KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Dionisia
cici
senka
Tanja83
key
ana 83
beka80
Goca ***
cicsa80
M.
cekalica
JocY
anak
Likoli
maus
viktorija
djole42
Malina
Jejaaa
lilly13
lolipop
Orline
Botox
Juliška
Vuchica
ninica2
daxi011
bebica77
maki79
missile
bak
LaFolie
vasilija1980
bebko
hany
tara@
pegaz
fmala
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
MIRKA85
korpica
MAAKKI
mijaki
rada78
Mirjana
maza1972
Ema78
darija79
Kamilica
sareni leptir
medolino
grudva
lilya
Jelica
noja
Gramatika
heart84
BiKsi :)
saška
bebica mala
dra00
Mali Princ
68 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 14/6/2012, 09:49

Xena ... sva sam se najezila citajuci ... mnogo mi je zao i znam kako se osecas ... nemam reci ... grlim te jako ... drzi se nedaj da te bilo sta obeshrabri jer drugacije nemozemo zagrljaj

bulevar80ns bas lepa vest ... naravno mora tako jer u drzavnim klinikama sve se radi totalno neorganizovano ... razumem i njihove probleme ... ali te zene treba da imaju mir, mogucnost da do aspiracije rade a u drzavnim klinikama na zakazan dan ode celo pre podne jer sve zakazu u isto vreme pa cekaju po ceo dan ... a da ne pricam da se bave klinickim studijama koje naravno mogu biti za dobrobit svih ali nacin na koji rade je malo presirajuci za pacijentkinje pa pristaju na sve sto se trazi od njih iz straha da se to ne odrazi na postupak ... a vikanje na pacijente je poseban tretman koji je neka od vas pominjala ... da su pacijentkinju ispratili sa napismenim uputima sta i kako ne bi dosla u situaciju da nesto pogresi ... a posto oni pricaju smao a malo zapisuju jer nema potrebe oni znaju a to sto pacijent u svom tom zbunu mozda nije u mogucnosti da zapamti a ni da se seti d apita da mu se napise je verovatno pacijetov problem ... da ne ruzim vise ... nije ni zaposlenima u drzavnim klinikama lako no nije to razlog za neke situacije ...

Jelice dzim fige navijači2


daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 14/6/2012, 09:54

Xena, mnogo mi je žao! Korak po korak na putu do bete + - Page 39 863904

Ali valjda svako ima svoj trenutak, sve je Božja volja.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 14/6/2012, 10:12

Xena...grlim te jako...tesko jeste...ne znam da li postoj prave reci utehe..moras glavu gore..sada boli..polako..procice i bice, mora biti jednog dana!!! zagrljaj

Biksi, Bulevarvto poljubac

Evo danas mi je 8 dan, lezim, i dalje imam neki cudan bol u stomaku...ali je strah pomalo prisutan..to je jace od mene... U licu gorim od toplote,odjednom mi bude hladno pa toplo..Temperatura mi je 36.9 i nesmem vise da je merim jer se onda jos vise razocaram... Znam da su simptomi kod svih razliciti,samo se nadam da ce biti sve ok! Eto iskukah ja vama,ovi hormoni su cudo, sat vremena mi je sve u redu i srecna sam a narednih sat vremena placem kao kisa...

Jelice,srecno danas c

Ljubim vas sve i idem malo da svrljam kutkom srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/6/2012, 10:30

daxi011 ::Xena ... sva sam se najezila citajuci ... mnogo mi je zao i znam kako se osecas ... nemam reci ... grlim te jako ... drzi se nedaj da te bilo sta obeshrabri jer drugacije nemozemo Korak po korak na putu do bete + - Page 39 670661

bulevar80ns bas lepa vest ...

da su pacijentkinju ispratili sa napismenim uputima sta i kako ne bi dosla u situaciju da nesto pogresi ... a posto oni pricaju smao a malo zapisuju jer nema potrebe oni znaju a to sto pacijent u svom tom zbunu mozda nije u mogucnosti da zapamti a ni da se seti d apita da mu se napise je verovatno pacijetov problem ... da ne ruzim vise ... nije ni zaposlenima u drzavnim klinikama lako no nije to razlog za neke situacije ...

Jelice dzim fige Korak po korak na putu do bete + - Page 39 278189



Za ovo sto mu promenih boju lol! Ne znam kako je u NS i Visegradskoj, ali u Frontu sve dobijes napismeno, sta smes, sta ne smes, koja terapija i do kad, kojih datuma primas progesteron...
Na pocetku procesa dobijes napismeno sve moguce komplikacije, sve moguce scenarije sta moze da se desi. Ali mi sve potpisujemo, a ne procitamo, pa posle kazu nije nam niko rekao...


Medolino, jos samo malo Korak po korak na putu do bete + - Page 39 951205
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 14/6/2012, 10:44

Xena,mnogo mi je zao Crying or Very sad nemam reci i ne znam koje reci utehe bi ti napisla....sem da te d
Medolino.ti i dalje lezis? saljem vv vv vv
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 14/6/2012, 11:00

Bak slazem se ... no ima stvarno situacija gde i ne napisu ... da li su zaboravili ili ne to dovodi u pitanje mozda ceo postupak ... zene pod dejstvom svih hormona od stimulacije sigurno malo pogube konce i oni su ti koji treba da vode racuna da li su im sve napisali ili nisu ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 14/6/2012, 11:01

Darija,ustanem prosetam po dvoristu ali cim sam dugo u pokretu jos jace boli stomak,tj jajnici zigaju..Imala sam taj hiper pa valjda se jos nisu vratili na normalu,znam da su bili ogromni.Tako da mirujem i pijem dosta vode.

Bak, hvala na rodici,nocas sam sanjala jednu veliku rodu kako mi je prisla i ja je mazim yes
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 14/6/2012, 11:04

To je drugo,odmaraj draga....procice i to.Jos malo i brojimo dane do tvoje bete,jedva cekam vv vv vv
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 14/6/2012, 11:17

Medo srcasti poljupci


daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/6/2012, 11:23

već sam na Jutrima, ali i ovde je red - LOLI, ČESTITAM!!!! ljubav ljubav ljubav

lolipop ::Koraci ljubac za sve ljubav

Hvala vam do neba mile moje, želim vam od srca da osjetite ono što ja danas osjećam.

A hvala i tebi na ovako lepoj željici!!! radost
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/6/2012, 11:26

Medo, još malo, pa sa Loli zajedno da trudnuješ! Wink
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/6/2012, 11:36

Xena ::Drage moje evo i mene posle duzeg vremena. Odradili smo postupak u Le, 24. 5. bila aspiracija, dobijeno 14 jc, 0d toga 12 zrelih, 8 se oplodilo i 6 doslo do osmocelijskog stadijuma, 27.5. vracena dva embriona u osmocelijskom stadijumu, preostala cetiri ostala da cekaju blastu. 29.5. vracena jedna prezivela blasta A kvaliteta, nista za zamrzavanje. Nema veze, bili smo presrecni. Odlezala sam jos dva dana u Le i krenuli smo kuci. Bila sam ubedjena u uspeh. Sve je islo po planu. Na zalost, osmog dana posle transfera krece prilicno obilno krvarenje, koje sam otplakala i pozdravila se sa uspehom ovog pokusaja. Desetog dana posle transfera uradim betu, samo da bih okoncala agoniju i prestala sa terapijom, kad shok. Beta 69. Iz Le mi odmah savetuju mirovanje, da prekinem sa aspirinom i fraxiparinom dok ne zaustavimo krvarenje i da primim progesteron depo i pregnyl 1500 koji je nemoguce naci, ali nemogucu misiju je izvela jedna forumska drugarica sa drugog foruma i nasla ga u svom gradu. Ponavljam betu posle dva dana i ona je 131, a krvarenje ne prestaje i pored terapije koju primam na drugi dan. Ostaje da ponovim betu i mirujem kao u gipsu. Petnaestog dana posle transfera beta je 123 Sad Nasa beba je odlucila da ode. Sta se desilo nikada necu znati jer je bilo prerano za uz.
Sto se tice postupka u Le vec je sve ispisano, ja cu samo dodati da sam prezadovoljna i da su svi, pre svega divni ljudi. Juce sam obavila telefonski razgovor od sat vremena sa prof. Stojkovicem, odgovorio je na sve moje nedomice, savetovao me kao covek, salili smo se i pominjali neke interne posalice jos iz Le i uverio me je koliko mu je zaista zao zbog naseg neuspeha, onako kao coveku. Sve sto je bilo do njih, profesionalno, a i ljudski oni su uradili. Bozija volja. Bice bolje sledeci put. Imaju moje prporuke u svakom smislu, ali nasa sledeca stanica je Prag i PGD, jer mi se ovo desava vec drugi put. Zao mi je sto genijalci kao sto je prof Stojovic u ovoj zemlji moraju da dignu ruke od istrazivackog rada i metoda kao sto je PGD, jer ovde za to niko nema sluha.
Samo jos da cestitam novim trudnicama i kazem da sam presrecna zbog njih Loli, Saska, Jejo, Jelice neka je sa srecom i neka bude lagano!

h

tuga tuga tuga

c
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 14/6/2012, 11:39

missile ::Medo, još malo, pa sa Loli zajedno da trudnuješ! Wink
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ma medolino je vec trudna samo sto to jos ne zna! yes
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/6/2012, 11:40

Vuchica ::
missile ::Medo, još malo, pa sa Loli zajedno da trudnuješ! Wink
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ma medolino je vec trudna samo sto to jos ne zna! yes

Da se ispravim - Medo, još malo, pa sa Loli i zvanično zajedno da trudnuješ!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 14/6/2012, 12:14

missile ::
Vuchica ::
missile ::Medo, još malo, pa sa Loli zajedno da trudnuješ! Wink
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ma medolino je vec trudna samo sto to jos ne zna! yes

Da se ispravim - Medo, još malo, pa sa Loli i zvanično zajedno da trudnuješ!
Devojke,rasplakale ste me...Dace Bog! Ima da vas castim ako bude tako yes yes yes usne usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 14/6/2012, 12:18

Xena stvarno mi je žao neznam šta da ti kažem toliko dobrih ćelija a opet ništa stvarno je sve Božija volja,odmori malo pa u nove pohode mora jednom uspjeti.Evo meni ovo 9-ta trudnoća i sinoć nešto roze na papiru ponovo strah i traume jer sam sve to prošla u prethodnim trudnoćama zovem doktorku pojača mi utrogestan i plus progesteron depo isad mirujem pa šta mi Bog da.
Medo roda roda roda
Jelice srećno danas sunny
Ostale cure usne

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 14/6/2012, 13:38

Xena draga jako mi je zao ali koliko ja vidim ti si jedna jaka zena i preguraces ti to jako brzo i kreces u dobitnu bitku.
Medo ajde jos 4 dana pa vec mozes da razmisljas i o beti koja ce ja osecam biti lepa i debela.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jejaaa 14/6/2012, 14:40

Xena zagrljaj
d
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 14/6/2012, 15:05

ff Xena,zao mi je ali nema odustajanja zagrljaj Medolino,jos malo i dace Bog da se radujemo velikoj beti roda roda roda roda roda roda roda Daxi,Dra,Bebice mala,bockalice nase ljubav ljubav ljubav Jelice,srecno danas na uz radost radost radost Sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 14/6/2012, 16:31

Medena moja samo ti lezi i miruj, jos koji dan i onda konfete poljubac

Xena, zao mi je
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 14/6/2012, 16:50

Xena, ne mogu da ti opisem koliko mi je zao, sve vreme o tome mislim Sad
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/6/2012, 19:39

Medo, navijam, samo odmaraj! Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 39 32796

Saška, mumificiraj se dok se ne smiri situejšn!

Da vas sve cmoknem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 14/6/2012, 20:13

Xena, jako mi je žao. Pozdravljam odluku o Pragu
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/6/2012, 20:44

Uf xena,
samo napred,
Prag sunny
moze a sto kaze bixi iz nekog razloga nije tad vec ce sad !
Ljub :12:
Medooooo roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 14/6/2012, 21:09

devojke, nema me par dana na ovim stranicama, i vidim da se izdesavalo dosta toga....Xena, bas mi je zao, odtuguj, pa idemo dalje !!! Medo, Saška radost ...Jelice igracice

A meni treba mala pomoc... progesteron mi je 8, 26 21. dana ciklusa, a ref vrednosti su 1,5 do 22, 6 . Koliko je dobar, odnosno los, ako neko zna nek prokomentarise !!! Hvala !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu