KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
tetreb
Veca77
cicsa80
megica-pegica67
ivi
zvoncica36
noja
djole42
saska1
maki79
BiKsi :)
mamilicka
tisa
nina :)
missile
bebica mala
Dacaa
bebko
mijaki
M.
bibi.libi
red
Anavi
Tanja83
Ina(t)
Malina
pegaz
saška
makica84
lilly13
Niny
KoMetaK
vikica800
korpica
medolino
Bubica28
veki1
MAAKKI
anela
jaca*caca
Orline
daxi011
Vuchica
menora72
JocY
dr mali pariz
SannI-AlL
heart84
Gramatika
dragana76ns
bulevarka
Mali Princ
hany
ananana
ahosame
Jelica
Tinche
OKacica
lilya
sareni leptir
ninica2
darling_buds
Ema78
anak
bak
LaFolie
Erata
71 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/9/2012, 14:15

Ema78 ::Niny, imas celu temu o IR ovde, i milion saveta !!! Ne brini...ima nas jos !!!

A Okacice, meni je sve oko IUI ludo... dosla kuci, nestala struja, dosla kod mojih, sou u kuci, uhvatila me isijalgija,razbila dve ili tri solje...sve nesto sto mi se inace ne desava...A posto mi se i trudnoca nije inace desavala, moglo bi da se desi sad i to. Mislim da zatvorimo krug...

Nego, kada se preporucuje da se radi beta iz krvi? Ja mislila da je uradim na dan kada treba da dobijem sledeci ciklus,27 dc, al Orli rece da bi mozda moglo da bude rano... to bi bilo 12 dana posle iui? DR rece da cekam tri nedelje, al zaista se nadam da se salio,ko jos moze da ceka toliko? b

Ema, ja sam razmisljala, radicu betu ako mi bude kasnila vestica, mislim to sad mislim, ali do tad ko zna sta ce mi sve proci kroz glavu... Jos uvek sam kao cool, bas me kao briga, ovo ono x naočare molitva ...

Ljubim vas sve i da nam svima sto pre dodje roda !

OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/9/2012, 14:16

[/quote]

Niny, ja sam omrsala skoro 18kg za 6 meseci, ali sam i bila poseban slucaj, kao tenkic, a sad sam cica prava, ahahahha...

usne [/quote]

18 affraid Mogu misliti kako sad super izgledaš, bravo likeit Meni je ovih 5 taman, ne bi valjalo više Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/9/2012, 14:22

Hvala draga!

Drago mi je i da si i ti zadovoljna svojim izgledom klizanje ...

Meni je ovih 18 taman v ... Ja sam se u poslednje dve godine naglo ugojila, a nisam znala sta je u pitanju dok mi nisu otkrili IR... I sad posle svega jedina debljina koju bih sebi mirne duse dozvolila je trudnoca, hahahha...

c
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 26/9/2012, 14:46

Evo i mene posle aspiracije... Dobili smo 4 jc i ja sam prezadovoljna jer sam ja ocekivala najvise dve, a sad je valjda zurka u labu juriš juriš juriš juriš

Devojke sve koje ste u postupku i cekalice, zelim vam svu srecu ovog sveta poljubac
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/9/2012, 14:52

Bravo Jocy!!!! navijam za zurkuuuuu juriš juriš juriš juriš
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/9/2012, 14:54

Okacica ::

I sad posle svega jedina debljina koju bih sebi mirne duse dozvolila je trudnoca, hahahha...

c

Ako,ako, bićeš ti nama uskoro debelica trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/9/2012, 14:55

Jocy bravo, kreće žurka juriš juriš juriš Navijamo navijači1
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 26/9/2012, 14:57

Jocy za zuraju u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 26/9/2012, 15:01

Jocy,bravo draga!!! Sada navijamo za predivnu zurku u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 26/9/2012, 15:20

Ijaoj muvanje u labu!!!! osmeh srce Cista romantika osmeh srce
Ajd da se lepo smuvaju i naprave lepe embrioncice navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 26/9/2012, 15:28

[quote="Jocy"]Evo i mene posle aspiracije... Dobili smo 4 jc i ja sam prezadovoljna jer sam ja ocekivala najvise dve, a sad je valjda zurka u labu juriš juriš juriš juriš

Bravo Jocy!!! Gde radis? zagrljaj bravo
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 26/9/2012, 15:35

Okacica ::
Niny ::Čitala sam ovde o tome i stvarno jako puno žena ima neki oblik IR.
Ja se nadam da sam to već sredila, jer već 5 meseci pijem lek, pazim na ishranu i ne jedem slatkiše (smršala sam oko 5kg, što i nije tako loše Very Happy ).
Trebala bih i na kontrolu uskoro...



Niny, ja sam omrsala skoro 18kg za 6 meseci, ali sam i bila poseban slucaj, kao tenkic, a sad sam cica prava, ahahahha...

usne

bravo bravo...kako??? h i ja treba da smrsam, al mi nekako ne ide uopste... pre 5 god sam prestala da pusim razocarala se u ljubav i zivot i sve i ugojila se do 116kg... affraid i zveknula u dijabet tip 2...od tada na terapiji glucophage smrsala do 92kg u roku od godinu dana... i onda sisla do 85kg polako u narednih godinu dana...i tu se zakucala ni gore ni dole...onda se udala pre tri god i smrsala do 78kg i nema sanse sta god da sam radila nece i nece... pa sam plus minus 5 kg... i sad mi je dr rekao da treba da smrsam...a ja se nadebljala za sve pare, sad sam opet na 85kg v ... i ne znam sta cu ni kako cu... a non stop sam gladna samo mi viri dupe iz frizidera... Rolling Eyes
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 26/9/2012, 15:38

Jocy ::Evo i mene posle aspiracije... Dobili smo 4 jc i ja sam prezadovoljna jer sam ja ocekivala najvise dve, a sad je valjda zurka u labu juriš juriš juriš juriš

Devojke sve koje ste u postupku i cekalice, zelim vam svu srecu ovog sveta poljubac

bravo jocy draga, radujem se od sveg srca zbog zurke!!!
sa srecommmmmmmmmm b b d d b b b b b bb d bb d bb vv vv vv jumping
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/9/2012, 15:40

Ahosame, draga, da ne gusimo temu poslacu ti pp veceras sta mi je rekla dr endokrinolog, mozda ti pomogne.
Mislim da to zavisi od organizma i kako reagujemo na lekice.

Cmokic pa ti pisem kasnije... cvet
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 26/9/2012, 15:54

Jocy,bravo,zurka,zurka juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
Lilya,kao i uvek bas nas sve lepo prebroja.Sad,sto se tice mene i mog zauzetog niskog starta,nisam vise sigurna u to Mad
Nadam se da necu smoriti i da ce se javiti neko pametniji od mene.Poziv iz klinike,ukratko:Postupak se planira da bude uradjen u mesecu novembru.Potrebno je da se javim do 5dc u mesecu oktobru na odeljenje u to i to vreme,radi planiranja postupka.
Sad,moji ciklusi koji se namestise bas ovako.Avgustovski je bio 3 avgusta,septembarski 30 avgusta i sad 25 septembra dodje mu kao oktobarski ciklus.Ja povadila sve sto treba,planirala da idem u petak i sad bas sumnjicava,da li treba sad ili tamo oko 22 oktobra kad mi startuje naredni ciklus?
Da poludis,mada sve mislim da sam omanula a njih dobiti na telefon....Pre cu doci i stupiti u vezu sa predsednikom Amerike!
Od jutros zovem,jos uvek zovem i stvarno ne mogu da verujem da nece da se jave na telefon.Broj su mi inace dale one,za sve sto mi treba da zovem,vidim kako Rolling Eyes
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/9/2012, 16:01

Korpice, tako gledano, ovo ti jeste oktobarski ciklus. Bolje da odeš tamo 5dc i tako im kažeš. Molim te mi reci kad si dobila pismo i gde radite?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 26/9/2012, 16:15

odmah da ti kazem da ne gubis vreme sa zvanjem nego lepo odi tamo, ja sam ih zvala 10 dana bez uspeha kad mi se sestra javila, rekla mi je da nazovem kasnije ali svi pokusaji da ih dobijem su bili uzalud
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 26/9/2012, 16:18

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Bravo, Jocy, bravo!!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 26/9/2012, 16:54

Hany,znam,u pravu si,ali nije mi to tako jednostavno.Ne zbog puta,vec zbog posla.A otici uzaludno Rolling Eyes Ni sama neznam,videcu vec sta cu.
Niny,kod mene je bas komplikovano,vucem se skoro godinu dana.Trebala da pocnem u junu,odloze me za novembar.U Visegradskoj sam
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 26/9/2012, 16:58

probaj nazvati onu nadu na salteru, mozda te ona uputi
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 26/9/2012, 17:23

Okacica ::Ahosame, draga, da ne gusimo temu poslacu ti pp veceras sta mi je rekla dr endokrinolog, mozda ti pomogne.
Mislim da to zavisi od organizma i kako reagujemo na lekice.

Cmokic pa ti pisem kasnije... cvet

vazi okacice ljubav
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 26/9/2012, 19:36

Hvala vam drage moje na bodrenju, ja uvek kazem da je Kutak jedna sila koja sija zivotnom snagom... d
Jaca Caco radim u Frontu ovo mi je treci pokusaj o trosku grada. c
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/9/2012, 19:55

A joooj, pa ovde je bas veselo...te jajnih celijica, te spermica, te embrioncica...juhuuuuu....BICE BEBAAAAA, BICE BEBAAAAAA as
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makica84 26/9/2012, 21:23

Niny, sta su tebi rekli da je razlog tog odlaganja? ja sam isto prosla II komisiju u decembru 2011 u visegradskoj i dalje cekam. Crying or Very sad
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 26/9/2012, 21:48

Jocy zurkaaaaaaaaaaaaaa juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu