KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

+36
ciklama
JAmajka
bibi.libi
nina :)
tisa
flyki
Dacaa
Vuchica
rada78
Ema78
Marija86
smarija
Niny
Bekanicaa
tetreb
laKole
menora72
Struzzo
Tinche
BiKsi :)
korpica
Erata
missile
KoMetaK
jaca*caca
Jelica
Mirjana
MAAKKI
SannI-AlL
dra00
lilya
medolino
HappyGirl
dragana76ns
plavaptica
Ambra
40 posters

Strana 6 od 16 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 26/11/2012, 22:22

Toliko im treba? affraid U jbte. I posle me zavlace da nemam hipserstimulaciju a jajnici mi eksplodirase. :))))
A ne da boli, nego boooooli. Smorila sam se. Rekli su mi da za bolove popijem brufen ili panadol. Brufen ne pijem nikad, ne volim ga, a panadol ne pomaze previse. Sta ste vi pili za bolove iliti sta vam je bilo dozvoljeno?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od plavaptica 26/11/2012, 22:30

Sada do et ti je dozvoljeno sve protiv bolova. Ja sam pila caffetin jer njega inace pijem za sve bolove Laughing , a mozes i nesto drugo, sta god ti pomaze recimo kod menstrualnih bolova, samo ne bi trebalo ako krvaris da uzimas nista na bazi acetilsalicilne kiseline(aspirin, andol itsl) Posle et samo panadol, mada ti tada vise nece trebati, to ce se vec sve smiriti.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 26/11/2012, 23:00

Aspirin su mi prepisali da pijem pod obavezno 1 na dan jos pre 10-ak dana. Aj da ne pametujem mnogo posto ja pijem rapten k (grupa diklofenaka) necu nista da uzmem, nek boli. Valjda ce sutra da bude bolje.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Jelica 27/11/2012, 01:05

Meni su svojevremeno bili rekli brufen da mogu. Al ja nisam pila jer me nije ni bolelo mnogo. Drugi put skoro uopste. Inace, posle 3 meseca bi jajnici trebalo da se smire od vto. Nadam se da ces ostati u drugom stanju i da ces ici da gledaš bebu, a ne jajnike za 3 meseca.
Ajd, odmaraj.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od menora72 27/11/2012, 05:42

Krk ::14 folikula, 14 zrelih divljakusa ugledalo svet :)) igracice

U sredu idem na ET :)

Daj der jednu bar KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 A065

bravisimo osmeh srce

jajnici ce da prodju brzo ,a ti razmisljaj i o zamrzavanju


decooooo , decooooo ,decooooooooooo navijacica navijacica navijacica

Dobar Jutar sunny

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 27/11/2012, 09:16

Menora sestro slatka evo ti 2 za beba beba ali da poneses i malo ovih mojih bolova od kojih jedva hodam :))) Ni posle operacije nije bilo ovako.

Da li ovoliki bolovi mogu da uticu na ET da ne bude uspesan?

O zamrzavanju sam razmisljala ali me koci to sto posle moram da se vratim kod Ivanovica a to bi tako da izbegnem. No ako kazu da ima onih sa potencijalom onda cu da turim koji pored onih pilecih nozica za supu i mlevenog mesa za cufte. :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Jelica 27/11/2012, 14:22

Krk, ako ima moras da ih zamrznes, nema ti druge!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od plavaptica 27/11/2012, 14:25

Krk ::

Da li ovoliki bolovi mogu da uticu na ET da ne bude uspesan?

Ja sam imala stravicne bolove dva dana, nisam bogla uspravno ni do wc da odem, pa je bilo uspesno. Stvarno ce proci uskoro kao rukom odneseno, samo navali na proteine i vodu.

O zamrzavanju sam razmisljala ali me koci to sto posle moram da se vratim kod Ivanovica a to bi tako da izbegnem. No ako kazu da ima onih sa potencijalom onda cu da turim koji pored onih pilecih nozica za supu i mlevenog mesa za cufte. :))

A moze i tako  b lol!
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 27/11/2012, 14:36

Znam Jelice ali nemas pojma koliko mi je mrsko da to uradim. Jednostavno nemam vise poverenja u tu kliniku sa svim bajkama koje slusam zadnjih dana. Ipak ako ih bude bilo - zamrznucu ih.

E Ptico sad mi je lakse, kad nisam jedina.. :)))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od jaca*caca 27/11/2012, 18:30

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 34088tqrydp8v2z

Uhuuuuuuu,14 komada,svaka čast!!! ff vv v igra radost jumping !
Ajde sad žurka u labu!!! b
evo da te malko nasmejem i opustim!
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Bekanicaa 27/11/2012, 19:00

Krk sestro slatka , a4 komada navijači2 srca navijači2 , pa to je stvarno lep broj radost . tebi i onako treba samo 3 naj naj bolja, za sada. A, ako bude bilo jos naj naj zamrzni, pa za imas d . Navijamo za sredu, i zelimo ti puno pono uspeha d .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 27/11/2012, 19:05

Ko koka nosilja sam a?  b
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Jelica 27/11/2012, 20:28

Kad ides po embrioncice?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 27/11/2012, 20:40

Sutra popodne Jelice. Javljam kako sam prosla :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od SannI-AlL 27/11/2012, 21:39

KrkKoko srećno sutra!!!
KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 1337866gkqrwbniqoKRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 498406w2ubb69suqKRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 69063phdqcsvyfzKRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 297011vvrmbeqojk
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od tetreb 27/11/2012, 22:19

Kokoškice srećno da se svaki ugnjezdi sreca
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od smarija 28/11/2012, 00:00

Krk meni su isto rekli da pijem aspirin ali zbog prokrvljenosti a ne zbog hiperstimulacije,imala sam dve VTO i oba puta HS,prvi put izvadjeno 24,a drugi 30 folikula (ako sam te dobro shvatila da zbog toga treba da pijes aspirin)
U svakom slucaju ti zelim srecu Very Happy
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od plavaptica 28/11/2012, 00:03

Krk, srecno sutra, pa nam se javite svi zajedno da vidimo kako je proslo i kako vam je kada ste na okupu igracice b b b

Aspirin se pije zbog bolje cirkulacije i prokrvljenosti u dozi od 100mg, a varijante protiv bolova su u vecim dozama.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od menora72 28/11/2012, 06:28

Krk ::Ko koka nosilja sam a?  b

pa iz dva puta namirila bi ceo Kutak lol!

samo opustencija zagrljaj - pa da deca uzivaju kod maman koke d d d

( i ja pijem vec mesec dana aspirin 100g protect , C vitamin,femibion 1, bromokriptin (zbog visokog prolaktina), pocela Cink ,i primolut 10 dana - prava bakica KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 A065

srca1 srca1 srca1



menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 28/11/2012, 06:59

Mene bre strah od tolikih lekova: antibiotik, aspirin, siofor, utrogestan, panadol, kompleks vitamina. Sve to pijem. Da ne racunam vise suprefact i menopur. Strunuce mi zeludac od svega Shocked

Jutros sam za nijansu bolje, bolovi su malo manji i kad hodam ne izgleda mi kao da ce utroba da mi ispadne kroz noge.

Smarija kakvi su ti bili simptomi HS?

Zene, hvala vam na podrsci i strpljenju, da nije vas mnoga moja pitanja ne bi imala odgovor. ljubav
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Marija86 28/11/2012, 08:03

krk prvo srecno sutra :)))))
A drugo nemoj mnogo da brines zbog HS ja sam imala 25jc...pa je sve proslo dobro yes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od smarija 28/11/2012, 08:56

jako uvecani jajnici preko 20mm puno slobodne tecnosti u stomaku i otecenost stomaka,izgledala sam kao trudnica u 7 mjesecu trudnoce,nisam mogla da mokrim,otezano disanje .E sad ja sam u oba slucaja odmah nakon ET-a bila hospitalizovana jer sam zakacila teski oblik HS i plus u bolnici sam primala antibiotke i albumine.
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 28/11/2012, 09:06

E hvala ti. Paranoicna kakva sam sve trazim kod sebe simptome HS ali na srecu ne nailazim ni na jedan.

Zene, jeste radile neke analize posle ET a pre bete?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od plavaptica 28/11/2012, 13:27

Ja nisam. Posle et a pre bete sam samo pila utrogestan i primala depo-progesteron na 5dana.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ema78 28/11/2012, 14:15

Krk, kasno sam se uklucila u tvoj dnevnik, i mnogo mi je drago da je danas et!!! Napred draga !!!
Ali, ne mogu da se oduprem utisku da previse brines... pusti hiper stimulacije i brigu oko svega...Pokusaj da pomislis da ce sve biti savrseno svaki put kada te obuzmu sumlje...I ja sam na IUI otisla naostrena da se potucem sa lekarima,sva stegnuta i nekako negativna, i posledica toga je bio i bol u stomaku posle obicne iui, ali i isijalgija par dana posle. Molila sam za injekciju protv bolova, ja koja i nije ljubitelj iglala. Nisam verovala u uspeh, cak i kada je bilo ocigledno, sto zbog mm i njegove dg, sto zbog odbrambenog mehanizma... A ipak je trebalo da verujem...

Ti si lepo odreagovala, skolski i bice sve to u redu, taman da se radujes za Novu godinu !! Sto se tice pomenute klinike, nemoj da sumljas u njihovu strucnost, a sto se tice odnosa sa tvojim lekarom, mozda se jednostavn niste nasle. Al, to vise nije ni bitno, bitno je da imas jc, danas et i da ce sve biti ok...

Inace, one nesvestice koje si pominjla, imala sam i ja, i siofor mi je bas bio mucan. Og kada sam presla na glukofaz ili gluformin, progledala sam, apsolutno mi ne smeta, cak mislim i da mi prija... Od vise devojaka sam cula da su imale tegobe od siofora. Ne znam u cemu je caka, u principu je isti lek, ali ja sam mislila da cu umreti od siofora, dok gluformin i ne osecam...pijem skoro godinu dana !!!

I jos jednom, sve najbolje danas, pa da za dve nedelje slavimo !!! radost
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 6 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 16 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu