KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 16/5/2012, 18:23

ja planiram u n sad,tako da kazu da tamo moze...neznam zasto vas nisu pustili da odete u n sad,ako ste tako birali????
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od brankamic 16/5/2012, 18:26

to se i ja pitam vec tri i po meseca!!!

brankamic

Broj poruka : 25
Datum upisa : 01.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od anjanja 16/5/2012, 18:38

Ja sam ih zvala danas (radicu vto u NS-u, jer ovde pripadam) i rekli su mi da do 14:00h nisu dobili spiskove, a cim budu imali iste obavestice nas.
Nisam bas preterano srecna sa ovim odgovorom. Inace, drugostepenu komisiju sam prosla u aprilu.

anjanja

Broj poruka : 24
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od brankamic 16/5/2012, 18:46

anjanja zelim ti brz poziv i uspesnu vto!
Kako vi ovo podnosite?
Meni je ovo prva vto, znala sam da imam problem i "odmah" smo krenuli sa analizama, ali cekanje od prvog februara porazava!!! A tek kad pomislim sta me tek ceka. Nervozna sam i zabrinuta bas bas!

brankamic

Broj poruka : 25
Datum upisa : 01.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sačekuša 16/5/2012, 19:42

Gramatika ::Sačekuša, mene niko nije ni pitao da biram kliniku, jer moj okrug automatski ide na GAK u Višegradskoj.
Poziv sam dobila 30. marta, ali sam i oko toga imala peripetije, jer smo se u međuvremenu selili na drugu adresu.
Zato ti preporučujem da kontaktiraš sa dr u filijali u kojoj si bila na prvostepenoj komisiji, da proveriš ilma li nekih informacija.

Mnogo sreće i javi šta si uradila Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 639820
:) Hvala, javiću. Inače sam desetak puta zvala RZZO i dr Jovanović Zorana, jer je on zadužen za distribuciju spiskova od ustanova u filijale, a i više sam ga puta obišla c . Čovek je bio raspoložen da pomogne, ali nemoćan. Spiskove u kojima uz moje ime stoji "URGENTNO" slao je nekoliko puta u Front - videla svojim očima, i uvek su me odbijali, jer su hitniji slučajevi koji uskoro pune 40. Isto važi i za Višegradsku, u aprilu su pravili redovne spiskove za septembar i oktobar. Verovatno ti se, Gramatika, "posrećio" poziv u martu jer im se neko mesto oslobodilo, pa su te kao najhitniju ubacili. Znam da su se predstavnici RZZO, Ministarstva zdravlja i predstavnika klinika sastali prošle nedelje; Ministarstvu je predočeno da imaju OGROMAN problem sa prepunjenim kapacitetima i sada je na Ministarstvu da problem reši ako želi. Veliki udeo u celoj ovoj zbrci ima odobravanje trećeg pokušaja o trošku Grada, za koji su klinikama odmah prebačene pare. Kako su prostorni i kadrovski kapaciteti ograničeni i dan traje 24 sata, dobili su mnogo više pacijenata nego što mogu da odrade. Pravo prvenstva ima od Grada već plaćeni treći pokušaj, a Republika ne plaća redovno, pa smo mi na prvom i drugom pokušaju ostavljene da čekamo dok se ne nađe neko rešenje. Šta mogu da urade osim da uključe i privatnike da "rasčiste" gužvu, ne znam. Čim dobijem nove insajderske informacije, obavestiću vas. U međuvremenu, bacite se na posao! vođenje ljubavi
Sačekuša
Sačekuša

Broj poruka : 4
Godina : 49
Datum upisa : 08.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 16/5/2012, 19:51

Sacekusa dobro dosla cvet
I ja sam prosla komisiju kad i ti i ubrzo mi je stigao odgovor da se javim 28,05,. Inace, birala sam Visegradsku a rasporedili me u NS. Guzve su velike to je tacno, a kako oni to misle da rese ko zna? Zelim ti svu srecu i da ubrzo dobijes pismo
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 16/5/2012, 22:33

Sačekuša ::
Gramatika ::Sačekuša, mene niko nije ni pitao da biram kliniku, jer moj okrug automatski ide na GAK u Višegradskoj.
Poziv sam dobila 30. marta, ali sam i oko toga imala peripetije, jer smo se u međuvremenu selili na drugu adresu.
Zato ti preporučujem da kontaktiraš sa dr u filijali u kojoj si bila na prvostepenoj komisiji, da proveriš ilma li nekih informacija.

Mnogo sreće i javi šta si uradila Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 639820
:) Hvala, javiću. Inače sam desetak puta zvala RZZO i dr Jovanović Zorana, jer je on zadužen za distribuciju spiskova od ustanova u filijale, a i više sam ga puta obišla c . Čovek je bio raspoložen da pomogne, ali nemoćan. Spiskove u kojima uz moje ime stoji "URGENTNO" slao je nekoliko puta u Front - videla svojim očima, i uvek su me odbijali, jer su hitniji slučajevi koji uskoro pune 40. Isto važi i za Višegradsku, u aprilu su pravili redovne spiskove za septembar i oktobar. Verovatno ti se, Gramatika, "posrećio" poziv u martu jer im se neko mesto oslobodilo, pa su te kao najhitniju ubacili. Znam da su se predstavnici RZZO, Ministarstva zdravlja i predstavnika klinika sastali prošle nedelje; Ministarstvu je predočeno da imaju OGROMAN problem sa prepunjenim kapacitetima i sada je na Ministarstvu da problem reši ako želi. Veliki udeo u celoj ovoj zbrci ima odobravanje trećeg pokušaja o trošku Grada, za koji su klinikama odmah prebačene pare. Kako su prostorni i kadrovski kapaciteti ograničeni i dan traje 24 sata, dobili su mnogo više pacijenata nego što mogu da odrade. Pravo prvenstva ima od Grada već plaćeni treći pokušaj, a Republika ne plaća redovno, pa smo mi na prvom i drugom pokušaju ostavljene da čekamo dok se ne nađe neko rešenje. Šta mogu da urade osim da uključe i privatnike da "rasčiste" gužvu, ne znam. Čim dobijem nove insajderske informacije, obavestiću vas. U međuvremenu, bacite se na posao! vođenje ljubavi
molim te ,javi cim saznas...mene jjaaaaaaaaaajkooo zanima kada ce se malo rascistiti guzva i na koji ce nacin sve ovo ministarstvo resiti....planiram da zapocnem sa postuplom ali neznam samo kada,,,cekam trenutak pravi!javiii Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od anjanja 16/5/2012, 23:03

brankamic ::anjanja zelim ti brz poziv i uspesnu vto!
Kako vi ovo podnosite?
Meni je ovo prva vto, znala sam da imam problem i "odmah" smo krenuli sa analizama, ali cekanje od prvog februara porazava!!! A tek kad pomislim sta me tek ceka. Nervozna sam i zabrinuta bas bas!

hvala brankamic :))
i ja tebi zelim da sto ranije dobijes pozivno pismo koje cekas i predugo Sad ja se nadam da cemo u najskorije vreme imati lepe vesti, odnosno priliku da krenemo u postupak. sunny

anjanja

Broj poruka : 24
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sačekuša 17/5/2012, 16:07

dra00 ::Sacekusa dobro dosla cvet
I ja sam prosla komisiju kad i ti i ubrzo mi je stigao odgovor da se javim 28,05,. Inace, birala sam Visegradsku a rasporedili me u NS. Guzve su velike to je tacno, a kako oni to misle da rese ko zna? Zelim ti svu srecu i da ubrzo dobijes pismo
Au. Shocked Sad tek ništa ne shvatam. I ja sam prvo izabrala Višegradsku, pa kad su mi u martu rekli da neće primati ni Višegradska ni Front do 15.5., ja sam se prebacila u Front, jer mi je tamo doktorka. Onda su mi u aprilu rekli da Višegradska pravi spiskove za septembar i oktobar, a da Front i dalje odbija sve do 15.5. Objašnjenje je bilo da na mesta koja se eventualno oslobode (zbog odustajanja, trudnoća pre procesa itd.) ubacuju one koje se bliže 40-oj. E, sad vidim da ti imaš 34, a ja evo 37, i tebe pozvaše d likeit , a mene nikako v. Pri tome sam baš naglasila da prihvatam bilo koju ustanovu, iako se primarno opredeljujem za Front. Šta li oni rade...
Danas sam opet pozvala RZZO, i stvari stoje ovako: Ministarstvo ništa nije uradilo povodom problema nedovoljnih kapaciteta. Za 7 dana biće sastanak na najvišem nivou između RZZO i svih ustanova, pa će se, može biti, nešto rešiti.
Pozdravčić!
Sačekuša
Sačekuša

Broj poruka : 4
Godina : 49
Datum upisa : 08.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 17/5/2012, 17:46

hvalaaaaaaaaaaa
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sanib 19/5/2012, 17:26

cekalica ::Jeste prva vto.Pa ja u sustini nemam nikakvo misljenje sad da kazem "valja ili ne valja"mislim da cu to moci da kazem kad prodjem kroz postupak,kad vidim i osetim sve na svojoj kozi.Imas li br telefona klinike?

Nemam, i bila bih ti zahvalna ako bi mi dala broj. Kada ti je prva VTO? Izvinjavam se na kasnom odgovoru cvet
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 19/5/2012, 18:07

Neznam da li će vam moja poruka olakšati čekanje...mene su pozvali zato što se približavam 40. godini (za 2 meseca punim 40)...Pozivaju žene koje ove godine navršavaju 40 -znači za nekoliko meseci,kao i one koje su prošle komisiju i idu na treći pokušaj preko grada ,a pune 40 .godina.
Trenutno sam u postupku u Narodnom Frontu i nema neke velike gužve.Na konsultaciji su mi rekli da pozivaju na ona mesta ,gde su parovi odustali.
Postoji grupa žema koje su preko 30 godine i nas nekoliko koje smo blizu 40.i ubačene zbog godina na mesta koja su se ukazala zbog odustajanja parova.Ima nas koji radimo drugi pokušaj preko fonda a ima i onih preko grada-treći pokušaj.
Nikakvu vezu nisam imala i nisam taj tip osobe.
Takođe,vrlo sam zadovoljna klinikom N.F.načinom rada i ophođenjem lekara i sestara.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 19/5/2012, 21:44

sada je vec gotovo pred kraj su ja neverujem da ce vise zene da ubacuju pre septembra
sto se tice guzvi koje su se stvorile vec su pre par meseci pocela nagadjanja da ce vratiti privatnike i tada sam nacula da i ako ih vrate to ce odluciti u julu- avgustu jer tada menjaju te neke zezancije koje imaju isto kao sto su prosle godine ukinuli privatne samo odjednom u avgustu mozda vam se i isplati sto ste cekale pa od sep da mozete opet kod privatnika o trosku drzave
ali nebi se nadala da sam na vasem mestu da cete do juna biti pozvane jedino ako neko odustane

zelim vam puno srece
ako nekom znaci i ja sam u n.frontu i prezadovoljna sam koliko su posveceni svakoj zeni pojedinacno komunikacija losa ali stvano vode racuna
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 20/5/2012, 17:13

ff Imam jedno pitanjce za vas.Naime,u pismu koje sam dobila,treba da se javim u Visegradsku prvi dan ciklusa u junu.Malopre sam imala poziv od njih.Prvo,bilo mi cudno odkud oni,znam kad treba da se javim.Drugo,jos nedelja?Sestra sa odeljenja zove,prvo da me pita kad mi je bio zadnji ciklus,misli na datum,drugo,gde sam prosla komisiju,kod njih ili u frontu.Uglavnom,razlog za sve to je,kako kaze,nama koje smo tad raspodeljene svima istice potvrda u junu,pa na osnovu ciklusa prave semu i program da nas grupisu po grupama,jer sve nas moraju odraditi do isteka potvrde???Malo sam zbunjena,ocekivala sam prvo kontracepciju,sad mi malo verovatno da krecem sa njom,tako da tu dolazi moje pitanje,da li je moguce da odmah krecem sa stimulacijom i bockanjem?Neznam,jer mi je prva vto.Da,rekla je,dolazim rano ujutru,vade mi krv,uz i moram imati uredne briseve i spermokulturu.I,da,jos mi rekla,bicete sve obavesteni???Ja jos malo treba da idem,sta ima vise da budem obavestena.Kako god,udavila sam je pitanjima,sta me briga,da ne zovem ja sto puta.Na kraju mi rekla,nisam ni trebala da zovem,ni tebe ni druge zene Rolling Eyes Ali,dobro,nasmeja se i ona malo na kraju Very Happy
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 20/5/2012, 21:11

grudvo,jel tebi uspela vto ili si jos u procesu,nisam te bas najbolje propratila? vidim iz prilozenog da ste vec 2 vto uradili ali neuspesne....ja sam ti pisala pre neki dan ali me nisi razumela...... pitam te,jer i moj dragi ima lose analize spermograma...pa se pitam kako cemo i dali cemo uspeti.spremam se za drugu vto u n sadu....ali vidim ima guzve.... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 20/5/2012, 22:13

korpica :: ff Imam jedno pitanjce za vas.Naime,u pismu koje sam dobila,treba da se javim u Visegradsku prvi dan ciklusa u junu.Malopre sam imala poziv od njih.Prvo,bilo mi cudno odkud oni,znam kad treba da se javim.Drugo,jos nedelja?Sestra sa odeljenja zove,prvo da me pita kad mi je bio zadnji ciklus,misli na datum,drugo,gde sam prosla komisiju,kod njih ili u frontu.Uglavnom,razlog za sve to je,kako kaze,nama koje smo tad raspodeljene svima istice potvrda u junu,pa na osnovu ciklusa prave semu i program da nas grupisu po grupama,jer sve nas moraju odraditi do isteka potvrde???Malo sam zbunjena,ocekivala sam prvo kontracepciju,sad mi malo verovatno da krecem sa njom,tako da tu dolazi moje pitanje,da li je moguce da odmah krecem sa stimulacijom i bockanjem?Neznam,jer mi je prva vto.Da,rekla je,dolazim rano ujutru,vade mi krv,uz i moram imati uredne briseve i spermokulturu.I,da,jos mi rekla,bicete sve obavesteni???Ja jos malo treba da idem,sta ima vise da budem obavestena.Kako god,udavila sam je pitanjima,sta me briga,da ne zovem ja sto puta.Na kraju mi rekla,nisam ni trebala da zovem,ni tebe ni druge zene Rolling Eyes Ali,dobro,nasmeja se i ona malo na kraju Very Happy
Kod mene je bilo isto tako,poziv telefonom da se javim na konsultacije u N.F.Odmah sa narednim ciklusom je počela stimulacija.Meni ne ističe potvrda,ali zato punim 40 za 2 meseca,pa je zato tako na brzinu.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 20/5/2012, 23:19

BRBLJIVA76 ::grudvo,jel tebi uspela vto ili si jos u procesu,nisam te bas najbolje propratila? vidim iz prilozenog da ste vec 2 vto uradili ali neuspesne....ja sam ti pisala pre neki dan ali me nisi razumela...... pitam te,jer i moj dragi ima lose analize spermograma...pa se pitam kako cemo i dali cemo uspeti.spremam se za drugu vto u n sadu....ali vidim ima guzve.... Crying or Very sad

u procesu sam imas moj dnevnik pa virni malo osmeh srce
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 20/5/2012, 23:35

Mazo,hvala.Samo ja nisam bila na nikakvim konsultacijama,idem prvi dan ciklusa u junu.Ma ne mogu da lupam glavu,rece mi sve vec kad odem. poljubac
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 21/5/2012, 07:07

Secam se i Maza i Grudva su tako prosle, pa ne brini
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od medolino 23/5/2012, 19:48

Ehej,Korpice,ja sad videla znaci pao poziv i pocinjes u junu radost radost
Srecno draga usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 23/5/2012, 20:37

medolino87 ::Ehej,Korpice,ja sad videla znaci pao poziv i pocinjes u junu radost radost
Srecno draga usne
Hvala,pocinjem,pocinjem.Primaklo se poljubac
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 23/5/2012, 22:07

Korpice, blago tebi! Otkako ovo pročitah i sama se nadam da će me nešto pre pozvati!
Srećno! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od 3023456 25/5/2012, 13:10

Devojke,izvinite sto upadam ovde,ali ja sam svoj drugi besplatni pokusaj iskoristila pre nekoliko dana,naravno bezuspesno.
Mene samo interesuje da li je neko radio VTO u Visegradskoj o svom trosku(ja bih kod prof.Tulica),da mi neko kaze kako to ide,sto vise detalja....Please!!!
Znam da nije mesto ovde ,ali bilo ko ako ima neko iskustvo..
Hvala unapred!!
3023456
3023456

Broj poruka : 62
Datum upisa : 08.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 25/5/2012, 13:41

dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 25/5/2012, 13:41

dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 4 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu