KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/2/2013, 11:55

Poslala sam ti u pp ilic ordinaciju gde rade ona i brat njenn
Samo tako ako uspes da je nadjes
Ili zovi genesis al tamo vise neradi mozda ti daju kontak
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 28/2/2013, 11:58

Hvala noja ljubav
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 28/2/2013, 12:01

Nemam Pegaz, ali bih zamolila Pegaz da i meni posalje kontakt na pp.
Bukvalno sam dosla u situaciju da ne znam kod koga bih ovde u BG otisla na UZ Rolling Eyes
Nikom ne verujem, ali nikom.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/2/2013, 12:06

Zakazi prvo konsultacije sa njom,
jer ona je sad u haosu
i javi da vidimo sta si uradila,
Ja sam kod nje radila tv jed.dijagnostku (histero i laparo) u betaniji,
Ona kad udje tajac i ona sto kaze to je to, kakva sestre i bakraci,
na uput nisam nista placala jer sam iz ns i vto
Lily ordinacija ilic nadji na internetu nisam nikad ni ja tamo zvala vec preko genesisa,
Pazi da nije stomatoloska
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/2/2013, 12:10

DR ILIĆ ZDRAVSTVO >> ORDINACIJE ZA GINEKOLOGIJU I AKUŠERSTVO Novi Sad, Milovana Glišića 1 Telefon:021 / 420-120
Probajte na ovaj br, kazem nisam ih na ovaj br kontaktirala vec preko genesosa
Al znam da je to njena jedino ako sam pogresnu skinula
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 28/2/2013, 12:11

noja ::Zakazi prvo konsultacije sa njom,
jer ona je sad u haosu
i javi da vidimo sta si uradila,
Ja sam kod nje radila tv jed.dijagnostku (histero i laparo) u betaniji,
Ona kad udje tajac i ona sto kaze to je to, kakva sestre i bakraci,
na uput nisam nista placala jer sam iz ns i vto
Lily ordinacija ilic nadji na internetu nisam nikad ni ja tamo zvala vec preko genesisa,
Pazi da nije stomatoloska
lol!
Hvala Noja. I ja imam isto iskustvo sa njom. Ono sto ovde dr nije ni u najavi primetrila, ona nakon sekund gledanja na UZ videla.
Mislila sam da imas neki drugi njen broj, Laf mi vec otvorila oci da radi i kod brata.

Hvala draga Nojice jos jednom ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 28/2/2013, 12:13

To je to Noja, ja sam isla kod nje u Ilic.
Lekar za pozeleti + ljudina Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 561840
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 28/2/2013, 12:23

Eto super Dragance, a inace to je njena ordinacija,
Ja sam trebala kod njih trudnocu ona me zvala,
da vodim,
al se ja vezala za genesis
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 28/2/2013, 12:41

lilya ::Nemam Pegaz, ali bih zamolila Pegaz da i meni posalje kontakt na pp.
Bukvalno sam dosla u situaciju da ne znam kod koga bih ovde u BG otisla na UZ Rolling Eyes
Nikom ne verujem, ali nikom.
Da, shvatam. I ja. yes

dragana76ns ::To je to Noja, ja sam isla kod nje u Ilic.
Lekar za pozeleti + ljudina Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 561840
Šteta što nije u Bg Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 28/2/2013, 12:56

Joj kako volim kad su koraci ovako veseli i vredni radost
Ne mogu vas sad sve pohvatati, ali vazno da se radi, na svim poljima osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 28/2/2013, 13:09

Da ne pomislite da sam paranoicna ili tako nesto, ali prvo je dr Stankovic jos dok je radio u Jevremovoj rekao, pogledavsi mm spermogram, da ne mora da znaci da je problem do spermograma, nego da je nesto do mene i da uradimo kod njih spermogram jer kao nikom drugom ne veruje koliko svom biologu. Kad smo za to dali pre 4 godine 5000 din. Telefonom je rekao da smo za VTO i nista vise i to je bilo to. Posle sam skapirala da je presao u drugu kliniku i da ga bas bolele usi za pacijente koji ostaju u Jevremovoj. Inace mi se Jevremova nije svidela pa sam resila da vise tamo ne idemo.
Onda smo krenuli u prvu VTO (u Bisu), zavrsila se 0 u obliku bete tacno na dan ciklusa. Dr me ubedjivala de je nemoguce da je ciklus posto sam na utrogestanu, ali bio pravi pravcati ciklus. Odem kod nje posle i kazem hocu dodatne analize, kaze ne treba, ja kazem da ipak hocu i da me ne zanima koliko kosta. Nakon imunologije i tek tada odradjenog ogtt, ja joj kazem da sam AMH radila u Konzilijumu i da mi je tu OK, a u Biomedici iznad referentnih vrednosti iha... I zena mi kaze: "A pa vi imate policisticne jajnike." v OK. Uvede mi Siofor. Odlucimo da idemo u Prag, odradim dva UZ kod njih u klinici pred put. Sve Ok, sretan put i odosmo. Stignem u Prag i dr me odma pita: "Da li vam je dr nesto rekla za ovo zadebljenje? Lici na polip. Nije veliko i ne bi trebalo da smeta kacenju embriona." affraid Naravno da to nije ni videla.
Prodje ta VTO kako je prosla. Odem opet u Bis na kontrolni UZ, ona opet nista nije videla. Odem kod Kopitovicke na histero, zena posle sekunde gledanja kaze da imam taj zacetak polipa koji je mali (i zaista je bio 7mm) i koji ce odstraniti kad mi vec radi histero. I rekla mi da je to verovatno nastalo usled stimulacije. I ajd sad kako ja da odem opet kod ove u Bisu na UZ? Msm, ona je divna, prijatna, pozitivna, trudi se da opusti coveka/zenu, sve to lepo, ali posla me zena tako u Prag.
Ivanovice, nakon Metinog iskustva sa dranjem para ni ne uzimam u obzir, Jovanova/Jevremova, to mi isto, ponasam se kao da ih i nema. I tako sam ja lepo odlucila da sednemo u auto i odemo u NS kod Kopitovcke za fu..ing UZ. Otisla bi pre kod moje dr u DZ, ali samo utorkom radi UZ, a ja ne znam kad ce mi biti potreban. Ima jedan super doca na VMA, Dane Nenadic, ali on samo sredom popodne radi sa civilima i to mi opet ne odgovara. I zato mi u kola i u NS i da me glava ne boli vise.

Izvinte na smaranju Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/2/2013, 13:27

Drage moje, desilo se jedno neverovatno iznenadjenje! radost
Pozvali me iz klinike Jevremova i rekli da će mi proslediti obrazac koji treba da popunim, da zaokružim jednu od ponudjenih 8 privatnih klinika i da im posaljem mailom. Zamislite to! A drugostepenu prosla sad u utorak!
Odlucili smo da ovog puta ostanem u Bg. Jos se nisam odmorila od svega i prijalo bi mi da budem kod kuce. Odlucili smo se za Ivanovice, pa šta nam Bog dragi da. Nismo očekivali ništa od države i naših klinika, ali ko zna...
Baš sam uzbudjena, ali i zbunjena. Biće dobro valjda. Možda bude sve brže nego što smo se nadali...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/2/2013, 13:31

Inače, na prvostepenoj komisiji su u ponudi bile samo državne klinike i tada sam zaokružila Front.
Meni je više/manje svejedno. Samo sam bila u Jevremovoj na konsultacijama. Ostale ne poznajem, a opet, ne može čovek samo ni na osnovu konsultacija odlučiti. Može sve posle da ispadne obrnuto. Onda smo išli logikom - Prošli put smo išli tako daleko do klinike. Ajde da ovog puta odaberemo najbližu. :)
Oni su nam u komšiluku, pa ćemo pešaka. :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 28/2/2013, 13:39

Lili, kad sam ja mm-u posle druge loše bete rekla Menjamo kliniku, on je rekao - NE! Menjamo državu! Dakle, jasno mi je. Čekam tvoje iskustvo s Kopitovićkom, možda i mi krenemo tim putem... Ja još gnjavim, jer mi se nisu složile kockice povodom klinike za pripreme za Prag, ali ću vrlo brzo morati da odlučim. I već sam tim povodom nervozna, sanjam kako me kuliraju i neće da me lepo celu detaljno ispregledaju, a ja ne znam koje analize trebaju i na šta utiču, da znam ne bi me ti kvazidr ni videli.

Erato, nek ti je sa srećom!!!!! Super! igra
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/2/2013, 13:45

Erato mila igra vv to je divno,neverovatno kako su brzi,držim pesnice i navijam da bude najmanje jedna beba ,a možda i više igra
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 28/2/2013, 14:04

Erato svaka cast na brzini, ja prosla komisiju pre 10 dana, ali u Nisu i jos uvek me nisu zvali!

Navijam da nam ovog puta budes lepa buckica trudnica
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 28/2/2013, 14:06

Lilya meni je doktorka Kopitovic super, ali steta sto ne radi vise u Genesisu pa vto radi samo u Betaniji, a tamo je pojam doci do nje!
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 28/2/2013, 14:14

Ko vama kaze da dr Kopitovic ne radi u Genesisu??? Ne radi nacionalni program
Erato.........sjajne vesti sunny
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/2/2013, 14:20

Drage moje, nakon što sam celih 3 meseca i 20 dana čekala drugostepenu komisuju, nisam mogla verovati da su me zvali 2 dana nakon drugostepene. I to da odaberem privatnu kliniku, što mi se ipak više dopada nego N. Front. Sad ide pozivno pismo, konsultacije itd. i ne znam kojim to tempom ide, ali sada mi vreme ide na ruku, jer mora malo organizam da se odmori od prethodnog pokušaja. Ako se poklope kockice, sve će biti baš u pravi čas.
Hvala vam za podršku. Ovo je stvarno pravi kutak. sunny .
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 28/2/2013, 14:23

Lilya razumem te potpuno... Toliko zbrke u glavi ali ja verujem da će nam se kockice sklopiti kad tad... i Lilya veruj dovešćemo mi pingvine kući iz Praga molitva
Zvala sam ordinaciju Ilić na 021 420 120 i javila mi se jedna vrlo PRIJATNA sestra, i lepo me žena zakazala na konsultacije kod dr Vesne Kopitović tek 11. jer valjda dr nije tu do tad. Zakazivanja su vam posle 16 časova kako sam shvatila.
Inače eto zakazah se ja kod Kopitovićke na konsultacije pa ću posle tog razgovora da vidim kako ćemo dogovoriti histero.
Ljubim vas sve kako ste divne i baš ste mi pomogle
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 28/2/2013, 14:24

erato ::Drage moje, nakon što sam celih 3 meseca i 20 dana čekala drugostepenu komisuju, nisam mogla verovati da su me zvali 2 dana nakon drugostepene. I to da odaberem privatnu kliniku, što mi se ipak više dopada nego N. Front. Sad ide pozivno pismo, konsultacije itd. i ne znam kojim to tempom ide, ali sada mi vreme ide na ruku, jer mora malo organizam da se odmori od prethodnog pokušaja. Ako se poklope kockice, sve će biti baš u pravi čas.
Hvala vam za podršku. Ovo je stvarno pravi kutak. sunny .

da prvavi kutak smajli angel
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 28/2/2013, 14:25

dragana76ns ::Ko vama kaze da dr Kopitovic ne radi u Genesisu??? Ne radi nacionalni program
Erato.........sjajne vesti sunny

E pa ja onda nisam nesto razumela Embarassed , mislila sam da vise ne radi vto u Genesisu
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 28/2/2013, 14:32

Tako se resavaju stvari...bravo Pegaz Wink
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 28/2/2013, 14:39

erato ::Drage moje, nakon što sam celih 3 meseca i 20 dana čekala drugostepenu komisuju, nisam mogla verovati da su me zvali 2 dana nakon drugostepene. I to da odaberem privatnu kliniku, što mi se ipak više dopada nego N. Front. Sad ide pozivno pismo, konsultacije itd. i ne znam kojim to tempom ide, ali sada mi vreme ide na ruku, jer mora malo organizam da se odmori od prethodnog pokušaja. Ako se poklope kockice, sve će biti baš u pravi čas.
Hvala vam za podršku. Ovo je stvarno pravi kutak. sunny .

Da se poklope kockice radost radost radost radost radost radost

Draganovicka, meni Genesis ni ne odgovara. Treba mi ona zbog UZ i super mi je sto radi u toj njihovoj ordinaciji, Ilic. Kad ta zena spava Shocked
Da sad radim VTO ovde izabrala bi sta god gde je ona. Eto.

Bravo Pegaz, bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 28/2/2013, 14:44

Pozdravljam vas sve Very Happy
Nova sam na forumu, ET uradjen u nedelju u 14h, i sad sam u fazi čekanja...
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu