KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JocY 9/10/2012, 13:06

Okacice ne mogu da te vrate ako pise da je za VTO. Jedino ne rade AMH to moras privatno. Lab pocinje sa radom u 7 prednost imaju devojke koje su vec u postupku ali one zavrse za 15-ak minuta. Ja sam prosli put bila tamo oko 9 i primili su me bez problema
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od OKacica 9/10/2012, 13:13

Bak, Jocy, hvala vam puno!!! Mnogo ste mi pomogle d

vv
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 11/10/2012, 13:55

Drage moje ja juce bila na konsultacije od prvog dana ciklusa krecem sa Mikroginonom a planirana vto je za decembar mesec. U novembru mesecu negde na pocetku trebam da ponovim cervikalni i vaginalni bris i mm spermokulturu.
Brine me jer mi je dr u izvestaju napisala INTRAMULARNI miom sa prednje sttrane uterusa, da li je to nesto strasno, to do sad ni jedan dr mi nije rekao, da li je moguce da je to nesto poveyano sa ciklusom jer za neki dan bi trebalo da krene ciklus????
roda
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 11/10/2012, 20:42

Karakaca, ja ti nisam stručnjak, ali i ja imam jedan od 15mm.
INTRAMULARNI miom sa prednje sttrane uterusa, To znači da je unutar zida još uvek,što će reći da se tek pojavio i ne stvara nikakve probleme.
Da li je napisala možda koliki je i da ne remeti kavum? Ako nije napisala dimaenzija, onda je verovatno beznačajan.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 11/10/2012, 20:55

Devojke, ne znam da li ste cule za udruzenje Roda, pogledajte njihovu stranicu na facebook-u. 2. novembra organizuju tribinu na temu vantelesna oplodnja u srbiji, treba samo da se potpise pristupnica da bi mogli da prisustvujete. tribina ce biti na klinickom centru srbije i verovatno ce biti dobrih predavaca i nadam se dosta novinara. cvet
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 12/10/2012, 12:28

Gramatika ::Karakaca, ja ti nisam stručnjak, ali i ja imam jedan od 15mm.
INTRAMULARNI miom sa prednje sttrane uterusa

Moj je 19mm nije mi nista rekla niti objasnila samo je rekla i isto to napisala očigledno da nije nista strašno. Necu da panicim samo moram da joj odnesem ranije nalaze ogt-testa pa cu je pitati. veštica jos uvek nema nikad joj se nisam vise nadala.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 12/10/2012, 17:41

Dakle, novi momenti sa postupcima o trošku države! Danas me zove sestra iz Zdravstvenog centra Valjevo da se dogovorimo za moje prve konsultacije sa dr Budimirovićem 24.10 Shocked
Dobro, kažem ja da sam trudana, ona mi čestita (nikada u ovoj priči nisam imala prijatniju komunikaciju od ove današnje sa tom sestrom) i pitam da li to znači da se sada VTO obavlja i u Valjevu, a ona mi odgovori potvrdno.
Neka im bude uspešno!
Ja sam na komisiju išla u Višegradsku i prema okrugu pripadam njima za ceo postupak. Čak sam u upitniku izabrala da postupak radim kod prof. Ljubića, čekala poziva ravno 10 meseci i sada me zovu u Valjevo kod dr Budimirovića.
Dakle, vi koje čekate i mislite se koje klinike da izaberete, ne mučite se, nema biranja.

Karakaca, koliko sam shvatila tvoj miom ništa ne remeti. Srećno, draga!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 12/10/2012, 22:55

ja pitala u socijalno u svom gradu bas u vezi biranja,rekli su da biranje i dalje vazi...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 12/10/2012, 23:24

Ne znam šta da ti kažem. Eto, ja sve izabrala, a zvali me u Valjevo...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 12/10/2012, 23:27

pa dobro,ti vec cekas 10 meseci-ko sto kazes,logicno je i bilo da krenes sa procesom...ali,sto se ti zamaras i smaras svoju glavicu ovim mislima,kada si ti zeno-trudna ?!!!! love i cestitam!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 12/10/2012, 23:56

Hvala!
Ma ja to zbog vas koje još skupljate info i čekate poziv, da vam javim šta ima novo.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 13/10/2012, 00:02

...salim se1 svaka informacijas je dobro dosla! hvala.dali znas nesto o privatnim klinikama( pisi na temu o njima,ako saznas nesto...) c igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 13/10/2012, 11:23

Nemam nikakvih info o tome. Ali ako nešto čujem, svakako ću pisati.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od darling_buds 13/10/2012, 17:56

Gramatika ::Ne znam šta da ti kažem. Eto, ja sve izabrala, a zvali me u Valjevo...

Zene, bice da je to ovo: http://www.vamedia.info/index.php?option=com_content&task=view&id=1608&Itemid=68

Ovi glupaci iz RFZO vec vise od godinu dana ne menjaju tekst PDF-a ni za privatne klinike, a kamoli ovo da objave! Gramatika, to moze da bude OK, samo se lepo raspitaj u RFZO pre toga o tome ko su, sta su itd. Ajde srecno, pa da nam pises kako ide sunny
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 13/10/2012, 19:09

lep tekst i lepo zvuci,al sto kazes-star datum....secate se da sam pre mesec dana pitala ovde na forumu dali ste cule za privatnike....i na nasoj gradskoj televiziji su isto objavili tada da su pustene privatne klinike u rad.Eto ,ko sto vidimo i same ---ni dan danas nista .tako je verovatno i sa ovim teksom,mada bi bilo lepo da ubace jos koju drz kliniku i jos koju noviju metodu(kao sto i pise u doticnom tekstu...) yes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 13/10/2012, 19:34

darling_buds ::
Gramatika ::Ne znam šta da ti kažem. Eto, ja sve izabrala, a zvali me u Valjevo...

Zene, bice da je to ovo: http://www.vamedia.info/index.php?option=com_content&task=view&id=1608&Itemid=68

Ovi glupaci iz RFZO vec vise od godinu dana ne menjaju tekst PDF-a ni za privatne klinike, a kamoli ovo da objave! Gramatika, to moze da bude OK, samo se lepo raspitaj u RFZO pre toga o tome ko su, sta su itd. Ajde srecno, pa da nam pises kako ide sunny

Darling, samo sam htela da podelim info sa vama, mene, hvala Bogu, to više ne interesuje. Letos sam išla u Jevremovu na prirodnjak i imala sreće!
Rekoh već, kada me je pozvala sestra iz Valjeva da se dogovorimo o mom dolasku, bio je to tako prijatan i lep razgovor. Kada sam joj rekla da sam trudna, obradovala se kao da je neko moj, prosto sam čula u njenom glasu. Ako i ostali iz tima budu radili svoj posao kao ta sestra, biće beba iz Valjeva! Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 430137 Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 413209
Srećno svima! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od darling_buds 13/10/2012, 22:43

Gramatika ::
Darling, samo sam htela da podelim info sa vama, mene, hvala Bogu, to više ne interesuje. Letos sam išla u Jevremovu na prirodnjak i imala sreće!
Rekoh već, kada me je pozvala sestra iz Valjeva da se dogovorimo o mom dolasku, bio je to tako prijatan i lep razgovor. Kada sam joj rekla da sam trudna, obradovala se kao da je neko moj, prosto sam čula u njenom glasu. Ako i ostali iz tima budu radili svoj posao kao ta sestra, biće beba iz Valjeva! Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 430137 Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 413209
Srećno svima! sunny

Neka si, trudnjaco lol! Treba ispitati sve varijante za devojke koje cekaju.
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 14/10/2012, 11:05

Gramatika,citam,pises zvali te iz Valjeva,pa opet citam,mislim,ne vidim dobro.
Eto,ja iz Va i sad od tebe cujem da su poceli da rade.Mislim,znaala sam da treba da pocnu,mada,sumnjala sam u to i kad ce to vec biti.
Bas mi drago.Dr Budimirovic je veliki strucnjak,njegov tim je jako dobar,imaju dobrog embriologa,zena koja je godinama radila u Jevremovoj,udala se u Va i sad radi ovde.
Eto,ja sad iz Va idem da radim u BG
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 14/10/2012, 11:17

E, Korpice, kakvo glupo cimanje! Iz VA da ideš po Bg kada već tamo ima dobar tim. Jesmo mi nepraktičan narod! A mene iz Raškog okruga šalju u VA...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 14/10/2012, 11:20

Gramatika,bas tako.Ali dobro,ja sam prosla sve komisije i dobila poziv,kada za Va jos nista nije bilo sigurno.Za 2 nedelje idem,bas malo bezveze ali sta da se radi Rolling Eyes
Poz trudnice ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 14/10/2012, 11:26

Ma ja sam sve komisije prošla u januaru, dobila poziv za 19.jul za Višegradsku, a onda mi rekli da ne dolazim, da se odlaže sve i da ću dobiti novi poziv. I stigao poziv za 24.10. VA.
Ali sam tako čekajući 10 meseci odradila prirodnjak u Jevremovoj, tako da je moje mesto slobodno!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 14/10/2012, 17:18

Gramatika super sto nisi sedela i cekala poziv, mislim da bih i ja isto uradila.
Ja cu sutra opet kod moje doktorke, javila sam joj da je krenula veštica pa taman da vidimo sta cemo sa ogt-testom. Nadam se da cemo sve mi tvojim putem dali prirodnim ili uz VTO samo da uspemo a hocemo.
srca
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 14/10/2012, 17:34

Svima želim da kroz VTO prođete lako i da se sve završi Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 430137 Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 413209
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Niny 18/10/2012, 10:28

Gramatika, drago mi je da ti je prirodnjak uspeo i da si sada nekome upraznila mesto čestitamo srcasti poljupci čestitamo srcasti poljupci

Nisam ni znala u Valjevu rade vto Rolling Eyes Meni su u Višegradskoj rekli da nisam ni na jednom spisku i da čekam da krenu privatnici, pa će me tada negde raspodeliti affraid a to će biti ko zna kad Rolling Eyes
Inače komisiju smo prošli u decembru 2011. Sramota koliko čekamo Mad
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Veca77 18/10/2012, 12:07

Au, Ninče, pa kako to? Od decembra čekate?! A koju si kliniku birala? Ovo je šokantno!!!

Korpice, i ja sam rodom iz VA, ali živim u Bg-u već 17 godina! Prvu VTO sam radila u Višegradskoj, i evo, juče sam predala papire za drugostepenu - ponovo u Višegradskoj! Wink
A u međuvremenu, dok čekamo da nas pozovu (a to će, osećam, baš trajati), radimo VTO u Jevremovoj.
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 21 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu