KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/3/2013, 23:12

lilly13 ::

Krk, nisam vidjela da li ti si dobila odgovor, kod Reša je UZ ujutro u 6h zato što njegovim sugrađankama više odgovara da to obave prije posla nego u toku radnog vremena (bar sam ja dobila takav odgovor), a folikulometrije možaš da odradiš i u svom gradu samo se na konsultacijama dogovoriš sa njim.

Hvala ti na objasnjenju Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 2/3/2013, 23:38

korpice zajedno cemo da krenemo ....eto imacemo jedna drugu da bodrimo i izmenjujemo iskustva ,mislim da cu moci sama sebi a ako ne onda ce mi mama davati . Zelim ti mnogo srece i nadam se da ce nam uspeti :)
Jesi li uzbudjena ?
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 2/3/2013, 23:46

Srno,i tebi puno srece
Nisam uzbudjena,posle godinu i koji mesec cekanja,sad mi sve ovo zbunjen neznam ni sama kako da objasnim zbunjen
ravnodusna totalno,nazalost
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 3/3/2013, 11:31

Korpice , Srna srecan pocetak, i jos srecniji kraj Very Happy .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 3/3/2013, 11:36

Imam jedno pitanje, u stvari me muci nesto affraid . Naime meni ciklus jos uvek traljavo ide, malterne od prvog dana. Nego juce kad sam se brisala na toalet papiru, sve neki komadici mali kao seckamo meso No , uzas ostala sam sokirana. Da bi jutros nekoliko komada zgrusena krvi, i uopste ne znam sta da mislim. Po prvi se put susrecem sa tim, i blago je receno da sam u panici, i zgrozena. U petak mi je endometrijum bio 10mm. Ima li neko sa slicnim iskustvom?????????????
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 3/3/2013, 11:57

Ja Bekanice i to je normalno. Ne panici jer to ce da prodje, ja i posle 2 ciklusa od VTO to imam. Cisti se materica, nije to nista.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/3/2013, 12:27

Dobro jutro. Kakav divan dan u Bg...Moje malo luce, tetkino, spava. Raste petica, probija uz temperaturu. Ne da tetka sina svoga, uh, uh.

Kapiram da su me sa klinike pozvali da dodjem na pregled i konsultacije. Oni ce verovatno sami proceniti kada mogu u postupak. Rekla sam na komisiji, a reci cu i njima za pokusaj u januaru.
Sto se tice pauze, zavisi od odgovora na prethodnu stimulaciju, po principu - jaci odgovor, duza pauza, od UZ-a, hormona, godina...tako sam barem ja ukapirala guglajuci. U Americi cak ne prave pauze, ili prave po mesec ili dva. Grci su mi rekli min 3 meseca. Videcemo sta ce reci na klinici.
Ne opterecujem se time. Drago mi je sto ide brzo - nisam ocekivala. Videcemo kako ce sve ici. Wink
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/3/2013, 12:29

Bekanice, ja te ugruske imam stalno. Ne znam da li je to ok, ili nije, ali znam da mnoge cure to imaju. Evo bas sad upitah sestru - i ona to ima redovno. Inace, seka je ostala trudna iz prve, neplanirano, tako da verujem da je to sve u redu. Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 3/3/2013, 12:46

Erato likeit .Baš su ekspeditivni.Želim ti da se dogovoriš sa njima za vreme, koada tebi i tvom organizmu bude pasovalo,pa onda da finiširaš beba beba
Bekanice,joj ti ciklusi posle...umeju da budu skroz nebulozni,a umeju i da ne budu uopšte.Probala ja i prvo i drugo Rolling Eyes
Korpice zahuktalo se sreca
Joj,opet sam izgubila nit.
A.da i Srna kreće sreca .Srećno devojčice i bebićetno.
Svim curama koje čekaju velike Bete takve iste i želim i još veće beta beta beta beta beta .
Koraci lep pozdrav iz sunčane Ljubljane cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/3/2013, 13:13

Pocelo lepo vreme sunny sunny sunny Bice puno velikih prolecnih beta beta beta
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 16:12

Cao cure moje drage :-) karlice hvala na drzanju palceva.
Kad imas Dona termin za vadjenje krvi ja sutra u osam i onda sledi
cekanje do jedan, dva sata popodne to cekanje je meni
najgore, cak gore nego 12dana cekanja na betu.
Danas se super osecam bar nesto . Puno hvala na podrsci
zahvaljujuci vama lakse mi bude kad citam

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 16:26

Ja sam bas bas nervozna nezam Sta mi je ovaj put i kad su mi embrione vracali zaplakala sam. . . Vama zelim puno srece i mol im vas drzite mi fige konfete

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 3/3/2013, 16:41

lenabg, držimo fige! i šaljemo rode! roda roda roda roda roda
samo, ženo, čitam tvoj potpis - kakav rani klimaks! pa u stimulaciji si imala 14 jajnih ćelija! koliko bi oni?!? i kako ti to objasniše, pa normalan ženski kariotip je xx.

laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 16:51

Sorry 3x kromozoma

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 16:53

Tod SE desava kod Szene rode decu kanije nego 35 godina

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 16:55

Jedan SE da CE bar jedna beba ostati

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 16:55

Lakole hvala od <3

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 3/3/2013, 17:03

Bekanice ja stalnoimam takve menstruacije, navikla sam na to, opusti se,nije za brigu Very Happy

Drugari zelim vam velike beta i sto lakse postupke
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/3/2013, 17:23

Leno, cekamo sutra dobre vesti. Jos malo zagrljaj
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dona 3/3/2013, 17:25

Mene Ludacki juce zabolela glava posto patim od migrene i jos uvek me nije prestala. Tako me boli svaki put pred menstruaciju. To mi je bio znak da cu dobiti. Tako je i bilo...danas mi krenulo braonkasto krvarenje, a sutra ili veceras nastupa haos verovatno. Ne znam zasto ova moja materica odbacuje embrioncice. Nista mi vise nije jasno.
Uradicu betu sutra, cisto jer oni iz genesisa insistiraju na tome da bi bili sigurni.
Eto moje tuge... Strasno!

dona

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 17:28

Erato hvala mila ljubav

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 3/3/2013, 17:28

dona Crying or Very sad
Iskreno se nadam da debelo grešiš i da se sutra jakooo obraduješ beta
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 3/3/2013, 17:32

Dona, to nista ne mora da znaci.... bas nista...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 17:36

Dona duso jako mi je zao . . . Ali ne predaj SE tako je mojoj frendici Bill posle 7 Dana vec i ono trudna je nada Jos postoji . . . Najgore je Sto Niko nemoze da Kaze zasto? Ali ako meni sutra uspe ili ne USPD ja menjam kliniku i radim sledeci put noch tehniku u novoj klinici u komoj rade
Embroskopiju da li SE Tod radi u srbiji ?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 17:39

Joj izvinite na greskama Ali tablet PC SE prebacuje sam

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu