KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 14/9/2012, 09:09

ahosame ::devojke, stalo mi je krvarenje... tako da u ponedeljak, obni okreni....razanj !!! Shocked (hsg) affraid

joj, sto me straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa'.... tuga
tuga

a sto sam knjeza, ljudi moji....

Ahosame, nemoj se nista sekirati, stvarno nemas razloga, a zavrsices nesto sto je veoma bitno. Ja sam HSG radila privatno, sa anestezijom, i imala sam zakazano u 15h, tako da sam taj dan isla na posao. Min 6h pre toga ne smes nista da jedes i pijes, anestezija je kratkotrajna, posle nje se budis kao iz nekog lepog sna plus sto je sve zavrseno Very Happy . Ako radis sa anestezijom, stvarno nema cega da se plasis, sve prespavas, probudis se, malo odsedis i ides kuci. Nemoj se opterecivati, ovaj jos jedan korak ka trudnica nije uospte vredan sekiracije unapred.

Drzim pesnice da sve bude ok usne

c
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 14/9/2012, 09:50

hany ::dajte malo pozitivne energije

Devojke, ja se izvinjavam. Zaista mi nije bila namera da mracim niti sam mogla da pretpostavim da ce se naci jos devojaka sa istim osecanjem.
Opet, razmisljam mozda je bolje da razmenimo svoja osecanja i da na taj nacin shvatimo da nismo same u svojim razmisljanjima.
Ja sam po prirodi bas optimisticna, ali eto stiglo me poslednjih par dana. Nadam se da nisam nikom napravilu vecu stetu nego korist mojim razmisljanjima.

Ahosame, nema potrebe da se plasis, sve traje kratko i ti zapravo sve to lepo prespavas c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 14/9/2012, 09:59

lilya ::
hany ::dajte malo pozitivne energije

Devojke, ja se izvinjavam. Zaista mi nije bila namera da mracim niti sam mogla da pretpostavim da ce se naci jos devojaka sa istim osecanjem.
Opet, razmisljam mozda je bolje da razmenimo svoja osecanja i da na taj nacin shvatimo da nismo same u svojim razmisljanjima.
Ja sam po prirodi bas optimisticna, ali eto stiglo me poslednjih par dana. Nadam se da nisam nikom napravilu vecu stetu nego korist mojim razmisljanjima.

Ahosame, nema potrebe da se plasis, sve traje kratko i ti zapravo sve to lepo prespavas c

Lilya nema potrebe da se izvinjavas, pa zaboga zato nam ovaj forum i sluzi, da se podrzavamo i kad je lepo a bogami i kad je tesko. Niko mene ne razume bolje nego Kutanjke, kako da se ja zalim kumi sto mi je frka pred vantelesnu kad ona ni ne zna sta je aspiracija a sta transfer. Lilya ja te grlim jako i ja sam optimista al kad me stisne onda me bas pukne jace. zagrljaj
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/9/2012, 10:20

lilyyy nisam mislila na tebe uopste veruj mi, primetila sam par postova koji stvarno nekako nisu potrebni da citamo, ne bi da navodim koji ali prosto ima ovde osoba koje kao da se trude da nam ubiju nadu a to svakako nisi, procitaj malo unazad i znaces o kome se radi
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 14/9/2012, 10:40

hany ::lilyyy nisam mislila na tebe uopste veruj mi, primetila sam par postova koji stvarno nekako nisu potrebni da citamo, ne bi da navodim koji ali prosto ima ovde osoba koje kao da se trude da nam ubiju nadu a to svakako nisi, procitaj malo unazad i znaces o kome se radi

Hany, ljubav

Joci, za ono "Boj se ovna, boj se ..." Isto i moja mama kaze i da znas da ste u pravu ljubav

Bak, lepo rece Pegaz na nekoj prethodnoj strani da cemo nas nekoliko zajedno. Zajedno smo jace yes

Sve vas d
Zaista mi neizmerno znacite i vi i svaka vasa rec, a svakoj lepoj vesti se radujem kao da se meni samoj desava ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/9/2012, 11:31

Struzzo ::
lilya ::Evo ja cu da priznam da mi je na neki nacin laknulo sto mi brisevi nisu OK. Ne znam kako to da objasnim i nadam se da me necete pogresno shvatiti, ali nekako mi se ne ide u taj Prag. Jednostavno nisam spremna da sve to zapocnem opet Rolling Eyes Msm, nisam spremna da se okonca kao prethodna dva puta.
Moram takodje da priznam da sam za vikend dan nakon sto sam dobila dobre nalaze urinokulture, a dan pre nego sto cu dobiti nalaze briseva dobila napad panike. Nije bilo strasno, ali je ipak bio napad panike. Mali, kratak i prilicno dobro sam se snasla, ali sam znala zbog cega je. Da su mi bili dobri brisevi, mozda bi vec sredinom ove nedelje bila u Pragu.
Ne plasim se ja postupka. I onako sada nema stimulacije, niti me plasi taj bol od jedne izvedjene jc iz prirodnog ciklusa, ali kako sam oba puta prokrvarila kad na to pomislim ni ne ide mi se Rolling Eyes

Meta, Bak, nadam se da cu i ja doci u vasu fazu, nekad Rolling Eyes

Cure, izvinjavam se sto mracim. Sve vas d

Osećala sam se identično...samo ne još jedan neuspeh, bilo vantelesna ili razgovor u crzs...nisam se sviđala sama sebi tako otupela i istrošena....i onda, onda se desio Struzzolino i nebo je postala zemlja, zemlja nebo... Very Happy Moguće da bi nam uspela i vantelesna na koju smo planirali ići u septembru. Nebitno.

Samo hrabro cure....rešenja i cilja za dosegnuti uvek ima....Ljubim.....


Hany,
pošto je tvoj post sledio neposredno posle mog....gde si ti primetila da ja nekom ubijem nadu...naprotiv!
Ko uopšte na ovim stranama, čim se našao na ovim stranama, nekom bi poželeo da ubije nadu?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/9/2012, 11:32

lilyy zagrljaj ma znas kako kod mene ti nekako sve islo kako treba kad dignem ruke od svega ..... Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/9/2012, 11:33

ups struzzooo nisam ni na tebe mislila Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/9/2012, 11:35

napisala sam na prethodnim postovima to ne znaci da je na zadnjem, tvoj je cak naprotiv i suprotno onom sto sam napisala cini mi se Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/9/2012, 11:46

Hany, ja zbog Struzzolina brzo čitam i pišem na kutku, otud i greške...ali nisam nigde primetila malicioznost....ja zaista ne želim da verujem da neka žena ili žene čim su se našle ovde, znači da su sapatnice, da su zlurade...

Da ponovim cure, samo hrabro i samo napred....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 14/9/2012, 13:26

Ma Lily draga, mrači kad god ti se mrači. Zato smo tu. I naravno da nije uvek sve prekrasno i posuto cvećem. Sve mi dođemo u neke faze i to je apsolutno normalno i ljudski. Šta sve prolazimo bile bi nenormalne da ne mračimo ponekad. To je isto odbrambeni mehanizam, svaki lekar će to reći. Bitno je da to ne traje predugo i da velika većina prođe tu fazu i krene ispočetka.
Grlim ja tebe i sve koje mrače. A onaj ko nije bio na "tom mestu" ne može ni razumeti. U svakom slučaju drage moje, jedva čekam da se vidimo i site ispričamo na sastanku 3. Ne mogu dočekati. love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/9/2012, 13:42

e vidim da sam napravila pometnju, sto mi nije bila namera, inace jako dobro razumem jer sam i sama bila na tom mracnom mestu, sudbina se sa mnom poigrala nekoliko puta veruj mi ali sta da radim zivot ide dalje, borim se da ostvarim svoj cilj. ne vidim da sam nesto tako strasno i napisala ni da sam nekog kritikovala
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/9/2012, 13:47

Drage moje zene, u svakoj klinici za VTO je potreban psiholog, zaista.
Sve ovo je jako stresno i tesko...ali moramo se boriti i verovati. Evo mene ceka prva VTO, pa sam sva u strahu, ali opet znam da ako ne pokusam, trudna necu biti bez tog pokusaja. Tako i ti lilya razmisljaj...ako pokusas, mozda ce uspeti, a mora...a ako ne pokusas, neces biti trudna, nastavices da odlazes i produzavas agoniju. Tesko se odluciti - ajmo sad, a opet je jos teze cekati i odlagati. Kako god okrenes, moras hrabro u borbu. Gledaj na to kao da se vec boris za svoje dete, sa sobom, sa svima, sa okolnostima...kao sto ces se sutra boriti da mu stvoris sve i da ga izvedes na pravi put. Tvoja beba je vec stvorena u vasim srcima i vasim mislima, potrebno je samo da se materijalizuje...sada se vec boris za to dete, kao sto ces celog zivota...Ljubim vas!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/9/2012, 13:53

hany ::e vidim da sam napravila pometnju, sto mi nije bila namera, inace jako dobro razumem jer sam i sama bila na tom mracnom mestu, sudbina se sa mnom poigrala nekoliko puta veruj mi ali sta da radim zivot ide dalje, borim se da ostvarim svoj cilj. ne vidim da sam nesto tako strasno i napisala ni da sam nekog kritikovala

Malčice si podstakla na sumnju i teorije zavere onim da u nekim prethodnim postovima kao da neko želi da ubije nečiju nadu, pa ko to...kao kad cure ovde odmah skoče na crveni post (i dalje tvrdim da su ti plusevi i minusi nepotrebna detinjarija) i bave se ko je to uradio i zašto...a vrlo moguće da neko slučajno klikne minus umesto plus...i big deal...

Meni su lično pored onih što me zasmeju, najbolji postovi kakav je napisala Lilya....iskren, od srca, autentičan...iako ja uopšte nisam patetičan tip...ali sam se vrlo često nalazila u patetičnim situacijama tako da mi je delotvorno da čitam ljude koji prolaze isto, osećaju se isto, ma koliko to mračno bilo....bude mi lakše posle.

Uzdravlje, drage....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/9/2012, 14:03

lilya ::Evo ja cu da priznam da mi je na neki nacin laknulo sto mi brisevi nisu OK. Ne znam kako to da objasnim i nadam se da me necete pogresno shvatiti, ali nekako mi se ne ide u taj Prag. Jednostavno nisam spremna da sve to zapocnem opet Rolling Eyes Msm, nisam spremna da se okonca kao prethodna dva puta.
Moram takodje da priznam da sam za vikend dan nakon sto sam dobila dobre nalaze urinokulture, a dan pre nego sto cu dobiti nalaze briseva dobila napad panike. Nije bilo strasno, ali je ipak bio napad panike. Mali, kratak i prilicno dobro sam se snasla, ali sam znala zbog cega je. Da su mi bili dobri brisevi, mozda bi vec sredinom ove nedelje bila u Pragu.
Ne plasim se ja postupka. I onako sada nema stimulacije, niti me plasi taj bol od jedne izvedjene jc iz prirodnog ciklusa, ali kako sam oba puta prokrvarila kad na to pomislim ni ne ide mi se Rolling Eyes

Meta, Bak, nadam se da cu i ja doci u vasu fazu, nekad Rolling Eyes

Cure, izvinjavam se sto mracim. Sve vas d

Ništa ti ne mračiš, nego je dobro što slušaš svoj organizam i slediš njegov ritam, na neki način. Jednom mi je Parižanka rekla, da parafraziram, da treba da se sklope sve kockice, inače ništa od posla. A ona zna, i to je dokazala. yes I hvala joj na tim rečima, evo javno, puno mi znače. Epa, ako neko pomisli šta čekam, imam 42 i po godine- ja sklapam kockice. I imam osećaj da ću ih sklopiti do zime. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 14/9/2012, 14:29

Evo i ja da se oglasim posto sam sve zapocela da ne kazem zakuvala i sad mi do zla boga neprijatno Rolling Eyes

Trudim se da budem pozitivna zato sto verujem da jedino tako mogu pomoci sebi i ljudima oko sebe, a pogotovu onima koji me vole i brinu. A pre svega zbog toga sto mi je to u prirodi. Ovo je jednostavno bio trenutak slabosti, jednostavno sam osecala da nisam spremna, a vec znam da oktobar otpada zato sto mm ne moze da mrdne zbog posla i onda sam u trenutku shvatila da ako su brisevi OK nemam vremena da se spremim i shvatim da treba da idem i sta mi se desava i eto frke i panike.
Svako od nas se milion puta preispitivao koliko jos moze da izdrazi. Ja znam da mogu jos mnogo, ali jednostavno sam znala da sada nije trenutak.
Takodje, smatram (i bas sa sa jednom devojkom sa foruma skoro pricala o tome) da sam bez obzira na sve srecna zena. I milion puta sam rekla i sad kazem samo nek je zdravlja i sve ce biti OK.

I sve mi koje se borimo smo samo zaglavljene u jednom trenutku, a vrlo ubrzo ce sve to biti iza nas i necemo imati ni vremena da se svaga ovoga setimo yes
Evo mene je vec citava ta slabost prosla. Ne znaci da nece da se vrati, ali imam ja resenja i za to: ili boks ili sex

Ljubim vas i izvinte jos jednom
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/9/2012, 14:46

o Boze, kakva rasprava lol! Shocked
Pa naravno da cu ako mi se kuka doci ovde da kukam, pa nisam otisla na neciju temu za cestitanja da kukam Shocked I naravno da cu da mracim kad mi se mraci, pa nije zivot samo u smajlijima i cveticima.
Mislim da se mi ovde dovoljno dobro znamo, bar mi koje smo redovne, da ovakva objasnjavanja i rasprave nisu potrebne

A ko zeli samo smajlice i cvetice, ima ih mozda negde drugde
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 14/9/2012, 15:00

Lilya ,ti si jedna dobra dušica i što se mene tiče ne treba i nisi ni trebala da se izvinjavaš.Ali kad si lepo vaspitana pa je to jače od tebe love .
Koliko sam ja shvatila svrhu svih foruma,oni služe da ljudi razmenjuju mišljenja,osećanja,iskustva,savete i dobro je sve dok se to ne kosi sa pitanjima etike,morala i zakona.
Svi mi ovde imamo faze + i faze -,nekad su jačeg,nekad slabijeg inteziteta,a o dužini trajanja da ne govorim.
Meni znači svaka vaša reč,svaki smajlić (lično,priznajem,ih preferiram,jer mi oni nekad bolje opišu osećanje (voLEm slike Embarassed ),a mislim da isto i druge cure osećaju.Nekako se mi ovde znamo i osećamo drugačije i potpunije,nego sa ljudima iz našeg bliskog okruženja (čast izuzecima).
Zato ako mene pitaš-opali sestro po emocijama,kakve god da su tog trenutka kada pišeš,jer to si ti tad,odnosno to sam ja-sad.Pišem ovo jer imam potrebu da pišem.
Juče je i za mene bio težak dan,ali kao i tebe i mene je prošlo ,pa idemo dalje i napred do naših bebe bebe
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 14/9/2012, 15:16

a bre pa niko nije lily napao ni osudio sto mraci sta vam je
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maruska 14/9/2012, 16:28

Ahosame, gde radis hsg?

Ja sam radila privatno, nista nisam jela tog dana, odspavala pola sata dok su me snimali i otisla u kafanu. Laganica!

Devojke sa kojima sam lezala i N.F. su radile hsg istog dana kada su primljene u bolnicu i sutra dan su isle kuci. Ni jedna se nije zalila na bol. Stvarno nije nista strasno.

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 14/9/2012, 17:02

BRBLJIVA76 ::nemoj da te je strah....nekada se u kom kraju to radilo na zivo skoro bez anestezije-dok su u bg radili jos tada,pod anestezijom.ja sam pre skoro 5 god to odradila u N.F u Bg.,i nista nisam osetila.....iako nisam iz Bg.okruga ,ja nisam htela kod nasih u gradu to da radim.vec sam tamo otiskla.razumem te u potpunosti,ali ja sam nekako to sebi tako govorila -SVE ZARAD MAJCINSTVA!- love


hvala ti draga puno na podrsci...bice valjda sve ok, pa cu sama sebi posle da se cudim sto li sam se frcila toliko ni za sta... ljubav
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 14/9/2012, 17:07

Okacica ::
ahosame ::devojke, stalo mi je krvarenje... tako da u ponedeljak, obni okreni....razanj !!! Shocked (hsg) affraid

joj, sto me straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa'.... tuga
tuga

a sto sam knjeza, ljudi moji....

Ahosame, nemoj se nista sekirati, stvarno nemas razloga, a zavrsices nesto sto je veoma bitno. Ja sam HSG radila privatno, sa anestezijom, i imala sam zakazano u 15h, tako da sam taj dan isla na posao. Min 6h pre toga ne smes nista da jedes i pijes, anestezija je kratkotrajna, posle nje se budis kao iz nekog lepog sna plus sto je sve zavrseno Very Happy . Ako radis sa anestezijom, stvarno nema cega da se plasis, sve prespavas, probudis se, malo odsedis i ides kuci. Nemoj se opterecivati, ovaj jos jedan korak ka trudnica nije uospte vredan sekiracije unapred.

Drzim pesnice da sve bude ok usne

hvala ti mnogo mnogo draga cveće
c
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 14/9/2012, 17:08

lilya ::
hany ::dajte malo pozitivne energije

Devojke, ja se izvinjavam. Zaista mi nije bila namera da mracim niti sam mogla da pretpostavim da ce se naci jos devojaka sa istim osecanjem.
Opet, razmisljam mozda je bolje da razmenimo svoja osecanja i da na taj nacin shvatimo da nismo same u svojim razmisljanjima.
Ja sam po prirodi bas optimisticna, ali eto stiglo me poslednjih par dana. Nadam se da nisam nikom napravilu vecu stetu nego korist mojim razmisljanjima.

Ahosame, nema potrebe da se plasis, sve traje kratko i ti zapravo sve to lepo prespavas c

hvala ti mila od srca na podrsc poljubci i...ps jedva cekam da prodje molitva
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 14/9/2012, 17:18

maruska ::Ahosame, gde radis hsg?

Ja sam radila privatno, nista nisam jela tog dana, odspavala pola sata dok su me snimali i otisla u kafanu. Laganica!

Devojke sa kojima sam lezala i N.F. su radile hsg istog dana kada su primljene u bolnicu i sutra dan su isle kuci. Ni jedna se nije zalila na bol. Stvarno nije nista strasno.
joj, maruska pa i ja bih u tu kafanu... sestro slatka
da, u frontu radim... i bice sigurno sve ok, samo se tako tripujem malo ko blesava...pa cu posle samoj sebi da se smejem sto li sam se tripovala ni za sta i tako...tenkre.. nemam reči ... hvala ti draga sto si mi glas razuma meni ovako blesavoj..sigurno cu sutra jos gore da poludim, a u nedelju tek... v
nego kad prodje, da se nadjemo u kafanici bre...pa da...to je to... x a? sta kazes? igra
ljubim te draga cveće

ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 14/9/2012, 17:20

Okacica ::
ahosame ::devojke, stalo mi je krvarenje... tako da u ponedeljak, obni okreni....razanj !!! Shocked (hsg) affraid

joj, sto me straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa'.... tuga
tuga

a sto sam knjeza, ljudi moji....

Ahosame, nemoj se nista sekirati, stvarno nemas razloga, a zavrsices nesto sto je veoma bitno. Ja sam HSG radila privatno, sa anestezijom, i imala sam zakazano u 15h, tako da sam taj dan isla na posao. Min 6h pre toga ne smes nista da jedes i pijes, anestezija je kratkotrajna, posle nje se budis kao iz nekog lepog sna plus sto je sve zavrseno Very Happy . Ako radis sa anestezijom, stvarno nema cega da se plasis, sve prespavas, probudis se, malo odsedis i ides kuci. Nemoj se opterecivati, ovaj jos jedan korak ka trudnica nije uospte vredan sekiracije unapred.

Drzim pesnice da sve bude ok usne


c

hvala ti mnogo mnogo draga cveće
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu