KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Sneza
hany
ivka
Ema78
ivi
Deni
lolipop
beka80
Simona
djole42
bebko
maus
Annie
bak
missile
boba_ns
grudva
saška
Mali Princ
bulevarka
Jejaaa
red
Divina
Tanja83
daxi011
Malina
ciklama
ninica2
JocY
dragana76ns
pegaz
dragmilk
MAAKKI
lilly13
KoMetaK
Vuchica
rada78
medolino
Xena
vasilija1980
labradorka
Kamilica
korpica
Botox
darija79
noja
cicsa80
bebica mala
BiKsi :)
anak
Jelica
dr mali pariz
mijaki
Mirjana
jaca*caca
Orline
dra00
heart84
MIRKA85
Gramatika
maza1972
lilya
Republica
LaFolie
68 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 5/5/2012, 22:01

heart84 ::Ja vam od srca zelim da na tom izlasku izmedju ostalog proslavite i pozitivnu betu family
ljubav
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 5/5/2012, 22:12

Trebalo mi je dosta vremena da pročitam sve strane koje ste ispisale u mom odsustvu...
Nema mnogo lepih stvari...
Lafe, mila, sve znaš, i rekoh sve. Čuvaj se, puni baterije Korak po korak na putu do bete + - Page 9 670661
Jaco i Caco, vidim tu neku betu...nije se dalje duplala?
Mirče, uvek pred kraj , ako ne počne u gaćama da brljavi, brljave nam umovi...ništa od ovoga nije jednostavno. Drž se, još malo do saznanja Korak po korak na putu do bete + - Page 9 670661
Anak, kako prođe u Ivanovićima? O Antiću ništa poz. nisam čula,a znam da sarađuje sa Pronatalom... Ivanovići...mislim da sem Bilje ne nude mnogo. Retko zamrzavaju,a Gordana je opasan igrač. Boga mi...umalo da nasednem.Nadam se da si uspela kod Bilje i da si dobila neki dobar savet Korak po korak na putu do bete + - Page 9 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/5/2012, 22:29

Maki gde jedete picu, u lanterni ili starom gradu lol!
Mi smo veceras u bezi klopali capricozu ...
Ljubim zenske, odo da ugrabim sad malo sna jos zivimo na 3 h Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 5/5/2012, 22:57

Pariz draga, hvala ti na savetima, zbog onog tvog pomenutog posta smo se i odlučili za konsultacije kod Bilje, a ne odustjem ni od čega jer se definitivno nismo odlučili gde. zbunjen Zakomplikova ja ovo objašnjenje zbunjen
Ali, jutros u 7 zvoni mob.i javlja se neka sestra Bilja od Ivanovića i kaže da joj je čuvar king preneo i da nam je rezervisao termin Razz . I pita kao ko smo šta smo, odakle smo, godine i kaže može odmah kad smo već izdaleka a i zbog godina najviše, ali da ona savetuje da ne bacamo pare džaba jer nam je 8.dan ciklusa već da se javimo kad dobijem odmah i da sutradan budemo u BG ujutro dr.Bilja će nas primiti ( u ceni od 100 evra je i konsultacija i pregled pa kao zašto da džaba damo samo za konsultacije danas kada može više za 3 nedelje). Žena me oborila queen .
Mi smo mislili isključivo kod Bilje, najviše radi Parižankinih preporuka, nešto sam se utripovala Pari da smo nas 2 slični slučajevi, mada ni nalik Rolling Eyes ali ja kad utripujem..... affraid . Tako da ću sve to poslati i Danici da odrede terapiju i onda u zadnji tren očito odlučiti gde.
Mm je i dalje za Split king sunny
Vraćam se brzo, zovu me da papam Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 5/5/2012, 23:02

Mirka, hart, lepojke trudne, uživajte i sutra šetnja na Slavu kod nekoga. Gledajte dečicu i uživajte. Ljubim vas.
Mirka ne sekiraj se, izgleda da je to mrljanje u više slučajeva dobar znak yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 5/5/2012, 23:57

Ja sam bila danas do klinike, nije bilo nikoga, pa smo se ispricali. kazu da se embrion zakacio I da je za 2-3 dana prestao da se razvija, da je bila implantacija.... jbg, prirodna selekcija
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 6/5/2012, 00:03

LaFolie ::Ja sam bila danas do klinike, nije bilo nikoga, pa smo se ispricali. kazu da se embrion zakacio I da je za 2-3 dana prestao da se razvija, da je bila implantacija.... jbg, prirodna selekcija
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 6/5/2012, 00:04

htedoh da pitam kako to mogu znati? Ali taj deo posta nestade :)
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/5/2012, 00:17

Mirka kakvo je stanje večeras? Piješ li utrogestan?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 6/5/2012, 00:20

La Folie, No . Ali, posle oporavka kreću nove pobede yes zagrljaj
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 6/5/2012, 00:27

Mirjana ::Mirka kakvo je stanje večeras? Piješ li utrogestan?
pa ceo dan toga ima po malo,nista puno al me brine sto ne staje!!!
Utrogestan ima dva dana pijem ujutru i popodne a stavljam uvece dr kaze da moze jer mi se cini da mi puno iscuri kad stavljam preko dana.rekla je da ne menjam terapiju tako da nisam povecavala dozu.ne znam vise ni sama sta da mislim,necu puno da se nadam.
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 6/5/2012, 00:30

Mirka, dobro je jer nije sveža krv, sve drugo može da bude implantacijsko, pogotovo kod tebe kako si dobro prošla sa brojem i vraćanjem. Ne brini, biće sve u redu
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/5/2012, 00:33

Ne znam Mirka, sve može, a i ne mora da znači. Mi navijamo za tebe igra igra igra
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 6/5/2012, 09:19

Anak bravo, idemo polako ali sigurno u nove pobede

Mirka
kako je jutros jel proslo to dosadno mrljanje
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 6/5/2012, 09:24

Mirka, sunny
Anak, Korak po korak na putu do bete + - Page 9 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 6/5/2012, 09:25

heart84 ::

Mirka
kako je jutros jel proslo to dosadno mrljanje
pa jutros na dnevnom ulosku bilo je manje nego juce ujutru ali ujutru bude najvise jer iscuri sa utrogestanom ali nije ni to puno,onda kad sam piskila nije bilo a videcemo kako ce teci dan.
Hvala vam svima na podrsci videcemo sutra sta ima da kaze gospodja Beta!!!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 6/5/2012, 09:30

Drzi se Mirkic, ja sam ubedjena da ce biti beta pozitivna zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 6/5/2012, 11:20

ff Mirka,drzi se,navijam sutra za veliku betu navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica Ostale cure,sve vas d ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/5/2012, 11:23

Mirka, bice sve to ok, tako mi mirise, sutra ce beta samo potvrditi. yes igracice igracice igracice igracice igracice
Heart, kako si ti? cvet
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 6/5/2012, 11:48

Mirka,ja vec navijam za ponedeljak i veeeeeliku betu beta
Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Monday-Glitters-1
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 6/5/2012, 12:00

Meta dobro sam Very Happy danas jos leskarim, a sutra cu da izadjem malo da prosetam i na kaficu, a trebalo bi i krv da izvadim da proverim broj trombocita zbog fraxiparina

heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 6/5/2012, 13:05

Mirkic- navijam za sutra radost roda radost roda
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 6/5/2012, 13:54

Mirka 85, navijam svom snagom za sutra!!!!
Neka beta bude velika kao zgrada igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Jedva cekam da me obradujes najlepsim vestima,cekam poruku od tebe,samo da znas! I evo saljem ti rodice roda roda roda roda roda roda
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/5/2012, 14:40

Za sutra vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 6/5/2012, 14:43

anak ::Devojke, mi se vratili sa pregleda iz Genesis Medicala, od dr. N. Antića. Ne znam šta da kažem. Kaže desni jajnik ne radi, a ne dopada mu se omjer hormona kao treba da bude 1:1, a meni je 1:2. Dalje AMH je nizak, letos bio 1,9, pa hoće ponovo da ga radim, i da kao zbog toga i lošeg spermograma on predlaže odmah, po hitnom postupku kratki protokol i odmah za Prag. Kao da ne dođem do donacije.
Očajna sam, plačem celo popodne i sva sam nešto...................
Ima li neko iskustva sa njima i................

Amh ti nije nizak..., ne znam koji omer hormona mu se ne dopada...ali ne daj da ti ubije nadu. Nista ne deluje kao sto prica taj lekar. ne razumem? Ja sam imala pre prve vto amh 1, a sad pre ove 0.9 - i svi zivi lekari, kao i svi zivi izvori na netu kazu da je to dobar rezultat amh. A tvoje je odna odlican. Narocito obzirom an godien...uopst enemoj da slusas crne misli nekog dr-a...najludji slucajevi na kraju uspeju, a ja kod tebe ne vidim nikakvo spec.lose stanje.
Glavu gore i poseti jos nekog. lekar ne terba da ubija veru nego da probudi. Na sta to lici. Prag je poznat po tome da neguje VTO sa donacijom i to im je vrlo razvijena grana...i t je super,kad je nekome potrebno al tebi nije.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu