KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od brankamic 9/6/2012, 21:12

Makice, Korpice, srecno! Zelim vam velike bete!!!

brankamic

Broj poruka : 25
Datum upisa : 01.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 10/6/2012, 00:15

cure,dali znate dali se redovi i guzve smanjili na betaniji?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 10/6/2012, 00:25

hvala devojke osmeh srce
korpice, sve sam zavrsila, histeroskopija je bila prilicno bolna ali je sve proslo ok, zahvaljujuci dr dokicu. stigli su mi i ph nalazi, i to je ok.
sada sam upala u neku paniku da ce mi nesto nedostajati, da ce mi opet nesto naci i slicno. kao ludak proveravam datume na uputima i nalazima. meni na pozivu pise 29.jun ali, kada sam ranije zvala, rekli su prvi dan ciklusa. pozvacu ih u ponedeljak da isproveravam sve opet. sta da kazem, bilo je suvise iznenadjenja da bih mogla da se prepustim. javljaj obavezno sta se kod tebe desava ljubav
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 10/6/2012, 00:33

Srecno devojke sve koje ste krenule zelim vam od srca da sve uspete srca i da budu beta
Ja sam se malo pogubila nista ne ide kako treba ali ne stajem. Cekam da se moj doktor vrati s odmora i idem privatno da ponovim nalaze c
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 10/6/2012, 11:23

karakaca,a sto ponavljas rezultate...o cemu se radi? ako si o trosku rzzo.....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 10/6/2012, 11:26

dalo neka zna nesto o tome,dali ce mi male priraslice na jajniku napraviti problem tokom vto,u smislu da ce me terati da to skinem? mada moj dr kaze da toima svaka dr zena i da nije nista strasno...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 10/6/2012, 14:24

Necu sve nalaze da radim opet, dok sam ponavljala ureoplazmu, toxoplazmu i papa test zastareli su mi brisevi, krvna slika i urin a kod zadnjeg uzimanja papa testa pocela sam da krvarim nije klasicno krvarenje ali je sukrvica pa cu da sacekam svog ginekologa da se vrati s odmora i sve ponoviti i otici kod njega na pregled jer doktorka iz bolnice nije htela ni da razgovara sa mnom samo mi je rekla da sacekam " mozda je trudnoca, a mozda i hormonski poremecaj " MOZDA JE !!!!! c bas sam besna
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 10/6/2012, 16:45

pa brisevi vaze 6 meseci,cini mise,jel da?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 10/6/2012, 18:26

Nazalost tri meseca kako mi rekli u RZZO kad sam odnela papire, brisevi i ultra zvuk ne sme biti stariji od tri meseca, hormoni do 6 meseca
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 10/6/2012, 18:38

a sta ako te ne pozovu,u roku od tri meseca? ja bi trebala prvo na komisiju u svom gradu,pa u nisu na komisiju pa tek onda u n sad posto zelim na betaniji...i sta ako u mom slucaju,nis u roku od tri meseca ne preda papire i ja odem u n sad ,a oni mi kazu da su istekli nalazi briseva npr? ako me razumes.....dali ce oni tamo ponoviti na klinici opet briseve,posto cujem da se ceka i oko 4,5 meseci.....ko je u tom slucaju kriv ako ja predam papire u roku?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 10/6/2012, 22:48

Kako mi je objasnila u RZZO zena kod koje predajem papire, kad predam kod njih da nisu zastareli, a ako komisija (u tvom i mom slucaju komisija iz Nisa) misli da treba neki od nalaza da se ponovi pored ultra zvuka i spermograma ponovicete. Ako ti niko nista nije reko u RZZO da su stari nalazi ne brini. osmeh srce
Mi cemo najverovatnije ponoviti briseve jer smo lecili ureoplazmu.
A Brbljiva jesi sigurna ti da ce te rasporediti u betaniji posto sam razumela da ces u Nisu na komisiju? Moja prijateljica zaokruzila Front a ipak dobila Niski klinicki centar. Nije mi jasno zasto onda biramo kad oni izgleda rasporedjuju po svom
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 11/6/2012, 00:02

pa ja moram na komisiju u nis jer sam niski okrug! prosle god sam bila u nisu i nikad viseee!!! kako je moguce da oni biraju umesto nas.? ja sam imala problema sa nisom prosle god ,jer me zamalo nisu zvali na vreme a analize su na bakteriju skoro bile pred kraj vaznosti od silnog cekanja da me pozovu na njihovu komisiju! s obzirom da sam se dddduuuuuuuuuuuuuugo lecila od hlamidije a on od ureaplazme ( i sad se opet pojavila,i opet jovo nanovo),bilo mi je nezamislivo da mi te KONACNO sterilne nalaze na bakterije ,propadnu samo zato sto tamo trpaju njihove ljude a bilo je vreme god odmora.pozvala sam dr JOVANOVICA ( koji je zaduzen za te nase papire u bg pri komisiji za vto u celoj srbiji),ni sama neznam kako sam do njega stigla,i pozalila mu se na nis i moj problem! istog momenta je pozvao kliniku i oni su me obavestili da se vec za 3 dana pojavim na njihovoj klinici sa recima ZASTO STE ZVALI BEOGRAD? elel,kada sam se konacno pojavila na toj njihovoj komisiji,docekali su me doktori uz reci AA ,TI SI TA KOJA SI NAS TUZILA BEOGRADU???!!! tako da ja nikako vise necu u nis,a uz to bezobrazluk osoblja i njihovih med sestri je uzasssss! ako imate nekad neki problem sa njima,samo im spomenite BG ,da ce te se obratiti komisiji u bg ,i videcete koji strah imaju...a ako nekoj treba br tel nadleznog za vto i probleme prilikom papira i sl. neka mi se obrati na pp ( neznam dali ovde smem da ostavim br tel) i sa zadovoljstvopm cu vam pruziti svaku informaciju! dakle da tog coveka nije bilo ,meni bi postupak skoro propao..... inace smo ja i on cesce komunicirali......i iskreno mi je jako zao sto mu se nisam opet obratila onog trenutka ,kada sam uspesno zavrsila vto,( bila su 2 ploda )i kada sam otisla kod mog dr tamo,smatrajuci da je bolje otici na prvi pregled na klinici a ne u njegovoj pr ordinaciji.medjutim,moj dr nije hteo da se pojavi a kamoli da me pregleda,uz obrazlozenje da on mora u salu( i to je reko nekoj med sestri,a mene video u hodniku).a ja jadnica puna srece dosla na svoju prvu trudnicku kontolu!!! uzas...........od tpg trena krece moja nervoza ,bes i tada sam trebala da pozovem dr jovanovica i verujem da bi mi pomogao a dr bi morao odma da izadje iz sale i pregleda me adekvatno!,pocinjem da lutam po dr gradovima i dr priv ordinacijama i u 8 nedelji ja prokrvarim i odem 7 dana u bolnicu u svom gradu.....da bi opet pozvala dr u nisu i molila ga prakticno da mi kaze kako da zaustavim krvarenje i sasem makar jedan plod! nakon 10 min rasprave tel sa dr uz njegove reci da IDEM TAMO GDE SAM DOSAD BILA ,konacno mi predlaze pregnil ....moji dr se muce oko mene ,cackaju svakodnevno,zastareli aparati govore da su plodovi tu ali......nakon 7 dana ,samoinicijativno napustam bolnicu i odlazim u pr ord u nisu kod tog istog dr koji mi je i odradio vto! ustanovljen mi je hematom i bez reci jos na stolu me ostavlja i ne zeli vise da komunicira samnom.....bila sam u cudu takvim ponasanjem! iga se zavrsila i ja sam platila svoj danak.....................cure izvinite ,ali na dusi mi je lezalo zbog sviju vas! morala sam ovo da vam ispricam iako je jako opsirno.....ovde se radi o nama,i ne dozvolite da prodjete kao ja ! otvorite 4 oci .....kazi mi KARAKACA,tvoja dr jel vec radila vto u nisu ,pa joj oni sad izabrali nis opet ili joj je ovo prva vto???? love OPROSTITE CURE NA DUGOM TEKSTU,PROCITAJTE GA OBAVEZNO!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 11/6/2012, 18:49

korpice, sta se desava, sta su ti rekli? javi se, nestrpljiva sam Very Happy

da li neko zna koja je maksimalna starost briseva i spermokulture koju traze pred sam postupak?
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 11/6/2012, 18:52

Cure,malopre dosla iz Visegradske,samo da vam kazem,sve koje cekate poziv,plasite se isteka potvrde,iste su produzene do kraja godine.Sad,kako koja tu vest primi,prvo sam bila besna,ali,posle kad sam bolje razmislila,bolje sve natenane,nego da nas zbrzaju,samo da bi nas odradili do isteka.Eto tako,ja krecem sa kontracepcijom,opet cekam poziv iz RZZO,gde cu biti obavestena kad startujem sa terapijom.Ne verujem da cu pre septembra.Poz ff
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 11/6/2012, 18:54

Makice,pisale u isto vreme,pa nista,vec napisala,kontracepcija i opet cekanje poziva.Briseve,spermokulturu nosila danas,trazili,ne starije od mesec dana.Koliko vidim,ponovo cu morati vaditi Rolling Eyes Javljaj se i ti da znam kako napredujes poljubac
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 11/6/2012, 18:56

Korpice, ako si dobila pismo za jun, zasto te sad pomeraju? Jasno mi je za one sto jos nisu obavestene, ali tebi su vec javili da dodjes u junu
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 11/6/2012, 18:58

korpice, nije mi jasno sad, jesu li ti dali kontracepciju samo da bi te odlozili ili ti je stvarno potrebna? po kom kriterijumu sada rasporedjuju? ja mislim da cu nekoga da pojedem tamo ako se desi da mi odloze, pa ceo svoj zivot sam organizovala prema ovome, obaveze na poslu, odmor... affraid
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 11/6/2012, 19:05

korpice,ni meni nije jasno...ako si dobila pismo za jun vec...kakvo sad odlaganje,zasto ne reagujes? aj u redu da te pomere ako nisi dobila pismo,ali ti si to kazes,dobila...sto ih ne pitas u cemu je fora' ....? ne razumem...drugo,,,cujem da je receno da brisevi vaze tri meseca i spermokultura,a sad ovde citam da ti receno da mesec dana vaze brisevi....otkud sad i to???' valjda je za sve klinike ista vaznost analiza.... Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 11/6/2012, 19:06

Pa ovako Makice,prosla sve komisije,cekala poziv.Dobila da se javim prvi dan ciklusa u junu,sa sve urednim brisevima i spermokulturom.Pre tri nedelje pozove me sestra sa odeljenja,pita za datum poslednjeg ciklusa i kaze grupisu nas jer sve moramo biti odradjene do isteka potvrde.Da dodjem rano,vadim krv i uz.To je sve verovatno tako i bilo dok nisu doneli odluku o produzenju potvrda.Ja otisla rano jutros,kakva krv,da dodjem u 12.Dosla,ocekujem uz,nista.Samo razgovor sa dr,objasnila mi sve,veliki je haos i guzve i morali su to resiti.Rekla da krenem sa kontracepc.kao cisti da se ne pojavi neka cista....i opet sad cekam poziv,gde ce da mi pise kad startujem sa terapijom.Eto,tako je bilo
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 11/6/2012, 19:08

Guzva je zaista velika,katastrofa,primljena sam kod dr u 3.Tako da im je ovo dobro doslo da nas otegnu i da se oni rasterete,sad kako je nama,ko nas pita??
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 11/6/2012, 19:21

jel si ti na betaniji bese?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 11/6/2012, 19:28

BRBLJIVA76 ::jel si ti na betaniji bese?
Ne,ja sam u klinickom centru BG
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 11/6/2012, 19:37

oh sad mi je lakse,ja pratim malo cure koje su na betaniji jer zelim tamo da odem........mada ,ne nerviraj se! bolje je da ti odrade vto natenane ,nego d a
nas teraju samo da bi popunili br i odradili svoje kvote!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 11/6/2012, 21:09

Brbljiva, za komisiju ti trebaju brisevi ne stariji od 3 meseca.

A pre samog postupka opet treba priloziti sterilne briseve (cervikalni) i spermokulturu - to doduse, nije isto na svim klinikama
A sto se tice toga da zelis sto pre da predas dok su ti brisevi u redu, mislim da ne razmisljas dobro. Ipak je u tvom interesu da nemas nikakvu infekciju, to nije njihov hir.

Sada se bas dugo ceka, izgleda je opste rasulo izmedju rzzo i klinika, ja bih volela da moze da se bira, ali izgleda ni to vise ne moze No , gde te bace bacili su te
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 11/6/2012, 21:35

ma tacno da je u mom interesu da ih ocistim...ali dok dodjem na red za vto( posto se dugo ceka ), strah me da ih opet ne dobijm. a jako mi je slab imunitet tako da ih zacas vec dugo izlecim pa zaradim opet..... a obzirom da se po klinikama ceka i po 6 meseci ....neznam....to me strah.....druga stvar je da nemaju prava da biraju umesto vas klinike!!!! posto sam ja prosle god radila vto u nisu ,nadam se da ce mi ove god dozvoliti i ispuniti mi zelju da vto odradim u betaniji......n front mi je opsta ludnica cini mi se !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 6 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu