KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

+44
Xena
mamajednogprinca
nacKa
Ema78
bobica83
veki1
Anavi
InNaturaVeritas
Erata
MARA
twinsi
Tanja83
heart84
Dacaa
Botox
cufta
mijaki
lolipop
Simona
Mrvica
korpica
HappyGirl
LaFolie
MAAKKI
Mirjana
cicsa80
cici
pegaz
dra00
KoMetaK
anak
djole42
dr mali pariz
bak
lena
lilya
Vuchica
Gramatika
Orline
medolino
missile
Milijana
maus
BiKsi :)
48 posters

Strana 14 od 25 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Sledeći

Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 15/8/2012, 07:46

Dobro jutro,
Od kad ja nisam bila prva, pa hajde da vam postavim dorucak. Prijatno

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 387357_344563375559309_1026556840_n

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Erata 15/8/2012, 08:55

Divno, hvala....e da mi je da sam sada u ovoj slici...da se udaljim od svega! Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 15/8/2012, 13:19

Dobar dan cure!
Milijana,hvala na ovako lepom posluzenju zagrljaj
Ja sam ovih dana u nekoj guzivi,jurcam po gradu,pramencici...i nikako da se javim i iscitam vas.
Sad cu samo sve da vas d i pozdravim,pa kasnije na citanje propustenog
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od LaFolie 15/8/2012, 13:21

lilya ::

Sve i ja mislim isto za kucu, ali nam onda ne ostaje para za Prag ako FET ne uspe. Zato se ja ovoliko femkam. Eto...

isto Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 15/8/2012, 15:17

Milijana, hvala, uživala sam u doručku lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Orline 15/8/2012, 15:43

Evo sokić u ladovini od mene. Limunada, može? Very Happy



Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Sokrk
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od dr mali pariz 15/8/2012, 17:36

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od BiKsi :) 15/8/2012, 20:48

Da vas ljubnem, konačno slažem papire od raznoraznih lekara, pa račune, pa svašta nešto. Ajmeeeeee, koliko je toga! Kako ću lepo jednog dana, kad dobijem dete, da sve to fino zapalim i da igram oko vatrice! Laughing

Na poslu mi je gužva, ne stižem se javiti, al mislim na vas!

I zato vas sve stiskam i ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 15/8/2012, 22:55

Ja da mahnem... nabrala gajbu paradajza u selu i sad odoh da kuvam kecap.... i pijem ovu Orinu limunadu...
Gde li nam ode Lili Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 16/8/2012, 08:05

Samo da javim da krecemo. Juce mi nije bilo dobro: mucnina, glavobolja, povisena temperatura... Sve u svemu putna groznica Rolling Eyes
Naravno ja sam u svemu tome pomerala sve kuhinjske elemetne i obrtala kucu naopacne da sluvajno zeni koja nam sprema s vremena na vreme ne ostavim nesto neuredno. Kreten lol!

Mm kaze da ce mi u kolima reci gde idemo, a ja vam javljam.
E da inace ono sto sam se raspalila po glavi, tacnije oku boli, ubija i imam krastu ispod obrva. Odo sad treba da se krene, samo jos da saznam gde lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od maus 16/8/2012, 08:34

Dobro jutro!

Mirjana ::
Moj Cvrle još nije ozdravio, a ovo je 4-ti dan. Šta mislite, da l da ga vodim kod lekara? Za sada mu je samo nosić zapušen, ali....
Cvrle lepotanko kako si danas? Ljubi tebe tetka Mima jako usne

bak ::
Blago tebi ranoraniocu, ja dok se rasanim more i plaza vec lice na Budvu Embarassed Bas zavidim ljudima koji ujutru funkcionisu, ja sam sto bi Mili rekla ko trovan konj do podne, radila ne radila. Bas nisam jutarnji tip.

Sto se tice Ancike i ronjenja, kad sam bila kao ona, oko 5 godina sam imala, kupe mi moji u Poljskoj peraja i pravu masku, staklenu, kako su to Poljaci onda radili, dobraaa a ruznaaa. Elem, ja se toliko zablentam 2-3 dan na moru, fascinirana dnom, u Rogoznici smo bili, a ubrzana perajima na nogama, ja sam tako plivala i gledala, gledala, gledala... Kad su se oni opasuljili, dok su rasirili peskire i sl, mozda je 2 min proslo, ja tackica na pucini. Poskakase zamnom, ne mogu da me stignu. Jos sam se cudila, secam se kao sad, sto je dno sve dalje i dalje. Stize me moj otac (ocuh) na kraju, vrati me na obalu, sav se izbezumio, secam se da smo do obale plivali i plivali, i plivali, i secam se moje mame koja sedi i place, ni da me grli ni da me bije Embarassed
I znam da mi vise nikada nisu dali i peraja i masku yes Ili peraja ili maska, nema oba yes
Tako, da, da ne prodjes ko moja mama, nema oba, deci, pogotovu onoj koja kao mi toliko vole vodu je sve zanimljivo i dok se okrenes, eto nevolje. Embarassed Embarassed
Bak ja se do podne isplivam za sve pare. Obozavam da ranim, pogotovo leti i pogotovo kada sam na moru. Jutros sam u pola sedam plivala i plivala...
Slicna situacija je bila i sa Anom, samo sto ona nije tako daleko otisla, ali smo bili na plazi ispred kuce gde je izbetonirano i gde je odmah dubina, a ima i deo gde su kamencici i plicak. I tako Ana uskoci u vodu, kao i predhodih dana, peraje na nogama, maska cev i roni. Ja sam nesto caprkala po torbi i kada sam digla pogled Ana jedno 20 metara od obale, roni, mlatara perajima...nema pojma koliko se odaljila od obale. Mislim da sam zeznula Felpsa i Cavica. Doplivala sam do nje i masem joj ispod vode, mase i ona meni i nastavi da roni a ja za njom da plivam Very Happy

Milijana ::

Inace sam se nesto pokacila sa majkom. Ona je, generalno, veliki panicar, posebno sto se tice bolesi kod dece, ali samo onih koje podrazumevaju slajm, jer sam ja kao mala imala bronhitis cesto. Tako, cim se Milena zakasljala u petak, prekinula me je u dorucku i naterala da odem kod lekara, ali joj nije bilo dovoljno ni to sto je dr rekla da nema nista na plucima, pa ni kad joj nisu dali antibiotike... ona je sva potresena, na lekovima za smirenje Shocked Cak mi je rekla da mi nece oprostiti, ako dete dobije hronicni bronhitis Shocked Ja stvarno ne znam sta ona meni ima da opraste ili ne i lepo sam joj rekla da smo zavrsile saradnju u smislu tolike upucenosti u moj zivot. ZNaci, od sada, samo kafica i lagane temice....

Dobro je da si mami objasnila neke stvari i samo ako moze bez svadje. Znam da znaju nekada biti jako teske...ali mama je mama. Kada idete na more? Napisa vec Lilya da Milence ima da zivne kada udahne cist i zdrav morski vazduh.

lilya ::
Danas nisam pazila u apoteci, bolje reci bila sam smotana i zakucala se u sigurnosnu bravu, zapravo u ivicu. Po sred oko. Rekla sam mm da ce da me vodi ne odmor sa sve sljivom na oku. E jednom i on da bude baja lol!

Lilya kako tako zveknu!!! hahahahah nasmeja se za muzica. Vodi zenu na odmor sa sve sljivom ispod oka...ima da bude faca! hahahahahaha Srecan put i lepo se provedite i sibni nam poruku da znamo gde ste definitivno stacionirani.

orline ::Evo sokić u ladovini od mene. Limunada, može? Very Happy



Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Sokrk

Mere Orli mere komforno!!! lol!

Biksi :) ::Da vas ljubnem, konačno slažem papire od raznoraznih lekara, pa račune, pa svašta nešto. Ajmeeeeee, koliko je toga! Kako ću lepo jednog dana, kad dobijem dete, da sve to fino zapalim i da igram oko vatrice! Laughing

Pridruzujem se cepkanju papirica i igranju oko vatrice sa zadovoljstvom ali uz gajbu ladnog piva, nikako drugacije.

Milijana ::Ja da mahnem... nabrala gajbu paradajza u selu i sad odoh da kuvam kecap

lol! lol! lol! lol! queen si majke mi!

Dusanu i Ivoni srecan prvi mesec osmeh srce osmeh srce Macici maleni ljubim vas i grlim.

Mi sutra krecemo put Loznice. Imamo trajekt u 19h, tako da smo kuci oko 2 ujutru u subotu. Prolete ovih 14 dana smrc smrc.
ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od lilya 16/8/2012, 08:58

Aaaaaaa!!!! Aaaaaaaaaaa!!!! JAHORINA!!!
Ja cu se upiskiti od srece bravo

Zene, iskljucujem se do daljnjeg.
Duletu i Ivoni srecan mini divan dan.
Misice, srecan put kuci.
Sva vas ljubim. Meta, Anak, Pegaz, na vas intezivno mislim.
Danas za rucak cevepcici najlepsi na svetu yes

Odo. Ljubac.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 16/8/2012, 12:13

Jutro, cure!
da mahnem s posla, pijuckam grom kaficu, da ostanem na nogama.

Mišice, još malo... Uživaj još ovo preostalo vremena, pa možda tek dogodine Rolling Eyes Ljubac za Anu! ljubav I bezbedno da nam se vratite!

Mi smo jutrom na moru tromi, dosadni, dok se namirimo, pa to je užas! Ali kad izađemo van, ne odlazimo s plaže do 22h, a onda često pravac u avanturu! Very Happy Ala smo nevaljali! affraid Daće Bog da dobijemo dete, pa ima da ustajem kao za posao! I još da se veselim zbog toga! x

Lili, sjajno! Predivno! Uživaj sa dragim, puni baterije, trebaće ti.. uskoro.. Wink A ja sam smotanija od tebe, poslednje mi je bilo udarac u saobraćajni znak, pravo glavom, sreća da su me naočare za sunce sačuvale, još bih oko izgubila!

Milijana, svaka čast za kečap! kuvar1

Biksi, neka te ta vatrica ogreje čim krene grejna sezona (ako ne ranije) yes

Cvrle maleni medeni, da nam budeš bolje što pre! c

Zvezdice, srećan vam mesendančić! g

I sve ostale jaaaaako d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od medolino 16/8/2012, 13:19

Cure,raspisale ste se Very Happy
Samo cu da vas ljubnem i sve redom stisnem ljubav d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 16/8/2012, 13:23

Pluste poljupci na sve strane. Laughing
Evo i od nas ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od bak 16/8/2012, 13:37

Lili, super, uzivaj i napuni baterije, trebace ti kad stigne beba

Maus, srecan put, da znas da prolete, cak i meni Shocked

Misile, ako nase dete bude na nas, ici cemo svi skupa u podne na plazu lol!
Mislim, ja sam kao mala, vec sa godinu dana spavala do 10 svaki dan, tako i moj brat, bas smo spavalice. A uvece smo legali, ja se secam posle crtaca u krevet, a bio je u 7 i 15.
tako da, ako mi zapadne neko koje se budi u 7 bice kukulele lol!

Sta jos htedoh? zbunjen

nemam pojma, odoh da ne radim nista lol!

Volim vas sve osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od missile 16/8/2012, 13:47

Bak, pa na koga će nego na vas sreca

Mm uživa u pecanju, mi stalno na more idemo sa štapovima i ostalom opremom, i on se nada da će da uči dete na moru da zabacuje udicu lol! ..ako bude na njega! lol! Ako bude na mene, u svakom slučaju će voleti reku i prirodu. smajli angel

...JOŠ SAMO DA BUDE.....
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Botox 16/8/2012, 14:03

mislim da mi je neko ukrao macku Sad
od juce ujutru ga nema
smucao se on po komsiluku, ali i svi su ovi sto prolaze voleli da ga razvlace
aaaaaaaaaaaaaaa
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 16/8/2012, 14:35

Dobar dan
Opet na brzaka da se javim Rolling Eyes pa da spremam rucak,na brzaka Very Happy
Maus,stvarno su brzo proletele dve nedelje.No,bitno je da ste se vi lepo proveli,pa sledece godine opet ljubav ljubav
Lilya,vidim da je iznenadjenje uspelo,Jahorina,dobar provod i odmor vam zelim
Biksi,svaka ti je na mestu,cim dobijemo bebice,papiri,nalazi,izvestaji pravac sporet,ma pravo u vatru.Mozda zapalim i upaljacem jedan po jedan,sladje ce mi biti Razz
Mirjana,nadam se da je Cvrletu bolje, usne ga puno
Bak uzivaj u neradu Wink Very Happy
Medo zagrljaj
Malim nasim zvezdicama,Dusanu i Ivoni srecan prvi mesec,sve najbolje konfete konfete
Bojana,pa jer moguce,ukrali ti mace v
Mozda i nije,mozda se bas danas pojavi odnekud iz skitnje
Mrvice,pozdravcic veliki za tebe i Vukasina
Orli i Milijana hvala vam na ovako lepim slicicama
Meni evo prolazi i druga nedelja odmora,jeste da nigde ne odosmo,a i da smo hteli muzic nije mogao dobiti odmor sad,visa sila.Ako nista odmorih se lepo,uvece malo na Tesnjarske veceri.To je inace u starom delu grada,tipa vasara,eto na to me prvo podseti zbog silnog rostila,palacinaka,tezgi sa svime i svacime,ali je lepo.Kafici sa bastama,sa sve starinskim stolnjacima,valjda da se ne narusi ta stara tradicija i da sve odise tom atmosferom.Naravno,svako vece ima program i za svakog se nadje po nesto.Eto tako,raspisah se ja a rucak....
Sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Botox 16/8/2012, 15:06

pa sigurno ga je neko cornuo
nema ga
sinoc sam ga trazila, isla po ulici, dozivala, zagledala u tudje kapije
i nista
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 16/8/2012, 15:30

Dobar dan,
Danas ludi dan. Lenka se probudila u 06h, vidim malo vruca, izmerim, 37.7 i celog dana tako i nista vise. Ona, naravno, kao da nema nista, nije prestala da drobi u slusalicu Shocked Milena se probudila u 06:30 jer je ova dozivala iz kreveta i odspavala posle nekih sat i po, a onda trazila da je nosim od 10-14h affraid E kad tad nisam obolela, nikad necu. kad je spustim, ona se toliko dere, da me bilo strah da komsije ne zovu miliciju... ZNaci, u glavnom sam je nosila, kuvala kecap, kasicu za nju, rucak i sutlijas (svekrva je na moru, pa mm nosi hranu nani), kupala Lenku s vremena na vreme i merila joj temperaturu No Kao za inat, jos mi se danas namestilo brdo nekih tel. razgovora koje nisam mogla da odlozim... I tako, Milena zapi u 14h i ja operem kosu koju nisam prala nedelju dana jer mi je frizerka na moru Embarassed i ona se probudi affraid E ja ti je nabijem u kolica i okrenem da gleda u mene, ukljucim fen i krenem da se feniram i TAp, obe se uspavaju u isto vreme Shocked Znaci, od sad se feniram iskljucivo kuci Wink Eto, udavih, al toliko je bilo napeto, a tako se glupo zavrsilo da sam morala da vam ispricam Laughing
Misice, i meni tvoj odmor prodje za cas, kao da si pre neki dan otputovala Rolling Eyes
Lili, Jahorina, divno... uzivajte osmeh srce
Korpice, koji je to grad o kome pricas? izgleda da nisam pratila na casu Embarassed
Meni stigla UK i danas krecem sa antibioticima, konacno radost Mada me ovaj put nije tako strasno mucila kako zna Rolling Eyes
Eto, ajd, odoh, imam jos posla... nije ni pola dana proslo. Moram da vodim decu kod lekara, a resila sam da stavim nove mindjuse klizanje

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od korpica 16/8/2012, 15:37

Milijana,zeno,ti me uvek slatko nasmejes sa svojim postovima.
Kod tebe svaki dan neko desavanje i haos,zurba a opet sve postignes.
Nadam se da je Lenkici bolje i da je spala temperatura. usne veliki za nju i Milenicu.A sad ajde idi ponovi mindjuse Very Happy
Da,u pitanju je Va
Bojanice,ja se opet sve nesto nadam da ce se mace pojaviti zagrljaj
Rucak gotov a muzica jos nema Rolling Eyes Al,dobro,da malo jos svrljam kutkom
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Mrvica 16/8/2012, 15:43

Milijana, kad procitam sta ti sve uradis bude me stvarno sramota. Embarassed
A taman htedoh napisati da se je Vukasin poranio jutros u 5, inace ustaje oko 8, ali sreca nastavio da spava. Kod nas se juce slavilo u komsiluku, rodila se mala Nikolina sa toliko kose da ce joj trebati frizerka kad dodje kuci. :lol
Muzika tukla kao na svadbi do 4 jutros, trece dete, komsinica vec ima blizance 2 decaka od 16 godina. Ludilo. Bas smo se lepo izveselili.
Sad nismo najmladji u ulici, imamao drugaricu.
Mi se polako spremamo za odmor, a pre toga za svadbu. Udaje se mm-ova sestricina. Mm-ujak, kupio odelo, jedva ga ubedih. A bas mu treba jer povremeno na posao kad imaju sastanke u Bg, mora da se tako obuce. A vec ce mi na nos izaci vencano odelo. Rolling Eyes Jedva ga ubedih.
Ja spremila haljince, i visoke stikle. Kako cu izdrzati, cucete...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Milijana 16/8/2012, 18:29

I bre Korpice, izem ti desavanja. Samo bljucke i govanca...i y vremena na vreme neka temperatura i kasalj...postajem ko penzos: za glasanje i lekara se kupam i oblacim u najnovije odelo.. A bila sam cool lik lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od KoMetaK 17/8/2012, 00:28

Mili, ja cu dodjem da ti cuvam decu, al da nije od 6 u jutro, jer ce ti lom napraviti dok se ja probudim Laughing a ti da prosipas bisere, moze?! lol! Ti zeno i od najveceg problema napravis nesto pozitivno i slatko nas zasmejes queen A ne pricas sto ces i kuci da se feniras od sad lol! lol!
Misu, srecan vam povratak, i meni proletelo vasih 14 dana, ko juce da ste posli Shocked Jes da ja obidjo' Srbiju uzduz i popreko za to vreme, al vase mi bilo kratko Rolling Eyes
Lily, uzivaj na Jahorini, u cevapima, u miru, u ljubavi, u svemu i pazi gde mecez zadnjicu, da ne navuces nesto. Pa kad se vratite, laganeze u Prag, da potvrdite zasto je PFC najbolja klinika yes
Orlic, srecan ti ulazak u 30. nedelju! Jos samo maaaaalo, a ko juce da ti muz bio na putu Wink
Bixi, zavrsi li sredjivanje?
Bak, i ja sam ranoranioc kao ti, u podne lol! Al me nesto pojurilo ove nedelje, sama se budim u 6-6.30, ne znam sta mi je, ne lici na mene Embarassed Doduse, zakovem se uvece oko 10, pa se valjda i naspavam. Kad nam zapadnu mali ranoranioci, kako cemo lako da menjamo navike i da se secamo setom nekih davnih vremena Razz Laughing
Sto se tice udaranja glavom, da vam se pridruzim i ja, jes' da sam tvrdoglavi ovan, ali cu glavu nekad prepoloviti o ivicu vrata. Strucnjak sam da jednom nogom, u zurbi, fiksiram vrata koja se otvaraju ka meni, pa da se zalepim glavom u njih! Ne promasujem! Laughing lol!
Okasnih, prosla mi ponoc, ali sutra nemam jutrenje u laboratoriji, pa mogu da produzim do 8 f
Nego, da, zene, cek da vas pitam glupost. Posto sam ja pitala direktora da sl. nedelje budem na bolovanju (kod nas to tako nekako ide, imas odredjeni br. dana placenog bolovanja u godini i mozes da ih koristis kad i kako hoces, samo da imas potvrdu), pa da onda uzmem 2 ned. odmora i budme malo kuci sa muzem (ako ne nastavimo skitanje po EU). I sad, pitah ja Biljanu, napisa mi ona potvrdu za bolovanje sl. nedelje, ali kad konsultovah koleginicu, rece mi da je bolje da moj dir. ne zna zasto uzimam bolovanje i da VTO ne pominjem njemu, sto i nisam. A dr uvijala i zavijala sa dg, ali posle u svom potpisu stavila sve svoje specijalizacije, iz kojih se jasno vidi st ja radim. E, sad, sta mi vi savetujete, kako i gde da odem po neku takvu potvrdu, a da se radi o nekoj intervenciji, jer sam tako rekla mom dir? Mislim, ako imate neku vezu, rado cu mu/joj platiti za pregled, samo da mi napise 2 reci doktor Nosih se mislju da odem kod stomatologa u ulici i da ga pitam da mu platim pregled, a on da mi napise da sam imala intervenciju, pa pomislih mozda me posalje u Lazu lol! Sutra mi je zadnji dan za akciju, milim, danas Shocked
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dje si avguste, sunce te grijalo!:) - Page 14 Empty Re: Dje si avguste, sunce te grijalo!:)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 25 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu