KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
tetreb
Veca77
cicsa80
megica-pegica67
ivi
zvoncica36
noja
djole42
saska1
maki79
BiKsi :)
mamilicka
tisa
nina :)
missile
bebica mala
Dacaa
bebko
mijaki
M.
bibi.libi
red
Anavi
Tanja83
Ina(t)
Malina
pegaz
saška
makica84
lilly13
Niny
KoMetaK
vikica800
korpica
medolino
Bubica28
veki1
MAAKKI
anela
jaca*caca
Orline
daxi011
Vuchica
menora72
JocY
dr mali pariz
SannI-AlL
heart84
Gramatika
dragana76ns
bulevarka
Mali Princ
hany
ananana
ahosame
Jelica
Tinche
OKacica
lilya
sareni leptir
ninica2
darling_buds
Ema78
anak
bak
LaFolie
Erata
71 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 16/10/2012, 22:24

Darling, u pravu si, kada se radi o operacijama - ok su. I ja sam to prosla. Na Zvezdari. U Frontu HSG. Ali, kada sam gubila svoju bebu i gusila se u suzama, dozivela sam ne hladnocu, nego bezobrazluk. I to im nikada ne mogu oprostiti. Ne mislim tu na sve. Doktor koji me je operisao je bio super, vecina sestara isto ok. Ali, bilo je takvih nakaza, da je to strasno!!!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 16/10/2012, 22:26

Hocu reci, jedno je kada svesno ides na neku intervenciju, a drugo kada ti se raspada celi svet, kada od najvece srece tones u najdublji ponor, a oni te posmatraju kao ludaka. I sta god da pitas, nece da pricaju sa tobom. Mamicu im....uhhhhh
Bilo pa proslo, idemo dalje! igra
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 16/10/2012, 22:33

Erato zagrljaj ...

ljubav
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 17/10/2012, 02:08

Da se ja samo javim lol! lol! lol!

Beta za sedam dana yes
Ni dan ranije necu da je radim :) haha , nije sujeverje, nego necu, eto bas necu hehe. Samo me cudi kako sam to skockala u glavi, jer sam ustvari veeeliki neizdrz :)

Nije mi nista, majkemi, dobro se osecam sreca sreca hahaha super mi je, bez sale lol!
Leskarila, ocu reci smarala se jedno 4 dana, nije za mene ovolika kolicina kreveta haha, pa onda krenula u sitne akcije Laughing Laughing Laughing
Od simptoma imam bolove u predelu debelog mesa Laughing Laughing Laughing lol! Laughing Laughing Laughing od progesterona depo, a sve ostalo redovna situacija lol!

Ljubim vas sve, cuvajte se, vlada virus, pregledavajte se , glavu gore i u nove pohode
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

P:S: Za Garaleicku i Arsicku imam lepo misljenje posle toliko vremena provedenog u frontu ( sto pregledi sto laparo, sto histero , bila sam u stalnom kontaktu sa njom iako su mi drugi dr radili intervencije)
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 09:16

Anavi, pola cekanja proslo! igracice

Pitanjce, da li neko sta se desava ako urinokultira pred postupak (N.Front) nije u redu? 'Oce li me vratiti ili dati terapiju ili poslati kod mog dr po terapiju?

Dobila sam obican nalaz urina gde pise da ima masa bakterija i sad strepim od urinokulture... affraid shizzzz
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/10/2012, 10:33

Vucice, dace ti oni terapiju, napisace ti sta da kupis i staviti pecat, tako da nece biti problema, ne moras zbog toga u dz
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/10/2012, 10:34

Ja prolupala lol!

Anavi, drzim fige jakoooooooo

Djole, mutantu jedan, a znala sam ja cim sam te videla da si jedna od nas lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 17/10/2012, 10:36

Anavi, svaka cast na zivcima !!!! lol!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 10:40

bak ::Vucice, dace ti oni terapiju, napisace ti sta da kupis i staviti pecat, tako da nece biti problema, ne moras zbog toga u dz

Bak, da li verujes da mi je to najveca muka? Juce su mojoj mami pravili problem kad je dosla po moje rezultate, zaboga nije zakazala! I ona, zena, direktno ode u lab....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/10/2012, 11:16

Tek sad stizem da Bulevaru pozelim lagane trudnicke dane, sve cestitke, draga!
Anavi, ostade jos luuuuda sedmica da se izgura,a? Jos malo i stize potvrda!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/10/2012, 11:25

I meni je to najveca muka, zato sam ti napomenula. kad moram u dz po uput ili recept dodje mi da se besim lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 17/10/2012, 11:53

Evo prirodnog recepta za cicsenje urinokulture...

TRI CETIRI CENJA BELOG LUKA SE POTOPE U CASU VODE, DA OSDTOJI PREKO NOCI. UJUTRU SE PROCEDI, PA SE PIJE NA SVAKA TRI CETIRI SATA PO MALO, DA SE POPIJE TA CASA U TOKU DANA. Preporuka je da se neposredno posle gutanja te tecnosti odmah popije cas obicnog jogurta, koji bi trebalo malo da ubazi jacinu luka , zbog zeluca. Luk bi trebalo da je domaci, onaj nas seljacki, jer kineski luk moze da bude toliko jak da osetiti zeludac.

Licno, probala nisam, jer nisam imala problema sa infekcijama, ali moja sestra se kune u taj recep.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od barbyy 17/10/2012, 12:09

Zdravo drage moje dok cekam da se moj dnevnik otkljuca malo da prelistam i ukljucim se u konverzaciju. Sto se tice urinarnih infekcije nije da nesto reklamiram ali meni je pomogao Amer caj onaj sto se pije kesica na svakih sat a ima 6 kesica. Kod mene je delovalo kao rukom odneseno a imala sam eserihiju. Samo jednom sam pila a preporucuje se da se terapija ponovi za 2 nedelje ja nisam. Pozzzz

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 17/10/2012, 14:10

Anavi, još malo pa i zvanično trudnica trudnica as .
Ja sutra "na kanal" sreca
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 14:13

Hvala devojke, svaka informacija je korisna

Anak, srecno sutra na pregledu Wink
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 17/10/2012, 14:14

Kad samo vidi moja jadna dr.za šta sve želim uputnicu (a već znam da kod nas nema skoro ništa..........) doktor
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 17/10/2012, 18:05

erato ::Pegaz, evo ja sam postavila moj spisak za dodatne analize. Mislim da je to uglavnom sve što treba:
https://kutak.forumotion.com/t1945p540-imunologija-sterilitet-i-subklinicki-pobacaj-level-1-br2

super svaka cast evvo prepisala pa kad stignem da uradim sto nisam hvala
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 17/10/2012, 19:04

Anavi još malo izdrži molitva pa da nas obraduješ sa velikom beta vučem te za nos još jednom
Ema kada ideš na UZ , jel ove nedelje ?
Djole držim fige da središ te mutacije i da u novembru napraviš veliki korak do bebice .
Devojke želim vam svima da što pre dobijete poziv za IVF i da krenete sa bockanjem pošto znam da vas dosta čeka da se država i privatnici smiluju
sretan početak

Želim vam lake i plodonosne korake
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci



bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 17/10/2012, 19:15

Devojke, lol! lol! lol! love
Hvala na podrsci i lepim zeljama igra igra igra
Inace, moram da se pohvalim da je "ladovina" kao nikad do sad u zivotu  b  b  b

ljubav ljubav ljubav
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 17/10/2012, 19:30

Anavi navijam za jednu trocifrenu betu beta !!!

Nego devojke znate li mozda gde ima da se kupi klomifen,
kaze mi zena danas u apoteci da ga nema duze vreme Shocked , a ja cekam ciklius sl. nedelje i trebam da pocnem da pijem, pa da obezbedim na vreme?
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 19:51

ivi, 'koleginice' odavde su kupovale u apoteci Igor u Resavskoj ulici

Anavi, bravo za ladovinu lol!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 17/10/2012, 20:04

Hvala za info draga ljubav , nisam iz BG ali poslace mi neko!
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 20:20

ne znam odakle si, ali cula sam ovde (Lilya je pricala) da je u Bosni jeftiniji, a i ima ga, verovatno je tamo registrovan, jer ovde nije....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 17/10/2012, 20:29

Iz KŠ a sam, tako da mi je Bosna daleeeeko, ali nema veze iako je malo skuplje, nadam se da će mi trebati samo jedna kutija Wink
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 17/10/2012, 23:09

Anavi, sad je već 6 dana!!! Odbrojavanje brzo prolazi! beta

Evo i mene da se javim sa mojim izveštajem sa danšnjih konsultacija u Jevremovoj kod dr Janićijević. Pomerila mi je konsultacije za danas u 13.30 (umesto u 12h). Prošlo je OK, dr je divna, ljubazna i profesionalna. U startu mi je rekla da sam malo zakasnila što se stimulacije tiče, jer uvek počinje sa njom od 2dc (a danas mi je 3dc). Rekla je da ne želi da stvari radi na brzaka jer sve to ipak ne košta malo... Pogledala je moje analize, pozitivno se iznenadila što sam joj bukvalno sve spremila, rekla da se konsultujem sa hematologom (zbog PAI mutacije) obavezno pred ulazak u postupak (još jedan razlog što ne može ovaj ciklus da se radi VTO). E, onda me je pregledala na UZ i konstatovala mi je cistu 6x4cm na levom jajniku. Vodena/folikularna cista. Još jedan razlog zbog kog sad ne ulazim u postupak. Dala mi je da pijem Primolut Nor od 16dc-25dc, pa da se javim 1. ili 2. dana sledećeg ciklusa, da vidi da li je cista otišla i da, u skladu sa tim šta mi je hematolog rekao, eventualno odredi stimulaciju.

U Jevremovoj imaju takođe svog hematologa, dr Miljića, ali on je tamo samo povremeno 2-3 puta mesečno, i med. sestra tamo je uspela da me stavi na spisak pacijenata koji čekaju na njega tek za novembar.... Zašto se toliko čeka? Ne verujem da će mi hematolog nešto reći pre trudnoće. Možda će mi samo na ET dati neki lek, i posle - dok budem čekala betu....

Brine me i nervira ova cista. Tačno sam osetila - žigaju me jajnici već nekih 10ak dana. Nadam se da će pući do sledećeg ciklusa. Dr Janićijević misli da će do tada pući.... A baš je velika... Crying or Very sad
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu