedva cekam da vas sve vidim i da vas izgrlim i izljubim love love love 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 11/10/2013, 11:18

Tinche ::jednom rukom hranim debelicu pa cu prekopirati post sa Jutara


[Only admins are allowed to see this image]
 
 
Dugo ne svratih ovde, pa svašta novog pročitah i videh, ali ovo je fantastično!!!! Da, obavezno jednom godišnje! i ovo ste uramili, jel tako? Potpisujem Mišicu, ono za kameru koja te voli, al ne potpisujem tebe, ono da imaš loše slike, jer ti si i u prirodi ista kao na slikama. DakleM - lepa! Da ne kažem- lepa ko slika! Wink 
 
A Tea nije više debelica!!! Mnogo je mila, vesela, lepa, interesantna, a BataK je ne da ni za šta na svetu! Sjajni su, medeni, divni, nek ste mi uvek takvi!!!! Ispunjeni i srećni! love
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od tuli 11/10/2013, 16:02

Tinche ::Poceo je da ustaje nocu kada debelici dune da trazi dudu. Popne se prsticima na precku od krevetica, cusne joj dudu u usta uz reci "evo ti dosado jedna, ne mogu da spavam!" Popne se u svoj krevet, pokrije se i nastavi da spava. [/color]
Srce mi zaigra na ovo, sunce pametno, brat zaštitnik.
Nemam reči, kupio me za sva vremena  srca srca srca 
Tačno je odrastaju i prerastaju nas jako brzo Shocked
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 11/10/2013, 18:11

Koji je on lik! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od penelope 13/10/2013, 12:29

Kakve slike, Tino! Shocked  Preprepredivne, baš kao što neko reče-sa naslovne strane nekog časopisa. yes 

Bata-pametnica mali-obožavam ta njihova pitanja kojih je bezbroj-jedva čekam taj period. Very Happy Teica bebelica njemu ne da da spava lol!, zamisli ti njega. Very Happy 

Ja jako volim da čitam ovaj dnevnik, naravno zbog dva mala anđela, ali i zbog tvoje blagosti i strpljenja-učim od tebe. Wink
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 13/10/2013, 13:28

ijaooo..uspela da se konektujem!
na bjzaka Wink  jer phone ne sluša- odlepih od sreĆe na njegov Čin opsluŽivanja mlaĐe seke!
kao i na obuvanje-al ovo mi mnogo bitnije.ljubim,lolim!b
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SannI-AlL 13/10/2013, 13:38

ha,ha,ha BataK je jedan od meni omiljenih dečaka sa svojim izjavama je genijalan.
Kako on rešava stavri.Duda u usta i lalanej zagarantovani.
Mnogo ste mi bre lepi,ko što neko reče za naslovnu stranu.
cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 14/10/2013, 17:21

Samo da brzinski upisem:

danas vodila Teciu na kontrolu. Sa 5 meseci i 20 dana ima 9.1kg a dugacka je 70-71 (nismo tacno mogli da je izmerimo jer se vrpoljila da vidi druge bebe i sestricu u isto vreme...cepajuci se naravno). Velika beba u svakom smislu. I sou nevidjeni. Primila drugi Pentaxim. Ovog puta sam ocekivala da place jer je predhodni prespavala. Ne...moja debelica je samo pogledom propratila sta teta radi i kako je bocka. Kao da se nista nije desilo. Ovo mi je stvarno cudno...salim se sa mm da od debljine nista ne oseca! Razz

Batak je sve vreme bio sa nama. Drzao je za rucicu kada je primala vakcinu...naucio je da to mora kako se ne bi kasnije razboleli. Dusa moja.

Sav je vazan sto ide u vrtic. Dobar je tamo...i jako se raduje svemu sto rade. A program im je bas raznolik i zabavan. Svaki dan kuci donese nesto novo sto su crtali/bojili/lepili/pravili.
Posle nedelje su ih vodili u osnovnu skolu pored da gledaju predstavu...i neki folklor koliko sam razumela. Kazu vaspitacice da je bio odusevljen. Samo je poskakivao i tapsao. I kod kuce voli to da gleda na tv-u. Uglavnom ulovimo kada je Zikina sarenica vikendom. Dusa. Ako bude hteo, kad poraste jos malo, da ide na folklor bice mu super.

A Tejkica je smesna do bola. Sada je fazon da se okrene na stomak...ali ne kapira jos uvek kako da se vrati...pa pizdeka kada se umori. Tako se i uspavljuje...okrene se na stranu...i taman da zaspi nesto joj dodje pa se prevrne na stomak...i onda od spavanja nista. Pocne da rezi i kuka...ja je vratim, dam dudu...ona opet isto. A dusa joj spava. Prevari je nekako san na kraju kada se posteno umori.

Odoh da ih budim, zaboli oboje jos oko dva. Imali aktivno prepodne.

osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 14/10/2013, 20:29

hahahaha guzica jedna celulitarska hrabrica moja, ma kakvo plakanje i kenjkanje. Jos malo i da skonta da sa stomaka MERE ponovo i na ledja i idlia! Kobaja moja od 9 kila i 100 grama mmmmmmmmmmm gric mljac grrriccc

Cek i da Bataka pohvalim za nocno ustajanje. I gundjanje hahahahahahahaha dusa mila moja. Pravi bata, stariji bata:aa: yes yes yes yes 

No Tino zeno lepa sto im to ucini pre podne??? Deca kuntaju 4. sat ccccccccc
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 18/10/2013, 20:05

[Only admins are allowed to see this link]

rekla bih da su zubici :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 18/10/2013, 20:07

Batakova postavka :)

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 18/10/2013, 22:13

Slatkiši!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 25/10/2013, 15:40

[Only admins are allowed to see this image]




Danas nasa Tejkica debelica mekanica smejalica puni sest meseci!

Mirisni paketic nas...srecica nasa...svojim rodjenjem nam je ulepsala zivot...i to radi iznova svakog dana svojim gugutanjem i osmesima...mekanim rucicama koje vec maze, toplim pogledom i iskrenim radovanjem kada god spazi nekog od nas.


Jutros se ona prva probudila...ja ulazim u njihovu sobu i uzimam je da svojim smejuljanjem i vriskanjem... ne probudi svog velikog Batu. Spustam je u ogradicu, pokrivam...i kao i svako jutro palim tv da ona malo iskulira a ja da ukradem jos bar pola sata sna. Al sam se setila koji je dan...pa sam se sva nesto raznezila...uzmem je i prebacim na garnituru...i pocnem da je gnjavim jos uvek onako pospanu. Smeje se onako lenjo, sa jos uvek poluzatvorenim okama. Ustaje i Batak...i on slogiran od spavanja jedva ubode vrata da otvori...u rukama nosi i kucu i medu i pe, onako u zagrljaju. Spusta svoje drugare pored nas da bi se pocesao po ledjima ko deda neki. "Sta radite ovde? Sto gnjavis Tejkicu ovako rano?" A usput se pentra pored nas da je zagrli i poljubi...dok ja pazim da se ne prevrne na nju...jos uvek se nije razbudio.

Evo ga i mm...i on slogi...grli nas svo troje sa sve kucom, medom i dve pe. Pita i on sta vam je? Sto ste ovde ovako rano?



Nista, kazem ja. Samo uzivamo u zivotu i nasoj srecici sto imamo jedni druge. Ima mesta i za tebe tajo...


Danas je bas lep dan...sunny srce 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 23 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 29 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu