KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 12/5/2012, 14:57

Jejaaa ::Mazoooo javljaj kako si prosla!!! cmoka
Ja jos cekam veštica , nervozna sam , hocu da eksplodiram koliko sam naduta!Samo da dodje!!! v
Devojke d
Jeja,pisala sam na Koracima.Bila sam danas,vadila krv,radili UZ.Preživeh taj UZ drugog dana,nije bilo strašno,baš kako si mi rekla...Hormoni su mi dobri,ali endo deblji (6mm) pa su me odložili da sutra isto radim UZ ,pa će možda ako je sve dobro krenuti stimulacija.
Ajde ,čekamo te... b
Čekala sam od 7 do 11,pregledala sve izloge po Balkanskoj,ima dobre obuće za ovo vreme... lol! Mislila sam na tebe Jeja,lakše će nam biti da čekamo tamo zajedno...mnooogoooo se čeka...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Jejaaa 12/5/2012, 15:09

Super je da nije bilo strasno,da su hormoncici ok, a endo ce se srediti, ne valja deblji, ne valja tanji, ma bre....bice sve ok i eto kreces brzo sa bocama igra .
Joj samo da mi krene, poludeh... affraid
To me cekanje i najvise nervira c , ali cemo preziveti...naravno zajedno. cmoka
poljubac
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cekalica 12/5/2012, 16:31

sanib ::Pozdrav svima, ja sam ovde nova zagrljaj , pa bi mi svaka pomoc dobro dosla! Mnogo sam tragala po forumima i citala misljenja drugih ljudi koji imaju problem sa zacecem i kakvih sve lekara ima, to je strasno. Krenula bi na preglede pre trudnoce, dobila sam preporuke za dr Radunovica. Ima li neko bilo kakvog iskustva sa njim? Zaista bi htela da izbegnem lutanje po lekarima sa svakakvim raznimpricama! Hvala vam unapred :)
Dobrodosla!
Sta te interesuje u vezi doktora Radunovica i gde bi da ides kod njega privatno i drzavno
Ja bih trebala od ponedeljka kod njega na pripreme za vto.
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 12/5/2012, 18:23

dali neka cura zna ,dali kl centar n sad daje hormonske inekcije,ili ja mogu u svom mestu da ih primam posto nisam iz n sada,pitam da bih znala da li mi je potreban stan u n sadu
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 12/5/2012, 18:24

i koliko se ceka na postupak,od komisije do pocetka procesa? cujem da je velika guzva u kl centru n sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 12/5/2012, 18:48

Brbljiva, kako čujem, svuda su gužve. Mogu da ti kažem kako je izgledalo kod mene: Drugostepenu komisiju u Višegradskoj smo prošli 19. januara, 30. marta sam dobila pismo da se javim na prve konsultacije 19. jula!
Šta reći-Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 212587!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 12/5/2012, 18:57

kako to ? moras da im trazis objasnjenje zasto tek nakon 7 meseci krecu sa procesom? u uputstvu za vto lepo pise da su duzni da proces krene u roku od 6 meseci,nakon toga su duzni da te vrate na predhodnu komisiju uz obrazlozenje o kasnjenju procesa....i sta ako u medjuvremenu zaradis neda boze,neke bakterije ili bilo sta ti se u organizmu desi??? oni to posle vise ne proveravaju vec samo krenu sa stimulacijom..----bas ih briga za tebe sto nisi pocela na vreme, i sto duze sa procesom.hocu da ti kazem da je jako bitno da brze krene proces dok su ti nalazi cisti ,jer ceo proces ti zavisi od svih tih nalaza koje si predala...ako me razumes???uzas!!!!!! razocarala sam se sad!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 12/5/2012, 19:20

Sve je formalno-pravno ok lol! Jer 19. jula je dan kada ističe 6 meseci od donošenja pozitivne odluke komisije. Znači proces formalno započinje u roku od 6 meseci. Tog dana odlazim na prve konsultacije, tek dobijam šemu za celu pripremu(tako mi kažu druge devojke iz iskustva). A pred stimulaciju valjda,kažu i muž i ja da ponovimo briseve. Ja sam to svakako planirala, navatala sam stravu od raznih beštija koje možeš da pokupiš ni kriv ni dužan. Dakle, mnogo strpljenja i dobre volje na ovom dugom putovanju do cilja Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 413209
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 12/5/2012, 19:25

mene cini mi se nisu terali da radim briseve po dr put pr god,,,,,osim cerv brisa...ali ako je tako ,,,drzim ti palceve!!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 12/5/2012, 19:30

Hvala! Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 338438
Nemam izbora, osim da budem strpljiva. Ko zna zašto je to dobro!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 12/5/2012, 19:32

zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sanib 13/5/2012, 14:21


Dobrodosla!
Sta te interesuje u vezi doktora Radunovica i gde bi da ides kod njega privatno i drzavno
Ja bih trebala od ponedeljka kod njega na pripreme za vto.[/quote]


Hvala, bolje vas nasla :)
Pa interesuje me kakav je doktor? Sta mi vi savetujete dal da idem privatno ili drzavno? Moja prijateljica je isla od doktora do doktora, sigurno ih je 10-tak promenila, od beograda do novog sada, jedan joj kaze jedno, drugi drugo, a treci trece i sve tako u krug.. Zato sam se i prikljucila ovde ne bi li dobila podatke o nekom dobrom doktoru koji me nece pitati koliko zaradjujem pa da mi kaze konacnu cenu pregleda! Za Dr Radunovica sam cula samo reci hvale ali me interesuje jos misljenja. Dve godine pokusavamo, ali do sada se nista nije desilo. Kakvi su tvoji utisci?
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Jejaaa 13/5/2012, 14:23

Mazooo, kako je danas bilo? cmoka
Konacno, polako, ali sigurno mi stize veštica , joj nikad joj se nisam ovako obradovala, a opet sa druge strane tu je i tremaaaaaaa Shocked
Sutra cu zvati NF i eto me u utorak! radost
Devojke ljubav
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 13/5/2012, 14:42

cekamo te jeejooo ajde ajde
maza i ja i nasi muzevi se druzili malo danas super su bas smo se ispricali

jesi nasla smestaj draga
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Jejaaa 13/5/2012, 14:48

Cekajte nas stizemo.... radost
Nasla nesto, sutra vrtimo dalje brojeve, a u utorak gledamo....
poljubac
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 13/5/2012, 15:53

Hajdemo na Korake,da ne zatrpavamo ovde temu sunny
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cekalica 13/5/2012, 16:56

lilins ::Pozdrav svima,

Javljam se prvi put. Pokušavamo oko 2 godine, svi nalazi su uredu, sem nešto nižeg AMH koji za sada ne pravi probleme. U Julu se spremam za VTO u Genesisu a paralelno skupljam papire za državni program ako ovo ne uspe.
Procedura za državnu kliniku mi trenutno deluje jako komplikovano, sva sam se pogubila u papirima. Ima li nekog ovde ko se trenutno sprema za državni program u Betaniji a upućen je u proceduru (uputi, komisije i to)?
Hvala i pozdrav!
Javljam se da pomognem pitaj sta te interesuje Very Happy
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cekalica 13/5/2012, 17:04

sanib ::
Dobrodosla!
Sta te interesuje u vezi doktora Radunovica i gde bi da ides kod njega privatno i drzavno
Ja bih trebala od ponedeljka kod njega na pripreme za vto.


Hvala, bolje vas nasla :)
Pa interesuje me kakav je doktor? Sta mi vi savetujete dal da idem privatno ili drzavno? Moja prijateljica je isla od doktora do doktora, sigurno ih je 10-tak promenila, od beograda do novog sada, jedan joj kaze jedno, drugi drugo, a treci trece i sve tako u krug.. Zato sam se i prikljucila ovde ne bi li dobila podatke o nekom dobrom doktoru koji me nece pitati koliko zaradjujem pa da mi kaze konacnu cenu pregleda! Za Dr Radunovica sam cula samo reci hvale ali me interesuje jos misljenja. Dve godine pokusavamo, ali do sada se nista nije desilo. Kakvi su tvoji utisci? [/quote]

Svakako mislim da ako mozes sebi da priusti da ides privatno,prosto jer su onda svi ti doktori uvek dostupni kao i sestre,mozes da pitas sve sto te zanima i da dobijes odgovor na sve to,za razliku od drzavnih ustanova gde moras da molis Boga da su dobro raspolozeni(sto je jako retko)a i dok dodjes do doktora.........uh
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sanib 13/5/2012, 23:24

cekalica ::
sanib ::
Dobrodosla!
Sta te interesuje u vezi doktora Radunovica i gde bi da ides kod njega privatno i drzavno
Ja bih trebala od ponedeljka kod njega na pripreme za vto.


Hvala, bolje vas nasla :)
Pa interesuje me kakav je doktor? Sta mi vi savetujete dal da idem privatno ili drzavno? Moja prijateljica je isla od doktora do doktora, sigurno ih je 10-tak promenila, od beograda do novog sada, jedan joj kaze jedno, drugi drugo, a treci trece i sve tako u krug.. Zato sam se i prikljucila ovde ne bi li dobila podatke o nekom dobrom doktoru koji me nece pitati koliko zaradjujem pa da mi kaze konacnu cenu pregleda! Za Dr Radunovica sam cula samo reci hvale ali me interesuje jos misljenja. Dve godine pokusavamo, ali do sada se nista nije desilo. Kakvi su tvoji utisci?

Svakako mislim da ako mozes sebi da priusti da ides privatno,prosto jer su onda svi ti doktori uvek dostupni kao i sestre,mozes da pitas sve sto te zanima i da dobijes odgovor na sve to,za razliku od drzavnih ustanova gde moras da molis Boga da su dobro raspolozeni(sto je jako retko)a i dok dodjes do doktora.........uh
[/quote]


Najverovatnije cu privatno ili kod Dr Radunovica ili u Leskovac.. Jel tebi prva VTO? Kakav je po tebi Dr Radunovic? Pozdrav i veliko hvala na odgovorima ljubav
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cekalica 14/5/2012, 11:00

Jeste prva vto.Pa ja u sustini nemam nikakvo misljenje sad da kazem "valja ili ne valja"mislim da cu to moci da kazem kad prodjem kroz postupak,kad vidim i osetim sve na svojoj kozi.Imas li br telefona klinike?
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sačekuša 16/5/2012, 16:10

Vuchica ::Sad sam zvala beogradsku filijalu rzzo, i kaze mi dr. da su tek na redu spiskovi (tj. drugostepene komisije iz Fronta) iz februara za slanje poziva...
Devojke, izgleda da nam osim hrabrosti treba i puuuuno strpljenja (ili mozda debela veza) Shocked
Dobar dan! Ja sam nova na forumu, uputili su me sa Krstarice na vas :) U postupku sam za prvi pokušaj preko Fonda, potvrdu sam dobila još 19. januara i još uvek nema poziva. U RZZO su mi rekli da mesta nema i da ih tužim ako me ne ubace nigde do 19. jula. Što i hoću, sigurno, ali bih pre toga da sve uradim da me pozovu, pa Vas molim za kontakt u beogradskoj filijali, da još i tamo pitam ima li nade za mene. Sve ostale brojeve sam, mislim, već pozvala. Sad
Sačekuša
Sačekuša

Broj poruka : 4
Godina : 49
Datum upisa : 08.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sačekuša 16/5/2012, 16:16

Gramatika ::Devojke, mislim da nema razloga za brigu ako dugo čekate, jer verujem da će ispoštovati termine da sve makar započnemo proces dok nam potvrda važi. Meni je stigao poziv da se javim 19. jula, a drugostepenu sam prošla 19. januara.
A što se briseva tiče, mm je imao samo "svež" nalaz uretralnog brisa, a spermogram i spermokultura su bili stariji od 3 meseca.
Zdravo, Gramatika. Vi i ja smo isti slučaj - potvrda od 19. januara, ali mene nisu zvali još uvek. Za koju ste kliniku bili prijavljeni i kad Vam je stigao poziv? Ja sam u panici da me niko pozvati neće...
Sačekuša
Sačekuša

Broj poruka : 4
Godina : 49
Datum upisa : 08.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 16/5/2012, 16:38

Sačekuša, mene niko nije ni pitao da biram kliniku, jer moj okrug automatski ide na GAK u Višegradskoj.
Poziv sam dobila 30. marta, ali sam i oko toga imala peripetije, jer smo se u međuvremenu selili na drugu adresu.
Zato ti preporučujem da kontaktiraš sa dr u filijali u kojoj si bila na prvostepenoj komisiji, da proveriš ilma li nekih informacija.

Mnogo sreće i javi šta si uradila Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 639820
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 16/5/2012, 17:54

kod mene u grada je stopirano dase do daljneg ne moze birati bg kao grad gde ce se raditi vto,pricam naravno za cure koje su o tosku rzzo. kod mene u socijalno kazu da su prevelike guzve i potraznje za GAK i KC,tako da mozemo samo da biramo n sad ili nis
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od brankamic 16/5/2012, 18:08

cure, po vasim komentarima vidim da i dalje nema pomaka sa pozivima. Mi smo prosli drugostepenu komisiju 01.02. i jos uvek nas nisu pozvali. Zovem Direkciju Socijalnog u BG i niko mi se ne javlja a prosle sedmice mi je receno da zovem u utorak, navodno ce mozda imati neke informacije. Predvidjeni smo za Narodni Front (tako kazu) iako smo mi hteli Novi Sad.
Ma haos pravi, bas nema smisla ovo cekanje.

brankamic

Broj poruka : 25
Datum upisa : 01.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 3 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu