KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

+49
SladZana
Niny
Erata
Vecka
pcelica
dacans
SannI-AlL
JAmajka
Tanja83
makababy
cici
dragana76ns
korpica
Sami
cicsa80
JocY
Marija86
Sara
nena beba
Orline
mamajednogprinca
Maman
kasia
anak
maus
snedra
era
BiKsi :)
cufta
zoxa
dr mali pariz
Jagodica-Bobica
KoMetaK
MAAKKI
Struzzo
lilymar
Masha UK
missile
Tinche
bak
Shizika
Milijana
MARA
plavaptica
caci
lilya
nina :)
Mirjana
Simona
53 posters

Strana 3 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 12:43

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 12:47

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 25/11/2012, 12:49

Eeeee, tako da vide i druge zene "zgodnog"!!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 25/11/2012, 12:50

Btw, toliko su tople ove slike, stvarno ste prava srecna porodica. oseca se iz svakog atoma slike.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 12:52

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 12:55

Hvala Cufta :)

Bas su mi bile potrebne tako tople reci (ovaj drugi post lol! ). Nesto sam se raspekmezila i pocela da me grize savest sto smo tako malo bili sa detetom a vec "krece u svet" pa sto sam ga ovde kritikovala ili bila nekad stroga uzivo itd itd. Naravno, sve je to u mojoj glavi, pa me je muz tesio kad sam ga nazvala a sad su mi tvoje reci blagotvorno delovale takodje :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 25/11/2012, 13:00

Simona, prava si keva, tako i ja kad-kada mislim, a verovatno i svi ostali. Valjda tako to mora.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 13:27

Evo sad sam pronasla nase prve slike, znam da je trebalo njih da stavim kad sam otvarala dnevnik ali ne volim tako cesto da ih gledam, taj prvi susret nosi mnogo emocija... a danas posto sam vec pekmezasta zagledah se i u njih, opisivala sam vam u mom tadasnjem dnevniku kako je to izgledalo a evo sad i slika...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 13:29

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 13:31

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 13:34

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 13:37

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 25/11/2012, 13:40

Ova poslednja slika je ona sto vam pominjem da stalno stoji na mom stolu a i stajace... Nama je bilo zabranjeno da dodirnemo Vladu na prvom susretu, to zato sto malisani znaju da odreaguju vriskanjem i plakanjem... A ja sam se ohrabrila ovde da ga pomilujem po glavici i vidite srecu na licu, inace je socijalna radnica slikala pa mogu da zamislim kakvu bih kritiku dobila da je dete pobeglo ili pocelo da vristi... ali jedan je prvi susret pa nisam htela da tu mogucnost propustim pa rizikovala. Vlada obozava tu sliku a i danas je za nas to poseban gest kad ga milujem po glavi, to ga uvek smiri...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 25/11/2012, 15:29

a to je i simoblican natpis na kutiji soka LA VITA !!!!!!!!!! Odlicna slika!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od lilya 25/11/2012, 15:30

Ijaoj Simona, ja sam se raspametila srca srca srca srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od MAAKKI 25/11/2012, 17:51

Simona sve slike su prelepe, pune topline i ljubavi srca srca srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od nina :) 25/11/2012, 18:03

kad sam ih prvi put gledala pre par meseci dirnule su me slike i vracale u proslost kad sam mikija prvi put videla isto samo sto nas niko nije sliko nego tek kasnije sve zajedno kad sam ja insistirala .moram da vidim dali imam u kompu tu sliku da je okacim i ja
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Milijana 25/11/2012, 18:44

Simona, sad iscitah u dahu nekoliko zadnjih postova. Za spavanje ne znam sta da ti kazem, moja sestricina je krenula u skolu ove godine, a jos uvek spava popodne Shocked Ja sam uvek za to da se deca puste da spavaju kad im se spava, a ne da im mi namecemo neki ritam. Jeste da je nama lakse da oni spavaju i preko dana i uvece da legnu ranije, ali ko nas sta pita... i onako se sve menja tako brzo, pa taman akd se naviknemo an jedno, eto njih da brzo to promene.
Iz licnog iskustva ti kazem, svima ce biti lepse kad krene u vrtic. I moja Lenka je tako neobuzdana, ali tamo stalno ima zanimaciju, pa se kultivisala, a kad dodje kuci, samo se preslisava sta je ucila u vrticu,pa se uzeli svojih igracaka kooje inace nije htela da vidi.. ma milina...
I sada, najlepsi deo, slike, i emocije, sve slike zrace. Muz ti ej stvarno nekako sav pozitivan, srecan, sija... a ova poslednja, stvarno puna emocija osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od plavaptica 25/11/2012, 20:04

Simona, divna ste porodica, slike zrace toplinom i ljubavlju, mogu misliti kako je tek u stvarnosti. sunny
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 26/11/2012, 07:01

Hvala vam osmeh srce

Isplakah se ja juce ali posto sam stavila i fb status o tome i druge majke su me tesile da su se tako ponasale kad su im deca kretala u vrtic/skolu...

Ja sam jedva cekala da zivot udje u neku rutinu. Cinilo mi se da ti zadaci koji su vezani cisto za usvajanje oduzimaju mnogo vremena i jos vise energije i da mi nekako uvek fali bavljenja cisto roditeljskim pitanjima. Da ne pricam da ja i u tim roditeljskim pitanjima koliko god nastojala nemam rutinu i uvek nesto zaboravim i onda se nerviram. Evo juce je Vilenjak pozeleo da ide u grad pa smo isli u mek i posle se setali. Ali u meku je on pokvasio dzemperic a ja nisam ponela rezervni i tu sam se onda iznervirala. Nije bilo mnogo pa sam mu nekako trljanjem isusila da bismo mogli da se setamo i ne vratimo se odmah kuci jer i on nije hteo. Ali eto takve stvari me iznerviraju jer od silnog bavljenja da zavrsim sve sa socijalnim radnicima, sa papirima pa emotivni deo da li spominje hraniteljicu ili ne, kad ukljuciti biolosku majku, kad pricati o predrasudama - ja zaboravim na sasvim obicne stvari. Da ne pricam da se muz uopste ne udubljuje. Ako mu ja kazem da ponese presvlaku on ponese, ako ja odredim sta dete da obuce on to obuce a ako ne ostavim na vidljivom mestu on detetu obuce nesto sto mu padne na pamet a cesto nesrazmerno vremenu (on sam se lagano oblaci pa nema osecaj da dete treba da se utopli) i sve tako... Vlada slicno kao i on, samo razmislja da se igra, ponavljam kao pokvarena ploca da zavrce rukave kad pere ruke da ne budu mokri, da pere ruke kad dodjemo odnekle, da ne pipa sve zivo na javnim mestima pa onda stavi ruke u nos i u usta... Stalno zaboravlja, i on nema rutinu za takve i slicne radnje pa se nesto uobicajeno stalno cini komplikovano i treba vremena...

Juce smo sedeci u meku dosli na to da je moja majka odrastala bez oca... Vlada se cudio kako je to moguce pa sam to iskoristila za objasnjenje kako porodice mogu izgledati razlicito i tu naravno ubacila i usvajanje. Medjutim imam utisak da njemu porodicni odnosi uopste nisu jasni ili bar da su mu jasni mnogo manje nego deci dok uzrasta. To je opet valjda posledica odrastanja u hraniteljskoj porodici i sto se niko nije bavio njime i niko mu nije objasnjavao. A i kad su objasnjavali to je bilo za moj pojam pogresno pa su tako roditelji ostavljali decu kod hranitelja jer grade kucu, takodje hraniteljica bi bila mama a onda bi odjednom jednog dana postala baba i sve tako... Objasnjavam mu i sta je ime, sta je prezime a kazem verovatno bi trebalo da stanem na toj lekciji mama, tata i dete za sada ali opet vec krece u obdaniste susresce se sa vezivanjem radjanja i pojma mama pa moram da mu objasnjavam da neke mame rode a neke usvoje decu... Pojam braka mu nije jasan i dalje, nikako ne moze da skapira sta to znaci biti u braku i sto tata nece da juri devojke sa njim kad on malo poraste... U mnogim stvarima je divalj i sto Milijana kaze mora da se kultivise. Ali nekako mi je i zao, tako je ziv a ona deca u obdanistu nekako vec sva umrtvljena od engleskog i kojekakvih radionica. Nadam se da je to sto sam dosla krajem dana i da ujutru imaju vise zivota mada muz kaze kad je on bio bili su nesto zivlji ali ne mnogo i da je nase dete mnogo nemirnije od njih. Vlada se raspituje za sport i kad ce to da krene, to mozda jeste lepo ali cujem od nekih cija deca idu u tu skolicu sporta gde i njega nameravam da upisem da je tamo isto disciplina stroga. Ne bih zato da ga uplasim nego jedno po jedno, prvo da se navikne na vrtic pa onda sportska skolica. On jeste sportski tip, okretan je spretan i htela bih da se u toj skolici nadje a kasnije i da odaberemo sport kojim ce se baviti.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od bak 26/11/2012, 10:05

Joj Simona, verujem da ces me shvatiti, ali sad mi zvucis bas kao sve Mame! Samo nesto zvocas lol! Pa naravno da ce da kvasi rukave, ja sam to radila do 7. razreda i da ce da izuva patofne i da ce...
Divni ste, prava srecna porordica osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Milijana 26/11/2012, 14:03

Simce, i meni se desava da zaboravim presvlaku, i mojoj sestri... i drugim majkama... nije to samo zbog usvajanja, to je zbog toga sto smo preopterecene zivotom yes
I nemoj da ga gnjavis tim odnosima, jendstavno, on ce to shvatiti kad bude trebalo, a i u vrticu ce mnogo stvari nauciti. On je uzrasta kao i sin mog devera i ovaj mali nema blage veze ko je ko, ne zavrce rukav, do pre godinu dana je nosio pampers, ne znam ni trenerku da namesti akd mu padne... ja imam obicaj da kazem da su to muskarci, njima i u 30 neko treba da ih podseca lol!
I to sto se tm ne udubljuje.... ni jedan se ne udubljuje. Moj je silom prilika poceo kad se Milena rodila, ali i sada ne razlikuje garderobu za kuci od one koju dete nosi kad izadjemo, a ja o tome strogo vodim racuna od prvog dana.... No, mozda se i mi previse unosimo i opterecujemo...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 26/11/2012, 16:05

Bak je potpuno u pravu!!!!!!! lol!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od MARA 26/11/2012, 18:55

He,he mi majke umemo da budemo i po malo dosadne,moj mi vrlo cesto kaze kad stigne iz vrtica i ja kao da ga podsetim pranje ruku,on pa znam mama nisam glup lol! ,al rukave nikad ne pokvasimo.
Poslednja slika i juce sam je pogledala i sad i oba puta se najezila
ljubim Vladu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 27/11/2012, 15:22

Hvala vam, utešile ste me ovim postovima Very Happy

Mislila sam da ću vam danas pisati u veselom raspoloženju ali... bris nosa je u redu no bris grla nije, bakterija streptokoka affraid Pretpostavljam da nema ništa od vrtića u narednom periodu No I nama i detetu je krivo. Pisala sam na temi o vrtićima da se Vlada dobro uklopio, voli već vrtić, naglašava da ga je on odabrao i da hoće da ide po ceo dan f Stoga je i nama i njemu žao što ne može da ide... Pogotovo što on ne deluje ni malo bolestan. Sad me grize malo savest prema vaspitačicama jer su me pustile da dete dodje bez briseva kad ono... jedan nije u redu No Niti kašlje, čak i ne kija, nemiran koliko se može biti, ni po čemu nisam mogla da zaključim...

Zvali smo i socijalnu radnicu tj muž ybog ostavljanja starih podataka u dz ali o tome ću na temi o dokumentima da ne ponavljam...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 3 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu