KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 8/2/2013, 12:04

Ja opet ne dobi boce Sad
taj folikul koji je bio pre nedelju dana 18mm ,danas je 15mm ali on kaze da nije dovoljno smanjen Sad bas sam tuznaaaaaa
kaze da prestajem sa anti.beby.pil. i kada dobijem da se opet javim na ultrazvuk pa da mi uvede neki drugi lek da bi ga smanjio .
Jako sam zadovoljna sa Lekarom ali eto taj folikul bas zeza ....nadam se da ce to na kraju ipak biti sve ok ....Verujem :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 8/2/2013, 12:09

srno, nije mi jasno sta se desava? i ja sam dobila da pijem mirkoginon, zbog folikula koji se izdvojio pre vremena. je li ti objasnio dr o cemu se radi?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 8/2/2013, 12:12

pa i nije , ali eto koliko znam postoji taj folikul na desnom jajniku koji je od 18 mm ,smanjio se na 15 danas na pregledu i on mi kaze da bi trebalo cekati da dobijem menst. i da se onda pojavim na pregledu da vidi kakva je situacija , pa zavisno od toga da mi da neki drugi lek ...... veruj mi ni ja ne znam o ce,u se radi i sta da ocekujem ?!
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 8/2/2013, 12:15

da i ja sam pila mikroginon dve nedelje .....
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 8/2/2013, 12:18

eto, ima nas dve, koje ne znamo Very Happy .
pretpostavljam da on ocekuje da se folikul povuce do sledeceg ciklusa, pa da onda pocne sa bockanjem. ako bi sad krenuo, taj folikul bi napredovao brze od ostalih, a trebalo bi da folikuli budu ujednaceni prilikom stimulacije.
to ja pokusavam da slozim kockice sad, nadam se da sam ti malo pomogla, ako sam uopste skockala o cemu se radi.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 8/2/2013, 12:24

Neco , hvala ti punoooo svaka rec i savet mi znaci ....jer znas i sama da svi tamo malo objasnjavaju , ali sam mu rekla Vi ste doktor Vi najbolje znate ....nekako mu bas verujem ....mislim da covek bas zna svoj posao :) Sve pohvale za njega !
Nadam se da ce to biti sve ok ....i da ce se nekako - ne znam kako smanjiti i biti onako lep folikulic za bockanje :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 8/2/2013, 12:33

Niste jedine. Mislim da je jos nekoliko devojaka imalo isti problem. Menora, cini mi se. Javice se vec neko sa istim iskustvom.
Srna, znam koliko se nerviras. Nadam se da ce sve biti OK pri sledecem UZ.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 8/2/2013, 12:44

lilya, hvala ti puno osmeh srce

Hvala vam svima divne ste .....puno nam svima znaci ovaj forum :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 8/2/2013, 16:14

Ima nekih lepih vesti kod mene Wink Stop injekcija u nedelju uvece, aspiracija 12 osmeh srce . Danas uradjen UZ, ima imamo taman koliko treba folikulica, i ocekujemo na aspiraciji isto tako lep broj JC sunny
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 8/2/2013, 16:15

Bekanicaa ::Ima nekih lepih vesti kod mene Wink Stop injekcija u nedelju uvece, aspiracija 12 osmeh srce . Danas uradjen UZ, imamo taman koliko treba folikulica, i ocekujemo na aspiraciji isto tako lep broj JC sunny
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 8/2/2013, 16:29

poljubac poljubac poljubac ljubav
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/2/2013, 16:35

Super Bekanice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 8/2/2013, 16:43

Bekanicaa ::Ima nekih lepih vesti kod mene Wink Stop injekcija u nedelju uvece, aspiracija 12 osmeh srce . Danas uradjen UZ, ima imamo taman koliko treba folikulica, i ocekujemo na aspiraciji isto tako lep broj JC sunny

JUPIIIII!!!! JUPIIIII!!!! drzim palceve, jako, jako!!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 8/2/2013, 16:44

srecno bekanice!!
ima li jos nekog sem bebice da je u fazi cekanja bete?
bebice drzim fige jako!!! molitva
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 8/2/2013, 16:47

Hvala drugari king , sve je ovo vrlo zadovoljavajuce, mirise na lepo Wink . Jedino me muci zapuseno i bolno uvo, od juce, pa i pijem antibiotik Sad . Samo se nadam da cu do ponedeljka biti zdrava Crying or Very sad , da bi u utorak bilo sve u najboljem redu za aspiraciju.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 9/2/2013, 10:41

lilya ::Niste jedine. Mislim da je jos nekoliko devojaka imalo isti problem. Menora, cini mi se. Javice se vec neko sa istim iskustvom.
Srna, znam koliko se nerviras. Nadam se da ce sve biti OK pri sledecem UZ.

Srno ,Lilya , da moglo bi se reci slicno ?! ...u prirodnjaku u septembru izdvojio mi se jedan folikul pa je 9 dc bio cak 22 mm (moj Buco) a ostala tri su bila 11-13 mm , ipak smo radili aspiraciju , taj Buco jeste bio jajna celija (ovi mali nisu) ali su je morali dozrevati itd. ... sve u svemu dobro je lekar procenio jer ovako laicki i ja kontam da nije dobro kada se jedan folikul jakoooo i brzo izdvoji od drugih , uvek je najbolje za ovakve postupke da folikuli budu priblizne velicine ,da jednako sazrevaju itd.

osmeh srce

Srno zagrljaj samo polako,neka se sve namesti kako treba Very Happy ...

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 9/2/2013, 10:44

Bekaniceeee lepo lepo zagrljaj

Labradorka sreca kaj ima ?

koracaljke d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 9/2/2013, 11:01

zmaci menora .....to se desava nismo jedine :) samo malo potraje dok se sve ne sredi .....Hvala utesi me bar malo ,
ja evo cekam da dobijem pa da vidim sta dalje ciniti .....i samo cekam ....cekam i cekam
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 9/2/2013, 11:10

Cao devojke!
Kod mene stanje sto se prehlade tice dosta bolje,najzad Disem!!! yes
Danas mi je 5 dt i od juce malo napet stomak ali nikakvi posebni simptomi jos uvek,beta mi je tek 16 dt,prolupacu do tada d
Niko vise ne ceka??sama?? smrc!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 9/2/2013, 11:20

srna ns ::zmaci menora .....to se desava nismo jedine :) samo malo potraje dok se sve ne sredi .....Hvala utesi me bar malo ,
ja evo cekam da dobijem pa da vidim sta dalje ciniti .....i samo cekam ....cekam i cekam

zagrljaj

videces ovde ne samo da nisi jedina zagrljaj nego da svi prolazimo kroz manje vise iste stvari, ima i "tezih slucajeva" pa evo zene nunaju svoje bebe Hvala Milom Bogu molitva molitva molitva

evo da ponovim opet slucaj ljudi koje licno znam , zena i muz posle 20 godina braka, oboje imaju po 47 godina i posle 10 vantelesnih dobili su svoje decake blizance u decembru 2012. , ona kaze da nikada nije prestala da Moli Boga i nikada je nada nije napustila - i uvek mi suze poteku kada pomislim na njih srce srce srce


Poslednji izmenio menora72 dana 9/2/2013, 11:23, izmenjeno ukupno 1 puta
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 9/2/2013, 11:22

labradorka ::Cao devojke!
Kod mene stanje sto se prehlade tice dosta bolje,najzad Disem!!! yes
Danas mi je 5 dt i od juce malo napet stomak ali nikakvi posebni simptomi jos uvek,beta mi je tek 16 dt,prolupacu do tada d
Niko vise ne ceka??sama?? smrc!

neka neka samo neka zateze zagrljaj

Dragana isto ceka kao ti (ima svoj dnevnik Very Happy ), i njoj je 5 dan od ET (ako ne racunamo dan transfera ) srca1
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/2/2013, 11:27

Labradorka, nisi sama! Betu čekaju i Bak, i Dragana, sigurno još neka cura. Navijam za sve vas i sve koračaljke na svetu! b
Od tebe hoću da vidim još jednu prašku šunkicu Wink b
Cure, stižu vam roda roda roda
srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 9/2/2013, 11:40

Labradorka nisi sama ,tu smo Dragana ,Bak i ja,samo što će Bak vaditi betu pred porođaj,ja ako baaaaaaaaaaš budem morala tamo negde posle 12 nedelje,a Dragančica nam se još nije izjasnila! Laughing Korak po korak na putu do bete + - Page 29 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 29 569534 Korak po korak na putu do bete + - Page 29 404938



lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 9/2/2013, 12:21

O ludih li zena d
Samo da tu decicu docekamo bistrih umova,posle cele ove torure  b
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/2/2013, 13:03

U pravu si labradorka. Pukle smo skroz d
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu