KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 9/2/2013, 13:05

Koliko će ovde biti prelepih beta jedva čekam da nas sve obradujete lol!
prašim vas sve i šaljem vam rode otvarajte prozore
b vv roda b vv roda b vv roda b vv roda b vv roda b vv roda b vv roda b vv roda b vv roda b vv roda b vv roda
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 9/2/2013, 13:09

roda roda roda roda b b b evo malo navijanja za čekalice.... srećno
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 9/2/2013, 14:39

E, ko nije puko posle VTO, njega treba na "posmatranje" Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 9/2/2013, 15:59

anak ::E, ko nije puko posle VTO, njega treba na "posmatranje" Wink

lol!
Cekalice, osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Pozdrav od homeopatkinje, neko mora da mi istera ove kokoske da se ne bi samo spalila i tako i njih pobila lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 9/2/2013, 18:03

Lilya ne mogu da verujem da se jos uvek zlopatis sa kokama!!to se tako tesko iskorenjuje?
Ajde najuri to bre pa via Prag d

labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/2/2013, 18:06

uh, ja se borila 4 i po mjeseca prije operacija, penicilinima, sumamedima i ko zna cime... na kraju su mi poslije operacije dali koktel od 3 antibiotika i to ih je ubilo... ima jos nesto sto kazu funkcionise, sad cu probati da nadjem link, neka terapija frekvencijama, isto alternativni pristup
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/2/2013, 18:10

mikrotalasna biorezonantna dijagnostika i terapija... ovdje se spominje u clanku o alergijama, ali to bi trebalo da bude to...
http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+.304.html:375972-Homeopatija-1500-signala-alergije
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 9/2/2013, 19:18

Labradorka, Ninche, ljubav

Evo vratih se. Kaze mi dr da mi je imuni sistem poprilicno oslabljen i da je sve to nastalo u kombinaciji stres + antibiotici.
Dala mi tri vrste lekica. Odem ja kod sestre koja tamo radi da mi sve to uvije u alu foliju i da mi da jos neka uputstva, kad je videla koliko kutijica, kaze ona meni: "Vidim ja kod Vas generalka." v
Eto tako, sad pijem lekice, 6 puta dnevno i idem na kontrolu za mesec dana. Kako cu pohvatati kad sta pijem pojma nema Shocked

Koraci love
Cekalice roda roda roda roda roda roda roda roda

Sad videh da sam u prethodnom postu cekalicama poslala srca umesto roda i da sam vam napisala "Pozdrav od homeopatkinje". Kao da sam ja homeopatkinja v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 9/2/2013, 20:01

Zene drage, ja se danas nasetala po preporuci lekara, i mislim se "e jaka ti terapija", satro setnja. Naravno da pomaze, jer rastereti GLAVU! Nema vadjenja bete, samo razmisljanje o istoj sprecava vezivanje ploda. Zbogom beto draga!!!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 9/2/2013, 20:19

Cekalicama, zato, zelim VISOKU!!!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 9/2/2013, 21:02

O Beti sve najlepse! Da se ne naljuti Wink
Homeopatkinjo nasa resi se kokosaka pa trk po pingvine yes
Nama su javili da ipak imamo jednog ledenka igra
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 9/2/2013, 21:07

Slazem se L! Betu da ne ljutimo!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/2/2013, 21:15

Labradorka, imash super - smrzlicha Very Happy Neka ga, neka spava Very Happy i da ne zatreba bar josh 2 godine Very Happy dok se mama i tata ne smisle da idu po jos jedno Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 9/2/2013, 21:25

E bas tako L! Sve najbolje zelim osmeh srce !
Zao mi je da nekog ne povredim, al' od danas smo ti beta i ja "duge setnje, i kao prijateljstvo".

Devojke, velike bete saljem, a mnoge su se moje prijateljice obradovale mom osecaju! Tako da nema da brinete!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 9/2/2013, 22:07

Neco, ja sam tebe negde ispustila. Cekas betu?
Ajd pa neka je sa srecom yes

Labradorka, bravo za pingvina. Nama se deca vec druze kod Sonje u Pragu Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 10/2/2013, 08:43

lilya ::Labradorka, Ninche, ljubav

Evo vratih se. Kaze mi dr da mi je imuni sistem poprilicno oslabljen i da je sve to nastalo u kombinaciji stres + antibiotici.
Dala mi tri vrste lekica. Odem ja kod sestre koja tamo radi da mi sve to uvije u alu foliju i da mi da jos neka uputstva, kad je videla koliko kutijica, kaze ona meni: "Vidim ja kod Vas generalka." v
Eto tako, sad pijem lekice, 6 puta dnevno i idem na kontrolu za mesec dana. Kako cu pohvatati kad sta pijem pojma nema Shocked

Koraci love
Cekalice roda roda roda roda roda roda roda roda

Sad videh da sam u prethodnom postu cekalicama poslala srca umesto roda i da sam vam napisala "Pozdrav od homeopatkinje". Kao da sam ja homeopatkinja v

jel ti rekla sta ti je konstitucioni lek tj. koji si ti tip i da li ti je dala taj lek ??? ....da li ti je to prvi put kod homeopate ... izvini sto sam znatizeljna Embarassed nego sam ucila homeopatiju i zelela da dobijem diplomu ali odustah Rolling Eyes
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 10/2/2013, 08:46

Neco 73 sad sam i ja zbunjena Rolling Eyes (ko svaka trudnjacha  b ) jel ti cekas isto betu ???
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 10/2/2013, 09:03

E pa nije mi to rekla. Rekla mi je samo koji je za bakterije.
Jaoj Menora, ja sam tamo toliko mlela da zena nije mogla do reci da dodje Embarassed
Ima nesto napisano na kutijicama pa cu da pogledam, mozda tu nesto pise.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 10/2/2013, 09:09

lilya ::E pa nije mi to rekla. Rekla mi je samo koji je za bakterije.
Jaoj Menora, ja sam tamo toliko mlela da zena nije mogla do reci da dodje Embarassed
Ima nesto napisano na kutijicama pa cu da pogledam, mozda tu nesto pise.
pa na prvom razgovoru i moras bas ti puno da pricas lol! , taj prvi interviju moze/treba da traje i do 3 sata dok te uhvati koji si tip lol! ... postavljaju se tacno odredjena pitanja i onda se trazi u kojem si tipu ...izvini ali ja obozavam homeopatiju , jedino ona leci recimo alergije -sto konvencionalna medicina nije jos uspela a i nece jer je pristup lecenja pogresan lol! izvinite medicinari Embarassed
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/2/2013, 09:10

Lili, šta je to opet? Pa ja mislila da si se sve bede rešila, i sad čitam i ne verujem.
Mada, sinoć sam razmišljala, kad krenemo za koju nedelju u pretrage, ko zna šta nas čeka. Nije mi prijatno. Dok nisam imala pojma ni o čemu, rezultati su mi bili u redu. Sad, nikako. Možda je to iz glave?
Menora, pozdrav, trudnajo naša! Sve se više interesujem za prirodnjake, al se mm primio na Prag, pa za sada neću da mislim o prirodnjacima.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/2/2013, 09:12

Ja i ne znam šta je homeopatija? Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 10/2/2013, 09:16

Missile zagrljaj samo ti radi kako osecas da je najbolje a prirodnjak mozes uvek ...

a prirodnjake uvek toplo prepurucujem jer su lagani , brzi i uvek si u akciji ,a i kada se presaberes za jedan stimulisani mozes uraditi skoro tri prirodnjaka
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 10/2/2013, 09:21

missile ::Ja i ne znam šta je homeopatija? Rolling Eyes

Najkrace je da je homeopatija lecenje slicnog slicnim ... daje ti se "pocetna energija" koja pokrece tvoju prirodnu energiju i desava se prakticno samoizlecenje ...a evo ovo sam prvo nasla :

Šta leči homeopatija

Homeopatija može da leči sve zdravstvene probleme koji se mogu javiti kod čoveka. To naravno ne znači da će sve i izlečiti, jer kao nijedan drugi medicinski sistem ni homeopatija nije svemoguća. U homeopatiji nije moguće dati prognozu lečenja samo na osnovu dijagnoze, kao što je to slučaj u klasičnoj medicini. Zašto je to tako?

Homeopatija ne leči bolest u klasičnom smislu reči, nego poremećenu energiju čija je ta bolest samo manifestacija, a da li će se energija izbalansirati i da li će doći do ozdravljenja zavisi od mnogo faktora. Na prvom mestu to je konstitucija samog čoveka, njegova nasleđena i stečena predispozicija za bolesti (mijazmi), uslovi pod kojima živi, tj. da li postoje održavajući faktori bolesti... Drugim rečima, da li će se neko izlečiti zavisi više od samog bolesnika nego od bolesti od koje boluje. Pored toga, svakom čoveku se pristupa kao jedinstvenoj individui i iako on može imati sličnu, on nikako ne može imati istu bolest kao neko drugi, pa je za homeopatu pogrešno da kaže da je takve slučajeve već imao i da na osnovu njih može da predvidi tok i prognozu lečenja.

Ako nam je u potpunosti poznata homeopatska filozofija shvatićemo da je pitanje da li homeopatija leči neku određenu bolest pogrešno formulisano, tj. nema smisla jer homeopatija ne leči bolest nego čoveka. Preciznija prognoza se ipak može dati, ali tek nakon što se vidi kakvi su efekti prvog leka. Pravilna interpretacija promena nakon prvog leka je od značaja za prognozu u homeopatiji koliko i dijagnoza u klasičnoj medicini.

Zbog svega ovoga pogrešno je reći koje bolesti homeopatija leči, a koje ne, ali ako pogledamo statistike jasno možemo videti gde homeopatija pokazuje dobre rezultate, a to su:

kožne bolesti
alergije
glavobolje i vrtoglavice
bolesti sistema za disanje
bolesti sistema za varenje
ginekološki problemi
endokrini problemi
nesanice
poremećaji rasta, razvoja i ponašanja kod dece
mentalno – emotivne probleme nastale usled stresnog načina života, kao i posledice svih vrsta stresova
sve bolesti koje su klasifikovane u klasičnoj medicini kao psihosomatske bolesti
nejasna stanja koja se ne mogu staviti ni pod jednu dijagnozu i samim tim se ne mogu ni lečiti klasičnom medicinom

Ovo je samo deo zdravstvenih problema koji se leče homeopatijom. Dijapazon bolesti koje se mogu lečiti homeopatijom je mnogo širi i obuhvata i kompleksne bolesti tipa sistemske bolesti, tumori...

Homeopatijom se mogu lečiti svi uzrasti, od rođenja do najstarijeg doba, bez izuzetka.


izvor :http://www.homeopatijagora.com/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=2&lang=sr
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 10/2/2013, 09:23

Drage moje ne cekam sada betu, cekala prosli mesec, i nekoliko meseci pre toga, svaki mesec. I nije to ni bilo neko cekanje, jer su radjene samo folikulometrije, pracenje O i ciljani odnosi. I nekako sam se opteretila vec, sa vadjenjem bete, a ona negativna. Malo bih da se rasteretim, i ne proveravam je vise svakog meseca.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 10/2/2013, 09:25

Inace i ja sledece nedelje idem kod homeopate, prvi put.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu