KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topla junska jutra

+43
Vuchica
daca32
*AIDA*
dragmilk
Kamilica
anak
medolino
ZarPtica
dragana76ns
Orline
Ema78
Bebironcic
JocY
nacKa
lena
bebko
Tanja83
Republica
cicsa80
Mali Princ
MARA
Tinche
Zoka83
djole42
Gramatika
lolipop
KoMetaK
HappyGirl
LaFolie
lilya
korpica
Mrvica
MAAKKI
dr mali pariz
Botox
missile
bobica83
maus
dra00
BiKsi :)
Mirjana
bak
Milijana
47 posters

Strana 2 od 39 Prethodni  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Sledeći

Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od korpica 1/6/2012, 11:00

Pariz,kako li ne videh ovu stranu zbunjen Hvala na posluzenju,neka ti je sa srecom seki rodjendan,sve najbolje joj zelim osmeh srce osmeh srce osmeh srce Maus,lep provod na maturi.Biksi,da se lepo izludujes na devojackom,nastavis istim ritmom na svadbi.Nije mala stvar,kuma je kuma
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 1/6/2012, 11:15

Mala neka je seki srecan rodjendan i zelim joj jos mnogo lepih i srecnih godina sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca Hvala na torti. Ja nikada ne odbijam slatko. Cokoladne, vocne torte...samo da je slatko. Pozdrav za seku, Cuce i naravno mamu. I njoj je danas praznik i njoj sve cestitke. Kada smo vec kod mame jel ima tremu posto se blizi polako tvoj porodjaj?

Mili brko moj hahahahahahahah ja ne znam ko je blesaviji tm ili ti hahahahahahahahaha
Ja juce pocupala brke voskom i izmedju obrva. Sad sam ki upisana.
Korpice ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od MAAKKI 1/6/2012, 11:15

[img]Topla junska jutra  - Page 2 P5270430 [/img]

[img]Topla junska jutra  - Page 2 P5270433 [/img]

Evo da se i ja pohvalim novim baletankama, mnogo mi se dopadaju, a i mnogo su udobne. Very Happy
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 1/6/2012, 11:18

Evo i mene da se prijavim u junu ff
Drage zene, zelim vam isto sto i sebi: zdravlja, radosti, veselih trenutaka, malo srece, vise pameti i ako ovaj jun zatvorimo kao maj sa dve najlepse moguce trudnoce, ja sam srecna zena.

Bak, prvo tebi da kazem da sam se ja od marta oprastala kao ti od maja. Sada je sve to iz tebe, samo hrabro napred u pripreme za more i borbu sa koznim lekarima pa jedna po jedna stvar da se resava zagrljaj

Mili, dobro je da ti se vratilo raspolozenje, ali veštica je mogla malo i da saceka. Tvoja Milena i malac od moje sestre su u nekoliko dana razmaka rodjeni i ona je isto dobila uveliko. A za muza i fore sa brkovima...  b  b  b Evo vec pola sata se cepam od smeha.

Mirka, imam ja jedan predlog za tebe: ti meni i Draganici kurs sivenja da odrzis, ja tebi vezbe disanja za trudnice sto sam ucila na yogi Wink

Kumo, da se lepo provedes na svadbi usne

Dra, ne stigoh do tvog dnevnika, ali cim ovde zavrsim hitam tamo. U svakom slucaju da ti i ovde pozelim srecno otvaranje dnevnika i da ga zatvoris srecna i trudna yes

E Maus, da prodju sve boljke sto vas muce poslenjih nekoliko dana ljubav A na roditeljskom da sve lepo kazes i glavnu rec da vodis Wink

Bobice, kad vam je tacno divan dan? Evo jedan ljubav unapred Very Happy

Bojana, divna slika. Ja bih pre izabrala i najtezu vrucinu samo da vise ne pada kisa.

O Pari, koliko mi se svidja ova slika sa vetrenjacama srcasti poljupci Zelje su ti predivne, predivne srca
Neka je seki sretan i veseo divan dan. Evo jedan i za nju ljubav

Missile, necete ostati gladni u Beceju, nemoj da brines. Da se lepo provedete i odmorni i raspolozeni kuci vratite poljubci
Da vam je baka ziva i zdrava i da uziva i ona sa vama i vi sa njom.
A za merenje posle depilacije  b  b  b je sve sto magu da kazem.

Maakki, evo ja vec navijam za tih tvojih nedelju dana navijači1 Divne baletanke Very Happy

Korpice osmeh srce

E, a sad vako. Maj sam zatvorila cipelama, a jun otvaram vecerasnjim koncertom Zaz i Nuovelle Vague i sutrasnim odlaskom na produzeni vikend.
Sto se potapanja kupatila tice. Sinoc sam htela da se spalim i da komsinicu spalim. Zena gleda curi voda sa plafona i pita: "A jel to od mene?", ja joj kazem da jeste da se verivatno necime zapusila kada, a ona kaze: "Ijaoj, pa sta da radim sad?" v E da jos me je pitala koga da zove, kad sam rekla majstora, pitala je kog majstora da zove c I na kraju: "Jao pa znate sta, ja sam sad u jako velikoj guzvi, nikad me nema kod kuce, ja nemam kad to da zavrsim ovih dana". fd Pa hebo te stvarno. Sta da cekam da ona nadje vremena? Kad je nisam zadavila, a sebe posle od besa spalila. Od jutros samo mokro, ne curi vise. Nek se tusira gde oce ako kadu da popravlja nece, njen problem samo da vise kod nas ne curi.

A cakani zmu zapeo za nekim trotinetom, tacnije ovim http://www.xootr.com/kick-scooter_cruz.html
Da time ide na posao fd I sad niko to iz USA tek tako doneti nece, mislim ipak je to tesko 5kg. I eno nasao kolegu koji ide turisticki u USA i sad narucuje trotinet. Ako ga ne zadavim niko nece.


lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 1/6/2012, 11:30

Milijana ::Da sredis ti brci pre nego sto izadju iz porodilista, da ne misli dete da si teca Shocked
A jednom me poljubio i kaze: Mmmm kao da se ljubim sa sefom sale affraid
Laughing lol! Topla junska jutra  - Page 2 404938 Topla junska jutra  - Page 2 404938 Topla junska jutra  - Page 2 404938 ludo jedna koliko sam se pocepala od smeha!
lilya ::

O Pari, Zelje su ti predivne, predivne Topla junska jutra  - Page 2 237612



Very Happy hvala Draga!
Nego, uživaj na Zazu, produženom vikendu,lepim,prekrštenim nogama u novim cipama, dok budeš u Grandu ispijala neki koktelčić Very Happy,nazdravljam u tvoje ime!
Maakki, baletančice su medenjakovićke, baš!! Topla junska jutra  - Page 2 561840
Što se dlaka tiče, ja zaokružih malopre na Majskim jutrima priču, pa da se ne ponavljam... Topla junska jutra  - Page 2 561840
Ju, evo mi muž stigao nešto ranije sa posla,a ja gola-namazana lol!
odoh Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 1/6/2012, 12:14

Koliko kafe, torta lol! Pariz srecan sekin rodjendan
Maaki svidjaju mi se baletanke yes
Lilya / koncerti likeit likeit likeit
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 1/6/2012, 12:19

Zagrevanje za veceras: https://www.youtube.com/watch?v=-uZlvKXnYU4&feature=autoplay&list=AL94UKMTqg-9Cu8nKw9p444kPJbZZw6KIl&playnext=2
Znam da je ovo jedna tuzna pesna, ali toliko lepa. Svaki put mi suze na ovi natera. Obozavam je. Zapravo ja veceras idem zbog Nouvelle Vague yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od LaFolie 1/6/2012, 12:26

lilya ::Zagrevanje za veceras: https://www.youtube.com/watch?v=-uZlvKXnYU4&feature=autoplay&list=AL94UKMTqg-9Cu8nKw9p444kPJbZZw6KIl&playnext=2
Znam da je ovo jedna tuzna pesna, ali toliko lepa. Svaki put mi suze na ovi natera. Obozavam je. Zapravo ja veceras idem zbog Nouvelle Vague yes

Hocu i jaaaa srce
Obozavam ih

Da vas ljubim i da vam mahnem svima, veceras idemo na more x

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 1/6/2012, 12:32

LaFolie ::
lilya ::Zagrevanje za veceras: https://www.youtube.com/watch?v=-uZlvKXnYU4&feature=autoplay&list=AL94UKMTqg-9Cu8nKw9p444kPJbZZw6KIl&playnext=2
Znam da je ovo jedna tuzna pesna, ali toliko lepa. Svaki put mi suze na ovi natera. Obozavam je. Zapravo ja veceras idem zbog Nouvelle Vague yes

Hocu i jaaaa srce
Obozavam ih

Da vas ljubim i da vam mahnem svima, veceras idemo na more x

bravo bravo bravo
Srecan put i lepo provod draga. Jednom da osolis goozu i za mene, piiiiz
Gde, na kraju idete?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od HappyGirl 1/6/2012, 12:48

Dan cure Very Happy
Neka ovaj juni bude najbolji do sada smajli angel
Dra imaj milosti sa fotkama Very Happy

Mala, ti si kao ALI, PRELEPA! Što se tiče cveća moja Sole je majstor. Zvali je u Australiju na takmičenje najboljih... Eto čisto da znaš ko ti je napravio buket Very Happy Grlim vas svo troje srca Nego jer pade za slobodu ili ne Wink lol!

Cure, čitati vas je prava anti stres terapija. usne

P.S. Stare Kutanjke znaju da je 1.1.2013. 5 godina od osnivanja Kutka i da smo se dogovorile za proslavu pre zime a posle leta tj u jesen lol!
Računajte na obavezan dolazak! Svi ćlanovi Kutka su pozvani. Ja sam već u razmišljanjima oko toga i kad bude detaljnih info javiću yes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 1/6/2012, 12:52

HappyGirl ::Dan cure Very Happy
Neka ovaj juni bude najbolji do sada smajli angel
Dra imaj milosti sa fotkama Very Happy

Mala, ti si kao ALI, PRELEPA! Što se tiče cveća moja Sole je majstor. Zvali je u Australiju na takmičenje najboljih... Eto čisto da znaš ko ti je napravio buket Very Happy Grlim vas svo troje srca Nego jer pade za slobodu ili ne Wink lol!

Cure, čitati vas je prava anti stres terapija. usne

P.S. Stare Kutanjke znaju da je 1.1.2013. 5 godina od osnivanja Kutka i da smo se dogovorile za proslavu pre zime a posle leta tj u jesen lol!
Računajte na obavezan dolazak! Svi ćlanovi Kutka su pozvani. Ja sam već u razmišljanjima oko toga i kad bude detaljnih info javiću yes
Mene odma na spisak da stavis Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od LaFolie 1/6/2012, 13:49

lilya ::
bravo bravo bravo
Srecan put i lepo provod draga. Jednom da osolis goozu i za mene, piiiiz
Gde, na kraju idete?

U Egipat, neki Soma zaliv sunny
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od missile 1/6/2012, 14:39

Hepi, hvala! cvet

Sjajne vesti, sjajna ideja!!! radost

Lep i nasmejan vikend želim Kutanjkama sunny
ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dr mali pariz 1/6/2012, 17:52

Bravo Sole!! Razvali ih na tom takmičenju!! i obiđi bar deo onih mesta koje je Dra postavljala Very Happy
Happy...nisam... Embarassed...iako su mu oči zacaklile na tvoju poruku lol!
Divno za susret i žurezu...nadam se da ću biti nekako u mogućnosti,ali...jako bih volela da mi se u glavi izrodi ideja kako bih to ostvarila Very Happy
Lafe, curo, srećan put i diiiivan odmor i provod ti želim!Opusti se do daske!! Topla junska jutra  - Page 2 275568
Lilyo...može,može Topla junska jutra  - Page 2 561840
Miss, srećan put!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 1/6/2012, 18:34

dr mali pariz ::Bravo Sole!! Razvali ih na tom takmičenju!! i obiđi bar deo onih mesta koje je Dra postavljala Very Happy
Happy...nisam... Embarassed...iako su mu oči zacaklile na tvoju poruku lol!
Divno za susret i žurezu...nadam se da ću biti nekako u mogućnosti,ali...jako bih volela da mi se u glavi izrodi ideja kako bih to ostvarila Very Happy
Lafe, curo, srećan put i diiiivan odmor i provod ti želim!Opusti se do daske!! Topla junska jutra  - Page 2 275568
Lilyo...može,može Topla junska jutra  - Page 2 561840
Miss, srećan put!

Znam ja. Povedi ih sa sobom. O boze Pari, pa kako si mislila da dodjes bez dece Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od KoMetaK 1/6/2012, 19:33

Drage moje, neka vam jun bude za pamcenje i neka bude osuncan svaki vas dan, suncem i osmesima vam dragih ljudi! sunny
Mili, takvu te volEm i znam, samo pozitiva! Slatko se nasmejah za brke Laughing Steta sto nisam u Nisu, da vas stidnem na brzaka. osmeh srce
Bak, da zaboravis ovaj maj sto pre i da ti se od juna desavaju samo lepe stvari! grljenje
Miro, imas jos vremena da naucis disanje, ne ubacuje se opet u frku i paniku Very Happy Nego, zar ti neces na CR?
Bixi, nije doslo june, nego jun Razz Al, mene toj june nece mune lol! Lep provod i veceras kumo i sutra, sad si tanja u nogama Laughing
Dra, kako bih pobegla na neko od ovih tvojih ostrvca bar 5 dana Very Happy
Misu, kako je bilo na roditeljskom? Jesi li im pomenula uzu i siru familiju? Nego, necemo se stisnuti verovatno, nista od Arandjelovca Rolling Eyes Lepo se provedi veceras na proslavi! vv
Miss, hvala za ovu kaficu, bas je prijala Very Happy E, jes svet mali! yes Lep provod u Beceju! cvet
Bojana, sacuvaj malo ranoranilacke rose i za ove spavalice kao sto sam ja lol!
Pari, srecan rodjendan seki! Ja maznula jedno parce ove izazovne torte, pa cu da drmnem 2 glukofaza lol! Jel bilo danas kontrakcija? usne
Maaki, kako si ti? Vidim da si i ti samo u prolazu? Divne su ti cipeliske!
Lilya, i tvoje cipelice od juce su me odusevile, volim cvetice kao dezen love Lepo se provedi na koncertu! Ja ne nadjoh drustvo za isti a bas volim i Zaz i Nuovelle Vague. Bice valjda jos prilike Very Happy
Happy, tu sam i ja i za druzenje i za organizaciju, ako je potrebno! yes Jedva cekam! yes
Djolence, di si?
La Folie, srecan put i lep provod na moru! sunny Brcni se i za mene, necu jos par nedelja videti slanu vodu lol!
Eto, ja se pohvalih za Arandjelovac i Izvor, ali nista od toga. Pomerili smo danas na sastanku treninge za poslednju nedelju juna i to ce biti u hotelu Maestral u Prznu! Ne znam dal' da se radujem ili ne, jer bicu pored mora, a ne znam koliko cu imati vremena da se okupam uopste Rolling Eyes Mislim da je ovo sad definitivna varijanta, jer moji direktori imaju tamo kuce i vec je sve rezervisano. Tako da cu u CG iako nisam planirala. Eto, zato volim svoj posao Laughing Sledeci vikend mozda budem u Ohridu, ali, to je vec veliki znak pitanja.
Jedino sto je dobro u svemu, sto sigurno znam da necu u Prag juna-jula, ostavljam za avgust! Very Happy


KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Mirjana 1/6/2012, 20:01

Dra queen
Mišu, ti kako si počela da nabrajaš, od prolom vode na dalje ne smedoh da čitam. Ženo, ispraćeš i loj oko bubrega Laughing love
Milijana ::Kad mi se rodila sestricina, mm mi kaze: Da sredis ti brci pre nego sto izadju iz porodilista, da ne misli dete da si teca Shocked
A jednom me poljubio i kaze: Mmmm kao da se ljubim sa sefom sale affraid
 b  b  b  b  b  b  b  b  b Brate sestro ćale si, keve mi! Ili što reče Gramatika ENTER  b

lilya ::
Mirka, imam ja jedan predlog za tebe: ti meni i Draganici kurs sivenja da odrzis, ja tebi vezbe disanja za trudnice sto sam ucila na yogi Wink

Žemo yes

Metaurina ::
Miro, imas jos vremena da naucis disanje, ne ubacuje se opet u frku i paniku Very Happy Nego, zar ti neces na CR?
Ma hoću. Malo se zezam samo Wink
Maakki, super su ti cipeliške likeit
LaFolie, brčni se i za mene, please cvet
Svima cveće
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 1/6/2012, 22:47

Pozdrav sa koncerta Very Happy
Divan provod. Ispred mene ljudi sa devojcicom od nekih 5 - 6 godina. Sedi tati na ramenima i zajedno djuskaju. I umesto da gledam u binu, ja piljim u dete i gusim se u suzama od prizora.
Definitivno najveca placipiii. Sreca pa je mrak.
Ako uskoro ne stigne vestica, ugusicu se u sopstvenim suzama.
Eto toliko.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od dra00 1/6/2012, 23:07

Lilya uzivaj i za nas radost
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 2/6/2012, 08:25

Dobro jutro devojke,
Ja opet vredna, nekako sam navikla Lenku da ne gasi kompjuter dok kucam, pa sad mogu nesto i da napisem Wink
Meta, blagos tebi, ides u Przno, i tada ce biti lepo vreme, pa ces moci i da se malko brcnes Laughing
Liya, danas spavanje, posto sinoc bilo djuskanje (da ne kazem plakanje) lol!
A Biksi je danas na svadbi? Ili sutra? Da l ce biti pesma: Najlepsa je kumina frizura (na glavi, ne na nogama) igra
Ja ispratila muza u selo, otisli na groblje i ostala da pokupim ovu decu i da u 10h budemo spremne pa pravac Nis, da mi malo D...vidi put. Uspela sam i da napravim fil za verenicku jutros, kad se vratim samo da namazem...mmm sto ja volim verenicku...
I zamislite da sam vam skuvala kaficu, posto evo ja pijem svoju prvu jutarnju, jaku, vrelu i gorku ko cemer yes
Ajd prijatan vikend smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Milijana 2/6/2012, 08:30

Ajd da ne zamisljate moju kafu, izvolte na dorucak Laughing

Topla junska jutra  - Page 2 311778_325685254113788_1256700064_n

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od lilya 2/6/2012, 09:26

Mili, hvala na divnom dorucku poljubac
Ja sam da vam mahnem. Stvari spakovane, palimo yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 2/6/2012, 09:48

Dobro jutro!

Mili hvala na posluzenju. Srecan put ff

lilya ::Pozdrav sa koncerta Very Happy
Divan provod. Ispred mene ljudi sa devojcicom od nekih 5 - 6 godina. Sedi tati na ramenima i zajedno djuskaju. I umesto da gledam u binu, ja piljim u dete i gusim se u suzama od prizora.
Ovako ja zamisljam nas troje za 2-3 godine na nekom dobrom koncertu lol! Drago mi je da si se super provela! Srecan put danas i lepo se provedite!

Happy dolazim 100% . Ta se zurka ne propusta nikako. Jel treba neka pomoc oko organizacije? Pozdravi Sofiju. Sve se nadam srescu je jednog utorka( ako i dalje dolazi utorkom u Lo). Javlja se cesce, jako nedostajes, jako usne

Maaki super su baletanke lol!

La Folie uzivaj na moru ff

Meta bas steta! Ali srescemo se mi jednog dana sreca Lepo za Przno i nadam se da ces se kupati i uzivati. A sledece sedmice moguce Ohrid. Obozavam taj tvoj posao. Jel ima mesta i za mene, mislim kao radnika? Wink

Miro nalivam se kao kamila vodom i cajevima.

Mala sta rade zvezdice? Cmacem vas!

Kumo kako je bilo na devojackoj veceri?

Ja nit ziva nit mrtva Laughing Poranila sam jutros kuci sa sve vrucim hlebom kod Mije pekara i piticama sa sirom. K`o u stara dobra vremena. U glavi mi zvoni, noge me bole od igranje, grlo od pevanja, dlanovi od pljeskanja...Bilo je SAVRSENO! Sve 4 osnovne skole, mi Cvijicevi djavoli, poznato 8-1...Inace smo svi ostali jako povezani i dan danas se druzimo. Kako mi je bilo potrebno ovako nesto, ovaj luft,ova igranka i veselje. Sad sam mirna do 1. sep. kada se udaje moje kumce. Spavala sam samo sat vremena, a bolje i da nisam. Na poslu sam od pola osam, imam jos malo posla pa pravac kuca i sa Anom zajedno Sleep
Juce je bio roditeljski u Aninom vrticu. Uf, stvarno ne znam ni odakle da pocnem da pisem ni kako. Uglavnom od ponedeljka ce toalet papir biti na dohvat ruke deci, tako da devojcice mogu same da se obrisu posle male nuzde, a ne kao do sada bez brisanja. Posle velike nuzde vaspitacice da brisu guzu DOBRO, a ne kao do sada. Guza prljava i gacice. Jedna majka je ladno rekla da kada joj je cerkica rekla da je pecka koka i pored toga je odvela u vrtic jer ona ne zeli da joj bilo ko cuva dete iako ima kome da je ostavi i da za svoje dete zeli najbolje a to je vrtic( i nista nece biti drugoj deci jer pije ant. i vaspitacica joj daje isti u odr. vreme) Tu sam skocila kao oparena. Ona je rekla onu rec koju ne podnosim da je to NORMALNO da deca budu stalno bolesna i da je NORMALNO da sve te bolesti preleze...blblabla. Prepirku ne mogu pisati, stvarno nisam ui stanju a i potrajala je poprilicno. Bitno je da sam uspela uz veliki napor i uz pomoc nekolicine roditelja da je ucutkam. Ali i ne da je urazumimo. Uglavnom vise nema donosenja antibiotika u vrtic i da vasp. isti daju deci koja su pod terapijom.
Uh ako se setim jos sta je bilo, pisem. Puca mi glava. Treba mi RASOL! I treba mi san.
CMOK

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od maus 2/6/2012, 10:04

Dve fotke dok smo jos bili koliko-toliko normalni. A lepo mi je Milan rekao da se ponasam kao da sam normalna Laughing U pocetku islo kako treba, ali samo u pocetku Laughing

Topla junska jutra  - Page 2 2iihor8

Moja najbolja drugarica i kuma i moja Sneza.

Topla junska jutra  - Page 2 1em2c
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Botox 2/6/2012, 10:27

dobro jutro... :)
danas sam nekako ovako raspolozena ....

Topla junska jutra  - Page 2 Lake
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Topla junska jutra  - Page 2 Empty Re: Topla junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 39 Prethodni  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu