KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 13/9/2012, 15:52

Introveritas, verujem da neće da prave problem što niste išli na insemenaciju. I ja u aprilu punim 40, prošla sam drugostepenu komisiju još u januaru, odložili su mi poziv zakazan za jul i još nisam dobila novi poziv. U međuvremenu sam išla na prirodnjak.
Mislim da je uslov da kad izađeš pred drugostepenu komisiju imaš manje od 40 god.
Inače samo odštampaj taj pdf RZZO i ponesi dr za upute, tu sve piše.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od InNaturaVeritas 13/9/2012, 16:11

Veliko hvala, baš ste slatke!
Upravo gledam šta je potrebno od analiza i virnula sam u cenovnik Konzilijuma kako bih malo ubrzala analize. Au brate...probaću da što više odradim u državnim laboratorijama.
Hoću, poneću joj pdf i nadam se da će sve biti OK.
Grams, baš sam se pitala šta znači do 40...da li je zaključno sa rođendanom ili to znači do 41;-) Samo da vreme između prvostepene i drugostepene dozvoli da sve ovo prođe ali kao što reče Bak, moraću da mantram neku posebnu kako bi se to dogodilo!!!
Pozdrav svima i hvala, javljam šta sam uradila;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JocY 13/9/2012, 16:17

Invitro, hormone za VTO mozes na uput da uradis i Frontu (osim AMH on se radi privatno i oko 2000 je) isto vazi za briseve i za tebe i za muzica. Virusi se rade u GZZZ (mislim da mu je to oznaka u 29. novembra) na uput, papu odradi u svom dz kao i UZ. Nadam se da nisam nesto izostavila, a da spermogram, moze i neki od ranije dok god je vazeci. Sve ovo moze da se zavrsi za 10 dana max. Drzim fige osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 13/9/2012, 16:19

Invitroveritas,puno srece,da prodjes sve komisije.Devojke ti vec rekose,pokusaj to odraditi sto pre,da bi pre i predala.
Sto se tice inseminacija,u tvom slucaju,ne verujem zbog godina da ce ti iko traziti i praviti problem.Kod nas o tome nije bilo ni govora,jer nije bilo uslova za istu.
Bak,draga,ima devojaka koje cekaju od februara a Bogami i onih od decembra,januara,kao na primer ja Rolling Eyes
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od InNaturaVeritas 13/9/2012, 16:32

Hvala drage moje! Hvala, hvala, i hvala...
Bićemo in touch, srećno i vama koje čekate, želim vam da što pre dođete na red u čitavom neredu;-)


InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od darling_buds 13/9/2012, 22:27

invitroveritas ::Hvala drage moje! Hvala, hvala, i hvala...
Bićemo in touch, srećno i vama koje čekate, želim vam da što pre dođete na red u čitavom neredu;-)


Invitro, tebi uopste ne trebaju insemenacije, ne brini, uglavnom posle 35 ne moraju da se rade zbog godina, nego ti pravac da radis sve te testove, a ako vidis da se nesto previse ceka, uradi privatno. Moj savet: prvi radite oboje bakterioloske testove, da vidite d tu nema nesto, i da imate vremena da to lecite dok cekate ostale rezultate. Ajde sa srecom!
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 25/9/2012, 15:00

Evo kratkog izvestaja sa mojih danasnjih konsultacija iz Fronta.

Ja sam na programu u oktobru tj sa sledecim ciklusom POCINJEM! Pre toga treba da odradim krvnu sliku, urin i biohemiju, a brisevi nisu potrebni, to mi je malo cudno, al ajd...

Inace sam bila u cudu kad sam videla koliko zena je tamo trenutno na bockanju, i samo danas su bile tri aspiracije affraid
Danas je tamo bila i komisija, skoro svi su prosli.
Zene drage, prijavljujete se dok ovi ne zavrnu kasu!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 25/9/2012, 19:15

darling_buds ::
invitroveritas ::Hvala drage moje! Hvala, hvala, i hvala...
Bićemo in touch, srećno i vama koje čekate, želim vam da što pre dođete na red u čitavom neredu;-)


Invitro, tebi uopste ne trebaju insemenacije, ne brini, uglavnom posle 35 ne moraju da se rade zbog godina, nego ti pravac da radis sve te testove, a ako vidis da se nesto previse ceka, uradi privatno. Moj savet: prvi radite oboje bakterioloske testove, da vidite d tu nema nesto, i da imate vremena da to lecite dok cekate ostale rezultate. Ajde sa srecom!
i mi isto tako radimo dok cekamo,upravo ovaj moj leci ureaplazmu...pa ce je valjda izleciti dok ne puste privatnike...(((
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 25/9/2012, 19:16

Bravo Vucice!
Sto se tice briseva,Front i Visegradska se bas razlikuju.U Visegradskoj su brisevi obavezni,neznam ni sama koji put ih vadim.
Inace,moj oktobarski ciklus je krenuo danas,u petak idem pa javljam kakva je situacija
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od darling_buds 25/9/2012, 21:22

Bravo, Vuchice, izvestavaj nas redovno, ja u novembru, nadam se (bar su mi tako rekli).

korpica ::Bravo Vucice!
Sto se tice briseva,Front i Visegradska se bas razlikuju.U Visegradskoj su brisevi obavezni,neznam ni sama koji put ih vadim.
Inace,moj oktobarski ciklus je krenuo danas,u petak idem pa javljam kakva je situacija

Korpice, ranije je manje vremena prolazilo, pa su svi rezultati bili relativno svezi. Sad kad im se oduzilo oni jednostavno nisu promenili praksu...
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 25/9/2012, 21:37

korpica ::Bravo Vucice!
Sto se tice briseva,Front i Visegradska se bas razlikuju.U Visegradskoj su brisevi obavezni,neznam ni sama koji put ih vadim.
Inace,moj oktobarski ciklus je krenuo danas,u petak idem pa javljam kakva je situacija

hehe korpica resila da zezne kalendar lol! samo napred, cekamo tvoj izvestaj u petak

darling, oni nas vec sve imaju rasporedjene po mesecima, ja cu imati kratki protokol
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 25/9/2012, 22:31

E,Vucice,valjda sam zeznula.Pise mi lepo,do 5dc u oktobru,postupak se planira da bude uradjen u novembru,Sad sto su se meni ciklusi tako namestili,sta da radim.Samo da nisu mislili na kraj oktobra ali po mesecima gledano to je meni novembarski ciklus.Samo mi jos fali da me vrate Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 25/9/2012, 22:39

ti se javi njima,ali ja mislilm da je tebi ovo septem. ciklus :), bar su meni tako rekli prosle godine, ja sam isto trebala krajem meseca da dobijem pa sam ih pitala kako se to racuna oni su mi rekli kad dobijes tako se racuna , npr novembarski ciklus kad dobijem u novembru pa peti dan
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 3/10/2012, 20:18

Ćao Drage moje bravo za vas koje ste krenule želim vam da sve prođete naj naj...... A ja sam eto danas dobila poziv iz RZZO da se javim 10.10. u 10h na klinici. Mislila sam da ćemo više da čekamo ali baš su lepe vesti i ja sam ceo dan radost. samo neznam sta ćemo tada, znam da uzimamo upute od svojih lekara i javljamo se u RZZO ali šta dalje??
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od InNaturaVeritas 3/10/2012, 20:24

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/345826/Nema-tendera-za-vantelesnu-oplodnju-600-parova-na-cekanju

koga da roknem?;-)

pozdrav devojke!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 3/10/2012, 20:42

a kakav si poziv dobila iz rzzo, za komisiju ili za pocetak vto
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 3/10/2012, 22:49

Ja sam prošla obe komisije i prvo i drugo stepenu. Sad neznam da li će da krenu pripreme ili samo na konsultacije??
zbunjen
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 3/10/2012, 23:13

kad si prosla drugo stepenu
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 4/10/2012, 21:51

13 septembra drugostepenu,ali se nisam nadala da ce toliko brzo da me pozovu posto sam cula da se bas ceka.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 4/10/2012, 22:13

ja cekam vec 4 meseca, koju bese kliniku si izabrala
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 4/10/2012, 22:30

U Nisu ja sam cekala samo mesec dana, mada nisam ni primetila kad je proslo tih mesec dana
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 4/10/2012, 22:37

ja sam u bgd
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 9/10/2012, 12:48

Da javim da su mene jutros zvali iz mog zavoda da se 24. 10. javim u ZC u Kraljevu. Da li za uput, tamo teritorijalno pripadamo zdravstvenom centru, ili za početak konsultacija, nemem pojma. Nisam se setila da pitam, jer me nije interesovalo, rekla sam da sam trudna, tako da će neka druga žena moći da uđe umesto mene u proceduru.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od OKacica 9/10/2012, 12:54

Devojke, ja sam juce pokupila upute za VTO, pa bih zamolila nekog ko moze da mi pomogne oko informacije o davanju uzorka za reproduktivne hormone u NF? Trebalo bi da idem 2dc, i dr mi rece da kad na uputima pise da je za VTO da ne mogu da me vrate. Da li je to tacno i kad treba doci na vadjenje krvi, milim u koliko sati ujutru?

Unapred hvala!

ljubav
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bak 9/10/2012, 13:06

Okacice, nece te vratiti, sto bi? Ides 2-5 dana ciklusa, da nije vikend, dodjes posle 7 i izvade ti krv, rezultat sutradan. Prilicno su ljubazne, hoce i da ti izvade krv da nosis za AMH, da te ne bockaju ponovo, posto oni ne rade AMH.
Moze da se desi da sacekas malo, ako ima puno zena, ali plafon do 8 oni sve zavrse.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 20 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu