KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Dionisia
cici
senka
Tanja83
key
ana 83
beka80
Goca ***
cicsa80
M.
cekalica
JocY
anak
Likoli
maus
viktorija
djole42
Malina
Jejaaa
lilly13
lolipop
Orline
Botox
Juliška
Vuchica
ninica2
daxi011
bebica77
maki79
missile
bak
LaFolie
vasilija1980
bebko
hany
tara@
pegaz
fmala
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
MIRKA85
korpica
MAAKKI
mijaki
rada78
Mirjana
maza1972
Ema78
darija79
Kamilica
sareni leptir
medolino
grudva
lilya
Jelica
noja
Gramatika
heart84
BiKsi :)
saška
bebica mala
dra00
Mali Princ
68 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 23/5/2012, 11:28

bravo medo da bocu radost radost radost radost radost radost radost
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 23/5/2012, 11:33

Medo nek je sa srećom boskanje sunny

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 23/5/2012, 11:33

Medolino,nek je sa srećom bockanje radost radost radost zalivanje sretan početak
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 23/5/2012, 11:34

izvini bockanje Shocked

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 23/5/2012, 12:13

Biksi, ja sam dobro... juce me je zvala doktorka da mi kaze da pijem folnu od 5mg (sto ja naravno vec pijem), i da dojdem u ponedeljak na ultrazvuk samo da locira trudnocu tj. gestacioni mesak (dakle ne gleda otkucaje srca)... rekla mi je da ce od ponedeljka kad vidi samo da je ok lokacija trudnoce, da mi da aspirin da pijem za svaki slucaj bez obzira sto ja nemam neke realnog razloga,a ll ako malo pripomogne jos...ipak je prosli put bio spontani...i sta mi jos rece....nista, an pitanje zasto je beta mala bila rekla je da to nije losa beta, a narocito posto se jako dobro razvija, da sve preko 50 je dobro, da je skoro imala zenu kojoj je zapocela trudnoca sa 38 i nije mnogo ocekivala od te trudnoce ali se super razvijalo i zavrsilo na kraju...sa devojcicom, i tako...rekla mi je da radim obavezno kako ne bih previse razmisljala...da ne moze nista da mi skodi rad...eto...tako da evo me na poslu, fokus mi je izmesten sa trudnoce...pa mi je dosta lakse nego prosli put. Zaista bih svakome preporucila ovo ; raditi ako niej neki tezak naravno fizicki posao...pa kad se svi pregledi zavrse uspesno - onda bolovanje! I uzivanje. Moj posao je dosta interesantan (makar meni :-)) pa mi nije ni neki los osecaj da idem na posao...stresa uvek ima, trudim se da se ne iznerviram oko svake gluposti sada...mada sam dosta temperamentan tip, pa umem emotivno da reagujem...sve u svemu je manji sters nego lezanje u kuci i neprekidno motanje filma koje bace u depresiju....
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/5/2012, 12:24

Mirka, samo ti odmaraj, da to krvarenje stane, pa ćeš na trudničke fino!

Srce, navijam za utorak, nemaš razloga za brigu! (jes, lako je meni reći! Laughing)

Jelice, pametno što si krenula na posao, ako ti je već zanimljiv posao! Biće sve ok! S tobom čekamo ponedeljak!

Sledeća nedelja će baš da bude zanimljiva! Tebi uz ponedeljak, Srce ide u utorak, Simoni stiže Vilenjak u ponedeljak...

Ema78, tebe baš vata neki neizdrž! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 11031
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 23/5/2012, 13:03

Aaaaaaaaaa Biksi, vala svaka ti čast, sve si pomenula i za sve se brineš!!!Ljubim te mila, sve pohvale.
Ja sam dobro, a šta ću!

Cure navijam za bete+, za UZ, za sve vaše korake.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 23/5/2012, 14:12

mazo kad je aspiracija sutra navijam za lepe j.c.
radost radost radost radost radost radost radost
nece nam se druziti deca u labu tvoja sutra dolaze a moja idu kuci sa mamom i tatom d d
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 23/5/2012, 14:24

Biksi :) ::Mazo, danas si konačno bez boca! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 612963 Kakvo olakšanje! Želim
ti svu sreću na aspiraciji! Nek su i dve, al nek su izuzetnog kvaliteta! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 32796


Saška
, srećno danas na transferu, od danas
si trudnica! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 951205


Medo,
Korak po korak na putu do bete + - Page 6 62860 danas i nek bocke urode
lepim plodom! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 714399


Tara
, dobrodošla, i da napraviš pravi izbor sa klinikom! Ključni
igrač je embriolog, pa ginekolog, svi ostali su manje bitni! Sa srećom u drugom
postupku!

Jelice,
kako siiiiiiii? Ima li kakvih trudničkih muka?! Kako ti
prolaze ovi dani do uz, oni su, čini mi se, najteži?!

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 275568 Very Happy , kad ideš da
čuješ maleno Korak po korak na putu do bete + - Page 6 0913? Korak po korak na putu do bete + - Page 6 490909

Bebice malena
, čekamo te sa izveštajem, da vidimo šta rekoše ti
vajni doktori posle uradjene intervencije! Nadam se da je sve ok, i da će ti
ovo biti prosto dobar psihološki momenat i da će uskoro uslediti i Korak po korak na putu do bete + - Page 6 523476!

Bebko, ne znam da li komentarisah na
Jutrima, podržavam tvoju odluku u pauziranju! Odmori još ovaj mesec, da se sve
lepo stabilizuje, a onda u napad! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 582639


Lilya
, jesi li se malo sredila posle saznanja da ovaj mesec
pauziraš?! Znam da si ti jedno razumno i strpljivo stvorenje, samo još reci
sebi ko zna zbog čega je ovo dobro, i onda sledeći mesec postupak i paf, ti
trudnica okruglica! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 561840

Loliću
, kad ti krećeš?! Gde si, javi se?! Ili si već krenula?! sunny


Baaaak
, kako si ti, jesi li se sredila malo? Fataš li još ribe, ili
samo muža fataš?! lol! Nadam se da ti je onaj
osip prošao.

Djole
, još malo pa je 29. maj! Jedva čekam tvoje utiske iz LE! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 561840





Dra, ja sam bila potpuno luda od kontracepcije, baš
mi je svašta nešto izazivala! Tako da je verovatno ona krivac za ta boluckanja
po stomaku! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 925363





Kamilice, kako si dušo? Korak po korak na putu do bete + - Page 6 490909





Pegaz, prolaze
dani, kako se osećaš? Da počnemo sa navijanjem! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 467549 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 467549 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 467549 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 467549 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 467549 Korak po korak na putu do bete + - Page 6 467549





Mirka85, gde si, kako si, planiraš li trudnički
otvoritii? Korak po korak na putu do bete + - Page 6 422986








Maakki, dokle si ti stigla? Šta bi sa izborom klinike?! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 522523


Anna
, Struzzo, javite
se, nedostajete! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 8326





Želim vam svima lake i uspešne korake!

Biksi, ljubav queen
Nema tu neke filozofije velike kad malo bolje razmislim, dr rekla da nije povoljan trenutak, ja joj verujem. Znaci ne idem dok ona ne kaze dodjite i to je to.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 23/5/2012, 14:38

Kamilica ::Aaaaaaaaaa Biksi, vala svaka ti čast, sve si pomenula i za sve se brineš!!!Ljubim te mila, sve pohvale.
Ja sam dobro, a šta ću!

Cure navijam za bete+, za UZ, za sve vaše korake.
love d

grudva ::mazo kad je aspiracija sutra navijam za lepe j.c.
radost radost radost radost radost radost radost
nece nam se druziti deca u labu tvoja sutra dolaze a moja idu kuci sa mamom i tatom d d

c Sutra u 8 ujutru je aspiracija...neznam da li da dođem u 7,mislim da sam samo ja na programu,sudeći po onoj svesci zakazivanja molitva Trebaće mi puno vaše podrške i navijanja ,da navatamo dovoljno...
A ,deca će se družiti,kad se nas dve sastanemo sa stomacima na kafici... d d d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 23/5/2012, 14:42

Draga Biksi , kako si to zakljucila? Mora da se mnogo druzis sa mojim mm ( ne znam samo kako), posto on kuka vec par dana da sam nemoguca !!! A s obzirom da je tolerantan do besvesti kad je pms u pitanju, mora da ga mnogo nerviram...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 23/5/2012, 14:42

affraid
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 23/5/2012, 14:49

Mazo srecno sutra navijači2 bravo navijači2 bravo navijači2 bravo navijači2 bravo navijači2
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 23/5/2012, 15:22

maza1972 :: Sutra u 8 ujutru je aspiracija...neznam da li da dođem u 7,mislim da sam samo ja na programu,sudeći po onoj svesci zakazivanja
moras u 7 pa rekli su ti sigurno nemozes da dodjes tad kad je zakazana svima kazu u 7 i nemoj da kasnis
nema veze da li si jedina ili vas ima jos moras u 7 45 min pre aspiracije mora t.m. tamo no pa ti ulazis u 7:45 u salu kako mislis u 8 da dodjes neigraj se
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 23/5/2012, 15:36

Mazo, srecno sutraaaaaaaaa
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 23/5/2012, 15:43

Mazo srecno sutra igracice igracice igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 23/5/2012, 16:05

Srecno Mazo sutra!!!!! navijam za dobru zurku u labu!!! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 23/5/2012, 16:18

grudva ::
maza1972 :: Sutra u 8 ujutru je aspiracija...neznam da li da dođem u 7,mislim da sam samo ja na programu,sudeći po onoj svesci zakazivanja
moras u 7 pa rekli su ti sigurno nemozes da dodjes tad kad je zakazana svima kazu u 7 i nemoj da kasnis
nema veze da li si jedina ili vas ima jos moras u 7 45 min pre aspiracije mora t.m. tamo no pa ti ulazis u 7:45 u salu kako mislis u 8 da dodjes neigraj se
E,dobro si mi rekla...ja zaboravila da on treba da učestvuje lol! Da,verovatno moraju da rade obradu njegovog materijala...Ma,ona jedna sestra mi prekrižila onaj deo uputstva ,gde piše -doći 1 sat ranije.I još mi rekla -ne obazirite se na to Shocked Dolazim u 7 da ne omašim nešto,pa opet čekanje b
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 23/5/2012, 16:39

Zdravo drage moje,
da vam javvim evo me kuci,histero i celioskopi jako dobro prosle,rezultati su to da je histero pokazala da materica je cista kao suza nema nista ,znaci ni polip,niti cisti,nista nista kaze doktor da je fenomenalna.Celioskopi je pokazala jajovodi totalno zacepljeni sto sam i znala,iznenadjenje je to da dr kaze da nije moguce da ih odcepi jer su zacepljeni proksimite,da nije mogla proci cak nimalo plava tecnos koju su pokusali ubrizgati;
EEE onda ga pitam sta dalje,a on kaze nastavljamo fiv.Kaze da imam dobru matericu,dobre jajnike,uspivamo imati dobre embrione.....pa kroz plac pitam zasto se onda nezakaci embrion,zasto neuspjeva fiv?Ponovo ponavlja da je nekad stvar molikula,i da je svar srece.
Kaze da ce pouciti dosije ,promijeniti tretman stimulacije,primjenit ce novi protokol i nova bobra.Sto znaci punkcija u juli mijesec,eto tooliko za sada znam.Pozdrav drage moje,
cekalice,bockalice i sve vas ostale ljubim
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara@ 23/5/2012, 16:50

Hvala vam cure mnogo ste mi pomogle.

Nadam se da cu napraviti pravi izbor do septembra i da cu vam se pridruziti ovdje da zajedno brojimo dane od bockanja do bete pa i dalje naravno.

Zelim vam puno srece svima i da ostvarite svoj san kao i ja.

Nadam se da cu brzo sve da pohvatam dokle je koja od vas stigla

Puusa love

tara@

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 23/5/2012, 17:02

bravo bebice bitno da je sve uredu samo napred cvet

au bre mazo v ti nista tamo neslusas, one prekrize to sto pise doci sat vremena pre zato sto svima kazu da dodju u 7 i to naglase vise puta pa nebitno kad je aspiracija ja sam imala a. u 9:30 i bila sam tamo u 7 i sta ces cekati majke ti nedrami pola sata samo pa nemozes cim dodjes da udjes u salu

i kako zaboravi muza i da VEROVATNO da mu obrade materijal sestro slatka
opet te uhvatila panika ilii te nije ni popustala nisam te videla par dana

ajde popi nesto za smirenje i opusti se da za par dana uzivas sa svojim zvezdicama
srecno sutra i nemoj da promasis kliniku od stresa
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 23/5/2012, 18:28

Bravo Bebice Mala, najbitnije je da je sve u redu, sada polako u nove pobede osmeh srce

Mirka85, primetih novi avatar likeit fantastican je osmeh srce
Ljubim ja tebe i tvoje blizance usne usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 23/5/2012, 18:56

Bravo Bebice, nova terapija nova sansa, jos malo pa ce jul - Srecno ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 23/5/2012, 19:09

Dra00,hvala draga c
kako si ti izvini al nemogu sve da pohvatam ,al mislim na tebe bisous.
Medolino c
Grudva c
isve vas drage moje d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 23/5/2012, 22:20

Bebice mala, super za novi tretman i srećno! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu