KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 10/1/2013, 15:29

[quote="Ninche"]jasnaana, ja sutra punim 9 nedelja, a osim trcanja u WC svakih sat - dva do nedavno nisam imala nikakvih simptoma, osim spavanja non-stop, e sad imam malo povecane... ovaj... grudi sreca koje su tako, malo osjetljive... zato sam ti napisala cekaj josh nekoliko sedmica pa ces da vidish... ostalo nema... i uzivaj, jer je to luda sreca... ja samo spavam kad popijem utrogestan :)[/quo


uzivajte u slatkim mukama Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 10/1/2013, 15:42

Jasnaana prvo da ti cestitam trudnoci i koliko ja vidim imaces ti jednu skolsku i dosadnu trudnocu kao ija jer ni ja se nisam osecala trudno. Nista me nije bolelo nisam imala mucnine ma sve superiska jedino sto su mi grudi bila malo nabujalije pa sam kupila za broj vece bruseve. Uzivaj u svojoj trudnoci i neka tako i ostane da je i ne osetis.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 10/1/2013, 16:35

Ninche ::jasnaana, ja sutra punim 9 nedelja, a osim trcanja u WC svakih sat - dva do nedavno nisam imala nikakvih simptoma, osim spavanja non-stop, e sad imam malo povecane... ovaj... grudi sreca koje su tako, malo osjetljive... zato sam ti napisala cekaj josh nekoliko sedmica pa ces da vidish... ostalo nema... i uzivaj, jer je to luda sreca... ja samo spavam kad popijem utrogestan :)


Nince, ti kao da si prepisivala od mene, jer sam i ja kao i ti samo spavala i piskila u tom peridou !


Jasna, cestitam, bice sve to ok, videces.

Ragaco,zelim ti sve najlepse da sto pre vidis lepu i veliku betu !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 10/1/2013, 17:35

Jasna bravo trudničice naša x
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jasnaana 10/1/2013, 19:02

jaoooooooooo, kako ste vi divneeeee...divneeeeeeee... osmeh srce smajli angel queen

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 10/1/2013, 20:51

Ragaco, naš spermogram je bio lošiji od vašeg, ali ja sam navalila za prirodnjak... Very Happy
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 10/1/2013, 21:30

Gramatika ::Ragaco, naš spermogram je bio lošiji od vašeg, ali ja sam navalila za prirodnjak... Very Happy

i ja Very Happy

... i evo Hvala Bogu uspele smo molitva molitva molitva ...izvinite ali meni je to i logicnije , meni je bile "propalo " nekoliko jajnih celija u stimulisanom posto nisu mogli da nadju dovoljno dobrih plivacha ...

sve vas jakoooo d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 10/1/2013, 21:41

Jasna zagrljaj uzivaj trudnjachooo srca1
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 10/1/2013, 23:04

Menora cestitam ti, Korak po korak na putu do bete + - Page 12 11031Nisam pratila druge teme, pa tek sad videh, a citala i pratila sam tvoju pricu ranije, bas sam se obradovala. Korak po korak na putu do bete + - Page 12 612963 Korak po korak na putu do bete + - Page 12 595783Zelim ti laganu trudnocu i mnogo uzivanja Korak po korak na putu do bete + - Page 12 836609
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 11/1/2013, 09:59

Jao, zene, blago vama sto vam je lepo u trudnoci, ja se mucim strasno, nema sekunda u danu da mi nije lose i ne boli stomak (hiperstimulacija me unistila). Al ajde da ne kukam ovde, nije red Wink

Ragaco, nemoj da se nerviras, mislim da je OK sto dr nece da ti otima pare kad su rokovi malo nerealni. Vidi u Jevremovoj, pa odluci. Ako imate novca, probajte prirodnjak... Drzim fige!
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 11/1/2013, 10:11

Darling, proci ce to sve... ne brini!! Mi smo danas 21 mm Very Happy, po mom 9 punih sedmica, UZ kaze 8+6 Very Happy... beba se pozicionirala bash nisko, ali sta je tu je... guramo...
(a vidim ti me pratish sa 10 dana zakashnjenja) osmeh srce
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 11/1/2013, 11:11

Niniche samo uzivajte!Bebica raste lol!
Darling sto se tice hiper.meni su trajali bolovi do 16nedelje Shocked Nadam se da tebi nece.U imala sam svasta nesto,ne ponovilo se...
jasna cestitam na trudnoci! trudnica Malo lepih vesti ovde na koracima beba beba bebe bebe da ih bude jos vise!
*ja sam inace postavila pitanje na odgovarajucu temu ali mi niko ne odgovori?! h  b Jos nisam dobila menstruaciju.Tek sledece nedelje mogu da idem kod gin,zbog prebacivanja kartona.U medjuvremenu radila sam test bio je negativan.Sve sam mislila eto mozda su pogresili v Inace zadnja m.mi je bila 30.11.Mozda se neka cista stvorila...ko zna sta je...Valjda nije nesto strasno....
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 11/1/2013, 11:19

Daco je sam posle VTO koja mi je bila u septembru imala takav haos u organizmu da se jos uvek nisam vratila u normalu. Prvo mi je posle same VTO kasnilo jedno nedelju dana, pa mi je posle krvarenje trajalo bez prekida 20 i vise dana (ne bas obimno ali je bilo prisutno) e a posle sam dobila 5.11 i nisam dobijala uopsete dva meseca (stvarila m se neka funkcionalna cista) pila sam orgametril i danas hvala bogu dobih, bas mi je pao kamen sa srca. Kad prodje oodh na kontrolu da vidim da li je i cista otisla.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 11/1/2013, 11:27

U jeeeee Jocy!!! Shocked Covece ma i kod mene je onda neka zbrka garantovano yes
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 11/1/2013, 11:37

Ne mora da znaci meni je dr rekla da je to ocekivano polse vto i da organizmu nekad treba i 4 meseca da se vrati u normalu posle VTO, meni eto ovaj put malo duze ali sta je tu je...idemo dalje
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/1/2013, 12:48

Hvala na podrsci devojke!
Nego sta cemo-prirodnjak naravno!Ako bude sve ok,bice brzo,dobila sam juce Very Happy
Ostaje mi da vidim treba li briseve da ponavljam,pocetkom decembra smo ih radili.U Jevremovoj prave raspored za sledecu nedelju,pa cu sutra-prekosutra moci da zakazem.
A upravo zbog ovih problema o kojima pisu Jocy i Dacaa i nije pametno ici na stimulisani pred komisiju-najgore da ne uspe,a ovamo me odbiju zbog nekog haosa sa jajnicima.
Sve vas puno pozdravljam devojke drage!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 11/1/2013, 12:59

Dacoo, koja je to tema gde si postavila pitanje, i ja sam malo htela da pisem o svom organizmu posle VTO....

Ragaco, drzim fige!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 11/1/2013, 14:30

Cao koracaljke moje drage osmeh srce
Da ne nabrajam pojedinacno nekoga cu preskociti,nove i stare trudnice,bockalice,cekalice sve vas usne

Ja sam po pismu u Betaniju trebala 10.01 a po dogovoru preko telefona tek 22.01, malo sam razmisljala jer mi niko nije uzeo podatke a rekli mi samo dodji tada,ja sam ipak juce otisla kada mi je i zakazano i trazila dr Trninic.Bila na razgovoru za semu,objasnila misljenje dr.Kopitovic i dobila semu sreca
Kratka sema: od juce dobila kardiopirin 1x1 svaki dan(zbog bolje cirkulacije jer sam pusac),od 02.02 pocinjem sa Primolut Nor tabl. 2x1 do 10.02, onda 13.02 kontrolni UZ-i i ako sve bude u redu(a bice :) ) 15.02 krecem sa bocama,zaokruzen je Puregon 200. Posle ET fraxiparin. E a nesto razmisljam o datumima,prvostepena komisija bila 13tog,sada treba da dobijem 13tog,prvi UZ-i 13tog,mom muzu rodjus 13tog. Koja koincidencija sta kazete ? Very Happy
Dacoo ja sam posle VTO dobila odmah po prestanku utrica,ali kratko trajalo pa mi posle kasnilo oko 3 nedelje,radila isto test,nadala se da su pogresili ali na kraju dobila.Mislim da je to od hormoncica nasih malo polude :). osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 11/1/2013, 14:48

Ninche ::Darling, proci ce to sve... ne brini!! Mi smo danas 21 mm Very Happy, po mom 9 punih sedmica, UZ kaze 8+6 Very Happy... Beba se pozicionirala bash nisko, ali sta je tu je... guramo...
(a vidim ti me pratish sa 10 dana zakashnjenja) osmeh srce

Pratim, Ninche, pratim. Meni se poklapaju UZ i vreme za sada, ali je jos rano da se odrede neki parametri... Nikako neko da mi napise detalje na papiru da mogu da izvadim Busplus lol!

Dacoo, kad bi prestala muka bolove bih podnosila. Ali muka non-stop. Nemam snage ni ves masinu da ukljucim Laughing
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 11/1/2013, 21:01

Vuchica ::Dacoo, koja je to tema gde si postavila pitanje, i ja sam malo htela da pisem o svom organizmu posle VTO....

Ragaco, drzim fige!
Tema se zove ciklusi posle stimulacije.Znaci desava se da hormoni siznu onda je to to.Sve vas usne
Darling joj znam kako ti je.Ja sam imala stomacni virus pa sam od toga povracala a ti od hipera Shocked izdrzi bice to sve ok!Ma nemoj nista da radis nek bude krs i lom samo da si ti ok!Muzic ce Razz Very Happy
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/1/2013, 21:17

Ma i meni su svaki put posle stimulacije ludeli hormoni....prvo mi kasni, a onda mi ide i po vise od 20 dana. Uzas...

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/1/2013, 10:56

Jasnaana, bravo, nadam se da si malo smirenija!

Darling, bravo za srculence tvoje!

Koračaljke, srećni i bebićetni koraci! Mi smo zakazali konsultacije u Le sledećeg petka, da vidimo je li ovo proleće naše ili nije! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/1/2013, 11:06

Biksi navijam da bude najbolje prolece koje je Leskovac ikad video, i da ono bude samo vase.... ljubav
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 12/1/2013, 11:08

Biksi, sa srećom! roda
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/1/2013, 11:11

Jocy, missile, Korak po korak na putu do bete + - Page 12 75087!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu