KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problemi prilikom zakazivanja i dobijanja uputa

+16
SannI-AlL
Ema78
JocY
Tanja83
bak
BiKsi :)
Vuchica
cicsa80
Orline
LaFolie
noja
cici
Erata
Mrvica
daxi011
naca
20 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Problemi prilikom zakazivanja i dobijanja uputa - Page 3 Empty Re: Problemi prilikom zakazivanja i dobijanja uputa

Počalji od MAAKKI 15/9/2012, 20:14

Devojke ja kao prvo mislim da sm ovde da se prvenstveno pmognemo savetima i iskustvima vezanim za sterilitet, iznosenje licnih podataka javno ovde i negde drugde je stvar svake ponaosob, te mislim da zbog toga ne treba niko nikoga da proziva.
Ne verujem da na ovom i slicnim forumima postoje zene koje nisu prolazile golgote oko uputa, komisija i svega sto je vezano za to, te su se odlucivale da analize i intervencije odrade privatno da bi sacuvale bar koliko toliko zivce, i sama sam to radila i radim.
Nije jednom bilo da sam i oplakala postupanje lekara i osoblja, osecala se ponizeno do samog dna, ali verovatno je i to na zalost deo nase borbe. Jedino sto sam shvatila kod dobijanja tih uputa jeste da se mora tacno znati koji lekar treba da ga napise, sa preciznom dijagnozom na koju komisija nece imati nikakve primedbe, znaci strogo sablonski, da komisija ne bi lupala glavu moze li to ili ne. Ja kao neko iz unutrasnjosti da bih stigla do ns ili bg za sve moram da dobijem uput, da overi komisija pa sta mi Bog da, ali eto ja sam uhvatila tu semu i pocelo je da funkcionise, a svaka od nas ima gomilu dijagnoza tako da verujem da moze da se uklopi u taj sablon.
Eto malo sam se raspisala ali morala sam ovo da podelim sa vama.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problemi prilikom zakazivanja i dobijanja uputa - Page 3 Empty Re: Problemi prilikom zakazivanja i dobijanja uputa

Počalji od luckystar74 23/12/2013, 16:06

Ja sam sve analize za VTO radila privatno da se ne bih smarala sa svim tim zivim uputima, cekanjima itd...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu