KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 13 od 25 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 13/8/2012, 19:10

Di ste zene?! lol!
Mirka, prelepa slicica! Puca od ljubavi! love love love
Misu, ja shvatih da ste jos na moru, vidim zele ti srecan povratak, valjda na Mljet? zbunjen Ljubi mi Ancicu lutkicu!
Lilya, bravo za sterilne briseve!!! g g Normogyna ima u Igoru, kao sto vec javih, ali evo i odje za ostale cure, zlu ne trebalo!
Orlic, nista ja vase cakulanje ne razumem! Rolling Eyes lol!
Mili, kako je Milena?
Ja za vikend bila na jugu i rinatla malo, ali mnogo vise gnjavila neke moje princeze, a posebno jednu od 2.5 godine koju nisam videla od proslog avgusta, jooooj Boze, kakav je to secer! Zagrli jako, pa cmace, a ja se topim i placem od srece! Taman me spremile super za ono sto sledi, ima da mi napravi Sonja 2 komata, ne zvala se ja KOmeta!!! Laughing lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 13/8/2012, 19:26

Oce, oce Meta yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 13/8/2012, 20:45

Samo na brzinu da vam mahnem, i odoh da se stropostam u krevet!

Nije imalo sanse da se druzim sa drugaricama, mrtva sam, ledja stisla, krecili stan, ribali, cistili, stanar stigao kad smo bili bas u haosu, ma nisam spavala ni 3 sata nocas, u pola tri krenuli za Bg. Pisacu tamo negde na azoo. Pustili krv za kariotiope i Coke za mikrodelaciju y hromozoma.

Stan se i danas kreci, Cole ode sa mojom mamom, a i njegova ce pomoci da se to jos sta treba ocisti, i sredi, ja sam mrtva i nema sanse da bi mogla bilo sta uraditi. Zato u devet u krevet!

Tanja, bila ti je super ideja, al jbg, drugi put! Inace, Cole je ispraksiran s decom, jer je na njihovom nivou, i sva ta deca odrastose, samo on osta beba bebic, kako ga moja mama zove!

Isla sam da obidjem tetku i babu, gde sam zivela kad sam krenula na faks, a odmah su pored Instituta. Baba je potpuno dementna, a ja ih bas volim, i nekako mi bas bila sansa da je obidjemo. A sa vama drugarice, ipak treba da sam odmorna i puna energije, sto je danas stvarno bilo tropa, nisam imala snage ni da idem, a kamoli sta drugo! Bice prilika, bice!

Odo, ne mogu prethodne strane da citam od umora, a ima ih, masala, al verujem da ste sve ok!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 13/8/2012, 21:11

kao sto ti rekoh, neka ste vi sve zavrsili, a ima dana, stiskacemo se natenane Wink osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Anavi 14/8/2012, 02:08

Pade mi na pamet da pitam moje sveznajuce drugarice :)
Jel imala neka problema sa kurjim okom affraid na tabanu? Ne mogu nikako da ga se resim ... Probala sam da ga iscupam iz korena, ali me toliko boli onda da ne mogu da hodam fd Sad sve mazalice i flastere neke sam probala
Ljubim vas sve i d
ff ff ff
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 14/8/2012, 08:13

Dobro jutro sa suncanog Mljeta ff

missile ::Mišice, ti se vratila! Very Happy Čim budeš u raspoloženju, piši nam izveštaj. radost

P.S. Ne znam jesi li osvojila sedmicu na lotou, ali se i mm zagrejao da igra loto! Ala će nas biti milionerki ovde... lol!

Ja sam Miss jos uvek na moreTU, nego se VRNULA iz Makarske ponovo na Mljet. Loto nastavljam sa uplatom kada dodjem u Lo (poslednji utorak u mesecu). Ona kuća na Mljetu MORA BITI MOJAAAAAAA. Postaviću kasnije fotke Vile Kutak Very Happy

Metaurina ::
Misu, ja shvatih da ste jos na moru, vidim zele ti srecan povratak, valjda na Mljet? zbunjen Ljubi mi Ancicu lutkicu!

Ja za vikend bila na jugu i rinatla malo, ali mnogo vise gnjavila neke moje princeze, a posebno jednu od 2.5 godine koju nisam videla od proslog avgusta, jooooj Boze, kakav je to secer! Zagrli jako, pa cmace, a ja se topim i placem od srece! Taman me spremile super za ono sto sledi, ima da mi napravi Sonja 2 komata, ne zvala se ja KOmeta!!! Laughing lol!

Dobro shvaĆas Kometa Very Happy Ljubim Anči prdači svaki dan.
Dušo kada javiš da si trudnaja će da bIDNE žuraja na Kutku neviđena radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Anavi ne znam nista što pomaže. Možda se neka od ženica javi.

Biksi rode kada će biti gotovi nalazi? Vidim da je finiš iu sređivanju stana i da je stanar tu, samo da se useli u sve čisto i blistavo. Nadam se da si se bar malo odmorila.

Mala šta rade moji drugari? Ljubim Iv i Dušana srca srca

Ja jutros isplivala svoju turu. More ki ulje, mirno, čisto, toplo...nigde nikoga, milina. Sad smo doručkovali i palimo na plažu za pola sata. Prijatelji su pomerili polazak i stižu sutra, tako da ćemo se družiti skoro 3 dana. Ana je dobrica prava i što je najbitnije zdrava je. Iz vode ne izlazi, roni, ima i cev pa se zablesa i ode daleko i stalno je neko sa njom u vodi.

Ja vas sve pozdravljam i grlim i ljubim i mislim na vas.
Ako stignem kuvam i kafu.

Žive bila 100 godina-
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 14/8/2012, 08:17

coffee Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 14/8/2012, 09:22

Anavi ::Pade mi na pamet da pitam moje sveznajuce drugarice :)
Jel imala neka problema sa kurjim okom affraid na tabanu? Ne mogu nikako da ga se resim ... Probala sam da ga iscupam iz korena, ali me toliko boli onda da ne mogu da hodam fd Sad sve mazalice i flastere neke sam probala
Ljubim vas sve i d
ff ff ff

ja jednom davno, stisla zube i fiknula ga ziletom. Nista mi nije pomoglo do tada. Ako poznajes nekoga ko radi u bolnici, neka ti pozajmi/nabavi lokalnu anesteziju (moje drugarice mama je babica, ima to cudo pa busila pupak, svasta cerkinim drugaricama itd)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 14/8/2012, 09:41

Dobro jutro jutra Very Happy

Pijuckam ovu Misicinu kafu iz kreveta i spremam se za neku akciju danas. Konacno zavrsih za kanc sve sto je trebalo i sad stvarno mogu da radim sta hocu. Lagano perem.ves i spremam sutra za pakovanje. Mm radi jos sutra, kaze da cuva slobodne dane jer ce mu trebati za Prag. Ajde valjda i ja isteram ovu kokosku pa odemo u taj Prag odma.posle.godisnjeg, videcemo.

Mirka, jos nekoliko puta sam se vratila da vidim sliku Cvrleta i tetkinog i svaki put se istopila <3
Misice, hvala na kafi i uzivajte u toj lepoti, a ja sam loto uredno uplatila, nista da ne brines.
Mili, procitah u Mileninom dnevniku da je opet neki virus spopao. Bem mu posao, stvarno se pilence namuci. Ajde da joj sto pre bude bolje pa kad odete na more ima ona da uziva samo tako, a i vi sa njom.
Miss, jos jednom da zahvalim sto je muza slala u apoteku. Hvala ti draga, zaista si divna.
Meta, ajde ti za Pegaz u Prag ima ovde kandidata za vucenje noseva koliko volis. Ajd pa da je srecno i da Pari prepises i puna kapa yes
Biksi, vredna zeno, da li se ja varam ili te je tm nagovorio na neko more jos u maju ako se ne varam?
Erato, ja cu mamu da pitam sta je ona koristila pa ti javljam.

Zene, mi smo za vikend gledali opet stanove i nabasali na neku kucu sa dvoristem. Ljudi moji, kuca nije nesto, ali se da urediti, a dvoriste krs, ali stvarno moze da bude bombona. Mi se zaljubili, mm vec zamislio gde ce brdasce da napravi da deca imaju zimi gde da se sankaju. Sve to divno, ali nam treba para za tu avanturu. Mm je toliko odusevkjen da ja dinara ne bi zakila to da kupimo. Eto, odo dalje da se bavim vesom. A za kurje oko kad se cujem sa mamo javljam.
I samo da kazem da se kuckam s telefona i izvinjavam se curama koje ne pomenuh i na slovnim greskama, cenim da ih ima onoliko Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 14/8/2012, 09:43

lilya ::

Zene, mi smo za vikend gledali opet stanove i nabasali na neku kucu sa dvoristem. Ljudi moji, kuca nije nesto, ali se da urediti, a dvoriste krs, ali stvarno moze da bude bombona. Mi se zaljubili, mm vec zamislio gde ce brdasce da napravi da deca imaju zimi gde da se sankaju. Sve to divno, ali nam treba para za tu avanturu. Mm je toliko odusevkjen da ja dinara ne bi zakila to da kupimo. Rolling Eyes

family zvuci sjajno!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mijaki 14/8/2012, 09:45

lilya, kuca sa dvoristem je nesto predivno, ja sam je uvek sanjala....!!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 14/8/2012, 09:47

Jutro! Very Happy

Maus, oprosti na nespretnosti (juče sam imala puuuno gradiva za proučiti Rolling Eyes ) i uživaj još na Mljetu! sunny Hvala na kafici, prija! Wink Ljubi Anči, plivačicu malenu naočare

Anavi ::Pade mi na pamet da pitam moje sveznajuce drugarice :)
Jel imala neka problema sa kurjim okom affraid na tabanu? Ne mogu nikako da ga se resim ... Probala sam da ga iscupam iz korena, ali me toliko boli onda da ne mogu da hodam fd Sad sve mazalice i flastere neke sam probala
Ljubim vas sve i d
ff ff ff

Ja sam imala i išla kod kožnog, tretirali su ga tečnim azotom, a u kasnijoj fazi krema Linola Urea. Povremeno se pravi ponovo, ali ja to već godinama održavam tom kremom - namažem žulj i mekani deo hanzaplasta, pa prilepim pred spavanje. Par puta, onda posle kupanja skidam makazicama. Very Happy

Cure, prijatan vam dan!!! Stisak!
d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 14/8/2012, 10:18



LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Erata 14/8/2012, 10:25

Genijalno! likeit
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 14/8/2012, 10:30

Hahahahahaha... Lafe, e bas si me lepo nasmejala yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 14/8/2012, 12:15

Mišu, fala na kafi love
Uživaj u tom čistom moru i naravno, ljubni nam Anči lepoticu srca srca srca
Lafe likeit
lilya ::
Zene, mi smo za vikend gledali opet stanove i nabasali na neku kucu sa dvoristem. Ljudi moji, kuca nije nesto, ali se da urediti, a dvoriste krs, ali stvarno moze da bude bombona. Mi se zaljubili, mm vec zamislio gde ce brdasce da napravi da deca imaju zimi gde da se sankaju. Sve to divno, ali nam treba para za tu avanturu. Mm je toliko odusevkjen da ja dinara ne bi zakila to da kupimo. Eto, odo dalje da se bavim vesom. A za kurje oko kad se cujem sa mamo javljam.
I samo da kazem da se kuckam s telefona i izvinjavam se curama koje ne pomenuh i na slovnim greskama, cenim da ih ima onoliko Rolling Eyes
sreca Mogu zamisliti TM-a kako, kao Britanci, kupuje i sadi tonu raznoraznog bilja, kako bi vam uvek nešto cvetalo ili zelenelo u dvorištu Laughing Inače, uređenje dvorišta/bašte je bila moja omiljena emisija na BBC-u, dok mi ga neka dalabu nije izbacila sa spiska Mad
Moj Cvrle još nije ozdravio, a ovo je 4-ti dan. Šta mislite, da l da ga vodim kod lekara? Za sada mu je samo nosić zapušen, ali....
Ljub za sve osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 14/8/2012, 12:46

Dan jutra!

Mirce, ne znam sta da ti kazem, reci ce ti vec iskusnije mame, samo da vas ljubnem da brze prodje poljubac

Anavi ::Pade mi na pamet da pitam moje sveznajuce drugarice :)
Jel imala neka problema sa kurjim okom affraid na tabanu? Ne mogu nikako da ga se resim ... Probala sam da ga iscupam iz korena, ali me toliko boli onda da ne mogu da hodam fd Sad sve mazalice i flastere neke sam probala
Ljubim vas sve i d
ff ff ff

Ne znam nista o tome, ali i tebe da ljubim poljubac

maus ::


Ja jutros isplivala svoju turu. More ki ulje, mirno, čisto, toplo...nigde nikoga, milina. Sad smo doručkovali i palimo na plažu za pola sata. Prijatelji su pomerili polazak i stižu sutra, tako da ćemo se družiti skoro 3 dana. Ana je dobrica prava i što je najbitnije zdrava je. Iz vode ne izlazi, roni, ima i cev pa se zablesa i ode daleko i stalno je neko sa njom u vodi.

Ja vas sve pozdravljam i grlim i ljubim i mislim na vas.
Ako stignem kuvam i kafu.

Žive bila 100 godina-

Blago tebi ranoraniocu, ja dok se rasanim more i plaza vec lice na Budvu Embarassed Bas zavidim ljudima koji ujutru funkcionisu, ja sam sto bi Mili rekla ko trovan konj do podne, radila ne radila. Bas nisam jutarnji tip.

Sto se tice Ancike i ronjenja, kad sam bila kao ona, oko 5 godina sam imala, kupe mi moji u Poljskoj peraja i pravu masku, staklenu, kako su to Poljaci onda radili, dobraaa a ruznaaa. Elem, ja se toliko zablentam 2-3 dan na moru, fascinirana dnom, u Rogoznici smo bili, a ubrzana perajima na nogama, ja sam tako plivala i gledala, gledala, gledala... Kad su se oni opasuljili, dok su rasirili peskire i sl, mozda je 2 min proslo, ja tackica na pucini. Poskakase zamnom, ne mogu da me stignu. Jos sam se cudila, secam se kao sad, sto je dno sve dalje i dalje. Stize me moj otac (ocuh) na kraju, vrati me na obalu, sav se izbezumio, secam se da smo do obale plivali i plivali, i plivali, i secam se moje mame koja sedi i place, ni da me grli ni da me bije Embarassed
I znam da mi vise nikada nisu dali i peraja i masku yes Ili peraja ili maska, nema oba yes
Tako, da, da ne prodjes ko moja mama, nema oba, deci, pogotovu onoj koja kao mi toliko vole vodu je sve zanimljivo i dok se okrenes, eto nevolje. Embarassed Embarassed

lilya ::
Zene, mi smo za vikend gledali opet stanove i nabasali na neku kucu sa dvoristem. Ljudi moji, kuca nije nesto, ali se da urediti, a dvoriste krs, ali stvarno moze da bude bombona. Mi se zaljubili, mm vec zamislio gde ce brdasce da napravi da deca imaju zimi gde da se sankaju. Sve to divno, ali nam treba para za tu avanturu. Mm je toliko odusevkjen da ja dinara ne bi zakila to da kupimo. Eto, odo dalje da se bavim vesom. A za kurje oko kad se cujem sa mamo javljam.
I samo da kazem da se kuckam s telefona i izvinjavam se curama koje ne pomenuh i na slovnim greskama, cenim da ih ima onoliko Rolling Eyes

Ja bih se mislila na vasem mestu samo par minuta Embarassed Embarassed Embarassed Oduvek sam zelela kucu sa dvoristem, sad imam kucu ali skoro da nemam dvoriste, tako da...

Danas jos jedan dan za blekju, od jutros sam cak i rucak skuvala da odnesem babi i dedi, mama mi nije tu pa sam ja siterka, i da ostavim sebi, red bi bio i nesto kuvano da pojedem Razz

Ljubim vas sve nepomenute i pomenute osmeh srce osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 14/8/2012, 13:05

Dobar dan,
Dok ja pospremim kucu, izvedem decu napolje, namirim ih i uspavam, ovde ode dve strane... pa kako da vas pratim Shocked
Elem, za kurije oko ne znam.
Mirka, je l on lepo dise dok sisa? I kad mu izvlacis sekret iz nosa, koje je boje?
Lili, ima li uzbudjenja, obzirom da jos uvek ne znas gde ides?
Misicice, samo citam kako sada VI uzivate i zamisljam kako cemo svi MI tako u nasoj vili Kutak Laughing
Milence mi je onako, ne znam sta da kazem. Juce mi se cinilo da je bolje, malo je i zivnula, ali nocas je imala neke trenutke kad je samo plakala, nije mogla lepo ni da sisa... Cenim da to i ne moze brze da ide, obzirom koliko je mala...
Inace sam se nesto pokacila sa majkom. Ona je, generalno, veliki panicar, posebno sto se tice bolesi kod dece, ali samo onih koje podrazumevaju slajm, jer sam ja kao mala imala bronhitis cesto. Tako, cim se Milena zakasljala u petak, prekinula me je u dorucku i naterala da odem kod lekara, ali joj nije bilo dovoljno ni to sto je dr rekla da nema nista na plucima, pa ni kad joj nisu dali antibiotike... ona je sva potresena, na lekovima za smirenje Shocked Cak mi je rekla da mi nece oprostiti, ako dete dobije hronicni bronhitis Shocked Ja stvarno ne znam sta ona meni ima da opraste ili ne i lepo sam joj rekla da smo zavrsile saradnju u smislu tolike upucenosti u moj zivot. ZNaci, od sada, samo kafica i lagane temice....
Eto, izvinte sto sam se zalila, al meni se stvarno ne desava bog zna sta, pa da imam o cemu drugo da pisem...
A da, umro mi je bivsi gazda... u zatvoru.... jes da je prema meni bio OK, al brate, upropastio je dve fabrike i mnoge porodice pod stare dane i verovatno nije ni zasluzio bolje No

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od veki1 14/8/2012, 13:26

Eee i ja ne mogu da poprati, stalno kontam sad cu da se ukljucim i onda na pola citanja ostavim jer me nesto prekine i tako!

Devojke, pusa svima!

Gramatika, cestitam osmeh srce
Miro, prelepa slicica!

Kurje oci, tj. bradavice- nisam ni popratila sta je pitanje tacno, ali ako neko hoce da ih se otarasi, kazu ljudi lizanje (koliko god smesno zvuci, drugarica je radila to i nestale su), znaci ljudska pljuvacka ujutro sadrzi neki "vrag", pre pranja zuba, pijenja vode itd. treba bradavicu izlizati (ja bi nanela pluvacku na nju pre nego sto bi lizala), eto sretno!
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Erata 14/8/2012, 14:34

Imala sam ja kurje oko, na levom tabanu ispod palca...Muke zive. Mucila sam se sa tim vise od godinu dana. Isla sam cak i na manikir (kao skidaju to u salonima). To ni slucajno...seku nazivo, boli, a nista ne rese.
Ja sam na kraju nasla flaster za kurje oci. Ima u apotekama, a ima i u lily i DM radnjama. Stavljala sam i onu tecnost za bradavice koja przi kozu. Poenta je da se skida sloj po sloj koze sa tom tecnoscu, a taj flaster razmeksa kozu. Sve to na kraju izgleda kao rana, grozno...i malo po malo kopas pincetom, i na kraju dodjes do tzv. korena. To izgleda kao neki koncici. Kada to povadis iz te "rane", resila si problem, tj. uklonila koren i vise se ne stvara kurje oko. Hvala Bogu nije se vise vracalo.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 14/8/2012, 15:51

erato ::Imala sam ja kurje oko, na levom tabanu ispod palca...Muke zive. Mucila sam se sa tim vise od godinu dana. Isla sam cak i na manikir (kao skidaju to u salonima). To ni slucajno...seku nazivo, boli, a nista ne rese.
Ja sam na kraju nasla flaster za kurje oci. Ima u apotekama, a ima i u lily i DM radnjama. Stavljala sam i onu tecnost za bradavice koja przi kozu. Poenta je da se skida sloj po sloj koze sa tom tecnoscu, a taj flaster razmeksa kozu. Sve to na kraju izgleda kao rana, grozno...i malo po malo kopas pincetom, i na kraju dodjes do tzv. korena. To izgleda kao neki koncici. Kada to povadis iz te "rane", resila si problem, tj. uklonila koren i vise se ne stvara kurje oko. Hvala Bogu nije se vise vracalo.

Citam i ne verujem sto zena pise kako se leci kada nas je pitala da li neko ima neki lek za kurje oko v
I vratih se na prethodnu stranu i tek sad sam shvatila da samk pomesala Erato i Anavi v Nisam normalna.
Dakle, Anavi, pitala sam mamu. Ona kaze da joj je pomogao beli luk. Presece jedan cen na pola i fiksira ga flasterom i nosi makar preko noci. To joj je pomoglo vise od flastera koje je Erato pominjala, ali je i njih nosila i pomagali su joj.

Mili, bas mi zao sto ti sad i mama staje na muku. Vidim da mojoj mami nije milo sto je sestra malca odvojila u njegovu sobu sa nepunih 6 meseci, ali cenim da ipak ona najbolje zna sta njenom detetu treba. Mama kaze da je jos uvek mali, ja sam ipak bliza misljenju moje sestre da ih od malena treba navikavati na odvajanje i samostalnost. To ovako teorijski, videcemo kako ce biti u praksi. Ja stvarno verujem da ce Mileni biti odmah mnogo bolje od morskog vazduha samo da se dokopate mora.

Mirka, ja nemam iskustva, mogu samo da vas ljubnem da sto pre prodje.

Bak, vredna si na mene. Sta da ti kazem lol!

Danas nisam pazila u apoteci, bolje reci bila sam smotana i zakucala se u sigurnosnu bravu, zapravo u ivicu. Po sred oko. Rekla sam mm da ce da me vodi ne odmor sa sve sljivom na oku. E jednom i on da bude baja lol!

Sve i ja mislim isto za kucu, ali nam onda ne ostaje para za Prag ako FET ne uspe. Zato se ja ovoliko femkam. Eto...
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Anavi 14/8/2012, 15:57

Devojke hvala puno lol!
mislim da cu i probati sa tom tecnoscz u sto "przi" jer to nisam do sad Very Happy

idem da vas jos procitam , izljubim i da se i ja polako spremim za more :) za duuuggg putt busom
zagrljaj usne usne

lilya lol! desava se :)

Hvalaaa puno ljubav
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 14/8/2012, 16:02

E vidis, ja ne mogu da razmisljam tako daleko Embarassed imam nanpade impulsivne kupovine, al ne kupujem sitnice, vec kucu, auto, letovanje v Sve mislim, bice opet para, mozda se nesto malo odlozi, ali sta ako kuca/auto/aranzman nestanu, prodaju se v

Tako da, ne slusaj mene, nisam merodavna lol!

A za oko, sta da ti kazem, i tu sam na tebe, lupam glavom u izloge, staklene pregrade, kvake su mi specijalnost, ostre ivice lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Erata 14/8/2012, 18:31

Bas ste super zene! Very Happy Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 14/8/2012, 21:08

Lili, ti kao ja. Cuvala sam pare od svadbe za VTO, i kad sam bila 7-mi mesec kupila kola lol! Inace, mi nismo ni pokusavali trudnocu prve godine braka, al meni je to bilo nekako za svaki slucaj. Racunala sam, imamo za dve da platimo i ono sto finansira drzava... eto, sad i tebi zelim, da ti ne treba za Prag i da onda biras kucu ko ja kola Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 13 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 25 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu