KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 38 od 39 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sofka 29/6/2012, 10:58

Joj Pariska ne moras me toliko hvaliti lol! i meni je bilo super i drago mi je sto smo se konacno upoznale smajli angel
Cure. Pariska je pravo lepa trudnica, lepotica yes a Dule nam se i oglasio dok smo pricale yes sigurno mu se teta Sofke svidela lol! srecno draga do kraja poljubac cucemo se mi jos Wink
Ja nastavljam moje putesestvije po Srbijici pozdrav svima ljubav
ff
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 29/6/2012, 10:58

tinche ::Biksi, i ja sam u Telenoru...i sasvim dobro mogu da pratim Kutak i da postujem. Da nije do telefona?
Telenor internet je dosta brz...znam jer ponekad kacim preko telefona na laptop i otvara youtube npr bez problema.


Imam Nokiu c5, spor je dok otvara aplikacije, ali sad internet... Rolling Eyes
tinche, jel imaš neki post pejd paket sa više Mb ili... ?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 29/6/2012, 11:01

medolino87 ::Dobro jutro jutra cveće

Svasta ste ispisale i ne mogu da se snadjem,nemojte mi zameriti c

Znam da Maus ima danas UZ i zelim joj da se javi sa dobrim rezultatima c
Videla sam sliku nase trudnice Pari koja zraci,tj njene zvezdice obasjavaju citav stan b b ,vidim da se slikala sa nekom od kutanjki ali ne znam ko je to Embarassed

Mirjana danas upoznavanje,ne brinite cula se ona sa svojim dr i rekao joj je da ce biti sve spremno za danas i susret sa bambijem radost radost radost

Evo malo o meni,ja sam sinoc kasno stigla sa UZ,pa dok sam nahranila bebice i posle sam zaspala. Pisala sam izvestaj na desavanjima i mnogo sam srecna!!!
Imamo dve bebice,dva medvedica moja srca beba beba srca

Ljubim vas sve redom i nemojte mi zameriti sto nisam o svakoj po nesto pisala,mozak mi ne fukcionira Wink poljubac

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Kako si me samo obradovala srcasti poljupci
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Tinche 29/6/2012, 11:17

Medolino! Kakve divne vesti!!! Dve bebeeee!!!! Topla junska jutra  - Page 38 430137 Topla junska jutra  - Page 38 430137

Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783 Topla junska jutra  - Page 38 595783
Biski, ja imam onaj prenesi 400 paket i dodatak telenor klik koji placam isto mesecno.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 29/6/2012, 11:23

Hvala vam drugarice,mnogo mi znacite,vasa podrska,vase podrenje,vasa sreca ma sve mi znaci i drago mi je sto vas imam love love love love

Sada shvatih da je Sofka bila u Parizu osmeh srce osmeh srce Mogu samo da zamislim kako je bilo u drustu Ivone i Dusana osmeh srce osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 29/6/2012, 11:27

Ispisah veliku poruku i radovah se blizancima, i slikama, i dobrim rezultatima... Ali je nema Mad

Sad ne mogu opet, samo vas Topla junska jutra  - Page 38 670661
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 29/6/2012, 11:48

Jutra!!
Cure, ima li vrućine?
Ne znam, meni od jutros u glavi vri...
Ne znam ni šta čekam sa uključivanjem klime, biće da me i boli jer je juče ceo dan radila..
Sofke, srećo moja! Topla junska jutra  - Page 38 275568skromni devojčurku...uživaj na proputovanjima Very Happy
Cure, fala vi što ste ignorisale moj pazuV lol! hahahhaha, ma ko ga.. valjda će se po porođaju vratiti sve na svoje.
Mima, jesi li pojela burek? Kako je bilo na UZ?
bakiša, sve dogovoreno-tvoje je da uživaš!! Topla junska jutra  - Page 38 275568
Rode, izašlo ujnino sunny samo ti uživaj u bebaćima i onoj divnoj deci što te okružuju...uskoro ćeš vremena imati samo za svoje Wink
Gde reče da palite za vikend? Gde se to nalazi?
Lilyo, ženo lepog osmeha, kako te Miss, ništa manje lepa nazva...
gradski prevoz...Srbi i uljudnost...je l ne uzimaš sub. kredite, jer čujem da ih država za sad ne odobrava...nema Vlade...
Medo, izveštaj je divan! Srca za nedelju ipo-dve će se čuti,a da li će majčinska strepnja ikad proći? Wink Uživaj mila u zasluženoj sreći!! Topla junska jutra  - Page 38 275568
Je l imamo porodilju danas? Very Happy
Dakle i danas se čekaju vesti...daće Bog.
Odoh neku šargarepicu da očistim,pišemo se.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 29/6/2012, 12:17

Biksi :) ::Ijao Mimice, tako mi i treba kad nisam stigla da išćitam prethodne
strane! Još se ja pitam šta će tebi dijeta, kad si fit, al otkud znam,
ko zna kakvi su ti planovi i šta si smislila! Ne zameri mi, baš sam
prsotina! Ajd javljaj kako je bilo na uz!

Biksi Biksii planovi za ovo leto su mi pakleni Very Happy Smislila sam svasta nesto, necu da pisem ovde, plasim se, Mala ce me odrati Laughing

tinche ::Dobro jutro mile moje!

Bas imam puno da nakoknadim...al samo sada da vas ljubnem sve i pozdravim!

Mi smo dobro, od utorka pocinjem da radim...gotovo je sa odmorom do septembra.

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Dje si Tino zeno draga osmeh srce Ljubim ja tebe i Baticu drugare moje mile. Dosta je bilo odmora, mora malo i da se radi.

medolino87 ::

Evo malo o meni,ja sam sinoc kasno stigla sa UZ,pa dok sam nahranila bebice i posle sam zaspala. Pisala sam izvestaj na desavanjima i mnogo sam srecna!!!
Imamo dve bebice,dva medvedica moja srca beba beba srca

radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Divno Medolino, divnooooooooooooo sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

Sofka ::Joj Pariska ne moras me toliko hvaliti lol! i meni je bilo super i drago mi je sto smo se konacno upoznale smajli angel
Cure. Pariska je pravo lepa trudnica, lepotica yes a Dule nam se i oglasio dok smo pricale yes sigurno mu se teta Sofke svidela lol! srecno draga do kraja poljubac cucemo se mi jos Wink
Ja nastavljam moje putesestvije po Srbijici pozdrav svima ljubav
ff

Sofke, naravno da se svidjas Duletu. Kome se ti pa i ne svidjas, moli te yes Srecno proputovanje po nasoj lepoj zemlji.

dr mali pariz ::
Mima, jesi li pojela burek? Kako je bilo na UZ?

Jos pitas. U cugu!Ima ima vrucine. popodme Drina. Okupacu se za tebe ne jednom, vec nekoliko puta.

Prosao uz. Kome treba peska, neka se javi meni. Imam u oba bubrega ihaaaaaaaaaaaaaj. I malo je zid zucne kese zadebljao, kaze dr. nista strasno. Ajd ako tako kaze. I dalje voda u litrima, a sta li sam radila predhodbnih godina, nije mi jasno. Ako neko loce vodu, to sam ja. Milan me zove kamila Laughing
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 29/6/2012, 12:21

maus ::
Prosao uz. Kome treba peska, neka se javi meni. Imam u oba bubrega ihaaaaaaaaaaaaaj. I malo je zid zucne kese zadebljao, kaze dr. nista strasno. Ajd ako tako kaze. I dalje voda u litrima, a sta li sam radila predhodbnih godina, nije mi jasno. Ako neko loce vodu, to sam ja. Milan me zove kamila Laughing

h

I kakva ti je terapija? moja mama je dugo išla u Vrnjačku banju zbog tog peska. Njoj je, kaže, pomoglo prirodno lečenje... Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lolipop 29/6/2012, 12:28

Dan divna jutra usne

Teško da sada baš sve mogu pohvatati, ali ću se potruditi. i danas imamo divnih vijesti, lijepih izvještaja.
Jedino što me pogodilo je to da tek vidjeh da je Milijanina mrva u bolnici, joj bože dragi.


maus ::
Jos pitas. U cugu!Ima ima vrucine. popodme Drina. Okupacu se za tebe ne jednom, vec nekoliko puta.

Prosao uz. Kome treba peska, neka se javi meni. Imam u oba bubrega ihaaaaaaaaaaaaaj. I malo je zid zucne kese zadebljao, kaze dr. nista strasno. Ajd ako tako kaze. I dalje voda u litrima, a sta li sam radila predhodbnih godina, nije mi jasno. Ako neko loce vodu, to sam ja. Milan me zove kamila Laughing

I za mene se okupaj koji put. I naravno ljubi mi Anu. I da pitam Mima jel ti imaš građevinsku dozvolu, kad imaš toliki građevinski materijal lol! A sad ozbiljno, pa jel imaš za to sad neku terapiju, osim vode? Jel piješ Prolom vodu?

Biksi ode po jedno maleno sunny d d

Pari ležite li ti i Šunkice? A bilo još jedno druženje, Sofke naša? Koja je to zgodna cica love

Cure stisak
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 29/6/2012, 13:15

Samo da javim,nasa Milijana je javila u Mirjaninom dnevniku!!
Stigao je Nebojsa!!! sreca sreca angel angel angel angel angel angel sreca sreca
Neka im je srecno roditeljstvo i da uzivaju sa svojim bambijem!! sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Tinche 29/6/2012, 13:32

Divno!!!! Nebojsa dobrodosao!!! Topla junska jutra  - Page 38 196545

Cestitamo roditeljima!
Topla junska jutra  - Page 38 32796 Topla junska jutra  - Page 38 32796 Topla junska jutra  - Page 38 32796 Topla junska jutra  - Page 38 32796 Topla junska jutra  - Page 38 32796 Topla junska jutra  - Page 38 32796 Topla junska jutra  - Page 38 32796
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 29/6/2012, 15:22

Mima, šta ćemo sa tolikim peskom, a? No Uživaj na Drini!
Loli,evo,nakon jako komplikovanog zahvata-tuša, brijanja, pranja kose, sad leškarim...nahranih zvezde, pa sad uživamo. Malo mi je lakše kako sam se potopila u vodi,ali opet, nisambaš bistrica danas. Kako ti provodiš dane?
Ne radiš?
O-ho, dobili smo prinovu! Very Happy
Srećnim roditeljima sve čestitke Topla junska jutra  - Page 38 566213,a Nebojši dobrodošlicu među nas želim, kao i srećno detinjstvo...za početak! Sve čestitke! Topla junska jutra  - Page 38 566213
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Gramatika 29/6/2012, 16:48

Nebojša, dobro došao!!!!!!
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od BiKsi :) 29/6/2012, 21:32

Sa srećom roditeljstvo Miri i njenom mužu, a Neboši bezbrižno detinjstvo, i dug i zdrav život želim!

Mima, šalji vamo taj gradjevinski materijal, treba nam za pozidice po Zlatiboru!

Medo, bravo za dva medvedića!

Da vas ljubnem i da se odjavim, odosmo da pakujemo čamac, stvari, hranu, i odjava za vikend! Kokin Brod je pored Nove Varoši, to je ustvari Zlatarsko jezero. Na putu za more, svi tu uglavnom naprave pauzu! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 29/6/2012, 21:44

Rodiću, uživaj na Zlataru! Topla junska jutra  - Page 38 275568
jedva čekam slike
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Xena 29/6/2012, 22:10

O Mirka nam nije vise trudnica, bas sam secna i cestitam im od srca. Dobro dosao Nebojsa!
Medo divan izvestaj, taman na vreme da zamenis Pari, mislim kad se ona porodi, a bilo bi lepo i kada bi ti trudnoca bila kao njena srca
Pari, ti i Sofka razoruzavate naočare
Pozdravcic za sve drugarice ff
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 29/6/2012, 23:20

Zene, samo da mahnem uzivo sa Usca, cekamo Faith No More Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 29/6/2012, 23:24

Lilya uzivaj i za nas koje smo kod kuce osmeh srce
i ja evo masem uzivo iz kreveta ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od KoMetaK 29/6/2012, 23:50

Zene, poceh da vas citam pa zadremah Embarassed
Stiskam vas sve jako, jako! Dosla sam veceras iz CG, evo masina pere, a ja se prepakujem, jer ujutru idem prvo kod dr Biljane, pa krecem kod muzica. Taman stignem sutra vece tamo, prekosutra ranom zorom odosmo na Siciliju. Ja sve cekam taj trenutak da stignemo u hotel, da se naspavam ko covek! Laughing Ubi me posao pored mora, a jedva da imas par sati predvece da se brcnes. Ni boja mi se nije zalepila! E, zato cu sad sa muzicem da se cvrljim i uzivam! lol!
Cestitke Miri na materinstvu! srca
Cestitke Medi na 2 bebice likeit beba beba
Lolicki na srculencetu i curici! trudnica srca
Jeji na mesku! srca
Pari, ako pozuris, valjda cu stici na vreme da virnem i cestitam! Stisni se do 9. jula! lol!
Milijana, nadam se da ste vec izasle iz bolnice, samo to pohvatah Embarassed
Lilya, ne shvatih, jete li samo pikirali stan ili ste se i resili da ga uzmete? Mislim, mozda cekate prvo da napravite raspored u stanu? Wink
Stisak i za sve vas ostale, ne vredi, ne funkcionise mozak vise Embarassed
Pisemo se kad se vratim, najverovatnije Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 30/6/2012, 07:30

Topla junska jutra  - Page 38 Dggie0
Topla junska jutra  - Page 38 9fpq9f
Topla junska jutra  - Page 38 2metlco

Vintgar, klisura od koje zastaje dah
Na nešto više od tri kilometra od Bleda je bledski vintgar. Reka Radovna na svom toku od svega 1.600 metara napravila je kamenu klisuru, a dve kamene litice koje se 100 metara uzdižu iznad vode, jedna od druge udaljene su svega nekoliko metara. Tamu dubokog kanjona svetlost dana obasja samo kada je sunce u zenitu. Nije bilo lako omogućiti turistima da vide ove lepote - ipak, napravljene su drvene staze uz stene i iznad vode koje danas pohode turisti iz celog sveta. Inače, Bledsko jezero nalazi se na obodu nacionalnog parka "Triglav".
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 30/6/2012, 07:34

Topla junska jutra  - Page 38 Okvjaa

Dobro jutro sunny
Juce divan dan na Kutku, pa da nam pozelim da tako ostane i ubuduce
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 30/6/2012, 07:38

Topla junska jutra  - Page 38 2i6kui0
Topla junska jutra  - Page 38 2ecjegw

Kazu danas velike vrucine. Izvolite malo da se rashladimo Very Happy
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od medolino 30/6/2012, 09:01

Draoo,hvala na posluzenju,mene ovaj sladoled bas privlaci..mmm.. Wink
Leskaris? Jos malo pa stize teta beta beta

Maus,uf taj pesak...a da probas sa prolom vodom ili nekim cajem iz prirode? Jel tebe boli i smeta?
U svakom slucaju sada znam kome da se obratim za pesak kada mi bude trebao Wink lol!

Meto,veciti putniku, srecno na pregledu i uzivaj sa muzicem Very Happy

Milijana,jel ste izasli iz bolnice,kako je malena princeza?

Xena osmeh srce Ja bih bas volela da mi bude trudnoca kao od nase Pariz yes

Pari,kako je danas,jel si vec na nogama i setas? Ljubac za Ivonu i Dusana poljubac poljubac

Biksi,uzivancija c

Grlim vas sve i malo cu jos da svrljam kutkom pa cu izgleda ponova glavu na jastuk,prispavalo mi se... d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 30/6/2012, 09:20

missile ::

I kakva ti je terapija? moja mama je dugo išla u Vrnjačku banju zbog tog peska. Njoj je, kaže, pomoglo prirodno lečenje... Rolling Eyes

Vodna terapija Very Happy Nista, samo voda , voda, voda...srk,srk, srk, guc, guc, guc...A posle toga pis pis pis

lolipop ::
I za mene se okupaj koji put. I naravno ljubi mi Anu. I da pitam Mima jel ti imaš građevinsku dozvolu, kad imaš toliki građevinski materijal lol! A sad ozbiljno, pa jel imaš za to sad neku terapiju, osim vode? Jel piješ Prolom vodu?


Okupala se duso , nic se ne brini. Nemam gradjevinsku dozvolu, planiram ovih dana da je izvadim, ali me koci papirologija. Vazda papira traze Wink Da, da pijem prolom vodu.

Biksi :) ::

Mima, šalji vamo taj gradjevinski materijal, treba nam za pozidice po Zlatiboru!



Da vas ljubnem i da se odjavim, odosmo da pakujemo čamac, stvari, hranu, i odjava za vikend! Kokin Brod je pored Nove Varoši, to je ustvari Zlatarsko jezero. Na putu za more, svi tu uglavnom naprave pauzu! Very Happy

Biksi kada se VRNES sa tog lepog odmora OMA saljem pesak. Ako treba i radna snaga tu sam, samo reci, letecemo kao meci. Lep
lilya :: odmori i misli malo na nas.

[quote="lilya"]Zene, samo da mahnem uzivo sa Usca, cekamo Faith No More Very Happy

hahahahahaha koji si ti lik queen lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! I kako je bilo?

Metaurina ::Zene, poceh da vas citam pa zadremah Embarassed
Stiskam vas sve jako, jako! Dosla sam veceras iz CG, evo masina pere, a ja se prepakujem, jer ujutru idem prvo kod dr Biljane, pa krecem kod muzica. Taman stignem sutra vece tamo, prekosutra ranom zorom odosmo na Siciliju. Ja sve cekam taj trenutak da stignemo u hotel, da se naspavam ko covek! Laughing Ubi me posao pored mora, a jedva da imas par sati predvece da se brcnes. Ni boja mi se nije zalepila! E, zato cu sad sa muzicem da se cvrljim i uzivam! lol!

Srecno kod Bilje, srecan put, pozdravi muzica i lepo se provedite, odmorite, naspavajte, pocrnite.... ff

Dra vrednice f Hvala na posluzenju i divnim slikama. Leskarius, odmaras, jos malo i beta. Ja potajno navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Medolino dupla mamo sreca sreca

Bak jos malo i moreeeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Da poskocim i ovde za Nebojsu i Miru d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d

Mala ima li vrucine u Parizu?

Ovde pripeklo. Ja ovu subotu radim :aa69:ali samo do 12h. Milan je vec uveliko na Drini sa Anom, Janom, Boskom i Nadjom. Uzivaju. Popodne opet kupanjac f
Ajd sve vas ljubim i grlim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 38 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 39 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu