KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 14/9/2012, 17:54

Potpisujem Bak. Ovaj Kutak je mesto , i to verovatno jedino, na kojem svaka od nas u svaki trenutak može reći šta oseća. Mi kakve smo, iz vlastitog primera, svakome izgledamo puno snažnije i "cool" nego što se mi osećamo i mislimo o sebi. Meni danas kolegica sa posla rekla da je zadivljena i da sam joj primer kako se nosim sa svim, a ja je pogledam, to bilo danas 3 sata pre pregleda, i razmišljam, čoveče ja se doslovce raspadam, sva otečena od celovečernjeg plakanja, a ona to najozbiljnije...........
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 14/9/2012, 18:08

lilya ::Evo i ja da se oglasim posto sam sve zapocela da ne kazem zakuvala i sad mi do zla boga neprijatno Rolling Eyes

Trudim se da budem pozitivna zato sto verujem da jedino tako mogu pomoci sebi i ljudima oko sebe, a pogotovu onima koji me vole i brinu. A pre svega zbog toga sto mi je to u prirodi. Ovo je jednostavno bio trenutak slabosti, jednostavno sam osecala da nisam spremna, a vec znam da oktobar otpada zato sto mm ne moze da mrdne zbog posla i onda sam u trenutku shvatila da ako su brisevi OK nemam vremena da se spremim i shvatim da treba da idem i sta mi se desava i eto frke i panike.
Svako od nas se milion puta preispitivao koliko jos moze da izdrazi. Ja znam da mogu jos mnogo, ali jednostavno sam znala da sada nije trenutak.
Takodje, smatram (i bas sa sa jednom devojkom sa foruma skoro pricala o tome) da sam bez obzira na sve srecna zena. I milion puta sam rekla i sad kazem samo nek je zdravlja i sve ce biti OK.

I sve mi koje se borimo smo samo zaglavljene u jednom trenutku, a vrlo ubrzo ce sve to biti iza nas i necemo imati ni vremena da se svaga ovoga setimo yes
Evo mene je vec citava ta slabost prosla. Ne znaci da nece da se vrati, ali imam ja resenja i za to: ili boks ili sex

Ljubim vas i izvinte jos jednom

Draga, nemoj se nikada izvinjavati za iskrenost...to je to, i tako je kako je... niko nikad nista nije dobio od prodavanja magle i pretvaranja...prav iskrenost je toliko retka... i oni koji je prepoznaju istinski, umeju to i da cene na pravi nacin...zato, glavu gore i
be yourself, no matter what they say... ljubav
mi te volimo bas takvu i sto si bas takva.. cveće c .
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 14/9/2012, 18:11

anak ::Potpisujem Bak. Ovaj Kutak je mesto , i to verovatno jedino, na kojem svaka od nas u svaki trenutak može reći šta oseća. Mi kakve smo, iz vlastitog primera, svakome izgledamo puno snažnije i "cool" nego što se mi osećamo i mislimo o sebi. Meni danas kolegica sa posla rekla da je zadivljena i da sam joj primer kako se nosim sa svim, a ja je pogledam, to bilo danas 3 sata pre pregleda, i razmišljam, čoveče ja se doslovce raspadam, sva otečena od celovečernjeg plakanja, a ona to najozbiljnije...........

zagrljaj osmeh srce
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Timica 14/9/2012, 18:25

"Zaglavljene u jednom trenutku", da bas tako.
Timica
Timica

Broj poruka : 8
Location : Banja Luka
Datum upisa : 17.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/9/2012, 19:54

bak ::o Boze, kakva rasprava lol! Shocked
Pa naravno da cu ako mi se kuka doci ovde da kukam, pa nisam otisla na neciju temu za cestitanja da kukam Shocked I naravno da cu da mracim kad mi se mraci, pa nije zivot samo u smajlijima i cveticima.
Mislim da se mi ovde dovoljno dobro znamo, bar mi koje smo redovne, da ovakva objasnjavanja i rasprave nisu potrebne

A ko zeli samo smajlice i cvetice, ima ih mozda negde drugde
podrzavam! i ja sam bila jednom iskritikovana i napadnuta ,jer sam izrazila svoja besna osecanja ovde na kutku-prema nekim doktorima kroz svoj postupak vto....ja sam lose prosla ,i postala sumnjicava -sto ne znaci da mora tako svako da prodje i sumnja.svaka cast izuzecima!---smatrala sam da trebaju i ostale cure da znaju i losa nasa iskustva,sve sa ciljem da budu obazrivije i da pitaju doktore sve sto ih zanima i sve sto cuju.pojedine klinike ne objasnjavaju npr.postupak,vreme inekcija-stimulacija,ne uvode te u prve korake trudnickih dana kako treba-i eto..belaja! zacas... Crying or Very sad kao kod mene sto je bilo.tako da cure koje su na kutku nisu uvek podjednako raspolozene za pricu i a i zivci su svakoj od nas popustili.... Sve se mi ovde jako dobro razumemo... smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 14/9/2012, 21:12

Stigla mi konačno veštica , bila sam danas u betaniji i krećem krajem sledeće nedelje sa stumulacijom Very Happy

Držim fige svim mojim čekalicama i bockalicama

wavecrowd
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 14/9/2012, 21:50

Bulevar, bravo! Korak po korak na putu do bete + - Page 38 62860
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 14/9/2012, 22:21

Bulevar cekamo sledecu nedelju i onda akcija :) za sada saljem pozitivnu vibru ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~puuuuunooooo pozitivne vibre ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ljubav
Koracaljke moje d srcasti poljupci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/9/2012, 00:21

Bulevar, samo napred, curo! igracice
Ja nesto poslednjih dana samo preletim i ne stizem da se javim... tako da ne smem da nabrajam... igracice Koracaljke, samo koracajte krupnim i sigurnim koracima!!! igracice

Inace, ja nekako zaradih eserihiju No , sad mi slede antibiotici, a taman mi se sve bilo sredilo sa vaginalnom florom i faunom.... i eto - trt! Bicu u sred terapije a treba da se javim u Front u narednih 10ak dana... Shocked
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 15/9/2012, 09:09

bulevar80ns ::Stigla mi konačno veštica , bila sam danas u betaniji i krećem krajem sledeće nedelje sa stumulacijom Very Happy

Držim fige svim mojim čekalicama i bockalicama

wavecrowd

bravo bulevar, samo napred, drzim pesnice iz sve snage b b b
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 15/9/2012, 11:03

Srecno devojke, svima!
sunny
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 15/9/2012, 13:00

Cao devojke koracate li,samo hrabro osmeh srce
Danas sedim i kontam sta treba sve da uradim i (klik) palim na kurblu izgleda,ukapiram da od VTO koji je bio u aprilu i nije uspeo meni niko nije radio UZ-i nijednom affraid ...U cetvrtak na komisiji isto tako iskulirali,a dosla bez UZ. E sad posto mi crv neda mira ja sam pozvala i zakazala u dr.Ilic kod Kopitovicke Wink da ona to pogleda i da malo procaskam sa njom o novom postupku da li treba nesto dodati oduzeti itd...Tako da u ponedeljak u 19h pravac uz-i lol! sad mi je kao lakse ne sedim skrstenih ruku dok cekam pisamce Rolling Eyes
d srcasti poljupci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/9/2012, 13:32

pametno,ja isto tako planiram da zakazem konsultacije kod nje pre same stimulacije...Ali ja jos nisam ni krenulaaaaaaaaaaa affraid
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 15/9/2012, 15:10

E drage moje pocela i ja yes radost
Kratka sema, za pocetak 3 Menopura i 3 Gonala. Videcemo kako ce se stvar razvijati. Sve vas ljubim puno i drzite mi pesnice srca1
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/9/2012, 15:21

lepoooo...samo napred ,valjda cemo i mi novi da dodjemo na red nekad..tj kad krenu privatnici... Laughing
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tinche 15/9/2012, 15:39

Srecan pocetak Jocy!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 15/9/2012, 17:12

Jocy srecan pocetak i da bude uspesno!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja idem na FET Very Happy to je novost, danas su mi javili da su mi brisevi ok igracice
samo sto nisam dobila (ovaj ciklus mi kasni samo 5-6 dana sto je ODLICNO)
samo da proverim TSH u ponedeljak, mada mi je poslednji put bio 1.6
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 15/9/2012, 18:21

Jocy sretan početak i da ovaj put bude bebicetan poljubci (neka udarna doza) ili mi se cini Rolling Eyes ma samo da uspe yes
LaFolie ides po smrzlice radost ljubav napred scuro
Brbljiva mozes ti i sada da zakazes sve se lepo dogovoris,stavis na papir sta te interesuje pa lepo ispitas,i onda ako treba nesto do planiranog postupka odradis i budes kasnije opustenija(bar cu ja tako) doktor Wink ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 15/9/2012, 18:54

Jocy, srećan početak! Korak po korak na putu do bete + - Page 38 569534
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 15/9/2012, 19:05

Ninice "udarna" nego sta al kod mene samo pale grubosti lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 15/9/2012, 19:07

Devojke hvala vam svima na podrsci, Kutak je cudo yes srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 15/9/2012, 19:22

Korača se uveliko likeit kako i treba da bude

Jocy sretan početak

a vi ostali da krenete što prije
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 15/9/2012, 19:25

Jocy, LaFolie, srećno lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 15/9/2012, 20:07

Jocy,LaFolie likeit likeit sretan početak sretan početak
bravo bravo bravo bravo bravo
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 15/9/2012, 20:16

Jocy i Lafolie likeit sretan početak napred scuro
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu