KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 8/3/2013, 14:25

Niny,Erato važno da se korača zagrljaj .Korak,po korak bebica ,dve ,tri,.... smajli angel
Sex u postupku VTO,da može.Nama je dr na dan stop injekcije rekao :odnos danas,da bi plivači bili što svežiji.Tako mi je bilo i u prethodnim postupcima,2 dana stari plivači,samo što nam bilo frka, a sad navalili,pa zato mm posle zakazo,al' vijagra se pozlatila lol! .
Srećan vam cure naš dan
Korak po korak na putu do bete + - Page 31 295909rxwsnzblyt
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 8/3/2013, 14:32

Auuu Sanny sta nam ovo turi? Mene mal srcka nije strefila, hahaha! Kakvi momcici, sve prsti od testosterona!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/3/2013, 15:08

Srna, Sanny c
Mene ovi frajeri proganjaju po kutku! Laughing
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 8/3/2013, 15:41

Sanny mmmmmmmmmm sreca
I od mene srecan vam zenice nas dan cveće cveće cveće cveće
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 8/3/2013, 15:52

erato ::Drage moje, srecan nam dan zena. srca

Ja sam dobila pozivno pismo, otisla po uput, pa u socijalno. Imam grip i bas me trese, ali ovo sam morala obaviti. Pokusala sam Miljica uloviti privatno, nisam uspela. Odem jutros u KBC - covek na sluzbenom putu. Otisao u Prag. Izadjem na ulicu i pocnem plakati. Ovo mi je 6. pokusaj da dodjem do njega. Jos mi je na bradi ispod usne iskocila ogromna potkozna bubuljica, koja jako boli. Ali dobro, ne dam se...
Jos njega nekako da ulovim i da kompletiram pricu...Sto kaze srna, treba da budemo srecne i zahvalne.
Meni je najgore kada moji najblizi kazu vestacka oplodnja. I to jedna sestra, zdravstveni radnik. Sta reci...
Samo neka uspe, pa neka zovu kako hoce, ali para usi.


erato, draga, al se mi pratimo...pa mogle smo se danas sresti u socijalnom:
JA DANAS BILA, PROSLA PRVOSTEPENU KOMISIJU! sreca

Koracaljke, najdraze, SRECAN VAM 8.MART srca1 srca1 srca1 srca1 Da sve izadjemo kao pobednice, kad tad! as as as as
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/3/2013, 16:51

Hahaha, kad si bila? Ja oko 12 h.
BRAVO!!! smiledraw
Navijam da te brzo pozovu na drugostepenu!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/3/2013, 16:58

Leptirčiću, nek ti trudnoća bude školska potpuno!

Vucice, bravo za prvostepenu komisiju!

Ja sam od onih koje su posle et-a pitale kad može seks, i 7. dan od et-a se seksnula i jedva preživela te bolove! Korak po korak na putu do bete + - Page 31 561840 Kad se samo setim, sad bih sebe tukla! Korak po korak na putu do bete + - Page 31 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 8/3/2013, 19:06

Devojke drage SREĆAN VAM 8. MART , da sve budete srećne i voljene i da volite i da vam se ispuni najveća želja .
Neko je danas dobio cveće , neko lep poklon , neko lepe reči a neko all inclusive (sve nabrojano + sex) ali će sigurno svaka od nas da uživa u ovim momcima što nam ih Sanny dovede . Pravimo žensko veče f

bravo bravo bravo
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/3/2013, 20:00

Ne znam da li sam cestitala leptiricu, ali ako nisam evo sad cu. Srecno, lagano, veselo i skolski neka ti prodje trudnoca. osmeh srce
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 8/3/2013, 21:09

Erato da ozdravis sto pre. Kada je prva poseta Ivanovicima? Srecno!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/3/2013, 21:40

Bila sam pre 3 dana. Pisala sam na temi Klinike - Srbija - dr. Biljana Popovic Todorovic. Kod nje su me rasporedili.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/3/2013, 21:41

Sanny zenooooooo lol!
likeit

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 8/3/2013, 21:47

Samo da poželim svima sreću Very Happy

Daaa, nema tu ništa veštačko, borimo se protiv tog izraza, potpomognuta je najbolji izraz jer tu spada i inseminacija itd.
Al polako, nek nam uspeva, pa nek je komšije zovu kako hoće. Mi ćemo ih ispravljati.
A šta kažete na to što je žena u bolnici otvorila istoriju mom detetu i napisala da je rodjen vanmateričnom trudnoćom affraid Ras'o u saksiji, valjade lol!
Kad sam je ispravila, dopisala vanmaterična oplodnja lol!


Poslednji izmenio Orline dana 9/3/2013, 15:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 8/3/2013, 21:55

Orline ::Samo da poželim svima sreću Very Happy

Daaa, nema tu ništa veštačko, borimo se protiv tog izraza, potpomognuta je najbolji izraz jer tu spada i inseminacija itd.
Al polako, nek nam uspeva, pa nek je komšije zovu kako hoće. Mi ćemo ih ispravljati.
A šta kažete na to što je žena u bolnici otvorila istoriju mom detetu i napisala da je rodjen vanmateričnom trudnoćom affraid Ras'o u saksiji, valjade lol!

Ijaoj Orlicka, da li je moguce o.0
Erato, imas i Elezovica i on je hematolog ako Miljica ne mozes da navatas.

Koraci ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/3/2013, 22:15

idemo na vestacku, bice nam deca izvestacena Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/3/2013, 22:39

Joj ja sam jednom to spomenula kao vestacka i sad SE stalno prebacuje tuga
Ja znam da nista nije vestacko cak i hormoni Koje bockamo su svi od tela dati prirodno igra
Ja sam SE izvinila na bukvalnom prevodu Mazda cak moja Dr u klinici ponavlja uvek da cak nije vestacka kako SE naziva vec vantelesna
Nije mi bila namera da par am nekom oci i usi Joel sama sam dosta toga prosla
Ljubim ja das sve srcasti poljupci

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 8/3/2013, 22:45

hany ::idemo na vestacku, bice nam deca izvestacena Wink
Moj će dodatno da teži toplijim krajevima jer je od smrznute sperme nastao. Laughing

Ma lena, opušteno bre...Niko te nije kritikovao. Btw, dobro ti nama došla i srećno ti bilo. Znači imamo i članicu iz Germanije, sad vidim gde živiš Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/3/2013, 22:51

Orline ::
hany ::idemo na vestacku, bice nam deca izvestacena Wink
Moj će dodatno da teži toplijim krajevima jer je od smrznute sperme nastao. Laughing

Ma lena, opušteno bre...Niko te nije kritikovao. Btw, dobro ti nama došla i srećno ti bilo. Znači imamo i članicu iz Germanije, sad vidim gde živiš Very Happy

znaci izvestaceni eskim Wink
e orli kako si uspela iz vanmatericne da rodis pa ja dva puta imala vanmatericnu v ja znam da je medecina napredovala ali nisam znala za to Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/3/2013, 22:55

moji su bas izvestaceni jedva jedan se oplodio Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/3/2013, 23:12

Orline hvala da sam SE ja OsloniLA na glupe nemacke Forums nigde ne bi stigla Wink
Kam je no pitanje za mame Koje su putem vto dobili bebe da li SE u 20 nedelji pravio veliki test i ulra zvuk

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 9/3/2013, 14:08

Ovaj ludi kompjuter TJ tablet Jos jednom na nasem jeziku
Imam jedno pitanje za mame Koje su dobile bebe putem vto da li ste u 20 nedelji radili veliki ultra zvuk onaj screening .?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 9/3/2013, 18:27

Ne znam gde da postavim pitanje...pa molim urednicu da prebaci ako sam promasila :-)
Imam jedno dete od godinu i po dana koje sam dobila iz prvog pokusaja VTO o trosku fonda,a radila sam u Jevremovoj.
Sad razmisljamo o drugom detetu pa me zanima da li neko zna koliko kosta postupak u Jevremovoj i da li mozda postoji neka opcija preko fonda i za 2. dete jer sam nesto citala da u nekim gradovima refundiraju troskove ili tek treba da pocnu sa tim...pa ako neko ima neke informacije bila bih zahvalna :-)
P.S. i ako ima neka mama da ima dvoje dece iz vto(a da nisu blizanci) jer ne mogu naci nigde na forumu takav slucaj.Hvala i pozdrav.
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 9/3/2013, 18:34

Sam postupak 2000€ + stimulacija
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 9/3/2013, 19:33

Jecaneca ::Ne znam gde da postavim pitanje...pa molim urednicu da prebaci ako sam promasila :-)
Imam jedno dete od godinu i po dana koje sam dobila iz prvog pokusaja VTO o trosku fonda,a radila sam u Jevremovoj.
Sad razmisljamo o drugom detetu pa me zanima da li neko zna koliko kosta postupak u Jevremovoj i da li mozda postoji neka opcija preko fonda i za 2. dete jer sam nesto citala da u nekim gradovima refundiraju troskove ili tek treba da pocnu sa tim...pa ako neko ima neke informacije bila bih zahvalna :-)
P.S. i ako ima neka mama da ima dvoje dece iz vto(a da nisu blizanci) jer ne mogu naci nigde na forumu takav slucaj.Hvala i pozdrav.
govorili su da ce da odobre i parovima koji imaju dete ali mislim da nije to jos odobreno
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/3/2013, 20:06

Nije kao sto nije odobren i treci pokusaj u svim gradovima
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu