KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEBE - Razna pitanja i odgovori

+39
BiKsi :)
veki1
fmala
noja
*AIDA*
heart84
dragmilk
Tanja83
lilly13
Ema78
nena beba
tuli
ZarPtica
Sneza
dacans
bobica83
penelope
plavaptica
Shizika
cici
bak
nina :)
Orline
lilya
JocY
maus
Mirjana
key
Marija86
Milijana
dr mali pariz
kasia
bebko
Mrvica
Vuchica
Gramatika
missile
Botox
Tinche
43 posters

KUTAK :: BEBE :: Razno

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Gramatika 11/2/2013, 22:59

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 404938 bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 729680 bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 612963
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Gramatika 11/2/2013, 23:01

Bojana, ljubim te u Vladetino pametno i budno oko! On je muška varijanta Lucijinog pametnog i prodornog pogleda!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Botox 11/2/2013, 23:03

budno oko, to definitivno :)
ljubimo te gramic, mazi tibu :-*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od nena beba 11/2/2013, 23:04

Orline ::Zezam se neno,

iako mi je EQ nizak, znam da se zezas. stavila si smiajlija pored Very Happy

nego orli, posla li ti i drugu "carapu"? sta ce sa jednom? Laughing
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Orline 11/2/2013, 23:25

Haha, jesam lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od plavaptica 11/2/2013, 23:55

Bravo Orle f snasla si se odlicno g lol! , a Penelope je dobila i naglavke. Wink
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Orline 12/2/2013, 00:33

Odosmo u off. Laughing Ma kakvi naglavci, oni najjeftiniji, ali poslužiće svrsi Very Happy
Sorry happy Embarassed
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 12/2/2013, 12:56

lol! likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od tuli 12/2/2013, 14:28

Orline ::Izadjem vani i u prvoj radnji nadjem roze naglavke, one za list samo, ne cele čarape. Uzmem to, gurnem flajku unutra, pa sve to u neku kesu da ne vadim čarapu na šalteru lol!
Dakle........ b  b  b
Volim domišljatost g g
Happy, izvini usne
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od penelope 12/2/2013, 21:29

Stiiiigla naša čašica! d

Super je i mislim da je odlična za prelazak sa flašice na čašu ili kod beba koje završavaju sa dojenjem, jer je meka i praktična, nema onaj plastični pisak, nego silikonski..

Mislila sam da će nam trebati i cucla, ali ne, Janja je pila kao da oduvek na nju pije!
[url=bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 20f6dkk[/url]

Imamo i "priglavke"/"naglavke" ili grejače, kako ih ja zovem. lol!
Njih inače koristim Very Happy , za rekreaciju, jedino što su ovi šik boje! lol!

Verovatno većina od vas zna, ali za one koji ne znaju-Orline je jedno veliko srce! ljubav
I još je neviđena queen !

Hvala ti još jednom, draga! ljubav
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Orline 12/2/2013, 22:49

Mnogo mi je drago da joj se svidja bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 490909
I fala vi za komplimenti. bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 0913

Sad ja pitanjce!
Mi od 15-tog dana koristili InfantD3 kapi, dve uveče, to je 400IJ, po preporuci patronažne sestre. Kao u Vigantolu ima u jednoj kapi preko 600, a on imao ispod 3kg, pa bih morala na drugo veče po jednu. A kao i inače se bebama daje 400IJ. Ja se setila afere sa Vigantolom od pre par godina i uzela taj InfantD3 kad već preporučuju.

Elem...Nema InfantD3 već neko vreme nigde, a mojima istekao rok. I kupila Vigantol. Jeste li ga svojim bebcima davali svako veče po jednu kap ili na drugu veče?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od plavaptica 12/2/2013, 23:35

Meni su u savetovalistu i cak na otpusnoj listi iz porodilista napisali od 15.dana 1kap Vigantola dnevno. Ja joj nikada nisam davala svakodnevno vec na dva, tri dana. Velika je doza, a i mi pijemo AD mleko koje vec ima neku kolicinu D3vitamina, sada i hrana druga...mislim da nema potrebe, ipak je to samo preventiva....
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od dacans 13/2/2013, 09:37

Daj mu slobodno po jednu kap svako vece..on je sad vec velikaaa beba...a i zimsko je dete..msm nema dovoljno Sunca..tako da do proleća samo napred..a kad sine sunny možeš i na drugi , treći dan..meni su dr rekli i za
A što se tiče afere sa Vigantolom bila je vezana za materijal od kojeg se pravio onaj gumeni deo na kapaljkama.,.sada toga nema pa nemoj da brigaš..sećam se jer je afera bila baš neposredno nakon mog prvog porođaja
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od dacans 13/2/2013, 09:38

Ne znam šta se desilo sa porukom ali htela sam reći da su mi i za Minu rekli da joj do 3-4 godine dajem vit d u zimskim mesecima..i ja ih slušam Very Happy
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 13/2/2013, 10:22

Ja Cvrletu dajem Vigantol svaki dan, mada se desi da po nekad zaboravim.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Tinche 13/2/2013, 18:11

Svako vece do prvog rodjendana a onda do treceg sao u zimskom periodu kada nema sunca (od oktobra do marta).
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od cici 16/2/2013, 20:29

Ja Stefanu dajem svako drugo vece po jednu kap negde od 8 meseca cinimi se. Posto pije formulu tj Nan 3 kaze da nema potreba svaki dan. Posto je rodjen u oktobru ja sam nastavila sa Vigantolom i guracu do marta Wink
pa za sledeci rodjendan pocinjemo ponovo yes

Takodje planiram da polako izbacim flasicu tj cuclu. kupila bi mu neku flasicu ali nisam pametnka koju. Tj dobili smo Tomi tipi sa piskom i nisam zadovoljna. tesko se vuce i jezivo brzo usmrdi. sad smo nauzcili na slamku pa bi mu uzela neku takvu ali d aima poklopac da zastiti slamku koju stavlja usta. Imate predlog?
on meni pije i iz "male Jane" na onaj otvor ali moram ja da mu drzim da ne prolije sve.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 3/3/2013, 20:27

Drage moje, pomoglo bi mi vaše iskustvo/znanje/mišljenje.
Moja mala drugarica Milica ima varičele. Pošto je Cvrle primio poslednju vakcinu pred onu "živu" koja nas čeka za par meseci, pošto nije vruće da se znoji, pošto ja ne radim, mislim da bi bilo dobro da on to sada preleži. Razmišljam da idemo u posetu Milici i da ih pustim da se malo maze. Ono što ne znam je, da li je možda rano?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od plavaptica 6/3/2013, 19:23

Ja bih sacekala da ih on dobije onako slucajno, bez izazivanja bilo cega.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Ema78 6/3/2013, 20:41

Mirjana, nemam bebu, ali evo ti iskustvo mojih roditelja sa mnom i sestrom... od rodjenja su nas gurali svuda gde deca imaju decije bolesti ne bi li prelezale sto ranije... varicele sam dobila u 3. srednje, sestra u 7. osnovne...
Zauske nikad prelezale nismo, kao ni sarlah... Shocked

Tako da, mozda je to "spontano " dobijanje najbolje resenje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 6/3/2013, 22:40

Pa i nas je mama slala i nekad smo dobili iste boginje, nekad ne. Nije meni bitno da što pre preleži, već da na jesen, kad prima ono živu vakcinu nema sumnje da će dobiti boginje. Uostalom, ja tada i počinjem da radim i sigurno mi je lakše da bar ovo skinemo s vrata. Uglavnom, zakasnili smo ovog puta No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od cici 25/3/2013, 20:23

Mi smo danas konacno zdravi, posle drugog bronhitisa za redom. Zaboravila sam da pitam dr kolika trba da bude pauza da bih primio revakcinu pentaksima ( bila nam je zakazana za sutra)?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od lilly13 25/3/2013, 22:40

Mirjana dok ti Cvrle sisa nemaš razloga da ga ''šalješ'' među bolesnu djecu jer ima tvoja antitjela.

Cici, mislim da bi trebalo proći 7 dana da je potpuno zdrav, bar su meni tako rekli. Mi još nismo primili ni prvi zbog crijevnog virusa koji se baš odvukao, ali nam je dr rekla da mora proći 7 dana od kad se oporavi.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od cici 31/3/2013, 20:32

Hvala Lilly osmeh srce Zvala sam i dz ali mi se neka 'guska javila' kaze da moram da odem kod dr da je pitam a ona ne moze da me prebaci kod nje u sobu.
Svarticu ove nedelje kad mi bude usput. Mada je on meni opet juce poceo da kasljucka, kako i nebu kad je ovo vreme uzas.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Mirjana 31/3/2013, 20:39

O Cici mali zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - BEBE - Razna pitanja i odgovori - Page 7 Empty Re: BEBE - Razna pitanja i odgovori

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

KUTAK :: BEBE :: Razno

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu