KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 19 od 29 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sledeći

Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od nesalela 15/7/2013, 20:36

P.S. princess je predivna, prava divna medena sekica.... smajli angel 
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 15/7/2013, 20:43

Dobro si videla, Dusan nije bio, on je sa bakom i dekom na moru. Njemu je bas juce i bio rodjis...ali ce ga slaviti sl nedelje kada se vrate. Bili su Maja sa muzem i mladjim sinom Milanom...koji je tacno dva meseca stariji od Teice. :)

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SannI-AlL 15/7/2013, 21:46

[Only admins are allowed to see this image]
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bubi80 15/7/2013, 21:57

Srecan rodjendan mili lepi Batice!

Slike su prelepe!Al mala principessa je pravi biser!
Prelepo Tinche! osmeh srce 

love  vv vv vv vv 
bb bb bb bb bb
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Shizika 16/7/2013, 00:21

Zhelimo Batici sretan rodjendan! d x d 
Fenomenalno mi je na ovoj slichici kako drzi seku za stopalo. love 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 16/7/2013, 09:40

Prelepe fotke, prelepe!!!!

I divan prostor za proslavu rodjendana, ma uzivancija!

Bas mi je drago sto ste se svi lepo proveli i uzivali.

Mama Tino, moram primetiti da izgledas ki BOMBA!!!Si bre smrsala macketino VAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.

Stiskamo se jos malo i bas se radujem:aa2: radost radost radost radost radost radost radost 

Ja tebi med ti meni celulitu. Dogovoreno!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Orline 17/7/2013, 11:06

Srećan rođendan Batice, dušo mila. osmeh srce 
Vidim da je bila prelepa žurka.
Tino, oduševljena sam kako izgledaš.
A o debelici nemam šta ponavljati, sem da je Mima izgnjavila baš onako kako bih i ja, samo da je se dočepam:lol!: 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 19/7/2013, 15:01

Srecan rodjendanac milom mom Batici srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Botox 20/7/2013, 10:44

batice srecnan treci rodjus :)
lepi decace, ostani tako dobar i mio zauvek :)

a vidi teice lepotice
ma tince, hoce li to ona biti plavooka lepojka? :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 21/7/2013, 08:44

Moram i ovde da pribelezim kako nam je samo bilo lepo kod Parizanke na prvom rodjisu Dezdanica!!! :))))

[Only admins are allowed to see this image]


Mi definitivno necemo na more ove godine. Teica je mala za dug put kolima, a za avion bas i nemamo...
Elem, ovih dana cemo rezervisati produzeni vikend u septembru u Termama Catez. Ko je bio zna kako je lepo. Mi nismo, ali zato jesu nasi prijatelji i kazu da je savrseno za decu. Imaju i zimsku i letnju termalnu rivijeru tako da vreme nije problem. Ni kisa ni jako sunce jer je unutra uzivancija.
Cak ce i bebelica da uziva.
Jedva cekam bas bas!!!

Ostalo sve po starom kod nas. Nisu velike vrucine pa mozemo dosta da setamo. MM i dalje radi vecinu dana u nedelji po ceo dan, a ostale po pola. Nadam se da ce se to promeniti uskoro.

BataK i Teica su divni milici moji. On tako nezan prema njoj...sve da joj udovolji, da ne place ni sekund...a ona...opcinjena njim. Kada ga dogleda ne prestaje da ga prati pogledom. Vrti glavu ko svetionik mali...i ne trepce! :) i naravno kez ne skida. Guce, cici, pa i vrisne kada joj se neko obraca. Sva je ko happy meda mali.
Prosto me iznenadjuje sto Bata prema Tei ne pokazuje ljubomoru. Ali se promenio na drugi nacin od kada je ona sa nama. Ponovo je poceo da skrece paznju na sebe nekim nestaslucima...i opet je poceo sa gurkanjem iz cistog mira. Koji mu je to fazon - ne znam!
Decu koju zna, odavde iz kraja, slusa jako lepo, lepo se igra, deli igracke...i to je napredak u odnosu na ono ranije kada je bio bas tezak za takvu "saradnju". Ali zato nepoznate ili one sa kojima se retko vidja...kao da nema stpljenja za njih. Eto, i Novaka Tanjinog je gurnuo na rodjendanu kod Parizana. Bez ikakvog razloga. A kada ga pitas zasto...lupi nesto, npr "da mi ne uzima igracke" a nikakvu igracku nisu imali ni jedan ni drugi u tom momentu, isli smo ka kolima.
Znam da ce ovo prerasti kao sto je i mnoge stvari do sada, i znam da je isto tako diiiivan u ostalim stvarima i situacijama, koliko je razuman i samostalan. Ali mi je mnogo krivo sto se tako ponekad ponasa...i sto je neposlusan bas kada smo negde...a kod kuce tako mio...i dobar...ko da mi misli cita.
Eto, takva su nasa deca. Nasi andjeli vragolasti, obozavani.


Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 23/7/2013, 22:46

evo me, evo meee,stižem!!
Slike sa rođusa...naravno-Batakovog-odlične!!
Sve mi se sviđa-ambijent, žurka,bazen,Tea,a ponajviše slavljenik srca srca srca srca 
Baš je uživao-a po zajedničkoj slici-rekla bih i svi ! ljubav 
Ljubim vas,mili moji srca srca srca 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 5/8/2013, 08:37

Da zvrljem koju...iako nema nista novo posebno...

Bili na kontroli sa tri meseca za Teicu i ujedno za Batu sa pune tri godine.

Debelica 7kg i 62cm...dobila tacno 1kg za mesec dana. Zaspala je pred pentaxim...i jedva ga osetila kada je sestrica davala. Nastavila da spava naredna dva sata.
Bata i dalje varira negde ispod 17kg a visok 100cm. Oboje super za svoj uzrast...mada dobise upute za fizijatra.
Bata ide na kontrolu za nogice svoje krive koje su vec na predhodnoj kontroli bile bolje. Vezbice smo malo zapostavili ali je on dosta aktivniji bos...i u kuci i napolju. Ne vidim da je gore...cak mislim da se jos malo ispravilo. Jos malo pa krece sa skolicom sporta tako da ce mu i to pomoci da ojaca tetivice...
Debelica je mekanica...ali ona prava. Mozes ko zvaku da je razvacis... ;)pa mi je i za nju savetovala da odemo malo da je pogledaju i napisu nesto...vise kao uvertiru za bolovanje kasnije. Tako da nas u avgustu ceka fizijatar za oboje.

A u Septembru idemo malo da se odmorimo i kupamo. Putujemo u Sloveniju u Terme Catez. Priznajem da jedva cekam...i zbog nas i zbog batice...debelica je jos mala da se raduje.

Dane provodimo uglavnom slicno...sem vikendom kada nam je tata slobodan pa zbrisemo negde. Prepodne smo u kuci ili u dvoristu...sunce brzo bude bas jako pa bezimo i ostatak dana provedemo pod klimom. Popodne oko sest izadjemo i napolju smo do pola devet, tj do kupanja i vecere.
Nase komsije i dobri drugari (Mateja 2g i Filip 5g) imaju i veeeeliki bazen tako da cesto uzivamo kod njih. Cak je i Teica umocila guzicu. :)

Planiram da krenem sa kasicama kada Tea napuni cetiri meseca. Isto cu krenuti sa Milupinim ko kod bate...zadovoljni smo bili pa ne bih da menjam.
Za sada pije izmedju 200 i 250 po obroku a ritam joj je ovakav: ujutro oko sest-sedam pije mlekce, pa dremne malo, mleko oko 9-10h, igraju se, razvlace po kuci...tamo do 13h  kada ona pije mleko, on klopa uzinu pa na spavanje od 14 do 16 - 17h, njemu dam rucak, njoj mleko pa idemo napolje...i oko 21h vecera za oboje i krevet do nekih 6-7 ona, a on do osam skoro.
Zadovoljna sam kakvi su...divni sto se skoro svega tice. Jedino sto bata bude malo naporan kada je neko tu...al dobro...prerasce uskoro valjda.
od kada se Tea rodila malo sam zapostavila crtanje i pisanje sa batom...a i vise smo napolju i mesto ga ne drzi kada je lepo vreme. Na jesen planiramo da ga damo koji dan nedeljno u vrtic...a i ja cu da krenem vise sa njim da radim.

Odoh da spremam dorucak, ljubimo vas!


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 6/8/2013, 15:38

Srcad moja lepa.
Divnu decu imaš,sraga, samo nek nastave tako lepo da napreduju,pupupu.
Tea poraslaia ,pa mi sad bas lici na tebe,da,da. A Bata...pa moze li i on nekD da izvoljeva Very Happy
eeeeee,draga, moram priznati da zavidim svim mamama koje spajajau noc... cija deca ne vriste...ne traze toliku paz.nju. Da,sta cu,zavidim malo, jer je to msni ipak strano.No/ nek nastave oni tako svojim tokom, vidim da Batu cekaju noviteti...i vrtic,i sportic. Samo napred,Batak!
Tea ce onda mamu za sebe da prigrabi...dusa jedna mekanica Very Happy
i ja jedva cekam da odete na odmor. Zbog vas!!
ljubim!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 7/8/2013, 13:16

Joj debelica mekanica i njen veeeeliki Bata srca srca 
Vidis, sad razmisljam, on je sam sebi dao nadimak, od malena je znao da ce biti neciji veliki Bata yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cici 7/8/2013, 21:52

Divne fotke srca 
ona gde spavaju zajedno ispod baby gima mi je preslatka
Bas je porasla, debelica prava devojcica:12a: 
Bata, veliki momak, dasa ipo osmeh srce 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/8/2013, 09:23

Evo svezih slicica od jutros :)


[Only admins are allowed to see this image]

Na slici gore su bas razliciti...a evo uporedne slicice Bata cetiri ipo, i Teica sada sa tri ipo
[Only admins are allowed to see this image]

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 8/8/2013, 09:57

Dupeguzići medeni! srca 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dacans 8/8/2013, 11:45

Oni meni na toj slici uporednoj kao copy paste..da nisi rekla da je to Batakova slika pomislila bih da je Tea na obe...predivno...veeeeeliko bogatstvo:aa20: srca1 srca1 srca1 family family family family 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SladZana 8/8/2013, 16:45

Zgodnici jedni da ih covjek izgricka ljubav 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 8/8/2013, 22:21

Kako se drže ta ruke,bre!!
ne znam,postavi sliku za mesec... meni nisu copy paste Wink
i reci mi-odakle Vanillici smeđe oči na slici?
ljubac medovi!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/8/2013, 22:46

Takve su mu oci vec godinu dana... :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 8/8/2013, 22:53

Nisu ni meni isti, nekako mi je Teica tvoja i vise mi lici na tebe! yes yes 

Ali da su seceri i da sire nevidjenu ljubav, to stoji! srca srca srca srca ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 9/8/2013, 08:07

eto- nisam usamljena u mišljenju...
a oči smeđe- Bože, za mene on ima zelene....nisam ni zapazila da su smeđe
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 9/8/2013, 08:09

Ma ne kazem ni ja da su isti...ali taj deo im je preslikan...celo, obrve, oci, nosic. A bukvalno sve ostalo imaju razlicito.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dragana76ns 10/8/2013, 15:47

Preslatki su, a ona je stvarno za gnjavazu...pa makar i na ovih +40 Very Happy 
Ja ne mogu da ocenim da li lice ili ne, sto je i nebitno, ali sto Meta lepo rece.... ljubav medju njima je toliko ocigledna:12a: 
Veliki ljubac za batu i seku, a malo manji zaa njihovu mamu cveće 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 19 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 29 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu