KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 36 od 39 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 27/6/2012, 11:28

lilya ::

Maus, hvala na kafi draga <3 Ja mislim da Mirka sutra ide u porodiliste, a da je CR u petak.


Si zaljubljena 100% Very Happy Napisah tako...a prekosutra druzenje sa Bosancerosom. Sta bi sa stanom? Sta rece arhitekta?

Mrvo ljubim Vukasina i da kasalj brzo prodje.

Gramatika kako je na raspustu?

Danas i sutra moram unositi laganu hranu. Do sada ide lagano, a kako ce kasnije ne znam. Sutra popodne da popijem 3 tablete Dulkolaksa da ispraznim creva. Nije mi jasno sta cu to isprazniti kada svakodnevno praznim creva 3-4 puta Laughing i jos pored pored oskudne hrane koju cu unositi 2 dana. I nic da ne jedem pred UZ 6 sati, koji je zakazan u petak u pola 11. Ima da se skljokam od gladi.
Juce je bio prijemni za engleski jezik. Od mog devera cerkica je juce polagala. Kaze da je bilo tesko. Ako je za nju bilo tesko , kako je onda za druge. Vise i ne znam koliko je nagrada pobrala sa raznoraznih takmicenja. Nadam se da ce sutra ujutru osvanuti rezultati na sajtu, pa da uhvatim mustuluk. 100% sam sigurna da ce biti medju prvih 10.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 27/6/2012, 11:35

maus ::
lilya ::

Maus, hvala na kafi draga <3 Ja mislim da Mirka sutra ide u porodiliste, a da je CR u petak.


Si zaljubljena 100% Very Happy Napisah tako...a prekosutra druzenje sa Bosancerosom. Sta bi sa stanom? Sta rece arhitekta?

Mrvo ljubim Vukasina i da kasalj brzo prodje.

Gramatika kako je na raspustu?

Danas i sutra moram unositi laganu hranu. Do sada ide lagano, a kako ce kasnije ne znam. Sutra popodne da popijem 3 tablete Dulkolaksa da ispraznim creva. Nije mi jasno sta cu to isprazniti kada svakodnevno praznim creva 3-4 puta Laughing i jos pored pored oskudne hrane koju cu unositi 2 dana. I nic da ne jedem pred UZ 6 sati, koji je zakazan u petak u pola 11. Ima da se skljokam od gladi.
Juce je bio prijemni za engleski jezik. Od mog devera cerkica je juce polagala. Kaze da je bilo tesko. Ako je za nju bilo tesko , kako je onda za druge. Vise i ne znam koliko je nagrada pobrala sa raznoraznih takmicenja. Nadam se da ce sutra ujutru osvanuti rezultati na sajtu, pa da uhvatim mustuluk. 100% sam sigurna da ce biti medju prvih 10.

v Evo stidim se Embarassed Ko zna sta sam ja pomesala u svojo glavi v Izvini, molim te.

Nisam znala da je za UZ tako rigorozno Rolling Eyes Rekla bi ti da je odlicno za liniju, ali ti inace imas odlicnu liniju. Nista, izdrzi dva dana pa onda navali na krkanluk da sve nadoknadis yes

E da, u subotu vodimo arhitektu da sve premeri i slika i onda da sednemo da nam kaze kako se njoj cini i da posaljemo i mojoj sestri da i ona vidi. Inace, danas cu ja sve iz glave pokusati da nacrtam bez razmera, onako odokativno i poslacu sestri pa da se malo smeje kada bude videla kako to zaista izgleda lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od anak 27/6/2012, 16:30

Medolino, srećno sutra na UZ. Javi nam se što pre sunny osmeh srce
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 27/6/2012, 16:49

Rolling Eyes
ceo celcati post...i ode u vetar...
ne, ne mogu sad...kasnije cu se vratiti.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 27/6/2012, 17:06

Samo brzinski da vas ljubnem, a kad ću stići sve da iščitam, pitanje je! Danas sam pod utiskom Lolinog uz-a, kako me raspilavila njena poruka! Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831

Miro, da ti sve lagano protekne na porodjaju! Ne znam da li ću stići da se uključim ovih dana, jer planiram na Zlatibor da idem, pa da ne kasnim!

Sutra idemo u porodilište, izlazi ujnino dete kući, joj, već me fata trema! Danas sam nešto nabavljala balone, stikere i tako to, pa sam nešto crtala i tako. Jedva čekam da ga dovedemo kući da ga mazimo i gnjavimo! Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831 Topla junska jutra  - Page 36 21831

Sve vas stiskam, a ko ide na odmor da mu poželim da se lepo odmori, provede i da vas prati zdravlje!

E i uspela sam danas zakazati kariotipe telefonski za 13.8. na Institutu za majku i dete. I juče zvala Stojkovića, ne odgovara mi na email već mesec i više, kažu mi da je u gužvi, da se sprema na neki kongres u Tursku da ide. Al ufatiću ja njega! Laughing Htela sam samo napismeno da mi da šta od nalaza sve da uradim, mada imam ja spisak koji uz pomoć ovog foruma napravih, al ko velim, ako mi neko bude tražio od doktora! Ajde kao mrdnuh se sa neke tačke posle xyz godina! Very Happy

Ostajte mi zdrave i vesele, odo da odmorim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 27/6/2012, 18:05

Anak,hvala duso osmeh srce osmeh srce
Biksi,sutra ide ujina po bebicu,izljubi bebicu za mene srca srca srca srca
Misu,izdrzaces ti to sve,ne sumnjam ja u tebe,neka sve prodje u najboljem redu!! yes yes
srecna sam zbog nase Loliske i njenof sunca sunny Ej,zene,otvorila nam je Loliska trudnicki dnevnik sreca sreca sreca
Ljubackam vas sve ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 27/6/2012, 18:20

Kucala sam svašta...
Prvo sam htela Ciletu našem da poželim diiiiivan odmor sa mužem.
Ljube tebe moje i tvoje bundevice Topla junska jutra  - Page 36 275568 Topla junska jutra  - Page 36 275568
super da si odradila sve nalaze!Verujem da će OGTT biti dobar , jer nisi imala krizu posle tog testa.
Samo se ti odmori,pa u julu via Sarajevo Topla junska jutra  - Page 36 21831
Mimiće, danas sam popodne odmorala,ali juče sam ceo dan leškarila.
U petak imaš UZ...čekaću vesti, draga, da znaš!
Rodić je angažovan maximalno, i sve mi sviđa što si pisala Topla junska jutra  - Page 36 21831
Grama, sutra knjižice...ili svedočanstva,a ?
Lilyo, apsolut. angažovanost celog tima oko kupovine stana...osećam se bliži se ključ u ruke. Topla junska jutra  - Page 36 561840
Medo, sutra na UZ? Diiivno draga, jedva čekam izveštaj.
Cure, uživajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 27/6/2012, 20:20

Ljubi te Rodić, znaš!

Samo da poželim Medolinu da uživa sutra u najlepšoj muzici!

Odoh, treba da odnesemo tepihe zaovi i zetu, da odnesemo cveće, da se vidimo s kumovima, vratili se s medenog meseca i tak!

LJUBIM I STIŠĆEM
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 27/6/2012, 20:46

Biksi,ljubi tebe medolino tako skakutavu i aktivnu poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 28/6/2012, 07:27

Dobro jutro devojke,
Serviram vam bolnicku kafu. Milence i ja smo tu od utorka uvece i sigurno jos par dana. Ona je vec bolje, ali cekamo rezultate urinokulture i stolice. Sreca da sam se izdepilirala inace ne znam kako bi parirala ovim sestrama. KCesto se pitam koliko li se dugo one sminkaju za poso....
Procitala sam delimicno sta sam stigla i vidim da je Lilya blizu kupovine stana a Bixi izvodi bebu iz bolnice...Misicu iznenadili Bosko i Jana, Mirka je sada na putu do bolnice, a Grama deli knjizice...
Ostale ne zamerite, sve vas volim, ali kucam sa telefona pa su mi uslovi ograniceni...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 28/6/2012, 08:00

Dobro jutro!

Lilya oprosteno ti je Wink posto si glasno i jasno rekla izvini Wink i posto si se postidela Wink

Mili zar ste morale ostati u bolnici? Kako Lenci podnosi razdvojenost? Da li Milena ima jos temperaturu? Ih, bas mi je zao! Cenim da se jedno po sata sminkaju Very Happy Ajd ljubim vas i da se sto pre vratite kuci.

Biksi rode nas ti u 5. brzini svakodnevno lol! Neka si se mrdnula posle duzeg vremena a ne sumnjam da ces savatati Stojkovica Very Happy

Medolino srecno danas, uzivaj na prvom UZ. Dugo ce ti u usima odzvanjati BIM BAM BIM BAM BIM BAM srce srce

Miro budi dobra u bolnici Wink Mislicu na tebe sutra radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Loliska draga sanjah te sinoc lol!

Juce nekao izdrzah sa minimalnom kolicinom hrane a kako cu danas ne znam. Creva krce, zavijaju, vape za konkretnom hranom. Stomak mi se zalepio za ledja Very Happy , neki mi crni krugovi ispred ociju, zuji mi u usima...nije ovo za mene, mislim lagana hrana. A kako mi smazala burek sa sirom...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmTo se zove dorucak! Pa sve kidas rukama, umocis u casu jogurta, pa curi niz bradu...prsti nestrplivo kidaju sledeci komad bureka...Pored mene 2 pekare...mirisi se sire svuda i sad treba izdrzati a ne poludeti.

Ajd da skrenem misli na nesto drugo. Odoh kafu kuvati.

Morning Coffee Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mrvica 28/6/2012, 08:04

Mili draga, pa ja nisam u toku. Sto u bolnici? Uh Crying or Very sad
Maus, draga, izdrzi jos malo, mogu zamisliti kako ti je.
Ja sam ustala, izmuzla grudi koje su pune kao cep. Skuvala kafu i sklonila usdove, sad cekam sina da se probudi pa da ga hranim.
Prelepo jutro za sada.
osmeh srce
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 28/6/2012, 10:11

Dobro jutro drage.Maus,hvala na kafici,prija.Izdrzi jos malo,a onda smazi ne jedan,vec dva bureka da te mine zelja Wink Milijana,ti i Milenica u bolnici,au,neka samo sto pre ozdravi,sto pre izasle kuci.Sto se tice tog sminkanja sestri,ma ne treba njima vise od 5 minuta,kad nesto radis svaki dan predje u rutinu,radis to mehanicki.Medo,srecno danas na uz b b b Mrvice,veliki pozdravcic za tebe i Vukasina.Biksi ide po ujnino sunny Jao,miline smajli angel Mirjana je verovatno vec u bolnici,sutra porodjaj osmeh srce osmeh srce osmeh srce Pariz, usne puno tebe i zvezdice.Ostale cure d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 28/6/2012, 11:00

Dobar dančić, devojke sunny

Ne postižem da iščitam, a vi vredne, a posao mi trpi jer se ja opet zanesoh čitajući na Kutku razne teme , pa samo da mahnem (red je) ff

i pozdravim sve cure!

d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 28/6/2012, 11:36

Dobar dan, Jutra!
Sve vas od reda grlim i ljubim, a tebi, Mili i Mileni želim brz oporavak i da što pre dođete kući! Ljubim i Lenu Topla junska jutra  - Page 36 582639

Pišemo se kasnije, devojke! Topla junska jutra  - Page 36 338438
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Ema78 28/6/2012, 12:12

jeste da nije bas jutro, ali ff


Ima li neko preporuku za smestaj na Krfu? Bitno je samo da plaza bude pescana i blizu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 28/6/2012, 13:10

Ema, nemam predlog, ali čekam da mi javiš šta si ti našala i kako je tamo, razmišljam o tim jonskim ostrvima.... Topla junska jutra  - Page 36 11031
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od anak 28/6/2012, 13:22

Gramatika, ja se nešto razmišljam kako ćemo nas 2 (za sada, nisam valjda nekoga zaboravila) biti julske trudnice, odnosno avgustovske, ali nema veze.... smajli angel smajli angel
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 28/6/2012, 13:28

Daj Bože, Anak, ali čisto sumnjam. Bar ne ovog jula. Meni su zakazali prve konsultacije na GAK-u u Višegradskoj za 19. jul. A tokom leta se ne rade vto. Tako da to samo da se javim, oni kao započnu do datuma kada mi ističe potvrda (ja sam preko fonda), pa postupak na jesen...
A ti, nekako mi se javlja, u avgustu Topla junska jutra  - Page 36 523476
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 28/6/2012, 13:33

Ema78 ::jeste da nije bas jutro, ali ff


Ima li neko preporuku za smestaj na Krfu? Bitno je samo da plaza bude pescana i blizu...

Mi smo bili u Dasiji, tamo je šljunak. I u Kasiopiju je šljunak i stene, ali mi to volimo. A pesak ti je na obali suprotnoj od grada Krfa, ima divnih plaža! Sad je pitanje šta tačno voliš - plitko, duboko, talasi, ili mirno more, kakav smeštaj, kolika gužva, ležaljke ili ne.... sunny Divno je na Krfu!!! likeit
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 28/6/2012, 13:39

Dan jutra! Nista ne stizem ovih dana, posao, posao i samo posao pri tom me ubi stomak i da izvinete dijareja, ne mogu da se sastavim 2 dana Crying or Very sad

Ali, Loli me mnogoooogo oraspolozi, sutra nam stize Bosanceros, danas Medolimo slusa Topla junska jutra  - Page 36 694552, pa sta vise covek da trazi?

Jos 2 dana do morenceta, ja nit sam smislila sta da nosim, jos manje oprala, pola stvari tek trebam da kupim, plata naravno kasni Rolling Eyes

Ma ko sisa sve .

Ljubim vas pisemo se kasnije, valjda Rolling Eyes Topla junska jutra  - Page 36 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 28/6/2012, 13:40

bak ::

Ali, Loli me mnogoooogo oraspolozi, sutra nam stize Bosanceros, danas Medolimo slusa Topla junska jutra  - Page 36 694552, pa sta vise covek da trazi?

Jos 2 dana do morenceta, j

To je to! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Xena 28/6/2012, 14:23

Dan devojcice!
Ovo su stvarno svecani dani na kutku, kao sto rece Bak da se ne ponavljm, svasta se lepo desava.
Bak lepo se provedi, a sve sto ne kupis ovde, kupices tamo. Vazno je samo da poneses lovu, kupacke gacke, pasose i dobro raspolozenje sunny
Ema, Agios Georgias ima divnu pescanu plazu i prilicno je mirno, takoreci seoce. To je onaj severni, na zapadnoj obali, posto postoji jos jedan juzno. Ne mogu da se setim preko koje agencije smo isli.
Sve vas cmacem.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Orline 28/6/2012, 14:47

Samo da vas pozdravim na brzaka, došla mi majka, pa odoh da nam kuvam kaficu.
Bak evo ti lek jedan idealan za takva stanja kad plata kasni i sto stvari sastavi Wink
Topla junska jutra  - Page 36 Lekm
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 28/6/2012, 14:49

orline ::Samo da vas pozdravim na brzaka, došla mi majka, pa odoh da nam kuvam kaficu.
Bak evo ti lek jedan idealan za takva stanja kad plata kasni i sto stvari sastavi Wink
Topla junska jutra  - Page 36 Lekm

UUU, dobar ovaj lek! Wink
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 36 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 39 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu