KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Sneza
hany
ivka
Ema78
ivi
Deni
lolipop
beka80
Simona
djole42
bebko
maus
Annie
bak
missile
boba_ns
grudva
saška
Mali Princ
bulevarka
Jejaaa
red
Divina
Tanja83
daxi011
Malina
ciklama
ninica2
JocY
dragana76ns
pegaz
dragmilk
MAAKKI
lilly13
KoMetaK
Vuchica
rada78
medolino
Xena
vasilija1980
labradorka
Kamilica
korpica
Botox
darija79
noja
cicsa80
bebica mala
BiKsi :)
anak
Jelica
dr mali pariz
mijaki
Mirjana
jaca*caca
Orline
dra00
heart84
MIRKA85
Gramatika
maza1972
lilya
Republica
LaFolie
68 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 6/5/2012, 14:49

LaFolie ::Ja sam bila danas do klinike, nije bilo nikoga, pa smo se ispricali. kazu da se embrion zakacio I da je za 2-3 dana prestao da se razvija, da je bila implantacija.... jbg, prirodna selekcija

La Folie, glavu gore! Sledeci put ces uspeti. Ja sam prosle godine imala i pozitivnu betu, pa otkucaje srce, pa je na kraju prestao da se razvija embrion. I isla sma na kiretazu. Prezivela sam, a u tom momentu sam mislila da cu siznuti...i opet na kraju covek se oporavi i mora u nove pobede...Odmori se malo pa idi po taj smrzlic!
Sta da radimo, jednom ce valjda uspeti...svima.
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 6/5/2012, 14:55

Devojke, juce je bio embriotransfer. Stvar se iznenadjujuce okrenula na bolje. Vratili su mi 3 embriona. Ako se secate pisala sam vam: iksirali su 4 jajne celije, a 4 jajne celije stavili na IVF. Na kraju su iz icsi-ja nastala 2 embriona, a iz IVF-a je nastao 1 embrion. Sva tri su perfektnog kvaliteta (kako oni kazu), embriolog mi rece da su 8 celijski (3 dan su mi vratili), bez fragmentacija, da bolji biti ne mogu...sad mi ostaje nada da ce uspeti da se razvijaju dalje i da se ugnjezde gde treba...eto...bas sam se juce obradovala. Dr kaze da slobodno idem na posao...obzirom da nema virusa nema prepreke...kaze da lezanje nikakve veze nema...eto. Bas sam se juce jako obradovala i sad sam srecna:-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/5/2012, 14:59

To Jeco igra igra igra igra igra igra igra igra igra konfete konfete konfete
jumping jumping jumping jumping jumping jumping
jumping jumping jumping jumping jumping jumping
jumping jumping jumping jumping jumping jumping
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 6/5/2012, 15:00

Anak, mila... Korak po korak na putu do bete + - Page 10 490909 Korak po korak na putu do bete + - Page 10 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 10 21831
Moram da priznam da sam se frapnula Shocked kad si napisala cifru koju će Bilja da uzme...
Da insistiraju da prvi pregled bude 2. dana ciklusa-to znam, i tad je UZ 50 evrića,a svaki drugi UZ (koji se ne poklapa sa tim 2. danom ciklusa) je pola od toga. Nisam u startu toliko platila, i da znaš da izdaju fiskalne račune, baš me zanima da li će ti dati na100 evra...ej bre, svi su postali bahati, boli to!
Uostalom, sve što te zanima pitaj, traži da objasni. Skroz je cool, skromna, stručna i dobra.
Mirka, još baš malčice! Korak po korak na putu do bete + - Page 10 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 10 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 10 216281
Lafe, mila... sad sam se nešto pogubila-na osnovu čega su ti rekli da je bilo kačenja embriona koji su posle prestali sa razvojem?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 6/5/2012, 15:20

bravo bravo bravo bravo JELICE navijamo da se bebice lepo ugnezde
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Draga a gde radis postupak, verovatno mi je promaklo Embarassed zanima me zato sto su meni iz Jevremove rekli da mirujem 5 dana, pa posle sve normalno, a tebi doca rekao da posle dan, dva mozes vec na posao. Mada moje misljenje je da stvarno to nema nikakve veze, da li treba da se lezi ili ne ono kad hoce, onda hoce bez obzira sta radio i kako se ponasao
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 6/5/2012, 15:39

A sad se setih, Jelice ti si isto u Jevremovoj radila Embarassed jos si mi pisala da smo mogle da se sretnemo, e jesam curka Embarassed
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 6/5/2012, 15:45

Pa ja radum u Jevremovoj kod dr Arsic...ona je takva, kaze da svuda u svetu zena posle et ide na posao i normalno se ponasa, da nema nikakve veze da li se lezi...pa kako zene prirodnim putem ne leze , nego ni ne znaju da mozda ostaju u drugom stanju...da naravno ne treba da trcim maraton ili da radim teske fizicke poslove, ali da mogu najnormalnije da funkcionisem....eto...ne znam, zvuci logicno:-) Al ja se stalno premisljam sta da radim :-), a znam da to nema veze, ako se embrioncic pravilno deli i razvija, on ce se usaditi...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 6/5/2012, 15:45

Pa da :-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 6/5/2012, 16:25

LaFolie ::Ja sam bila danas do klinike, nije bilo nikoga, pa smo se ispricali. kazu da se embrion zakacio I da je za 2-3 dana prestao da se razvija, da je bila implantacija.... jbg, prirodna selekcija
Draga, ni meni nije jasno, kako su došli do tog zaključka,jel si bila na UZ?Mislim, kako znaju da je došlo do prestanka razvoja ...nemoj da me pogrešno shvatiš,ali kad je moja beta bila 37,nisam bila sigurna da li je došlo do inplantacije,i bilo je raznih tumačenja od raznih dr.a Crying or Very sad

Jelice,bravo za ET i osmoćelijske mrvice d d d d d d d d
g g g g g g g g g g g g g
Heart srca radost srca radost srca radost
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/5/2012, 16:28

Jelica ::Pa ja radum u Jevremovoj kod dr Arsic...ona je takva, kaze da svuda u svetu zena posle et ide na posao i normalno se ponasa, da nema nikakve veze da li se lezi...pa kako zene prirodnim putem ne leze , nego ni ne znaju da mozda ostaju u drugom stanju..
Da prostite, poređenje nije baš na mestu! Meni je dr koji je radio ET takođe rekao da se ponašam normalno, ali me je boleo jedan od jajnika koji je bio uvećan zbog stimulacije (što se ne dešava onima koji prirodno zatrudne), pa mi je ovdašnji dr naredio mirovanje.

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 6/5/2012, 16:35

Jelica ::Devojke, juce je bio embriotransfer. Stvar se iznenadjujuce okrenula na bolje. Vratili su mi 3 embriona. Ako se secate pisala sam vam: iksirali su 4 jajne celije, a 4 jajne celije stavili na IVF. Na kraju su iz icsi-ja nastala 2 embriona, a iz IVF-a je nastao 1 embrion. Sva tri su perfektnog kvaliteta (kako oni kazu), embriolog mi rece da su 8 celijski (3 dan su mi vratili), bez fragmentacija, da bolji biti ne mogu...sad mi ostaje nada da ce uspeti da se razvijaju dalje i da se ugnjezde gde treba...eto...bas sam se juce obradovala. Dr kaze da slobodno idem na posao...obzirom da nema virusa nema prepreke...kaze da lezanje nikakve veze nema...eto. Bas sam se juce jako obradovala i sad sam srecna:-)

navijam za mrvice, da se sto pre ugnezde kod mame!!! osmeh srce

...a htela bih da se soknem na izjavu da NEMA VIRUSA??? affraid
pa domovi zdravlja puni, svi imaju neku virozu, a ti bi da ides na posao!?? osim ako ti je posao takav da nemas mnogo kontakta sa ljudima...u suprotnom....nemoj
ne radi se o lezanju zbog implantacije, to i ja verujem da nema veze, ali pazi se virusa....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/5/2012, 17:01

roda Mirka drzim fige za sutra!!! ZA VELIKU BETU!!!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 6/5/2012, 17:14

Jelice, bravo Korak po korak na putu do bete + - Page 10 517798
Mirka, držim fige za sutra Korak po korak na putu do bete + - Page 10 466526

Mazo, za betu preko 30 me čudi da nisu bili sigurni, jedino ako si dan ili dva pre dobila pregnyl. To jeste biohemijska. Čak i moja beta od 8.1 (bez pregnyla) 13 dan misle da je bio pokušaj implantacije (madameni zvučalo neverovatno) Ali LaFolie je imala negativnu betu, pa i meni zanimljivo da su rekli da je bio pokušaj implantacije. Pošto joj je progesteron dobar, verovatnoje to bio odgovor na njeno pitanje o braonkastom mrljanju.

Anak, i ja sam iznenadjena cifrom, ali to nam postaje svakodnevnica, nažalost. Užas Shocked
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 6/5/2012, 17:14

LaFolie, upravo mislim na tebe Very Happy Korak po korak na putu do bete + - Page 10 561840
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/5/2012, 17:19

sredila sam terasu, iznela lezaljke, kupila svo moguce cvece na pijaci sunny
izgleda da se muzu ne ide na more Crying or Very sad samo promeni temu
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 6/5/2012, 17:59

Divno LaFolie, sad skuvaj kafici izvali se i uzivaj Very Happy

Pusti ga malo jos je sve sveze, predomislice se on, kad krenu one vrucine zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 6/5/2012, 18:31

Jelice,bravo za 3 embriona d d d Sta znam,i ja mislim da lezanje i mirovanje nema nikakve veze,ako ce da uspe,uspece,ako nece,mozes ne mrdati iz kreveta,nece pa nece.Ti najbolje znas sta ti je ciniti,ja ti zelim puno srece i da se bebice lepo ugnjezde.LaFolie,takvi su nasi muzici,pusti ga,mozda se predomisli,pa vi ipak odete na more zagrljaj Heart,kako si ti,leskaris li?Jos malo,blizi se dan bete,ja ti zelim da bude velika,trocifrena beta Medolino,srecno bockanje napred scuro Mirka,jos jednom da ti pozelim srecu surta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 Kami ljubav saljem ti roda roda roda roda roda Sve cure srcasti poljupci
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 6/5/2012, 18:36

mirka navijam za sutra.... radost radost radost

la folie cvet

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 6/5/2012, 19:01

e morala sam da izadjem na dvoriste da bih primila sve rode,ne mogu da stanu na prozor.skuvala sebi paradaiz corbu tako mi se jela kao da sam trudna:) jedem corbu i gledam goluba i golubicu kako se ljube!!!
brljanja ima po malo ali manje nego juce,jutros sam imala osecaj da cu dobiti a sada ne mada se i dalje ne nadam puno.
Sve vas pozdravljam!!!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 6/5/2012, 19:08

MIrka d bice tu dobre bete!!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/5/2012, 19:15

Kami, Srce, Mirka, otvarajte prozore roda roda roda roda roda
Ajde jos malo izdrzite, evo mi navijamo jako, jako navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Jelice, bravo za 3 embriona. Meni je dr Sonja rekla da se primirim prvih nedelju dana da ne vilenim previse, ali da nakon toga mogu i na posao ako mi prija. Meni od guranja onog Utrogestana nista nije prijalo, a kamoli da sedim za stolom osam sati. Ja sam sad pitala dr da li mogu na more odmah posle FET i ona je rekla da mogu ali da ne budem previse na suncu ili u vodi, da se ne prehladim ili da me ne udari sunce. I Kopitovicku sam pitala i ona mi je isto rekla. Tako da sam dosla do zakljucka raditi sve ono sto ti prija, ali u razumnim dozama, sem sex-a naravno, makar u pocetku Wink
Medelono, cekamo te da se javis osmeh srce
Sva vas ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 6/5/2012, 19:47

Lafe, verujem da će dragi promeniti mišljenje , a u vezi sa morem. Ipak i njih pogode neuspesi, možda i više nego što i same mislimo...pa bi se povukli. Pusti neki dan, proći će ga, shvatiće da će oboma more najviše prijati!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/5/2012, 19:49

dr mali pariz ::Lafe, verujem da će dragi promeniti mišljenje , a u vezi sa morem. Ipak i njih pogode neuspesi, možda i više nego što i same mislimo...pa bi se povukli. Pusti neki dan, proći će ga, shvatiće da će oboma more najviše prijati!
Potpisujem yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 6/5/2012, 20:39

Jelice bravo za tri embriona, neka se oni sada lepo ugnjezde radost radost radost

Mirka za sutra igracice igracice igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/5/2012, 21:28

Samo da mahnem sa slave, cimula malo vino, sutra u nove radne pobede. I da vam kazem da ste me utesile I da mi jako znaci pozdrska. I da mi je danas na slavi palo na pamet da oformimo stranku :)))))))))))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu