KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 10:22

BiKsi :) :: Ono za šta ne nadjoh temu jeste stafilokoke AUREUS u brisu uretre (ko model automobila, čoveče! lol!). Sigurno je nečiji muž baš tu žgamiju imao, pa me zanima šta kažete, šta i kako i sa čim potamaniti?! lol! Od prirodnih recepata, kod dr će svakako da ide po antibiotike.

Eto, hiv bar nemamo! lol!

E luda si skroz likeit lol! Za ove Aureus nikad nisam čula affraid

Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/2/2013, 10:25

Biksi, koliko se ja secam nije frka kada u spermokulturi ima nekih bakterija. Podsetio me mm da je on ima streptokoku u spermokulturi pred postupak u Paga, dr nije na to uopste obracala paznju. Objasnila nam je da oni toliko istretiraju uzorak da bakterije ne predstavljau problem niti ista ostane od njih. Za hlamiidiju znam da morate da je izlecite, a za CMV ti Mrvica sve lepo objasnila. Ako je tm osetljiv na citavu masu antibiotika ja onako skroz laicki cenim da kod njega ta bakterija nije tako jaka i da ce je brzo isterati. Jedino sto ja ne bih uzimala tako na svoju ruku antibiotik prvi sa spiska nego bih ipak otisla ko dr da mi propise odredjeni koji smatra da je najbolji za tu bakteriju.

Verujem da cete ta stranjca resiti brze nego sto mislite yes

Goco, nemam pojma da li sam ti cestitala za lepu i veliku betu. Cestitam draga, da sve prodje skolski čestitamo

Koraci, stisak. Odo ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 6/2/2013, 11:05

Koracaljke, samo da vam poželim srecu!
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 11:59

Evo šta sam ja od jutros radila: bila kod ginekologa u DZ (a zakazala sam pre 2 nedelje) da uzmem uput za VTO i da mi ona uput za briseve za Front i uput za trombofilije za Institut za hematologju. Odem ja sva zadovoljna na posao (jer sam fino uspela da dobijem te upute Very Happy ), zovem Front i kažu nema mesta za briseve do 11.3. affraid a ja treba da se javim u Višegradsku početkom marta, objasnim situaciju lepo, ali ništa Embarassed Kaže da probam u Batutu. Kod njih se ne zakazuje preko telefona, već mora lično. Trknem ja opet kod dr, da mi prepravi uput i kaže mi ona da je kod njih još gora situacija, da se tu čeka po par meseci affraid Znači ništa od toga Rolling Eyes
Od jutros zovem Institut za hematologiju, da bar to probam da zakažem, non stop je zauzeto No ko zna za kad tu zakazuju...
Stvarno da čovek poludi affraid
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/2/2013, 12:05

Niny, meni su u Batutu u maju, cini me, zakazali briseve za kraj septembra. E sad odmah su mi uzeli cervikalni i vaginalni, ali se za mikoplazmu, hlamidiju i ureoplazmu ceka 3 meseca.
Ako ti je hitno, a nije ti problem kinta laboratorija Markovic kod bogoslovije oba brisa uradi za 1200 RSD.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 6/2/2013, 12:08

Niny ::Evo šta sam ja od jutros radila: bila kod ginekologa u DZ (a zakazala sam pre 2 nedelje) da uzmem uput za VTO i da mi ona uput za briseve za Front i uput za trombofilije za Institut za hematologju. Odem ja sva zadovoljna na posao (jer sam fino uspela da dobijem te upute Very Happy ), zovem Front i kažu nema mesta za briseve do 11.3. affraid a ja treba da se javim u Višegradsku početkom marta, objasnim situaciju lepo, ali ništa Embarassed Kaže da probam u Batutu. Kod njih se ne zakazuje preko telefona, već mora lično. Trknem ja opet kod dr, da mi prepravi uput i kaže mi ona da je kod njih još gora situacija, da se tu čeka po par meseci affraid Znači ništa od toga Rolling Eyes
Od jutros zovem Institut za hematologiju, da bar to probam da zakažem, non stop je zauzeto No ko zna za kad tu zakazuju...
Stvarno da čovek poludi affraid

niny za visegradsku ti treba cerv. i vagin. bris a to ces u gradskom zavodu uraditi bez zakazivanja
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 6/2/2013, 12:10

U gradskom zavodu u dzordza vasingtona ne zakazujes za dva dana gotov rezultat
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 12:20

Hany, misliš da ne treba mikroplazma i ona 2 druga? I oni su mi davno istekli.
Imam uput za Pastera, probaću sutra tamo, nisam znala za gradski zavod
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 12:21

lilya ::Niny, meni su u Batutu u maju, cini me, zakazali briseve za kraj septembra. E sad odmah su mi uzeli cervikalni i vaginalni, ali se za mikoplazmu, hlamidiju i ureoplazmu ceka 3 meseca.
Ako ti je hitno, a nije ti problem kinta laboratorija Markovic kod bogoslovije oba brisa uradi za 1200 RSD.

Hvala, probaću sutra, pa ako ne uspem privatno ću, ništa mi drugo ne preostaje.

Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 6/2/2013, 12:28

ja sam isla kod njih na prvu vto i kad sam se javila sa pismom samo sam nosila cerv. i vagin. bris
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 6/2/2013, 12:29

pa ako nisi sigurna ti ih pozovi, ali mislim da ne treba , hlamidija je i meni tad istekla poprilicno sigurno vise od 6 meseci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 6/2/2013, 12:29

da rekli su mi da dodjem sa cerv. i vagin. brisom i spermokulturom
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 12:30

Hvala ti zagrljaj
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/2/2013, 12:32

Niny, ja se iskreno nadam da ce ti uspeti bez davanja para yes


Da rezimiramo, trenutno cekamo lepe veeelike bete od Saske1, Bak, Dragane, Jacecace, Labradorke i Bebice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
A u postupku su jos Bekanica i Bibi.Libi radost radost radost radost radost radost radost radost
Goca ceka prvi UZ igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Da li sam nekog preskocila?

I ako jesam izvinjavam se u napred.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 6/2/2013, 12:32

ma znam da mi je dr u visegrdaskoj napisao da dodjem sa tim brisevima i spermokulturom
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 6/2/2013, 12:35

e sad sam bas gledala u papire i pise samo te briseve bez hlamidije i ekipe :),ali ako ces biti mirnija ti pozovi pa pitaj, ako hoces poslacu ti broj da ih pitas
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 13:03

Pozvaću ih, imam broj, hvala ti Very Happy

Zamislite, tek sam sad uspela da dobijem institut za hematologiju da zakažem trombofilije i ona mi kaže može 13.2. a ja ko za baksuz taj dan idem na službeni put Rolling Eyes i ona se naljuti i kaže onda tek 27.2. rade samo sredom.
Eto, bar nešto danas uradih Very Happy
Jel radio neko tamo? Kakva su iskustva?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 13:34

lilya ::Niny, ja se iskreno nadam da ce ti uspeti bez davanja para yes

Ajoj, nadam se da mi neće naplatiti yes Al ček da prvo vidim dal ću ikad stići na red Laughing Jesu tebi naplatili? Kako uopšte da nađem to? Piše da je dr Subotića 5, to je tamo gde je medicinski fakultet, al ima milion zgrada
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/2/2013, 13:43

Niny ::
lilya ::Niny, ja se iskreno nadam da ce ti uspeti bez davanja para yes

Ajoj, nadam se da mi neće naplatiti yes Al ček da prvo vidim dal ću ikad stići na red Laughing Jesu tebi naplatili? Kako uopšte da nađem to? Piše da je dr Subotića 5, to je tamo gde je medicinski fakultet, al ima milion zgrada

Ja sam imala za Batut uput od moje dr i nisu nista naplacivali.
To ti je na pocetku dr Subotica, sa leve strane ako dolazis od hrama ili sa stanice 31.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 13:51

Hvala ti Very Happy Imam i ja uput i piše na njemu vto. Idem sutra tamo pa ću videti.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/2/2013, 15:35

Da li za drugostepenu komisiju nalazi moraju biti vazeci? Meni ce isteci papa i kolpo, a dragom brisevi. Ovo moje cu nekako i da izganjam do komisije, ali mi zao da mucim dragog ako nije neophodno. A ne bih da nas vrate...Drugostepena nam je u N. Frontu.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 6/2/2013, 15:49

Lilya draga hvala na pozitivnoj energiji,malo mi ponestaje.Ninice ljubim te sto brines :-* ko ne zna,mi smo juce stigli iz praga sa dva prelepa embrioncica ali smo i malo prehladjeni pa mnogo brinemo :-( pozdrav iz kreveta
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 16:21

Labradorka, navijamo za embriončiće, da se lepo zakače i da bude veliiikkkkaaaa beta beta roda srca
Gde baš sad da se prehladiš? sestro slatka
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/2/2013, 16:23

erato ::Da li za drugostepenu komisiju nalazi moraju biti vazeci? Meni ce isteci papa i kolpo, a dragom brisevi. Ovo moje cu nekako i da izganjam do komisije, ali mi zao da mucim dragog ako nije neophodno. A ne bih da nas vrate...Drugostepena nam je u N. Frontu.

Nisam sigurna za ovo, mi smo tada nosili važeće nalaze. Što ih ne pozoveš, tako je najsigurnije?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/2/2013, 16:54

Meni nije jasno da su briseve za muskarce propisali isti ljudi koji ih privatno ne traze. Nijedna privatna klinika to ne trazi, samo spermokulturu. A u drzavnom programu ispada da se svi nalazi, ukljucujuci i te nesrecne i vrlo neprijatne briseve, ponavljaju po 3-4 puta. Gde je tu logika??

Labradorka draga, nema ta prehlada nikakve veze. Znas da nema. Tebi bi lakse bilo da nisi prehladjena, ali nista to nece spreciti da embrioni nastave da se razvijaju i da se lepo ugnezde. To je samo u tvojoj glavi. Uzmi limuna i polako, dan za danom...Ajde, pa da nas obradujes! :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu