KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 23 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 27/8/2012, 11:44

Mama JP, hvala na divnom posluženju, možda i uspem da nešto probam ako mi ne bude muka!

Ostale devojke, neka vam svima prija ova promena, ma šta to značilo! Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 692299
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cufta 27/8/2012, 11:50

samo neka je tebi muka Gram, ja cu one palacinke sa srcastim bananama. Kad se porodis, pravice ti mama malog princa ponovo. Trenutno ona malo brine, ali sve ce to proci.
Cok svima! Divan je ovaj hladniji avgustovski ponedeljak
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 27/8/2012, 13:25

Samo da vam mahnem. Prvi dan na poslu posle godisnjeg, znate kako je Rolling Eyes
MJP, hvala na posluzenju, ja cu sve redom. Kad sam u kancu, plus u PMSu jedem ko mecava sve sto se ispred mene nadje, sem slatkisa Embarassed
Koliko sam shvatila, to sa spustanjem testisa se ponekad desava i nije nista strasno, bice sve dobro yes

Virnula da vidim sta ima novo, obradovala me Anak i sad odo da radim.

Ajde uzdravlje ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od nacKa 27/8/2012, 13:37

mila Jutra sunny

ne mogu dugo da sedim, samo da vam se javim i kažem da sam fd

ali.... ne vredi se nervirati zbog stvari koje ne možemo promeniti Wink

mamajednogprinca dobrodošla ff i hvala, probah sve po malo

biće sve dobro molitva

miss , hvala, i tvoj je super cvet

grama drž se, mislim na tebe trudnica

kako nam je Lilya? ljubav

kad se beše Biksi vraća, nadam se da joj vikendica nije u ugroženom području

MetaK mislim na tebe mila poljubac

ribe iz Lozane love

Pariski mačići love

zemo moj love

Korpice osmeh srce

sve vas najjače d
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 27/8/2012, 13:51

Dobro jutro sunny
Ja ću sve, počevši od Jacine kafe, pa do posluženja majke malog princa. Dakle i onaj kakao i koh kod Makki Laughing
Kakva bi to uživancija bila na Mljetu! Samo 3 cure dnevno da ponude po neki svoj specijalitet, pa da nas Bog vidi Laughing
Moj Cvrle je juče imao važne goste, koji su oduševljeni njime. Slikali su ga više puta od mene lol! i pošteno izgnjavili! A i mama i tata su uživali u društvu. Jutros smo se fino naspavkali, a onda se samo preselili u jaje i s mamon na kutak Very Happy
Šaljemo vam poljupce ljubav
Zemo love TOO!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 27/8/2012, 13:56

Samo da vam se javnem, pocela da radim posle 8 nedelja Rolling Eyes
Pisemo se sutra Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Ema78 27/8/2012, 14:48

Devojke, svima jedan veliki kisssssss !!! Kako je pala temperatura, tako je meni sve potaman. Ja inace najvise volim kraj septembra i pocetak oktobra, i jedva cekam taj period !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mamajednogprinca 28/8/2012, 07:35

Dobro jutro drage !!Maro pogledcu kod caci u svom slucju cemo da idemo kod urologa i nadam se da da ce sve biti ok.
Sve vas grlimo,zurim Vasa se buni
Izvolite kaficu

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 28vzv5l
i sokice
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 O0dw0o
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 28/8/2012, 08:14

Dobro jutro, da mahnem dok se spremam za posao. Ovog puta vestica stize na vreme. Cak sam sinoc uspela da dam briseve za 105. kontrolu.

Nego, gde nam je Misica? Ajde zeno, javljaj se da ne brigamo.

Cure, kuckamo se kasnije, sad hitam na posao. Pozz
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 28/8/2012, 09:03

Dje ste zene sunny vas ogrijalo i grijalo!

Otkucala sam post podugacak gde ste sve bile poFatane ali ode u nepovrat,tako da, samo sam izbrojala od 10 pa u rikVERAC da se smirim, kako ne bi razbila tastaturu i sve sto mi dodje pod ruku.

I juce me je zekio net, malo- malo pa se gubio Laughing Sta mu je bio i sta mu je sad, ko ce znati. Sad se nadam da ce izdrzati dok ne posaljem poruku, pa neka se posle ponasa kako hoce.

Na poslu guzva, kuci gosti. Stigla starija seka iz Kikinde sa Janom i Boskom. Stigao i Mile iz Dojclanda. Tetkino pubertetsko srce od 15 godina. Juce puno dvoriste, cika, vriska Mile, Jana, Bosko, Nadja, Ana, nas tri seke, tata, komsije, jedna tetka, druga tetka, rodjak i rodjaka sa decom + deca iz komsiluka + devojcice iz susednih zgrada koje su doletele u nasu ulicu kada su cule da je stigao Mile, mada su mnoge bacile oko i na Boska. I samo svrljaju ulicom gore-dole. Veselo, razdragano, glasno f U subotu imamo svadbu. Komisinica i kuma se udaje. Protivnik sam da se deca vode na svadbu, ali ova ce biti izuzetak. Inace zurka pocinje u 16h. Idemo svi zajedno porodicno. Milan i Ana kasnije neka idu na lalanje a ja ostajem da ludujem do zore. Ponovila sam se za svadbu i Milan je zabalavio kada sam se pojavila u haljini uz telo Very Happy

Ja vas sada sve grlim i ljubim i pozdravljam. nadam se da ce poruka biti poslata. Ajd da vidim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 28/8/2012, 09:10

Hocu ovde da poskocim za dupliranu betu nase Anak radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Juce kada sam procitala mnogo sam se obradovala radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Metak pokupila si pelcer od Male a ja navijam svim srcem da na Kutku bude nezaboravna zurka za nekoliko dana igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Lilya navijam da krenes uskoro u Prag igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 28/8/2012, 13:02

Masem sa plaze i kradem net i ne vidim sta pisem....Svi smo dobro i ludo...Lenka ko gorstak, a ja se opustam dok deca spavaju u stanu.... Vreme lepo, voda cista, a plaza poluprazna...milina.
Evo sve vas ljubim uz Severinu....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od cufta 28/8/2012, 15:20

Sta je ovo danas, POjele se one palacinke?! uf...nema veze....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bobica83 28/8/2012, 22:48

Posto ne znam gde da napisem a da ne bi otvarala novu temu,upisacu ovde! Juce tj sinoc u neke kasne sate,ne smem da kazem koje,ipak smo mi majke maloletne dece,upoznah jednu divnu drugaricu sa kutka! TANJA83! Sta da vam kazem videsmo se nas dve,Tanjuska bila kod mene i provelie smo noc Very Happy zajedno,salim se neki dobrih par sati provele smo na mojoj terasi uz sokic i zvezde! Nismo prestajale pricati,upadale smo jedna drugoj u rec,brbljale dvesta na sat i jedva se rastale! Hvala kutku sto me je upoznao sa ovako jednom divnom osobom! Tanjuska ljubim te u momke puno i vidimo se mozda i sutra!
Devojke pozdrav puno od nas,redovno vas citamo ali ne stizemo da pisemo!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od MARA 28/8/2012, 22:56

OOOOOOOOOO znaci palo jos jedno druzenje.ima li koja fotkica?
Anak bravo za dupliranu betu
Meta uzivaj i mazi te tvoje pilice.
Mili ivi uzivajte,zasluzili ste.ljubim devojke
Misu ja gledam malocas slike sa Mljeta po 100-ti put i mm slucajno prolazi i pita gde je to?Ja objasnila...rece da cemo sledece godine mozda i mi na Mljet ali pod uslovom da imamo drustvo i da nam neko nadje smestaj.Rekoh ja njemu samo nek mi idemo Maus ce mi sve obezbediti Laughing .
Curke laku noc
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 29/8/2012, 08:01

Dobro jutro!

Milijana ::Masem sa plaze i kradem net i ne vidim sta pisem....Svi smo dobro i ludo...Lenka ko gorstak, a ja se opustam dok deca spavaju u stanu.... Vreme lepo, voda cista, a plaza poluprazna...milina.
Evo sve vas ljubim uz Severinu....

Nista bez Seve :roll:Evo, jutros kupujem Blic i na naslovnoj strani slike Seve u kupacem - Severina spremna za plazu. K`o luda sam bez nje Very Happy Mili zeno zmaju uzivaj, kupaj se, mazi devojcice, ljubi ih, ljubi i mazi muza, misli na nas... ff

cufta ::Sta je ovo danas, POjele se one palacinke?! uf...nema veze....

Gde su palacinke? Joj sto mi se jedu sa eurokremom i plazmom, pa malo banane...mmmmmmmmmm

bobica83 ::Posto ne znam gde da napisem a da ne bi otvarala novu temu,upisacu ovde! Juce tj sinoc u neke kasne sate,ne smem da kazem koje,ipak smo mi majke maloletne dece,upoznah jednu divnu drugaricu sa kutka! TANJA83! Sta da vam kazem videsmo se nas dve,Tanjuska bila kod mene i provelie smo noc Very Happy zajedno,salim se neki dobrih par sati provele smo na mojoj terasi uz sokic i zvezde! Nismo prestajale pricati,upadale smo jedna drugoj u rec,brbljale dvesta na sat i jedva se rastale! Hvala kutku sto me je upoznao sa ovako jednom divnom osobom! Tanjuska ljubim te u momke puno i vidimo se mozda i sutra!
Devojke pozdrav puno od nas,redovno vas citamo ali ne stizemo da pisemo!

Carice ste!!! Torocete u sitne sate kao uz sokic...ahaaaaaaaaa Wink Bas lepo za jos jedno upoznavanje i druzenje. Ako ima koja fotka salji.

MARA ::
Misu ja gledam malocas slike sa Mljeta po 100-ti put i mm slucajno prolazi i pita gde je to?Ja objasnila...rece da cemo sledece godine mozda i mi na Mljet ali pod uslovom da imamo drustvo i da nam neko nadje smestaj.Rekoh ja njemu samo nek mi idemo Maus ce mi sve obezbediti Laughing .

Maro dogovoreno. Bas bi bilo lepo radost radost radost :aa2:Mada, ja se jos nadam sedmici Very Happy Bili na Mljetu ove godine Snezini kumovi, bez dece, uzivali, celo ostrvo obisli. Odusevljeni su! Vec su rezervisali za sledecu godinu kucu na Saplunari i kuju planove sa ostalim drustvom za zajednicko letovanje. Sada i oni pored nas sa odusevljenjem pricaju o Mljetu i sigurna sam da ce sledece godine bar nas 20-ak letovati na Mljetu.

Evo i kafice

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Zsq2yh
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mamajednogprinca 29/8/2012, 08:28

Dobro jutro cure!
Evo prvo da se malo zasladite
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 2s0dzwm
Danas mi je rodjendn pa sam juce na brzinu napravila dve torte evo jedne od njih i mene i vase,vasa je bio malo nemiran pa sam na brzinu napravila tako da nisu bs nesto lepo ukrasene.
Da narvno samo da naglasimm nije mi samo rodjendan vec naajlepsi rodjendan na svetu koji slavim s mojim malim princom,maminim zivotom.
Sve vas grlimo! d
A da umalo da zaboravim da vam kazem da sam dobila najlepsi poklon za rodjendan mojojs sreci je nocas izsao prvi zubic 
msus jes da je ne pijem al hvala na kafici.
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 29/8/2012, 08:55

Dobro jutro zenske! Very Happy
Ja se probudila u 7h, boli me grlo! Rolling Eyes No Danas cu da kukam ceo dan kako sam lose, to sam vec isplanirala, jer je mm od nedelje-ponedeljka sa gripom, nista strasno, naravno, ali MRE! king Po milion puta je ponovio kako mu nije dobro a ni T nije imao! Rolling Eyes I eto, ja sa mojim bolovima i ziganjima, ovde i onde i ne dodojoh do izrazaja! lol! Kad god sam rekla da me nesto bolucka u predelu stomaka, pa makar bilo i od bockanja fraxijem, on je padao u krevet od bolova grla! lol! lol! Eto, blago meni, sa velikim detetom! Ne znam ni sta bih mogla da uzmem sa svom ovom terapijom koju imam, a da nema paracetamol, jer sam alergicna na njega. Popih vec 2 caja od jutros. Rolling Eyes
I, eto, kako me nije bilo dugo, a dosli juce iz Praga, pa pravac na planinu kod S&S, jutros slikah izlazak sunca za vas, ali mi se slika i ne stavlja, jer se smorih. Taman sam mislila da budem prva jutros za lep dan, ustade i svekar i do sad je nesto pricao, nemam pojma sta, nista ga nisam slusala lol! lol! Sliku ima, ton nema! lol! lol! Doduse, napravio mi 2 caja i prinosio svasta nesto za dorucak, ali ne mogoh od njega da napisem ni 2 reci ovde.
I,da, da vam se pozalim jos malo na muza... mislim, ja pod hormonima, a njemu nije dobro u glavi! Laughing Laughing Jos pre aspiracije je zapeo da kupimo kartu za povratak u It, i kad se vracamo, kad se vracamo - 100 puta!!! Na kraju ja procenim da utorak moze da bude ok datum za povratak, jer i ako nam budu vracali blaste nece biti posle ponedeljka. I tako on sedne da kupi avionsku kartu, kupi, zakazemo i Simu taxistu za utorak ujutru. I kao smo gledali sve vreme kad je polazak! U ponedeljak u 22.30 mm gleda mejl i kaze, mi imamo karte za 30. avg, ne za 28. ja zbunjena, kao gledao je 100 puta, ne, pametan on kupio za 2 dana kasnije! Onda je usledilo vecanje da li ostati jos 2 dana ili kupiti nove karte i kupismo nove. Rolling Eyes Ja jos ne mogu da prezalim bacene pare No ljuta sam
Eto, sto se tice boravka u Pragu, bilo je stvarno super,Prag je prredivan i treba vise dana kako bi se obisao, a i okolina ima interesantne gradice i zamkove za videti. Pisacu na putovanjima za koji dan sa slicicama. Very Happy O klinici i osoblju samo reci hvale, pa cu detaljnije pisati na Klinikama. A o samom postupku na koracima, klubu, gde se prvo zaustavim lol!
Kao sam vas nesto pratila, ali je net bio los, i vecinu stvari nisam pohvatala, pa mi danas dan za citanje i prelistavanje sta sam propustila Very Happy
Jedino videh da je MJP danas rodjendan, pa joj zelim dobrodoslicu na ove strane i da najlepsi rodjendan provede na najlepsi nacin, jer vidim da je poklon vec dobila Very Happy Imas ispod, u kafanici, rodjendanske cestitke, cisto da znas Very Happy
Citam vas, pa me evo opet u toku dana. Very Happy
ljubav ljubav ljubav ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 29/8/2012, 09:15

Jutro, cure! cvet

E, ovo ja zovem Jutro, Kad Mišica urani i pristavi kafu! Divno, hvala na kafi! A onda uz to još i MJP kolač, rođendanski, e stvarno lepo jutro! Uzgred, devojke, gde kupujete ove zvezdice za dekor? Nikad tako ne[to nisam primetila po radnjama
Meta, što se Praga tiče, zaista JEDVA ČEKAM izveštaj na klinikama, a odavde slabo pohvatah događaje. Rolling Eyes Al to nema veze, važno je da si se ti vratila zadovoljna, i navijamo da zadovoljstvo bude KOMPLETNO!!!! Wink Biće, biće, nema ti druge yes
A vi ostale, spavalice, dobro jutro!
usne


missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mamajednogprinca 29/8/2012, 09:27

Meta zaborave se takve stvri brzo posle cete pamtiti samo lepe stvari i naravno navijamo radost
Missile ja zvezdie sama pravim od fondana mada mislim da ima da se kupi po ovim radnjma gde prodaju alat za fondan i za kolace

Hvala drage ljubav
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 29/8/2012, 09:29

MJP srecan rodjendancic!!!

Meta, muskarci su velike bebe, citam tvoj post i razmisljam ima li goreg od mm, eto, mozda i ima! Wink
pij cajice, proci ce brzo....

cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 29/8/2012, 09:48

Ubicu se, moj svekar jos prica! affraid v A ja krenula da pisem iskustvo u Pragu. b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 29/8/2012, 09:51

Metaurina ::Ubicu se, moj svekar jos prica! affraid v A ja krenula da pisem iskustvo u Pragu. b

lol! lol!

Najbolje da se ti lepo ispričaš sa čovekom, pa iskustva natenane, kad se utisci slegnu yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 29/8/2012, 09:54

Ma Miss, ne vredi, ne bi on da se isprica sa mnom, nego bi da prica samo. Svasta smo prosli od istorije, lokalnih traceva, hrane.... a ja sve pricam kako radim. On - ok, da ti ne smetam, ali samo da ti kazem jos ovo! Laughing lol! Nisamo se videli dugo i znam da im falim, jer me posmatraju kao cerku, pa sad me masiraju Rolling Eyes Laughing
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Ema78 29/8/2012, 11:15

Meta, dok ne prodiskutujete aktuelna desavanja u indijskim i turskim serijama, nista niste uradili !!!Naravno sa osvrtom na spanske !!!!
Salu na stranu, lepo je kad te smatraju cerkom i kad im nedostajes !!! Moja sveki se uglavnom trudi da mi pokaze kako ja nista ne znam i nista ne umem, i iako se ekstremno retko vidjamo, zna cak i da me ponizi cim se vidimo, ali to je vec neka druga tema. Ja se vise ne nerviram, prevazisla sam...
A sto se tice grla, ja u slicnim situacijama koristim nerafinisana ulja. Jednostavno izgrgoljim par puta na dan i u vecini slucajeva prodje.Ili skuvam jako koncentrovan caj od zalfije,kamilice ili kantariona i uradim isto. Tri, cetiri kesice caja na solju vode. I jedva cekam da nam javis kako je beta lepa i velika !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 23 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu