KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 22 od 25 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 25/8/2012, 00:17

mijaki ::dobar dan da pozelim kad vec jutro preskocih Wink
jao kada ce ta jesen, pa zima, ja vise ne mogu da podnesem ovo vreme....sedim zatvorena u kuci, pod klimom, nocu ne mogu da disem, nigde daska vetra, i dete mi se primirilo, ne voli ni ona vrucinu...
e da, kad će ta zima, pa da uhvatimo i mi voz za Prag! Jedva čekam!
Mili ode na more, mm i ja za 3 nedelje. Kad će ta jesen?
Laka vam noć, Jutra!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 25/8/2012, 09:20

Missile, gde cete na more ako nije tajna?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 25/8/2012, 09:34

Sta je ovo nema kafe? Evo jedna domacinska od mene
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Images?q=tbn:ANd9GcQN56YD4uGcgm3ER_0uT_-xCHKeHghS5Uqn5Cnxhfq707u4zD5V
Ljuuuub od mene i Cvrleta poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 25/8/2012, 09:39

mmmm sa sve ratlukom Very Happy

dobro jutro ljubav

ljubni mi Cvrleta!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 25/8/2012, 09:45

Ihh, Miro, ko sa Baščaršije lol!

Dobro jutro, cure. Još dva dana Very Happy
Trebalo je da stavim ticker koji odbrojava do zahladjenja Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 25/8/2012, 09:58

orline ::
Trebalo je da stavim ticker koji odbrojava do zahladjenja Laughing

napolju je kao u garazama trznih centara, kad sve spoljne jedinice klima uduvavaju vruc vazduh.... Shocked
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 25/8/2012, 10:00

Uh, ja obozavam leto i nerviram se i kad neko pozeli kisu, osim ako to nije topla letnja kisa Laughing Juce kad sam se vratila iz popodnevne setnje, mm me je odveo ispred ogledala da sama vidim kako sam mokra i crvena. A Cvrle nije promenio boju uopste, ali mu je izaslo milion malih bubuljica, verovatno od znoja
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 25/8/2012, 10:12

Ja samo svratih da vas sve izljubim na brzinu,ne mogu dugo da sedim pa za sada cu biti uskracena da vas pratim Wink
Ali znajte da mislim na sve vas i da mi nedostajete poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 25/8/2012, 10:13

Medic, lezi i uzivaj. I mi mislimo na tebe zagrljaj usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 25/8/2012, 10:46

Miro, dete ti je na muža, i ne izvodi ga više po svojim parametrima lol! Maleni cvrle, ljubim ga

Medo Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 25/8/2012, 12:12

Dan jutra.
Moji muskarci spavaju, a ja sklanjam haos. Vukasin nocas nije hteo da zaspi do pola dva affraid A ja jutros kad sam ga nahranila nisam odolela kafi sa mm na terasi u pola sedam Wink Tako da od mog spavanja nista. Kao da ima prognozer u dupetu pa da zna kad ne treba da pravi dzumbus nocu.
Mirka, svaka vama cast, mi po ovim vrucinama ne izlazimo napolje do sedam.
Medu, sta bi? Cuvaj se ti samo, nedostajaces nam, ali da si bila disciplinovana, nemoj da kad se vratim s odmora procitam da si neposlusna. grljenje
Ja jos malo moram kod frizerke, pa polako na slavlje, sve sa pumpicom. v
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 25/8/2012, 14:12

Mrvica ::
Ja jos malo moram kod frizerke, pa polako na slavlje, sve sa pumpicom. v
Ja u utorak izlazim sa drugaricama, pa se prepoznah u ovoj tvooj rečenici. Baš nam nije lako Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 25/8/2012, 14:27

Dan, jutra!

ne znam kako vi, ali ja sam se skuvala i ispekla za 4 sata šetnje po suncu! Miro, Cvrleta po vrućini? Nemoj, duša mala nežna, ljubi ga od mene!
Medolino, samo da tvoje bebice budu i dalje dobro, a mi smo tu i mislimo na vas troje. Hrabro na serklažu.
LaFolie ::Missile, gde cete na more ako nije tajna?

Lafe, ići ćemo opet na Krf, mm juri opet nekakvu ribu da upeca, pa ako bude uspešan biće i sličica. Ja za 2 dana blagog gladovanja izgubila 1,3kg! Moram da se udenem u kupaći br. 36, i da ne radi fotošop.
Odoh da se manikiram i pedikiram, LJUBIM SVE!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 25/8/2012, 19:57

missile ::Moram da se udenem u kupaći br. 36, i da ne radi fotošop.

da se udenes u 36?! Ti si onda tvigi :)))))))))) respect queen
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 25/8/2012, 21:24

LaFolie ::
missile ::Moram da se udenem u kupaći br. 36, i da ne radi fotošop.

da se udenes u 36?! Ti si onda tvigi :)))))))))) respect queen
Brate sestro, ćale si, keve mi as
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 25/8/2012, 21:53

Vece cure!
Nije me bilo,pa....mozda i vise od nedelju dana zbunjen tako da ne zamerite ako nisam bas sve pohvatala
Prvo sto procitah i sto me puno,puno obradovalo,to je da je nasa Nacka trudna.Onda tu je i Anak sa pozitivnom betom ali jos uvek nema mira ali to cu da odem na temu koju i treba pa da sve lepo iscitam.U svakom slucaju sta god da je iskreno se molitva a i nadam da ce sve biti dobro.Nacka i Anak puno vas usne
Imamo i novog clana MJP,dobrodosla cvet Lepu nam kafu pristavjas,hvala
Mirjana,puno pozdravljam tebe i Cvrleta ljubav ljubav
Zatim i nasu dragu Pariz i njene b b puno usne usne usne
Onda Mrvicu i Vukasina ljubav ljubav
Maus i Anci ljubav ljubav
Milijana i ja ne stigoh da vam pozelim srecan put i lep odmor.Mislim na vas,lepo se iskupajte i nauzivajte srcasti poljupci
Medo zagrljaj
Orli,primice se,primice.Kako vreme leti!
Meto,mislim puno na tebe.Da nas obradujes lepom trudnocom
Missile,lepo se provedite na Krfu.Kakva crna dijeta a konfekcijski broj36? poljubac
Sta nam je sa Lilyom,jos na odmoru ako se ne varam zbunjen
Biksi,LaFolie,Maro.Grama,ma sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 25/8/2012, 23:51

Samo da javim da smo se vracali danas na 42 sa Tare. Sto meni i nije neki problem, ok je vrucina, ali direktno sunce nikako. Msm ok, je meni, ali mojoj kozi nije posto su mi izasli lisajevi od znoja Rolling Eyes
U svakom slucaju to sto citavu noc na Tari sinoc niko nije spavao kako treba zbog mirisa paljevine koji je dolazio sa jezera Zaovine je mnogo veci problem od povratka na 42 stepena. Dusa me boli za svako stablo, a ne za hektare i hektare sume No
Imam o tome jos svasta nesto da kazem, ali sam mrtva umorna, a i tesko mi da kuckam sa telefona sitno slovo.

U svakom slucaju sve vas stiskam. Shvatila sam da Medena radi serklaz. Cuvaj se draga i miruj ako ti je tako receno.
Sad stvarno moram da pokusam da zaspim.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od jaca*caca 26/8/2012, 09:33

Ajde,ja cu da skuvam,izvlacila sam se dugo Very Happy
Dobro jutro svim hrabrim tetama queen
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 14bf600840
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od MAAKKI 26/8/2012, 11:25

Dobar dan jutra sunny

Kafica odavno popijena Very Happy

Nedelja i napokon posle duze vremena slobodan dan, planiram da ga na ovih + beskonacno provedem negde na kanalu pored vode, znaci danas nema kuvanja, spremanja i ostalih obaveznih stvari samo odmaranje, kupanje i suncanje, jedino sam napravila koh od griz da imamo cime da se zasladimo. osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od nacKa 26/8/2012, 11:55


Jutraaa sunny sunny sunny

sada ću samo da vam kažem da vas vooooliiiiim osmeh srce

ko je za vruć kakao?

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 2llykqp


nismo 10-ak dana imali net, jer su komšije sa kojima delimo net renovirale stan, a ostali komšiluk pozaključavao svoje c

odoh da čitam šta se dešavalo, a onda ćemo da ćakulamo natenate

d

nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 26/8/2012, 14:04

Dobar vam dan cure.
I ja da vas sve puno pozdravim i zahvalim na posluzenju JaciCaci i Nacki.
Nacka,nema svako komsiluk kao ja Razz Very Happy
Nisam ni ja losa,internet mi nije zakljucan,ko god hoce samo neka krade Very Happy
Danas opet pakleno.Ja isla do grada da nesto platim sestri u goloj vodi sam,da dodjem samo sebi pa pravac pod tus.Inace,malopre se cula sa sestrom,u Becu kaze hladno,za dug rukav,pada kisa.Sto li smo mi prokleti,ja ovu vrucinu vise ne mogu da podnosim c
Ajde,vreme je za tus,odoh pa se kuckamo kasnije
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od nacKa 26/8/2012, 17:55

korpica ::
Nacka,nema svako komsiluk kao ja Razz Very Happy
Nisam ni ja losa,internet mi nije zakljucan,ko god hoce samo neka krade Very Happy
Danas opet pakleno.Ja isla do grada da nesto platim sestri u goloj vodi sam,da dodjem samo sebi pa pravac pod tus.

blago tebi za komšiluk, u mom sve neki levi Very Happy

mi išli do crkve i vratili se mokri, da je dragog mrzelo da se tuška odmah još bih se ja brčkala,ali avaj......

danas sam se trudila da ispratim dešavanja kod vas, a eto ne stigoh Mili da poželim lep provod na moru i da se vrate zdravi Very Happy

Mrvo i Miss i vama lep provod želim i da se pošteno odmorite i nauživate

A Mima, Orli, Biksi, Đole? Di ste danas, uživate, a? Uh što volim što je tako osmeh srce

sa nestrpljenjem očekujem da se MetaK javi, pa dok čekam vv vv vv

ljubav
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od mamajednogprinca 27/8/2012, 07:36

Dobro jutro cure!Prija malo zahladjenja.
Evo prvo da se malo zasladimo
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 308l8jc
I za one koje su na dijeti
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 332s7zq
Pa kafica i sokic
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Fp7rd
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 10yeu0k
Mi smo bili u petak na kontroli i Vasilije je anemican dosta i kazu da zato odbija hranu vrlo slabo jede ,ali to i i nije najveci problema vec su mi sada prvi put rekli da mu se jedan testis nije spustio a on vec ima 8,5mmesci i bas sam se zabrinula i uplasila cim se nasa dr vrati sa odmora trazicu uput za uróloga ova doktork akao kaze da cekamo do dve godine pa ako se ne spusti onda da vidimo sta da se radi ali ja ne bih tako cekala, imali neko iskustva sa ovoakvom situacijom citala sam svasta po netu i bas se uplasila.Ne mogu da verujem da mi nko to do sada nije spominjao a ja stvarno nisam pipala da provravam jer sam mislila da ako mi niko nista ne govori da je sve ok.Svaki savet je dobrodosao.
Mssile 36 wow svaka cast!! queen
Mrvice miro joj kad se setm tako sam ja do skoro po ceo dan I noc sa pumpicom svugde ali sto se mora nije tesko izdrzaces za tvog lepotanka sve yes
Orli jos malo I stiize bebac srca
Medolino samo ti miruj
Meta mislimo na tebe smajli angel
Maus sigurno se anci iskupala za vikend nadam se da ste uzivale …
Korpcice,makki,lyila,nacka,mjaki ljubav
Sve vas grlimo! d



mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od MARA 27/8/2012, 08:28

Jutro
MJP samo da ti odgovirim sin nase kutanjke Caci(Makedonsko devojce) je operisao prosle godine testis i mislim da je tad imao punih 4 godina.
Odi kod njih u dnevnik ili pitaj Caci na pp sve sto te interesuje
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 27/8/2012, 08:38

Jutro! ff

MamaJP, hvala na divnom posluženju, ja ću voćnu salatu i kaficu Razz Inače, br.36 mi je novi kupaći, ali moguće da su brojevi nestandardni (tj. veći). Ipak, prija saznanje da sam ušla u nešto 36, ma šta to bilo! Wink
Ne daj se oko Vase, na žalost ne znam ništa o tome, ali moraš da pojuriš lekare (i internet, i Caci obavezno) Rolling Eyes Biće na kraju sve ok, nema razloga da ne bude, ali što je sigurno... yes

Mišice, ti zaboravila da radnim danom radiš postrojavanje Rolling Eyes A mi čekamo...

Nacka, diiiivan avatar! yes

Sve cure jako

d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 22 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 25 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu