KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Dionisia
cici
senka
Tanja83
key
ana 83
beka80
Goca ***
cicsa80
M.
cekalica
JocY
anak
Likoli
maus
viktorija
djole42
Malina
Jejaaa
lilly13
lolipop
Orline
Botox
Juliška
Vuchica
ninica2
daxi011
bebica77
maki79
missile
bak
LaFolie
vasilija1980
bebko
hany
tara@
pegaz
fmala
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
MIRKA85
korpica
MAAKKI
mijaki
rada78
Mirjana
maza1972
Ema78
darija79
Kamilica
sareni leptir
medolino
grudva
lilya
Jelica
noja
Gramatika
heart84
BiKsi :)
saška
bebica mala
dra00
Mali Princ
68 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/6/2012, 21:25

Jeliceeeeeeeeee cekamo tebe i tvoje malo srculence
osmeh srce u
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 14/6/2012, 21:32

Xeno zagrljaj baš mi je žao! zagrljaj
Ema, ja se ne razumem u progesteron, pa neću komentarisati. Ali držim ti fige da je rezultat super.
Medoooooooo, još 4 dana igra
Saška, baš nije prijatna situacija, ali pod terapijom si, ne mrdaj i misli pozitivno i mazi bebca. Neće taj nigde kad ga razmaziš Wink
Ne mogu da nađem Jelicine poruke...ali navijam, šta god da je!
Šaljem vam svima vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/6/2012, 21:55

Saska samo miruj nigde u setnju, bice sve ok ! sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 14/6/2012, 21:55

Xena baš mi je žao... Crying or Very sad c
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 14/6/2012, 22:28

Xena, sad videh. Bas mi je zao No Prag, ali tek kad se dobro odmoris.
Saska, sad samo miruj i misli pozitivno i sve ce biti OK yes
Medo, jos samo 4 dana, meni proslo za cas. Evo malo roda roda roda roda roda roda
Jeja, jos malo pa UZ yes
Jelice, javljaj kako je bilo na UZ.

Ako sam nekog zaboravila, izvinjavam se.
Kod mene bas neki maler: posle histero nije bio dobar endo za FET, a sad kad je trebalo da se spremam za novi UZ, ja na bazenu zaradim E. Coli. Naravno iz Praga mi javili da preporucuju da sve odlozimo makar za avgust i tako... Sad se nalivam cajevima pijem Panklav i jos svasta nesto i cekam da mi prodje vestica pa da pocnem sa Nistatinom.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 14/6/2012, 23:10

Xena draga,zao mi je zagrljaj

Saska ,poslusaj djevojke i miruj,bit ce sve u redu love

Medo,draga mislim na tebe c molitva

Jeja, Jelice, d djevojke d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 14/6/2012, 23:19

Hvala vam mile moje, uteha znaci samo od nekoga ko zna kroz sta prolazite, a to ste naravno vi. Ljubim vas sve do jedne.
Saska, bice sve ok ovog puta.
Lilya, da se sto pre otarasis te bestije, mm je dobio pre postupka i vrlo brzo je se resio uz ciprocinal i brusnicu.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 14/6/2012, 23:30

SRCE KUCA DEVOJKE!
Presrecna sam! Kada sam legla na onaj sto, vise nista nisam osecala, samo sam joj gledala facu(doktorki) i delovala mi je ozbiljan, samo cutala i u jednom momentu je samo pritisla jedno dugme na tastauri ultrazvuka, nasmejala se i pogledala me. U tom momentu je cela ordinacija pocela da odjekuje od otkucaja malog srca. Onda mi je okrenula ekran i na njemu je treperelo malo srculence kao neki leptiric.Velicina CRL 12,3 mm. Inace danas je moja trudnoca vec 8 w 6 d. Znaci sutra ulazim u 9 nedelju. Predlozila mi je placentocintezu da radim u 13 nedelji, posto imam 37 godina. Idem opet na pregled u 10 nedelji, pa cemo se preciznije dogovoriti. Eto...nastavljam da pijem utrogestan, aspirin i da primam progesteron depo na 5 dana do daljnjeg.
Javljam se tek sada jer sam pravo od dr otisla na neku proslavu.
kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/6/2012, 23:58

Tooooo Jecoooo
Bravo cestitkeeee na srculencetu veiki smo i srecan ulazak u 9 nedelju *

Idi prvo na expertni u 12 nedelji dobl test, mere bebe,
Vratnog nabora i nosne kosti,
Imas posle tripl pa zadnja varijanta u 17 nedelji amnio,

Sad uzivaj u trudnoci ljubimo te sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/6/2012, 00:19

Xena, ja nikako da ti pruzim reci podrske.... ide leto, daj sebi malo oduska, pa u nove pobede... ff

Lilya, gde bas sad da zaradis tu bestiju? v

Jelice, bravo za srculence, i stavljaj ticker sto pre, trudniceee g

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 15/6/2012, 07:59

Djevojke hvala vam mirujem ne mrdam nigdje.
Jelice čestitam mogu mislit koja sreća kad si čula srculence sad se lakše diše osmeh srce

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 15/6/2012, 08:46

Medo!!!!!

roda

stiže ti
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 15/6/2012, 08:57

Jelice,divan izvestaj.Uzivaj u trudnoci srce
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 15/6/2012, 09:09

Jelice, diiivno Korak po korak na putu do bete + - Page 40 275568
Imaš još vremena da odlučiš, to je isto što i CVS, biopsija horionskih čupica, ja sam navikla na taj naziv Very Happy I meni je su razmišljali o tome, jer je posteljica na prednjem zidu, ali sam ja i krvarila zbog hematoma pa mi nije bilo do čačkanja. U svakom slučaju, nisu tvoje godine nešto strašno više. Mali princ nije radila ni CVS ni amniocentezu a isto ima 37. Sad je rodila prelepog batu.
Ajd na trudničke, pa ćemo pomoći u nedoumicama ako ih imaš Very Happy Koja dr je to predložila, nisam u toku?

Xena, mnogo mi je žao...Baš nešto nije bio period za Pančevo Mad
Ljubim te i grlim jako Korak po korak na putu do bete + - Page 40 561840
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 15/6/2012, 09:23

Jelice bravo bravo bravo za izvestaj i malo srce , ajde seli se na trudnicke strane Very Happy

Xena zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 15/6/2012, 09:31

Devojke, hvala vam!
Stvarno je veliko olaksanje , naraocito posle proslogodisnjeg negativnog iskustva na ovom pregledu...ne zelim ni da ga se secam vise.
Dr Arsic mi je predlozila placentocentezu da radim kod dr Mikovica. Ona kaze da rizici jesu veci nego kod amnio, ali da su manji od horionskih cupica jer je drugaciji nacin uzimanja placente...a jos kad radi neki super lekar onda nema razloga za brigu. Kaze da su sve njene trudnice sa vto isle na tu placentocentezu i uvek je sve bilo ok. Da je velika prednost sto se to uradi 3 nedelje ranije i rezultat se dobije za 2 dana. Ona smatra da je to najbolja opcija za zene sa vto. Eto...Ne znam, ja se isto malo plasim i mislim da je najbolje raditi najmanje rizicnu metodu, al rekla je i sama da razmislim pa cemo videti. Ona nece biti tu celo leto, pa ni tada kada ja budem isla kod dr Mikovica...to me malo brine. A ja dr ni ne poznajem. Ona kaze da ce se on brinuti u svim situacijama o meni...Razmislicu, sledeci UZ mi je zakazala u 10 nedelji (znaci za 10 dana), pa cemo se tada sve dogovoriti...eto. Ja cu do tada razmisliti ...a i sa tim dr cu se konsultovati...
Pozz
Jelena





-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2145
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu