KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 12 od 25 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 13/8/2012, 11:52

Da ja znam nije, bar nije bila proletos kad smo se čule. Ali sa Kutanjkama je sve moguće.
Ih, kakva će to žurka biti na kutku kad nablić uleti sa takvom viješću
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 13/8/2012, 11:55

Dan Jutra!

lilya ::Bak, ti ja smo komsinice izgleda Very Happy


Tu smo negde, samo ja ka Zemunu, a ti u suprotnom pravcu, cini mi se Wink


Tanja83 ::

Biksicu imam resenje Wink

Ajmo svi kod mene na druzenje Very Happy Cole nek vezba cuvanje dece a mi cemo da se stiskamo lol!

Bak,eto prilike da stisnes mene,Mazuljka i Nemirka Very Happy A i vreme je vala,deca ce mi krenuti u prvi razred dok ti dodjes lol!

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


nema nam Bixi, ako se ne javi eto ti mene jedan dan, nemoj posle da kukas kako ne znam da odem lol! lol! lol!

MARA ::Jutro jutra

Decica su mi zdrava,Viktor ne ide u vrtic zato sto su njegovi u avgustu na odmor ne vodi mi se u drugu vrtic.
Vuk je zvrk na kvadrat,samo nesto cavrlja,dira,podmece,bije,rastura,rusi....uh mnogo je za danas sutra cu jos.Zdrav je ali mnogo slabo jede ovih dana verovatnoi zbog vrucine ali zato popije pola l vode dnevno.Svakog jutra ustaje i kaze tata mama ide Vuk vutic,eeeee kad bude trebalo da krene nece hteti a sad kao ide vutic.Mnogo lepo prica,cisto i tecno i sastavi po 5 reci.
Na moru nam je bilo super,mozda u septembru skoknemo na 7 dana i do Grckeee,bas bi mi godilo toliko sam umorna da na kraju dana nemam snage ni da disem.Jeste da sve postizem i bas mi te obaveze tipa peglanje oduzimaju mnogo vremena ali dobro navika je cudo.
Odoh sad da mesim picu deca traze jos od 6h.


Ljubi macice osmeh srce


medolino87 ::Pozdravcic jutrima ff
Za pocetak jedna kafica,od kada nema nase Misice zabusavamo sa kaficom
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Images1kbk


Kod mene malo zahladnelo pa se lakse dise Very Happy Devojke nisam tri meseca pila kafu,odnosno ja pijem sa mlekom ali od kada sam krenula u postupak nije mi godila,posto me glava jako boli,skuvam ja jutros gorku kafu ali ne ide toliko mi se gadi ukus da sam je morala prosuti Very Happy

Uzivajte u nedelji a ja vas ljubim sve redom poljubac

Ljubim trudnjacicu, uz jos malo?

Mrvica ::
Ja sam sestre ispratila, pa smo danas isli odmah u lutanje kod kumova u Bg. ne mozemo mi sedeti kuci ni dana. Very Happy
Gledam zatvaranje olimpijade, mislim da nikad nisam gledala sport kao ove godine. Ne bude li ovaj moj sin neki sportista, ne znam sta ce. lol!


E dobro nam se vratila, ljubi malog sportistu. osmeh srce Ni ja se ne odvajam od tv-a, sta li cu sad da gledam?

maus ::Dobro jutro!


Bili u Ma 2 dana. Nisam bila tamo od 1990. godine, a letovala sam sam u Ma 15 godina. Blizu je, samo 67 km od trajekta a imali smo i smestaj, naravno besplatno i sto ne iskoristiti priliku.
Ja vas sada sve pozdravljam i masem i ljubim.


Ljubim ja vas kupacice osmeh srce

Bojana86 ::odmor zavrsen, vracamo se u realnost Wink)))
malo vas ispratih, svi ste ok :)
najvise sam ispratila mamu Pari i jako mi je drago sto su svi super :) <3 <3
i mi smo ok, prija nam jako ovo vreme, budzimo se, meskoljimo, skakucemo, rastemo, volimo se sve vise i takoooo :)
sad cemo da se spremimo pa da prosetamo pupak i kroz pijacu :)
ljubimo vas :)


srca Videla sam vas tamo, mnoooogo ste mi slatki srce
missile ::Dobar dan, Kutanjke drage! ff

Pitala sam se hoću li uspeti nedelju dana bez kompjutera, interneta i telefona zbunjen Da, uspela sam! yes Ali teško. Mislila sam na vas, htela sam krišom od sebe same da zgrabim telefon koliko da vas čitam, ne moram da pišem... Ali sam uspela. Najteže je bilo kad sam tražila aranžmane za more u septembru, a na raspolaganju samo fixni tel. lol!

Sad da vas izljubim, stisnem, pa da vas čitam d

Vidis da se moze Razz Al tesko, priznajem Wink

erato ::Devojke, citala sam puno postova od clanice nabla, ali vidim da niej aktivna na forumu. Sta je sa njom? Ona je bas car za ovu nasu problematiku! Wink

Nabla nam se odmara od nas Razz , pisi joj na pp, mozda vidi, ako ti nesto konkretno treba

Stvarno nema nam Mirjane, verujem da se maze pa ne stizu osmeh srce

Orlicu moj osmeh srce

Ja ispratila muzica, prosetala kuce, bas sam vredna od jutros lol! Preparkirala auto, rade nam trotoare, iskopali prosle nedelje jednu stranu ulice, i jos nisu asfaltirali, danas krenuli drugu stranu da lupaju, a gde cemo automobile niko ne zna Rolling Eyes A ako ga ne izvezem iz dvorista ostace zarobljen bar deset dana Rolling Eyes

Ljubim vas osmeh srce


Poslednji izmenio bak dana 13/8/2012, 11:58, izmenjeno ukupno 1 puta
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od InNaturaVeritas 13/8/2012, 11:57

Sa tobom na jutrenje, ooooo, da! Gde ste, Sunac li vam;-)
Raport:
Nisam trudna, uopšte se ne nerviram, dala sam sebi šest meseci posle operacije. Bila sam na moru i planiram da u septembru krenem na inseminaciju.
Kratko i jasno. Šta ima? Ček da čitam malo...
A klub više ne postoji ili je mene i Bogo zaboravio?
Cmooooook
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od InNaturaVeritas 13/8/2012, 12:04

Pariiiiiiiiiiiiiiiiz! ČESTITAM DRAGA! dugo nisam bila i tek sada videh! Ljubim te, sve naj i naj i naj naj!!!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od InNaturaVeritas 13/8/2012, 12:13

ORLEEEEEEEEEEEE! Bravooooooooooo majstore moj! Sve sam propustila, jaoooooooooo, kakve vesti! Srećice moje lepe!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 13/8/2012, 12:41

Ma postoji i Klub i Koraci, nego reče da pauziraš, pa te ja zvala na jutrenje, nako...da ćaskamo lol!
A moš i tamo, ko ti brani Laughing
Super, djeluješ mi puna energije, jesi li išla negdje na odmor.

Bakiša Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 13/8/2012, 13:30

Dobar dan jutra.
Jos uvek sam tu, ali sa telefona i jos uvek ne znam gde idemo. Kad krenemo mm ce mi reci do tad nek ostane iznenadjenje.

Ipak,.imam.da radim i danas tako da moram sad da vas pozdravim, a ja vas citam kasnije i malko pisem.

Pozz
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 13/8/2012, 13:38

Lili, super vam je to sa iznenađenjem, ali ako ne znaš kuda idete, kako ćeš se spakovati Rolling Eyes planina ili more, nije isto Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 13/8/2012, 13:43

lilya ::Bak, ti ja smo komsinice izgleda Very Happy

Biksi, vidim ja tvoja i moja racunica oko kondoma skoro pa ista lol!

Evo stigli i brisevi i tek mi sad nista nije jasno. Nema streptokoka, vaginalni bris sterilan u cervikalnom opet enterokokoska ima je dosta, ali ne preko milion. Stvarno mi sad nista nije jasno. Ja cu lepo po Normogynu pa cemo da vidimo dalje sta i kako. Jos kad bi Normogyna bilo da se kupi... Rolling Eyes

Ima normogyna, možda ne u svakoj apoteci ali ga ima, a imaš i oralne tablete, ali ja ne znam kako se zovu. Samo, to ti je protiv gljivica. A te bakterije, ja to ne shvatam. Kad sam bila opuštena i nisam se sekirala oko toga, bila sam skroz čista, u konzilijumu. U Jovanovoj su stalno nešto iznalazili, kad je nestalo e.coli onda nešto drugo... Kako to, ne shvatam.

P.S. ja sam u paničnom strahu od kandide, i stalno imam u frižideru pokoju normogin vaginaletu. tamo gde je puter, senf, parmezan, na kraju reda i moja bočica. Dobro si me podsetila, moraću da obnovim zalihe Wink Mm obožava flašice od Normogina, tu drži neke šrafčiće, pa se raduje, kao dete.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 13/8/2012, 13:54

E da zaboravih da javim mm radio cuveni bris urezere, urin, urinikulturu i spermokulturu, sve sterilno yes

Miss, ma.to je negde od Beograda do Tare, nije more, mozda Divcibare, mozda Vrnjacka Banja, ponesem jos malo vesa i jos jednu majicu i to je to. Ja sam ti vrlo zahvalna za pakovanje: ves, carape, sorc, farmerke, trenerka, majice , kreme i kremice i ja spremna.

Miss, ako si negde videla da ima Normogyna pliz javi, tacno mi treba jos jedna kutija.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mirjana 13/8/2012, 14:02

Gramatika ::
Milijana ::Dobro vvece,
Samo da se javnem da smo stigli. Mrtva sam umorna, ni jednu jedinu stvar nisam izvadila i raspakovala i ne mogu veceras.... sutra je, i onako, nedelja... lepo smo se proveli, malo setali, skoknuli do Niske banje i sad malko da odmorimo kuci....
Citam i pisem sutra, sad idem da spavam i da vidim jevila li se negde Gramatika Rolling Eyes

Javila se. Danas beta 345,4.
Radila u Medicusu.
Kakve divne vesti su me dočekale srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Čestitam čestitamo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete

Milijana ::Gra, cestitam. Bas sam mislila na tebe ovih dana osmeh srce
Evo ja da se javnem, ali nisam bas najbolje... pisala sam u Mileninom dnevniku, opet je bolesna i bas sam sva bez veze No
Duša mala ff Bubimo da plođe poljubac

orline ::Evo je kafa..meščini prava Laughing
Jakako neg prava? Wink lol!
Sve vas d

Meščini da je neko pito zame Laughing
Nama je došla seka, moja sestričina, što znači da u kuću ulazimo samo kad imamo goste i naravo, da prespavamo. Inače, Cvrle se prehladio i zapušen mu je nosić. Prvu noć sam mislila da će se ugušiti, pa nisam smela da zaspim Laughing Uglavnom, mislim, tj. nadam se da prolazi. Šaljem vam jedan cvetak koji sam dobila i seku i batu kako spavaju zagrljeni.
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Bambijastigao442
Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Bambijastigao432

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 13/8/2012, 14:04

Uvek ga kupujem u apoteci na Vidikovcu, kad ideš iz grada siđeš sa 53 ili 23 jednu stanicu posle meka, i ugledaš apoteku na izlasku iz busa. Koštao oko 700din. E sad ne znam da li je i tu deficit, nisam kupovala od proletos. Rolling Eyes Ako vidim negde drugde danas, pišem ovde Very Happy

Mirka, blago Cvrletovoj seki... smajli angel
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 13/8/2012, 14:10

Bakisa,vrednice nasa,pa kud ces sada preparkirati auto ako sve izbuse lol!
Ljubim te puno ljubav ljubav Da,da,jos malo pa UZ,mada kad razmislim imam ja jos 9 dana da se nacekam Rolling Eyes

Mirce,samo vi uzivajte, a slicica sestrice i Cvrleta je odlicna,vidi kako je zagrlio,dusica umiljata osmeh srce osmeh srce Pomazi ga jednom nesno za mene angel

Lili,bravo za muzeve nalaze igra igra Jos malo pa iznenadjenje,svaka mu cast da je uspeo da ti nista ne kaze i da stvarno bude pravo iznenadjenje d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 13/8/2012, 14:18

Mirka kakva sreca sunny
Mili cim dohvatim komp skoknucu do dnevnika da vidim sta vas snaslo.
Lezim pored deteta, malo ga uspavala citavih 10 minuta i raskenjkavi se.. Ja ustanem da se pripremim da ga dojim kad on opet zaspa. A bio se skroz probudio i plakao. Shocked To on cisto da ja moram ustati.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 13/8/2012, 14:23

orline ::
Maus, kako sam samo mogla pomisliti da je Anči plakala u pozadini, ja rek'o otplivala si bez nje, pa joj krivo Laughing Medjutim, to je naša queen
Nek ti je živa i zdrava, prelepa je. Stomače bih joj izgnjavila i kosicu svu zamrsila sunny Nadam se da ti je lepo bilo u Makarskoj

Stvarno ne znam kako si mogla tako nesto pomisliti Wink
U Ma je bilo divno. Pisacu sutra. Sad me jos cimaju emocije. Sedela sam na obali , na mestu gde smo kampovali 15 godina za redom i samo su se redjale slike...

orline ::Evo je kafa..meščini prava Laughing

Mescini da je prava lol! CARICE!!!

orline ::Da ja znam nije, bar nije bila proletos kad smo se čule. Ali sa Kutanjkama je sve moguće.
Ih, kakva će to žurka biti na kutku kad nablić uleti sa takvom viješću

yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes

Mirjana ::

Meščini da je neko pito zame Laughing
Nama je došla seka, moja sestričina, što znači da u kuću ulazimo samo kad imamo goste i naravo, da prespavamo. Inače, Cvrle se prehladio i zapušen mu je nosić. Prvu noć sam mislila da će se ugušiti, pa nisam smela da zaspim Laughing Uglavnom, mislim, tj. nadam se da prolazi. Šaljem vam jedan cvetak koji sam dobila i seku i batu kako spavaju zagrljeni.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Bambijastigao432

Dobro ti se cini Very Happy Vidim da si zivko i zdravko a vidim i dve lepote zagrljene i topim se topim ali ne od +36 stepeni vec od lepoteeeeeeeeee. Cvrle medu! Da brzo ozdravis secerko maleni.

Missile moglo se bez kompa i virkanja na Kutak lol!

Bak nadam se da ce brzo srediti ulkicu i da neces muku muciti sa preparkiranjem.

Biksi rode dje si sunny te grijalo i ogrijalo.

Ja idem CA! ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 13/8/2012, 14:24

Hoću reci idem ĆA!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 13/8/2012, 14:25

joj kako je Cvrle zagrlio srca srca srca
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 13/8/2012, 14:30

Mišice, ti se vratila! Very Happy Čim budeš u raspoloženju, piši nam izveštaj. radost

P.S. Ne znam jesi li osvojila sedmicu na lotou, ali se i mm zagrejao da igra loto! Ala će nas biti milionerki ovde... lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Gramatika 13/8/2012, 14:54

Sve vas grlim!
A Cvrleta grlim, ljubim, topim se....
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od MAAKKI 13/8/2012, 15:39

Dan jutra sunny

Ne stizem bas da vas pratim, ali su mi u glavi ostale Anine i Cvrletove slike i istopila se nacisto angel angel

Samo cu jako da vas poljubac onako da puca!!!!!!
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 13/8/2012, 18:09

Mirka... srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 13/8/2012, 18:53

lili, mm-a sam poslala da pita, imaš u ConnectUR apotekama Normogin vaginalete 1 kutija 797din. Ova je na Ceraku u Kosmajskoj ulici, ali imaš ih po gradu.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 13/8/2012, 18:55

Hvala Miss, sto mislis na mene. Evo javila mi Meta da ima i u apoteci Igor u centru, a ta mi je bliza pa cu tamo da odem. Poljubac ljubav
Meta, hvala jos jednom draga ljubav Ja sam pocela da navijam svom snagom navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 13/8/2012, 19:02

bitno je da si našla! Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 13/8/2012, 19:09

E pa ovo sam stvarno morala da podelim sa vama: http://www.novimagazin.rs/svet/prva-uspesna-vetacka-oplodnja-slonova#.UCkz1wDeozw.facebook
Tacno mi dodje da odem u Bec da me i slonica povuce za nos lol!


Poslednji izmenio lilya dana 13/8/2012, 19:18, izmenjeno ukupno 1 puta
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 12 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 25 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu