KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 6 od 35 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 9/2/2013, 21:26

opet ih gledam :)
ona kao na igru i akciju da zove a on na mazenje :) hehe <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 9/2/2013, 21:59

Thanks Tino :-*
Boki,vi‘š-obrnuto je. Ona je mazulja koja traži ruku u svojoj ruci kad zaspiva,koja voli da se zavali na meni,leđima okrenuta,i ništa drugo ne mora da radi...ali obožava brata,i iskreno mu se raduje,jutrom,kad se susretnu na našem krevetu,ciči od sreće.
A on....mazulja jeste,ali nipošto kao ona. Svestan koliko joj znači,često joj čežnju udara,i ne gleda je...a ona se ubi vičući-Ej!ej,ej...
u igri voli da joj otima,da se svuče,pa dovuče nogama do nje i da mlataranjem nogu kači njene...kad pije mleko-za nju ne pistoji ništa drugo,a ako je njemu dosadno-dovući će se da je počupa...
Al i ona zna da zvekne-a nema laku ruku...al kad je ugrožava,tužno plače.
Tako da je on veći zvrk,što znači da je i ona neka sorta.
i tako...sve su interesantniji kako su stariji.
Jako su simpatični kad se smeju jedno na drugo...kako se ona grohotom smeje...a on u smehu vrisne od uzbuđenja. mnogo mi se sviđaju njihovi mili glasići...
Iva od prekjuče govori-baba...pa otvara usta ko riba-jesam li pisala o tome?Very Happy
pokušava-mama,svesna he da je to ‘‘nešto‘‘,jer ja to tražim,pokušava...a mali proziva sve sem mene..ja se ipak odazivam Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Gramatika 9/2/2013, 21:59

O, pilići medeni! Pa kako ste vi lepi i doterani! Baš ćete baku da razveselite!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od penelope 9/2/2013, 22:23

Kakvi lepi izveštaji-obožavam da vas čitam!

Blago njima kad imaju jedno drugo. A imaju i divne roditelje!

Ranije su mi bili identični, uopšte ih nisam razlikovala, a sad mi skoro uopšte ne liče. Shocked
Svejedno su medeni, miševi mali. smajli angel smajli angel
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 9/2/2013, 22:38

dr mali pariz ::Thanks Tino :-*
Boki,vi‘š-obrnuto je. Ona je mazulja koja traži ruku u svojoj ruci kad zaspiva,koja voli da se zavali na meni,leđima okrenuta,i ništa drugo ne mora da radi...ali obožava brata,i iskreno mu se raduje,jutrom,kad se susretnu na našem krevetu,ciči od sreće.
A on....mazulja jeste,ali nipošto kao ona. Svestan koliko joj znači,često joj čežnju udara,i ne gleda je...a ona se ubi vičući-Ej!ej,ej...
u igri voli da joj otima,da se svuče,pa dovuče nogama do nje i da mlataranjem nogu kači njene...kad pije mleko-za nju ne pistoji ništa drugo,a ako je njemu dosadno-dovući će se da je počupa...
Al i ona zna da zvekne-a nema laku ruku...al kad je ugrožava,tužno plače.
Tako da je on veći zvrk,što znači da je i ona neka sorta.
i tako...sve su interesantniji kako su stariji.
Jako su simpatični kad se smeju jedno na drugo...kako se ona grohotom smeje...a on u smehu vrisne od uzbuđenja. mnogo mi se sviđaju njihovi mili glasići...
Iva od prekjuče govori-baba...pa otvara usta ko riba-jesam li pisala o tome?Very Happy
pokušava-mama,svesna he da je to ‘‘nešto‘‘,jer ja to tražim,pokušava...a mali proziva sve sem mene..ja se ipak odazivam Very Happy
vidi ti batu sto zacikava :)))
mislim da je to uglavnom tako izmedju brata i sestre
ja bar sto znam iz svoje okoline, pa to je cudo koliko sestre vole bracu i koliko im dopustaju :)
vidi se da rastu i mnogo su mi lepi, a kako koja fotka, sve lepsi....
na vasoj zajednickoj vidi se vasa sreca, prosto zracis ...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od plavaptica 10/2/2013, 00:05

Preslatki su stvarno, ali to nije nista novo love love Ivona otvara usta kao da uvezbava neku rec yes , Ana isto to radi stalno, a ja mislim da vezba bas tu rec-Mama. Duci udara ceznju lol! , muska posla lol!, a u stvari bice najveca ljubav i podrska jedno drugom.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 10/2/2013, 16:06

Zvezdanici, sijate cak do Novog Sada! ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od SannI-AlL 10/2/2013, 16:06

Tinche ::Evo jos jedne...najlepse! [Only admins are allowed to see this image]
LEPOTE STE VI NAJ,NAJ!!!Ova fotka mi je favorit i uživam u tvojim zvezdicama najiskrenije,a ti mamika ko zmaj!
Ljubi ih za mene plz.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sofka 10/2/2013, 20:28

Bogme Pariska ne izgledas uopste nenaspavano lol! izgledas odlicno! yes
a deca su ti pravi mali manekencici smajli angel poznato je ono, da seka uvek vise voli batu a da se bata pravi vazan...muski su takvi, nece da pokazu hehe lol! ovo ti je, cini mi se, najzanimljiviji period, kad pocinju da upoznavaju svet oko sebe yes njihove emocije, itd. ma divni su poljubac uzivajte family
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cici 10/2/2013, 20:36

Medeni ste i brzo ste nam porasli, vec sedite likeit likeit likeit
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dra00 10/2/2013, 20:48

Kako vreme leti, bas su porasli lutkice male srca1
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od heart84 10/2/2013, 21:27

Jedan veliki poljubac za mamu i andjelcice, milina vas je gledati ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od makababy 10/2/2013, 22:14

booooooooooooooze kakva slika...prelepi ste...mogu da ti kazem da ne izgledas umorano Wink Very Happy Very Happy Very Happy ljubimo vas puno...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Nefertari 10/2/2013, 22:19

ooo kkao su veliki porasli! Ivona damica prava curica ipo, a Duca vidi se da ce seku da cuva, pravi momak.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od ninica2 10/2/2013, 22:38

Kakvi andjelcici smajli angel smajli angel srca srca srca srca srca srca srca
Pari super izgledas naočare srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 10/2/2013, 23:04

Very Happy
Hahaha...jes da sam nenašminkana na slici,ali vas je Tina poštedela fotke o kojoj sam vam pričala-ja na smuraju dana.
Hvala drage moje,mama se topi!!
Sofka,draga-dužim p.p.
Nef-kakav avatar!! Serž,srećan rođendankooooo,da si nam Živko i Zdravkooo!Ljubim sve svoje forumske drugarice.Sve!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 10/2/2013, 23:06

Jao Heart...sad mi tek izađe tvoj avatar!
Pa mi smo sa mesec dana već ozbiljni dečaci!! Draga,gde da te pratim?
Dra,dušo,al si ga usitnilaaaa...svaka čast,i samo napred! ljubim i svu sreću želim,koŠminice! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 10/2/2013, 23:14

Da, da, Pariz, jako si lepa, i ti to znaš, ali sa Zvezdama sijaš! cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Shizika 11/2/2013, 00:33

Prochitam izvjeshtaj pa ne mogu vjerovati kad pogledam ticker da tako maleni vec ispoljavaju karakter u tolikoj mjeri, zabavno je vama. likeit
Na licu ti je ochigledan odsjaj od tog blaga shto ga drzhish u rukama, milina vas je gledati. love
Ma jesi to se odluchila ostaviti djecu sa dadiljom, najgore su! Razz
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Mrvica 11/2/2013, 09:08

Devojcice su stvarno nesto posebno kad se namodiraju. Preslatko. Uzivaj draga.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 11/2/2013, 10:14

Tinche ::Evo jos jedne...najlepse! [Only admins are allowed to see this image]

Pune ruke i oci srece srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 11/2/2013, 12:25

Šizi,da ti odgpvorim Very Happy
jaaaako sam srećna što sam se snašla kako samo i muž i ja hteli.
Žena je pun pogodak i živi vrata prekoputa naših Very Happy
e,sad,kako ćemo se finansijski uklopiti-ne znam,jer vazda planova imamo. No,samo da smo živi i zdravi,sa samo dvoje učenika mesečno ja ženu mogu isplatiti.
Naravno,moja mama...hm...kako da kažem,a da ne zvuči zvučno,bila je razočarana-ne izborom žene već metod,jer kad je čula da bismo vrtić plaćali samo za jedno,oči joj zasijaše...jer kako je čula od jedne potnanice na ulici-jedna dadilja je davala detetu bromazepame da bi spavalo... msm...kažem ja mojoj mami,i kad bismo potrefili vrtić gde bivša radi-možda bismo isto ili gore dobili Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 11/2/2013, 12:29

...ode poruka bez konca.
Crnjak,znam,ali već memamine sugestije ne dotičuneki se sećaju njenih brižnih pitanja-da li mi je trudnoća zdrava jer nemam mučnine ...a baš je slušala na tv nekog docu koji je o tome...blablabla...zašto meki ljudi sebi ne mogu u psihu-ako ne možeš pomoći-ne odmaži i tačka.
ljubim!!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Milijana 11/2/2013, 12:44

Dosta smo hvalil Ducija i Iv, oni su, standardno lepi, ja cu sad malo da hvalim mamu yes Pari, kako si se ti prolepsala, pa nekako sijas i nije zbog sminke, sminkala si se i ranije, sada si bas nekako.... blistava i podmladjena likeit

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 11/2/2013, 12:51

Uh bre Mili al me nahvali,verovatno to jeste zrak kojim odišem,na slici imam samo sjaj na usnama,vidiš da sam ko žaba bez maskare jer nemam trepuške...neofarbana...čekam proleće za glanc,a o pustoj liniji da ne pričam.
iskreno,mislila sam na Uz abdomena jer mi se čuni kao da mi se stomak-nj.sadržaj popeo...ćale mi kaže-ne budali ceć smanji slatkiše,ali stvarno mine deluje normalno...jbo me pojas,džabe ga nosim.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 6 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 35 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu