KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

+49
SladZana
Niny
Erata
Vecka
pcelica
dacans
SannI-AlL
JAmajka
Tanja83
makababy
cici
dragana76ns
korpica
Sami
cicsa80
JocY
Marija86
Sara
nena beba
Orline
mamajednogprinca
Maman
kasia
anak
maus
snedra
era
BiKsi :)
cufta
zoxa
dr mali pariz
Jagodica-Bobica
KoMetaK
MAAKKI
Struzzo
lilymar
Masha UK
missile
Tinche
bak
Shizika
Milijana
MARA
plavaptica
caci
lilya
nina :)
Mirjana
Simona
53 posters

Strana 22 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 7/7/2013, 22:08

Baš se nauživah čitajući. Odavno nisam svraćala. uzela sma picu od ručka i natenane čitala.

Jeste Simče, bićeš večno zabirnuta majka, i to na onaj način kako je moja majka bila zabrinuta za brata i mene. Čitam kao da slušam nju. Roze krevetac JESTE bio znak. Ništa nije slučajno!

Oduševila mi sa diplomom. Želela sam da je dobiješ, jer to ona simbolično obležavala kraj ranije života u kojem je bilo svašta da se završi. Sada toga nema.....šta više čekamo još! NJU! Maminu Medenicu!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od nena beba 13/7/2013, 13:44

Mnogo riga propustih!
Cestitam na diplomi!
Mali mike oli mõra uvek oma, ali uzivajte nadalje.
Roze znak, tj krevetac je baš lep predznak...
Da Bog da, dogodine popunili i roze i plavi na moru
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 14/7/2013, 08:38

Hvala vam. Nikako da stignem dovde a i sada čekam da se Vlada probudi pa bar da počnem...

Letovanje je bilo super do one tačke kad je Vlada povredio mišić na vratu a onda je krenulo nizbrdo skroz, pa to mu se nije popravljalo, pa hotelski lekar, pa uput na kliniku... Tražila sam invalidska kolica i u Antaliji i ovde, dali su nam to, i čoveka koji ih je vozio, svuda smo išli preko reda. Tako da bar u putu nismo loše prošli. E onda nam je lekarka ovde rekla da on iako je bio bolje nije dobro, to je bilo natečeno, i dalje lek, mazanje, ne može u vrtić... Onda je dobio alergiju na te kreme koja je isto bila vrlo burna. Imao je i neku lakšu povredu prsta i sa tim smo se mučili, da ne detaljišem... Kao vrhunac dobijemo i on i ja neki stomačni virus, on i sa temperaturicom. Tako da su nam prethodni dani bili agonija, ne izlazimo iz kuće što je samo po sebi teško, laka hrana a sa Vladom mučenje oko hrane i kad imam izbora, kamoli kad se ograniči na nekoliko jela...

Ali najvažnije - sve je to prošlo.

Juče je bio muževljev rodjendan, pa smo prvo slavili kući a onda išli u grad. Bili smo u Skadarliji, vodili smo Vladu tamo prvi put. Dopalo mu se, mada mu ništa nije jasno šta će ta kaldrma tu, njemu je samo teško za hodanje. Onda smo šetali po Knezu. Bio je oduševljen nekim klovnom i dugo smo njegovu predstavu gledali. Tako da najzad jedno lepo veče nakon mnogih dana "zatvora".

Što se psihičkog stanja tiče, i ono ima svoju težinu, možda je teže ovako kad i ja nisam sasvim zdrava i kad smo zatvoreni u kući. Ono što meni predstavlja dodatnu težinu je što se usvajanjem ili bilo čim vezano za to bavimo svakog dana. Sinoć nadjoh neku priču žene koja je usvojila trogodišnje dete pa vidim da je i kod nje tako, što me je utešilo, nemam mnogo uvida kako kod drugih to izgleda (većeg broja ljudi). Sećanje na hraniteljicu, pri čemu je jednom bilo tamo sve loše a jednom sve dobro. Onda neki strahovi razni. Sinoć je pred spavanje strahovao da će ga neko ukrasti i pitao smeju li deca da zovu policiju i koji je njihov broj (valjda da zove ako ga neko ukrade affraid ). Ja se šalim da lopovima on uopšte ne treba, da kradu pare i sl... Ali mu ipak kažem broj policije da ga umirim a i on sam mi traži da pričam o drugim temama, veselijim... Ljubavi mu je potrebno beskrajno, samo se mazi, i mi mu naravno poklanjamo pažnju ali to iscrpljuje i na kraju dana kao da ni duhovno ni fizički nisam ni za šta...

No evo kreće novi dan, čudi me da se ne budi ali svakako će uskoro pa da završavam... Slike sam stavila na fb, ali ovde se valjda nešto menjalo pa ne znam opet da stavim. Pogledaću ima li neko upustvo...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 14/7/2013, 22:47

Ako se nadje neka dobbra duša da mi pojasni kako se sada stavljaju slike... do tada evo jedan snimak...

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od plavaptica 15/7/2013, 16:52

Vlada je bas porastao i pravi je pametni medenko. Veliki poljubac za mamino sLIce:aa61: ljubav 
E a za slike...ja idem na ovu ikonicu plavu-"ubaci sliku". Pre toga uploudujem na Image schak-u i onda kopiram onaj direktni link. Unesem velicinu slike 640 i 480 ako je slika horizontalna odn 480 i 640 za one uspravne jer u protivnom ispadne fotka kao u krivom ogledalu....nadam se da nisam previse zakomplikovala.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 15/7/2013, 19:17

Hvala Plava ptico... pokušaću ovih dana...

Jeste dosta je porastao. Jedna od stvari koje usvojeni roditelji nikako ne mogu da predvide je visina deteta, ali dobro pitanje koliko nam je to značajno u životu... Vlada u poslednje vreme raste kao iz vode, kuc kuc u drvo...

Inače ovo na snimku je naš stalni razgovor, zna da bude i puno bolje, da mi kaže medena mama i slično a ovde smo se malo ukrutili zbog kamere... i na kraju ide veliki zagrljaj.

Naravno, opasnik je mali, danas su pošto je vaspitačici rodjendan pravili poklone i svako je diktirao drugoj vaspitačici poruke a Vladina je prema rečima vaspitačice bila najbolja: Draga vaspitačice, volim te do mora!!!

Ijao koji će to zavodnik da bude...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 16/7/2013, 20:36

Simona, znam napamet ceo tvoj i Vladin dijalog.Znam i kada se tm ubacuje.....gledali smo ga L i ja, pa ponavljali, ponavljali... a ona je komentarisala tebe kako joj licis na njenu ujnu
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 12:41

Vlada me svaki put kad ga vidim sve vise odusevljava! Bas je porastao i svidja mi se sto ima osmeh na usnama i srecu u ocima. Zao mi je sto ste imali problema na moru, ali verujem da ce Vlada jedva docekati da odete opet dogodine.

Slike mozes da postavis i sa FB-a, des na sliku, kliknes desnim tasterom, selektujes copy photo location i onda ovde otvoris prozorce sa slikom i tu kliknes paste i post. Nadam se da sam pomogla. Very Happy Ljubac! ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od KoMetaK 19/8/2013, 17:56

Srecan rodjednanac Valdi, da je ziv, zdrav, veseo, radoznao , srecan i da uvek bude na radost roditeljima! Very Happy Very Happy 
[Only admins are allowed to see this image]
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od caci 19/8/2013, 21:38

srca srca Srecan ti rogendan Viljenaku
Da si sretan,zdrav i uvek okruzen sa puno ljubavi.
Da budes ponos mamin i tatin,da ih slusas i volis.
srca srca 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cici 19/8/2013, 22:01

Prvo da ti cestitamo na diplomskom:0098: 
procitala sam dogodovstine sa letovanja, zao mi je ssto je tako proslo ali dobo je sto je gotovo. jedno islustvo vise, znaci svima. bice lakse sledece godine. a roza krevetac love 
Srecan rodjendanko Vladi Sve najbolje mu zelimo love love 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od nina :) 19/8/2013, 23:06

srecan rodjendan vladi
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 1/9/2013, 15:36

Hvala vam :)

Mi smo sve do danas slavili rodjendan :)))) Prvo je dan pre rodjendana bilo slavlje za hranitelje, moje, muževljeve roditelje, moju sestru i jednu rodjaku. Pisala sam već da se tada Vlada povredio pa nam je preselo. Sutradan je nosio tortu i posluženje u vrtić, to je prošlo sjajno, kao i popodne - nas troje. I danas je bilo slavlje u igraonici. Pukli smo finansijski a bilo je i ovako psihofizički opterećujuće ali nije mi žao. Nikad ne bismo mogli da imamo današnje slavlje da smo spojili sa hraniteljima. Nijednog trenutka se nisam ni setila priče o usvajanju a to ne može kad oni dolaze. Nadam se da sledeće godine nećemo morati da ih zovemo Very Happy A ako budemo morali opet ću da rastavim pa makar upali u dugove, živci nemaju cenu... Sećam se prošle godine, preseo mi je rodjendan mog deteta, kao što mi je sad zbog tog pada preseo dan kad su dolazili, ma ne želim toga uopšte ni da se sećam... A i uvek ćemo da pomerimo pa kao i da slavimo rodjendan a ipak ne slavimo. Inače bila su sva deca iz vrtića, i naši prijatelja... Došli su nam dragi rodjaci, jedni neplanirano i iz drugog grada. Bile su obe moje kume, jedna sada živi u inostranstvu pa sam posebno srećna što je bila tu. Slikala sam se sa moja četiri kumčeta i sinom, to je moja najlepša slika :) Vlada je bio sjajno raspoložen, vreme sjajno pa su bili napolju. Došao je klovn, pa ih je šminkao, Vlada je odabrao da bude zec, videćete kad stavim slike... I tako... savršen dan osmeh srce 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od BiKsi :) 1/9/2013, 17:38

Srecan rodjendan drugari, drago mi je da vam je bilo super, čekamo tog zekana da vidimo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 1/9/2013, 18:27

Hvala Biksi :)

Čim budu na fb stavljam i ovde... Sad ću da pokušam da stavim neku sa mora, ti si videla i ostale Kutanjke koje imam na fb ali za ostale devojke...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 1/9/2013, 18:29

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 1/9/2013, 18:33

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od MAAKKI 1/9/2013, 19:33

Srecan rodjendan sreca 
Zao mi je sto je letovanje tako proslo ali sta da se radi, vidim da je ipak bilo i uzivanja, mnogo je porastao pravi mali smeker yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Shizika 1/9/2013, 22:40

Sa zakashnjenjem Embarassed  sretan 5i rodjendan Vilenjaku! bb x bb 
Odlichno za divan dan, oni stresni da se zaborave. Ljetovanje upakovano akcijom likeit 
Ufff, kad se spoje ovaj njegov izgled i zavodnichki stil, djevojke ce se lijepiti samo tako. Very Happy 
sreca 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 2/9/2013, 05:50

Suuuuuper ste, delujete još zadovoljnije nego prošle godine na Zlatiboru.

Što poraste ovaj Vilenjak. Slika iz aviona je za poster!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od JAmajka 2/9/2013, 11:40

Srećan rođendan i sve najlepše!

Zajednička slika sa letovanja mi je prelepa..,a ona iz aviona,što reče Čufta-za poster.zagrljaj 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od maus 3/9/2013, 09:27

Cao drugariiiiiiiiiiii:aa103: 
Vidim da ste uzivali na odmoru.
Vilenjak je bas porastao, pravi momak.
Zajednicka fotka je super!
ljubav 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 3/9/2013, 20:11

Hvala vam drage Kutanjke. Pa jeste, raste dete, čini mi se i prebrzo, htela bih da zadržim svaki dan, sve ove dane...

Evo mog današnjeg fb statusa da ne pišem ponovo...

Danas smo Pavle i ja ponosni roditelji - naš mališan je jedini položio test u vrtiću. To je onaj sa odlaganjem zadovoljstva. Dali su im kolač, ko ne pojede kroz 15 min će dobiti još jedan kolač. Sva deca su pojela sem našeg Vlade, jedini je dobio i drugi kolač. Ja sam čitala o tom testu, vršena su istraživanja i deca koja umeju tako da postupe, da odlože zadovoljstvo, po pravilu su bili uspešni odrasli ljudi. Ja sam jako ambiciozna ali sam se uvek trudila da ne prenosim to na dete i da uživam u svemu što poželi pa ako i to nije ništa ambiciozno, to je njegov život a ne moj. Ali sad kad sam dobila i potvrdu u testu da ima potencijala za uspeh... Uh kad sam krenula da zamišljam - pa biće Vlada ovo, pa biće Vlada ono... Very Happy

Inače, sad su momci na rodjendanu a Vlada pre nego što je krenuo kaže meni da će misliti na mene, da on uvek misli na mene i kad nije tu... Ijao kakav šarmer je naš sin...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Shizika 3/9/2013, 22:53

Chestitamo na polozhenom testu. f 
Nego ja sad zamishljam kako djeca nauche i vrijeme pa svaki put kad se servira kolach chekaju 15 minuta i trazhe josh jedan! Laughing 
osmeh srce 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 10/9/2013, 13:50

Hvala :)

Opet su ga hvalili u vrtiću... Kažu da su im sva deca kao Vlada lako bi im bilo. I da se vidi rad sa njim dok druga deca samo trče okolo on svašta zna, sam traži da crta, koncentrisan je, kreativan. Bila sam ponosna i na njega i na nas, onaj deo koji oni ne znaju je kako je to izgledalo pre godinu i tri meseca... U odnosu na to tek napredak je ogroman.

No danas bi trebalo da krene u školicu sporta pa smo uzbudjeni i mi i Vlada. Do duše mi smo jednom već pokušali bezuspešno da počne nešto da trenira ali sada ide sa drugarima i već je veći, zreliji pa će valjda uspešno i krenuti...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 22 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu