KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 4 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Zoka83 2/6/2012, 23:37

Super sam, izgleda temperatura odradila svoje Very Happy
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 3/6/2012, 07:47

Topla junska jutra  - Page 4 24zddhe

Dobro jutro sunny
Kafa ceka, ima li koga?
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 3/6/2012, 08:06

Dobro jutro!
Ima, ima Dra ranoranioce! Hvala mnogo. Kako je sveki? Nadam se da je bolje. Nemoj se sekirati, sada ti to uopste nije potrebno.
Mala srecna 33. nedelja. Brojis sitno, sitno. Juhuhuhuuuuuuuuuuu radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Velja se super proveo, izdjuskao se sa klincima...prelepo.
Djole neka je kumce zivo i zdravo jos mnogo godina. Jesi li se ponasala kao da si normalna Wink
Biksi, kumo gde siiiiiii?
Zoko sta je to bilo, neka prehlada?
Zene i mene stislo. Nos curi, kijam, od juce krenulo, ma uzas. Milan otisao sa Anom biciklom na Drinu na dorucak:proja i kajmak i jos nekoliko drugara sa decicom. ja nisam u stanju da idem, voda samo curi iz nosa. Bas sam kilava.
Ajd sve vas ljubim i idem da spavam.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 3/6/2012, 08:35

Dobro jutro od mene i moje Lenci
Kakve to bolesti sada po ovakvom vremenu Shocked Da se sto pre izborite borba
Pari, bas dirljiv post, i bas velika sreca za vas d Inace, umseila sam samo verenicku, moja sveki puslicu, bice salata i rostilja, mm nabavio vino iz Zupe i tako....
Biksi je, cini mi se, danas na svadbi Rolling Eyes Jedva cekam slike i utiske radost
Misu, dorucak na Drini... mmmm.... zamisljam kakva je to uzivancija likeit
Mi se spremamo za selo, danas seoska slava, ali mi onako sve nasi... Juce smo cunjali po Nisu, al smo slabo sta pazarili. Ne nadjosmo Lenki sandale, al ponovili se mm i ja. On kosulju, ja majcu... bila je strasna guzva i strasna vrucina.... pola stvari koje sam planirala nisam obisla, tako da cu morati jos jednom ovog meseca da skoknem Wink
Ajd sad, odoh da se spremam Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 3/6/2012, 09:44

Samo da vam mahnem sa telefona, nezgodno za kuckanje, a sve samm uredno procitala i svasta imam da vam kazem, ali em se javljam s telefona, em los net.
Ps. Vestica jos nije stigla, a nadam se da do subote ni nece yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 3/6/2012, 09:53

Dobro jutro.Jutros bas poranile.Dra,hvala na kafici,bas je sad pijuckam.Maus,sta da ti kazem,nisi kilavija od mene.Kijanje i kafalj tu i tamo prestali,ali zato curenje nosa nikako.Neznam gde mi vise izlazi,iz nosa ,ili iz grla.Pitam se samo odakle samo vise izlazi c Milijana,lepo se provedi na slavi.I moji slave u selu,jos malo idem i ja.Eto prilike da se zahvalim Mirjani na cestitanju slave,ipak su to moji,pa kao da ja slavim.Mogu da zamislim kako mirom mirise kuca,ja ponekad stavim tamjan na ringlu,volim taj miris.Lilya,nema vestice,nece valjda jos,uzivaj i brckaj se.Biksi,kumo,gde si?Verovatno jos spava,ko zna do kad je ostala.Cure,sve vas ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/6/2012, 12:32

Dan Jutra!
Iskreno, baš smo kasno ustali, zamračili, pa se lepo naspavali...jest da sam čula zvona crkve posle službe,ali čini mi se da su me samo još više uljuljkala u dublji san Very Happy
Korpice, srećna slava, i lep provod kod tvojih! Topla junska jutra  - Page 4 490909
Zoko, samo kad je temp. smalaksala, sve drugo će nekako, čini mi se, lakše.
Lilyo, samo ti uživaj, naravno da neće doći!!
Mimiće, pa jbmu miša, mokra si kući išla, i sad nos curi, i srce ti se cepa, jer nisi na Drini Razz gde uživaju tvoji.
Deluje mi da je vruće napolju,a?
Mili, samo majicu si kupila?? Rolling Eyes msm, što pre u kupovinu, i Lensi sandalice neke ultra giga moderne da se kupe Topla junska jutra  - Page 4 561840 Ljubim ja tebe i tvoje dve cure!
p.s. popodne imam goste Very Happy Very Happy Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Tinche 3/6/2012, 14:42

dr mali pariz ::
p.s. popodne imam goste Very Happy Very Happy Very Happy

I ja, i ja!!!! Topla junska jutra  - Page 4 98473
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/6/2012, 18:56

Duše mile, nežne i mirisne!!
Topla junska jutra  - Page 4 32zlz6r
Zmaj mi bila u gostima sa decom svojom mirisnom:
Topla junska jutra  - Page 4 25qbw5s
a možda je trebalo na Druženjima da postavim, al sad nema veze...uživajte!
Zmaj mazi zvezdice Topla junska jutra  - Page 4 B6y0if
iiiiiiiiiiiiiii, i ja ću biti ovakva kad rodim moje zvezde Laughing
Zmaje, čista 10 za izgled!! Topla junska jutra  - Page 4 118kugy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od MARA 3/6/2012, 19:22

Kakve ste lepe cice mica
Decaci cini mi se mirni i tihi
Pari mila ti sijas,prelepo ti stoji stomak,i zvezdice u njemu.
Mimice stisluo i tebe,bem mu misa
Mili kazes nista nisi kupila samo majicu,pa nista kupices sledeci put.
Juce je bas bilo vruce a i danas,mi bili u Nis,malko setali,malko pazarili ponesto za radnju a za nas retko sto,muz se ponovio kupio i patike i cipele,i majicu a ja dobila sat za rodjus od muzica i lepe sandale...
Vuku igracku ,Viktoru sandale.
I tak odoh pegla mi se smeje a ja je izbegavam.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mali Princ 3/6/2012, 19:52

Tanja, Pari, Topla junska jutra  - Page 4 995453 Topla junska jutra  - Page 4 995453 Topla junska jutra  - Page 4 995453 , Kako ste mi slatke, srecice moje! pupupupupup Topla junska jutra  - Page 4 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 3/6/2012, 20:38

Evo i ja stigoh iz sela,sa slave.Bas mi bilo lepo.Mislim da nisam pominjala,prosle nedelje mi stigla sestra sa decicom,naravno,bili i oni.Tikica,tetkino sunce vec velika cura,4 ipo godine,sa njom nema problema.Miki,godinu ipo,e on je vec pravi nemirko,i to je blaga rec.Celi dan sam trckala za njim,a on leti,prvo ide glava pa onda ostalo,ma cudo malo.Rekla sam sestri,samo da ne radim,da ostane samnom par dana,drugacije ne bih omrsala Very Happy Inace,zet je dosao,vracaju se u utorak Crying or Very sad Pari,hvala na cestitkama.Bas si lepe goste imala danas,ima li sta sladje od decice,i ti si mi bas slatka,pu,pu.Zmaj je,drugarica sa kutka,predpostavljam.Vala,i ona izgleda super,s obzirom da je rodila dva medica. usne vas sve
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 3/6/2012, 20:51

Pariz super izgledas, a bebice ti bas stoje smajli angel vidi se da ste uzivali
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/6/2012, 21:05

Topla junska jutra  - Page 4 543728
hvala drugarke moje!
Korpice, to je naša Tanja83...doduše, ona ima roditeljski dnevnik, ne znam da li imaš dozvolu da ih posećuješ...postoje neki uslovi...
Baš super što si imala u selu i društvo svoje sestre i tvoji sunca malih Topla junska jutra  - Page 4 561840
evo me, sad završila čas...da, gosti su bili iznenadni, a nekad tako bude i bolje, iako su mene krajnje nespremnu zatekli Embarassed
a Tanja...ma Zmaj, kažem vam. Obojicu opslužuje istovremeno Topla junska jutra  - Page 4 561840, mozak radi 200 na sat i apsolutno ne zaboravlja gde je rečenicu prekinula lol!
a medenjaci, Nole i Matija, su baš medenjaci, i mnogo slađi u prirodi...ne znam-valjda kad vam se u lice spontano nasmeju, shvatiš kakva su to mala božanska bića. Koja je to sreća...Tanjice, hvala na poklonima i diiiivnom druženju! Topla junska jutra  - Page 4 275568 Topla junska jutra  - Page 4 679696
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 3/6/2012, 21:13

Pa ja vidim poznata mi decica,nisam bila sigurna.Nemam dozvolu za dnevnike,ali mislim da je Tanja skoro na jutrima postavljala neke fotkice.Sad znam ko je,zbunilo me to zmaj Embarassed
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/6/2012, 21:15

Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 3/6/2012, 23:21

Dobro vece,
Mrtva sam umorna, ali nisam mogla da ne prokomentarisem ovo divno druzenje... ja ne znam da li je do aparata, ili same Pari (pre ce biti da je ovo drugo), ali ko god ode kod nje u goste, prosto sija, i sve slike, ambijent, deca, muski, zenski... sve je nekako puno topline, sve zraci... A slika gde ste vas petoro (Pari, decaci i zvezdice) je prosto nemam reči
Ostale devojke, ne zamerite, sutra se kuckamo, sve vas ljubim srcasti poljupci

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od cicsa80 4/6/2012, 00:34

Hm...... Odakle da pocnem? Da vas prvo izgrlim i izljubim ljubav
Nisam vam dahtala za vrat vec pola meseca i nemam pojma sta se desava. Teski dani iza mene ali prodjose, sa srecom se zavrsise. 15.5. me bata zove da kaze da je mama u bolnici, hitna operacija, nesto puklo u stomaku a doca ne zna sta dok je ne otvori. Vece, 21.10h pricam sa mamom, placem, ona u bolovima...Pukao joj cir na dvanaestopalacnom crevu (nije ni znala da ga ima) i razbio zeludac. Divan i predivan doktor je sredio sve kako treba. Hvala dragom Bogu da jos ima dobrih, pravih doktora-hirurga. Inace, mamlaz, konjina, debilcina belosvetska koji je tri dana pre toga primio mamu na hitnoj kad joj je zapravo i pukao cir joj je dao inekciju koja ce je drzati i da ce sve proci, dao diklofenak da pije i nije posalo kod dezurnog hirurga, rekao nema potrebe, nije napisao nikakav izvestaj da je bila. Dolazila sam u iskusenje da ga nadjem i svasta mu kazem, ali nisam. Moja majka, moja mrvica je ziva, bolje je i zahvalna sam na savkom danu koji se zavrsi a prodje dobro. Nas doca je sam dao svoj mob i rekao da mozemo bilo kad da ga zovemo ako nesto treba, cesto je obilazio dok je lezala tamo, pricao viceve,obuvao papuce kad je silazila sa kreveta, ma jos mnogo toga lepog. Rekao je divnu stvar: da je Bog svakom odredio koliko koraka u zivotu ima da predje i zasto onda trcati te korake.Teski su bili dani kad sam je gledala kako ne moze da se pomeri, da se okrene, crnilo oko ociju, uzas jedan. Podigla sam je, oprala joj kosu, cak je i ofarbala, namazala nokte, naterala da se nasminka i pala setnja. as Sad je majka dovoljno ojacala da moze sebi dorucak spremiti i sebe usluziti. Plakala sam samo tu noc kad je operisana i rekla sam da vise suzu pustiti necu jer ce sve biti dobro jer dugacije ne moze. I bi tako!
Stigla sam da odem i na "Plodne dane" u sredu i u cetvrtak bila kod dr Stokic. Dala mi je svasta da radim, govor koji sam pripremila mi nije bio potreban Wink Kad je videla sve nalaze i dg mm samo je spao osmeh koji je imala i pocela da pise-prijem u dnevnu bolnicu. Pregledacu se uzduz i popreko jer zelim da u postupak udjem spremna kao zapeta puska. Ako mi bude potrebna bilo kakva terapija imacu vremena da se sredim. Savetovala nam je da odemo i do dr Brzakovica zbog azoo i vidimo sta on misli pa peglamo dalje. Radujemo se svakoj poseti lekaru jer znamo da smo sve blize cilju.
Ljubim vas tako okrugle i dembele u stomake i vas, ciji ce se stomaci tek videti.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 4/6/2012, 07:52

Dobro jutro!

Cicsa bitno je da se sve dobro zavrsilo i da je mama dobro. Bravo za dr hirurga, svaka mu cast.
Vidim da je ste uhvatili zalet i drzim vam palceve i naravno da ste sve blize i blize cilju.

Mala, Zmaje, Matija, Nole, Ivona , Dusane SJANI STE OD NAJSJAJNIJIH ZVEZDA osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Bravo za jos jedno druzenje. Mala stvarno, sve si lepsa i lepsa, zeno blistas. Zmaje ti kao da si sisla sa modnih pista, takvu liniju imas lol! Odlicne su fotke!

Tinche kamo tvoje slike gostiju? Cekam, cekam... Very Happy Srecna godisnjica braka. Ajd posluzenje, nemoj zabusavati.

Mili uzivancija juce na seoskoj slavi lol!

Lilya kako je bilo. Pisi sve detaljno kada budes mogla.

Korpice kako se jutros boris sa slinama i kasljem? Seka ti je tu sa decicom i sada tetka uziva a i deca sa tetkom.

Maro gde si ti ovih dana? Nedostajes , samo da znas. I jel bilo peglisa juce?

Prince usitnilo, usitnilo radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Dra gde si jutros? Koristis odmorpa spavas. Samo se ti lepo odmori.

Biksi, kumo, jesi li ziva?

Djole a ti? Kako je proslo veselje?

Bak CMOK za tebe.

Orliska masem i grlim a poseban poljubac za deckonju.

Lolipop kako si?

Ostale cure veliki poljubac za sve sreca

Ja juce ceo dan prespavala. Nisam imala snage da idem na Drinu na piknik. Skupilo se drustvo, svako poneo cebence, nesto za klopu i sa klincima pravac priroda. Milan je isao sa Anom a ja sam nastavila da spavam do pola 12. Rucala sa Anom, pa opet Sleep Popodne Milan opet sa Anom na Drinu a ja koma. Sinoc u devet u krevet sa sve toalet papirom u obe nozdrve jer nije moglo drugacije. Stalno izlazi vodica iz nosa, a kinula sam bez preterivanja milion puta. Glava razbijala, kosti bolele...i sve nesto razmisljam da ja nisam vise za te nocne izlaske i ludovanja do zore. Bolujem 2 dana posle toga, a danas treci skoro isto kao juce.
Idem da skuvam kafu.
Za sve po jedan usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 4/6/2012, 07:54

Coffee Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 4/6/2012, 07:58

Ja samo da mahnem sa telefona. Mm jos uvek spava, a ja se zalepila za njega i slusam pticice <3
Juce sam uspela da izgorim po vratu uz sve mere.opreza. Prosto neverovatno koliko me sunce ne voli.
Sve vas pozdravljam
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 08:18

Topla junska jutra  - Page 4 Kafa+opet Dobar jutar , lepotice Very Happy
Ne, to nije moj odraz u ogledalu, već pozdravljam vas, drage moje Very Happy
Al sam mlada podranila,a? Svraka mi čast! Te iste svrake i druge iz obližnjeg parka me svojom prilično glasnom komunikacijom probudiše.
Cile, mila...dobro je kad sve dođe na svoje, na samo dobro... Verujem za strah koji si osećala,a i za takvu neažurnost Hitne službe...ista sit. je bila i u našem gradu, kad smo svekra vodili...doduše, kod nas se neko odeljence odvojilo i samonazvalo se Urgentna amb. Da ti ne pričam šta doktorčić posavetova bubrežnom bolesniku na samrti da odradi...
No, hvala dragom Bogu pa postoje ljudi koji svoje diplome ne samo da nisu kupovali, već su ih sa ljubavlju prema pozivu stekli.
Vidim, krećeš u akciju. Koraci kojim hodiš mi se dopadaju, draga. Srećno!
Ljube te bundevice Topla junska jutra  - Page 4 275568
Mili, hvala na divnim rečima.Eto, bila mi Tanjica, znaš, ona je Zmaj poput tebe Topla junska jutra  - Page 4 561840
Mimicu kao da grip usled leta drma...Mila, je l se toalet papir iz nozdrva absorbovao ili si uspela da ga izvučeš u vidu tampona?
a šta'š...nalivaj se ti čajićem,pa da budeš ko nova!
Lilyo, nek te sunce opalilo...nadam se da te ciklus nije omeo da uživaš. Čekamo fotke, da znaš!!
Cure, lep dan!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od bak 4/6/2012, 08:52

Dan jutra!

Vidim medju prvima sam od jutros Topla junska jutra  - Page 4 512172.

Mima, misa mu, moras cesce da izlazis, nemas kondicije, pa te tako sastavi Wink

Cicsa, vazno da je sad sve ok, za doktore, sta reci a ne zaplakati Rolling Eyes. Naravno, cast onima drugima, ali na zalost sve ih je manje, ili se sve teze do njih dolazi

Pariz, Tanjice, divno druzenje, sa 4 sjajne zvezdice, ih ala cete dogodine biti kao pravo malo obdaniste Topla junska jutra  - Page 4 561840

Lilya, uzivaj jos danas, pa sutra cekamo izvestaj. I vreme vas je posluzilo, koliko/toliko Topla junska jutra  - Page 4 561840

Sve koje ne pomenuh Topla junska jutra  - Page 4 275568

Mi proveli juce divan dan na Dunavu, Bak se iskupao za sve nas, mi blejali, pecali, uzivali u zakasnelom prolecnom lepom vremenu. E kad je doslo dotle da meni sunny nedostaje, onda znate da je bas, bas nestasica istog.

Idem, posao zove Topla junska jutra  - Page 4 582639
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od djole42 4/6/2012, 08:58

Jutro cureTci!
Hvala na čestitkama za malu ,milu Milu ,koja je duša malena sa obraščićima za štipkanje love
Kuma se nije opila.....zabavljala sam svoje prvo kumče Mihajla koji je bio tuzan jer ga nisu pustili da vidi seku .....
Cicsa ,sad je sve ok i drago mi je da ste natrčali na tako dobrog dr.-a .Veliki pozdrav za mamu a vi sada samo napred kako ste vidim i krenuli !
Mala sa gostima cveće .Tanjice ,svršeno izgledaš a bekani su ko lutke !
Mala tebe kad gledam ,moram da stavim naočare za sunce Very Happy

Sve cure ljubav
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/6/2012, 09:00

Bakiša, kako si ti, mislim na sve ono što ti napada imunitet?
Đolesku moja, bila na visini zadatka! Topla junska jutra  - Page 4 275568 naglas me nasmeja komentarom o meni. Topla junska jutra  - Page 4 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 4 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu