KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
bebica mala
dora28
gaga.ristic1
JecaPereca
Orline
smarija
heart84
fight&faith
nina :)
rada78
daxi011
jasnaana
Ninche
tisa
karakaca
tulumba
cufta
dragana76ns
Nataly17
missile
KoMetaK
menora72
Mika
jaca*caca
Dacaa
medolino
ijana
Mirjana
SannI-AlL
Jelica
ivi
dra00
makica84
krol
saska1
cabuka
ragaco
sareni leptir
noja
plavaptica
Malina
HappyGirl
ninica2
darling_buds
maki79
zvoncica36
tetreb
lilya
hany
boki82
laKole
BiKsi :)
ahosame
M.
Gramatika
ananana
korpica
Vuchica
MAAKKI
djole42
anak
OKacica
Erata
JocY
bulevarka
Niny
bak
Ema78
Veca77
73 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gaga.ristic1 13/12/2012, 10:46

Drage moje,
hvala svima na cestitkama i podrsci. Sledece nedelje imam zakazano u Institutu za majku i dete na genetskom a 04.01. kod njih za dabl test.

Svima vama koje cekate betu da sto pre dodjete do nje i da bude sto veca

vv vv vv
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/12/2012, 10:57

Ninche, gago, cestitkeeee i evo me stajem u red za vuchenje nosica lol!

Dora, dobrodosla
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dora28 13/12/2012, 11:12

Hvala devojke cveće zagrljaj
Gaga, Nince cestitam zelim vam skolsku trudnocu čestitamo
Karakaca, molitva roda
dora28
dora28

Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/12/2012, 11:21

evo vucem, vucem.... Gago, sta radis na genetskom sljedece sedmice?
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gaga.ristic1 13/12/2012, 11:39

Veruj mi da mi nije jasno. Kad sam zakazivala dabl test, sestra mi je rekla da pre njih moram da zakazem na genetskom. Kad sam zvala da zakazem na genetskom sestra mi kaze da su mi kasno zakazali dabl test za 04.01.-12.nedelja vec je trebalo da mi zakazu ranije, ali da ja dodjem na genetsko sto pre-20.12. ujutru u savetovaliste pa ce doktori da odrede dalju proceduru.

Za genetsko mi treba uput za specijalistu a za dabl test zeleni uput za dnevnu bolnicu.
To je sve sto ja sada znam.
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 13/12/2012, 11:41

Karakaca mene je stomak boleo svo vreme kao da ću da dobijem i bila sam uplašena kao i ti . Znam kako se osećaš . Samo veruj u uspeh , odmaraj , cugaj po malo kupinovog vina Laughing i ujutru supice da se bebe zagreju i biće sve to ok .
Vučem te još jednom za nos i daće Bog da bude sve kako želiš
roda roda roda roda roda roda
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/12/2012, 11:46

uh, uh, a kad se radi dabl? Ja sam totalni laik :) Ja cu to svakako raditi u privatnom aranzmanu... :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/12/2012, 11:50

Karakaca, pij puno tecnosti - ja sam se ubijala gustim supama od tikve (one narandzaste) i od brokule... samo sa malo crnog i bijelog luka i soli, i maslinovog ulja, skuhash 15tak minuta i u blender... vrlo jednostavno :)...
A moja prijateljica koja je prioridno sve odradila, kaze da boli stalno po malo, da je nju boluckalo sve do ulatrazvuka a i kasnije, kako rastu, pa te bolove samo ignorishi... :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 13/12/2012, 11:56

Nince evo ti link pa pročitaj sve za dabl dosta nas je tamo pisalo pa će ti biti jasnije
https://kutak.forumotion.com/t485-dabl-test-tripl-test-markeri-hromozomopatija

Treba mi neko ko je primao fraxiparin tokom cele trudnoće da mi se javi . Posle skoro svake treće injekcije mi se pojavljuju oni potkožni čvorovi kako se već kaže hematomi pod kožom a imam i par modrica i menja mi se krvna slika rastu mi neki leukociti u p.m. Jel može stomak da se maže sa nekom kremom da se to razbija ? Izgleda ću morati na neki alergo test možda sam dobila alergiju na fraxi tako doktorica sumnja . affraid

ne znam gde da pišem a znam da je na koracima uvek žurka Very Happy
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 13/12/2012, 12:30

Ninche znala sam da ce se uduplati!!!Cestitam ti likeit trudnica srca1
Bulevar ja sam primala ono u pocetku fraksiparin sama sam sebi davala tj.jest muzic mi pomagao a ja bocnem doktor Inace i meni su bili kao mali cvorici dobro je to masirati alkoholom.
Sto se tice mene ja sam upravo dosla sa prgleda od dr Kopitovic!Danas mi je 14dan endom.mi je 12,9.Dr kaze idealan d jajnici ok i planiran je et u subotu u 18h!Danas pocinjem sa utrogestanom3x2dnevno i tako.Ono sto mene zanima samo tako malo lekova nista drugo?! v  b Dobro pijem i onaj estrofem.I glukofaz.to mi je rekla da i dalje pijem.U pitanju je KRIO ivf.I ovo sad nesto brzo.Rekla mi je de ne zna koliko ce ubaciti,tj koliko ce preziveti odmrzavanje i da FET nije toliko uspesan koliko klasisac ivf.Osecanja su pomesana v  b h Kaze mi mm pa kao nisi mogla da docekas a sad ti ide sve nesto brzo.  b
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/12/2012, 12:58

Dacoo, super ti je endometrij - moj je obicno takav, ali je u ovom stimulisanom ciklusu podbacio, pa opet upalilo :).. Imash li kakav antibiotik ili kortikosteroid, ne znam sta ti je ovo zadnje? ja sam pila progreseron i estrogen, i folnu kiselinu, mislim da sam cak i aspirin pocela od aspiracije (heparin, fraxiparin bi bile iste stvari kao i aspirin...)

Drzim palceve da se bebe uspjesno odlede :) i jos uspjesnije "uhvate" vv

A sad mlatni pola ananasa danas i sutra i sretno!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/12/2012, 14:09

Cihu,cihu,cihuhu,zahuhtavaju se koraci kao ekspresni voz ajmo svi u red kao vagoni pa u akciju radost radost radost
Bulevarcicu draga znam da je Mirjana isto primala fraxi mislim celu trudnocu pa nju pitaj i nadam se da nije alergija ljubav
Dacoo samo napred,endo je super,moj je isto takav a kad mi je bila VTO podbacio nije hteo da se ugoji lol! Navijamo da se sto vise bebana lepo odmrzne a i hoce pa ovo je njihovo vreme ,zimsko osmeh srce
Bulevarcicu zaboravih reci prelep ti je avatar osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 13/12/2012, 14:20

Dacaa ::Ninche znala sam da ce se uduplati!!!Cestitam ti likeit trudnica srca1
Bulevar ja sam primala ono u pocetku fraksiparin sama sam sebi davala tj.jest muzic mi pomagao a ja bocnem doktor Inace i meni su bili kao mali cvorici dobro je to masirati alkoholom.
Sto se tice mene ja sam upravo dosla sa prgleda od dr Kopitovic!Danas mi je 14dan endom.mi je 12,9.Dr kaze idealan d jajnici ok i planiran je et u subotu u 18h!Danas pocinjem sa utrogestanom3x2dnevno i tako.Ono sto mene zanima samo tako malo lekova nista drugo?! v  b Dobro pijem i onaj estrofem.I glukofaz.to mi je rekla da i dalje pijem.U pitanju je KRIO ivf.I ovo sad nesto brzo.Rekla mi je de ne zna koliko ce ubaciti,tj koliko ce preziveti odmrzavanje i da FET nije toliko uspesan koliko klasisac ivf.Osecanja su pomesana v  b h Kaze mi mm pa kao nisi mogla da docekas a sad ti ide sve nesto brzo.  b

a to si ti Daco , chula sam Kopitovicku kada su se dogovarali za tebe , ali nisam te videla jer sam sedela dole u cekaonici ...

S R E T N O ljubav ljubav ljubav
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 13/12/2012, 14:51

EEEEEEEEEE pa gde si bila?!Bila je neka zenica odmah ispred cekaonice sa muzicem onako crna kosa,zavezana naočare a muzic visok ihajjjj :Dda li si to mozda ti ili si bila tamo u onom"dnevnom boravku"?Jos ja svaki put kad odem tamo sve mislim sigurno ima neko sa kutka!Bilo bi dobro kad bi imale neke bedzeve na kojima pise "kutak" sreca
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/12/2012, 15:06

Dacaa :: Jos ja svaki put kad odem tamo sve mislim sigurno ima neko sa kutka!Bilo bi dobro kad bi imale neke bedzeve na kojima pise "kutak" sreca

hehe tako ja planiram sutra da se upoznam sa nasom dragom Darling Wink u Frontu

Daco, drzim fige za uspesno odmrzavanje yes cekamo da nam se javnes osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 13/12/2012, 16:22

Dacaa ::EEEEEEEEEE pa gde si bila?!Bila je neka zenica odmah ispred cekaonice sa muzicem onako crna kosa,zavezana naočare a muzic visok ihajjjj :Dda li si to mozda ti ili si bila tamo u onom"dnevnom boravku"?Jos ja svaki put kad odem tamo sve mislim sigurno ima neko sa kutka!Bilo bi dobro kad bi imale neke bedzeve na kojima pise "kutak" sreca

da taj visoki mi muzh a ja vezala kosu al' smedje -plava sam ne crna hahahh

super je ideja -mogli bi napraviti bedzeve osmeh srce

edit : ja sam sedela dole u dnevnom boravku ,i moj muzh je jako visok ,205 cm ,pardon v



Poslednji izmenio menora72 dana 13/12/2012, 18:23, izmenjeno ukupno 1 puta
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 13/12/2012, 17:44

Daco, tek videh da si skoro spremna za svoju dečicu. igracice Srećno roda roda
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 13/12/2012, 19:06

Daco, mnogo mi je drago zbog vas sto sve ide tako brzo i lako...punooooo srece u subotu Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 512172

Zuki...Mirjana i Pari su primale tokom citave trudnoce, mozda da im napises pp zbog brzeg odgovora Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 582639

Devojke, srecnoooooo svima kud god krenule Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 388958
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 13/12/2012, 19:38

Daco srecno roda roda
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 13/12/2012, 23:02

Daco srecno u subotu osmeh srce Od srca vam zelim da uspete
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/12/2012, 07:50

Devojke, ovde se zahuktalo, bice beba, bice baba... radost

Mi smo se konačno rešili bakterija, koje mm vuče od juna, a evo kako:
Bakterije su se samo smenjivale. Popije antibiotike, jedne odu, druge dođu i sve u krug. Pošto sam pročitala dobru kritiku za lab. Marković na Bogosloviji, odemo tamo i dr. Šijak nam kaže da on verovatno uopšte nema bakterije unutra, već spolja na glansu, pa se prilikom davanja uzorka, te bakterije sa glansa "pokupe" i pojave u spermokulturi. Predloži nam da uradimo bris glansa i pokaže se da je žena bila u pravu. U spermokulturi je zadnji put imao 2 vrste bakterija - u umerenom broju, a na brisu glansa iste te bakterije u velikom broju. Nije pio antibiotike, već je mazao spolja hloramfenikolom. Na kontrolnoj analizi - spermokultura konačno sterilna nakon 6 meseci! Ljudi u ovoj laboratoriju su zaista divni. Čak ih možete zvati, konsultovati se sa njima, spremni su da odvoje vremena i o svemu vas lepo posavetuju. Topla preporuka za njih!

Ono što je najvažnije, konačno se rešismo bakterija! Već sam postala očajna! Možda nekome ovo pomogne, čiji dragi muku muči sa bakterijama.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 14/12/2012, 09:34

Jutro koracaljke
dugo me nije bilo,al to neznaci da nisam mislila na vas,vidim da se uveliko koraca i da ce biti bebicetna ova 2013,sto nam od srca i zelim.
Novo kod mene je to da cekam rezultate od biopsije endometrija,pa bockanje,sve pripremljeno za 21 dec,al nadam se da ce rezultati stici do tada. smajli angel
volele bih da je taj endometrij bio problem svih neuspijeha da da ga se rijesimo konacno, Very Happy


Da vas sreca prati na svaki korak i bisousssss osmeh srce
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 14/12/2012, 10:14

Evo i men jako sam uzbudjena b d v  b Sutra idem po svoju decicu ako Bog da da sve bude ok. molitva Nadam se da ce nam ova nova godina biti srecna x deda mraz i da ce roda deda mraz1 da nam ispune neke zeljice. Sve vas puno poljubci i odo da zavrsavam sve obaveze.Sutra mi mama stize da pomogne i bas se radujem radost
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 14/12/2012, 10:47

ajmo dacooooooo.....!!!!! roda roda roda roda roda roda

vv vv vv vv vv

i daj taj nosich ovamo!!! Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 14/12/2012, 11:14

Daco zagrljaj bice sve ok u odlicnim si rukama srca1

molitva molitva molitva

koracaljke sve vas jakoooo d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu